23. září 2008

Dodatečně Ike

Rozsáhlý hurikán Ike způsobil škody, ale ne takové, jako by si přáli jeho strůjci a hlučná média... a to zřejmě díky giftingu.
Dopis na EW od nejmenovaného texaského giftera:

http://www.ethericwarriors.com/ip/forum.php

Oblast Sylfů texaského giftera odrazila hurikán Ike

Ahoj Done,

Jsem rád, že mám možnost napsat o tom, co považuji za potvrzení účinku, a to ve velkém měřítku… Ike směřoval k severozápadu až k městu Tyler v Texasu. Tam se obrátil k severu, za Tylerem pak severoseverovýchodu. Červené čtverečky označují nasycené ogiftované harpové věže, meteorologický radar a soukromé letiště blízko nás (viděl jsem tam nízkoletící bílá letadla s červenými ocasy), jsou tam TB, HHG, a k tomu mám na dvoře sestavu 18 a CB. (Pozn. překl.: Mapka není na EW přiložena.) Mluvím o nasycení, protože tu už nedrží mraky DOR a denně jsem svědkem aktivity Sylfů. Modrý kroužek označuje jezero (Grapevine) severně od DFW letiště, kde jsme ogiftovali 2 obrovská harpová zařízení.

Vím, že v oblasti Dallasu jsou i jiní gifteři. Vypadá to, že Ike byl vyhnán z DFW (Pozn. překl. Dallas Fort Worth – oblast mezinárodního letiště v Dallasu) a myslím, že důvodem je gifting. Weather.com na nás valil své hodinové předpovědi o rychlosti větru a množství deště pro západní a severozápadní oblast DFW – byla legrace se na to dívat! Dík pro Louise Ondera (http://www.whale.to), který dává konfirmace na internet. Toto je podobný případ, který rád hlásím.

Dělám gifting od doby jedovatého chemtrailsového útoku od nízkoletícího vojenského letadla Armageddon 8. října 2007 ve 2.30 v noci, který způsobil nemoci mé rodině, než jsme si pořídili chembuster, aktivované dřevěné uhlí a Terminator Zapper.

S pozdravem
Gifter z Texasu

P.S. Od doby, co jsem postavil CB, jsme na 20 mil daleko neměli tornádo, zatímco dříve přicházela až na 3,5 míle. Nebyly ani žádné prudké bouře jako bývaly předtím.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.