29. srpna 2010

Zkušenosti s orgonitem a CB

Mám několik krásných příspěvků od čtenářky JV (nevím, jestli si přeje zveřejnit jméno, pokud ano, určitě se ozve.) Je to moje krevní skupina. 

Moje zkušenosti s orgonitem a cloudbustery

V Praze dne 20.4.2010 napsala JV pro své budoucí webové stránky.

Vše pro mě začalo v roce 2004, kdy jsem 9. července byla na přednášce 2004 Marka Pogačnika ve Foersterově síni u kostela sv.Votěcha. Ještě dnes si pamatuju ten šok, když jsem se poprvé dozvěděla o tzv. chemtrailech, o sprejování oblohy. Viz přednáška Marka Pogačnika z 9.7.2004:

„Nevím, jestli o tom víte, ale zrovna pracujeme jako lidstvo na tom, abychom vytvořili takový štít z hliníku kolem naší zeměkoule. Tento štít je již hotový nad Spojenými státy a nad Kanadou a teď se bude dělat nad Evropou. Před deseti dny, kdy jsem vyšel ze svého domu v Šempasu, tak jsem si všiml, že tam neustále létají letadla a ty stopy za nimi vytvářejí takové stopy, mříž na nebi. Ve výšce 6 km rozstřikují chemikálie s částečkami hliníku, aby odrážely sluneční záření nazpět. To je chemoterapie pro Zemi než zemře. S tímto projektem, který probíhá od roku 1996 se spojuje naděje, že se tím život prodlouží do roku 2050. Brzy budeme žít v takové kouli z hliníku. Země se v tomto smyslu už nedá zachránit. Tato rozhodnutí byla učiněna dříve, aniž bychom o tom věděli. Světová zdravotnická organizace očekává 40 miliónů mrtvých za rok v důsledku tohoto projektu. Rozumějte, zde už nejde o nějakou filosofii, ale o určitý způsob myšlení, jehož důsledky se potom projeví v činech. My jako občané nemáme žádnou sílu, abychom toto zadrželi, protože tato rozhodnutí probíhají bez našeho vědomí. A kdyby to jeden kanadský vědec, který se na tom projektu podílí, před nedávnem veřejně neřekl, tak bychom o tom vůbec nevěděli.“

V té době jsem už rok měla koupenou zahrádku v předhůří Šumavy (pod vlivem knih o Anastasii od Vl. Megre) a již několik let jsem se znala s českou šamankou Namu, též ctitelkou Anastasie a seznamující mě s Novou medicínou dr. Hamera. Pracovala jsem tehdy v advokátní kanceláři a takřka každý víkend jsem trávila na chatičce na Šumavě, absolvovala dlouhé cesty autobusem, kdy jsem měla dost času sledovat dění na obloze. Pozorovala jsem s velkou nelibostí  letadla a pravoúhlou síť jejich chemických stop, které vytvářely. Namu, která má trvalé bydliště v Německu, mě seznamovala též s informacemi o chemtrailech na německém webu, ale i se zprávami o orgonitu a CB (cloudbuster) na německém cloudbester-foru. Bylo velmi radostné vědět, že vynalézavý lidský duch přišel na účinnou obranu proti této šílené manipulaci. Při návštěvě Namu v Čechách na Litoměřicku jsem viděla první orgonity a první CB. Na vlastní oči jsem mohla vidět modré kolečko na nebi nad tímto zařízením, nad celou obcí.

V té době jsem přeložila fascinující článek z německého časopisu Depesche o „Orgonautické výpravě do Španělska“, o tom, jak nadšenci z Německa naložili plnou dodávku orgonity a CB a ogiftovali (podarovali, výraz z orgo-scény) jižní pobřeží Španělska, kde už mnoho měsíců vládlo velké sucho. Asi do 14 dnů začalo intenzivně pršet, ale pouze v té ogiftované oblasti. Teprve postupně jsem se dozvídala, jak orgonit a CB fungují, nejzajímavější informace jsem našla na OrgoBlogu (www.orgo-net.blogspot.com).  Píše se tam, že se orgonit skládá z umělé pryskyřice, kovových špon a křišťálu. Pryskyřice přitahuje orgon, poškozovaný naší civilizací – každý elektrický přístroj poškozuje orgon (éter, životní energii), též chemie na obloze ničí orgon . Špatná energie – DOR - se chaoticky odráží od kovových špon, kdy každým odrazem zvyšuje svou energii a přeměnuje se opět v orgon. Radioaktivita vytváří tzv. mrtvý orgon, DOR (deadly orgone), který se hojně vyskytuje v atmosféře a který je lačný po vodě, váže ji na sebe, takže při léčení orgonu často prší, jak transformující se DOR pouští vodu. Psal už o tom Wilhelm Reich, objevitel orgonu, jako éterické živé energie. Viz Co je orgon.

Vyrábět orgonity jsem začala někdy v červenci minulého roku, kdy na Šumavě 3 týdny den co den pršelo, začínalo se již mluvit o velké neúrodě. Když jsem se přiotrávila vlastními třešněmi ze zahrádky spadem z chemtrailů, namíchlo mě to, a umínila jsem si, že se pokusím počasí zharmonizovat orgonitem. Doma jsem již měla přichystaný materiál na výrobu CB dle návodu, který jsem přeložila. Výroba orgonitu je daleko jednodušší, návodů existuje dost. Objednala jsem si pryskyřici, sehnala kovové špony, kilo křišťálu a pustila se do toho. Vesmír mi poslal i skvělé skleničky na odlévání, i zaoblené skleněné nádoby.

Psát o těchto věcech je v dnešní době dost delikátní věc, proto to trochu zkrátím.

V poslední době jsem si všimla, že orgonit, který přitahuje živou energii, nejlépe „pracuje“, když je v pohybu, když je v kontaktu s člověkem – často s ním spím nebo jej mám v batohu či kapse. Taky jej těší, když na něj člověk myslí, děkuje mu a důvěřuje mu. Pojítkem mezi orgonitem a člověkem jsou krystaly, v orgonitu obsažené.

Od té doby, co jsem si dovezla orgonit na zahrádku na Šumavě, skutečně přestaly ty nekonečné deště, pozorovala jsem na obloze, jak černé bouřkové mraky šednou, blednou a často se mi před očima rozpouštěly. Od té doby si jsem jistá, že mou zahrádku nepostihne krupobití a jiný extrém počasí. Když jsem v srpnu minulého roku začala mít pocit, že velký CB na mé zahrádce v Praze (zapůjčený) by chtěl změnit asi po 2 letech své působiště, hned se našel odvoz. Při instalaci velmi rychle proměnil černý visící mrak nad městem na krásného velkého bílého beránka, a jak jsem se druhý den dozvěděla, ve všech okolních vesnicích padaly kroupy, pouze v oblasti cloudbusteru jen pršelo. Pršelo ještě po 2 následující noci, jak docházelo k očistě celého okolního prostoru. Vzhledem k tomu, že asi 30 km odtud leží Temelín, bylo skutečně co čistit. Některé doprovodné jevy byly tak neuvěřitelné, že se o nich ani nezmíním.

Protože jsem už před několika lety byla u jednoho výrobce CB v Německu, rozhodla jsem se rovněž vyrobit si i své CB, ale pouze s jednou trubkou, díky některým předchozím zkušenostem, věděla jsem, že i tak bude dost „silný“. Což se mi v praxi i potvrdilo, instalace nového CB vždy vyvolává očistný déšť. Pokud někam jedu a mám na zádech alespoň jeden větší orgonit, vždy si musím s sebou vzít deštník, abych nezmokla.

Nedávno při cestě k Namu kvůli zasvěcení jsem jela přes Liberec, kde jsem nedopatřením měla hodinku času. Liberec byl zatažený, temný. Už když jsem vycházela z nádraží, začalo krápat a začala se trhat obloha. Rozhodla jsem se projít Libercem napříč, kolik jen stihnu. Orgonit v batohu na zádech mě velmi intenzivně hřál, jak jsem postupovala městem, rozšiřovala se za mnou modrá obloha, byl to velmi mystický zážitek. Cítila jsem, že stačí pouze chodit s orgonitem na zádech, aby se dělo cosi mezi nebem a zemí. Instaluje-li se ovšem CB, transformuje živé energie 24 hodin denně. Dobré je taky hodit kousek orgonitu do rybníka nebo do řeky, účinky jsou potom ještě mnohem větší, vzhledem k tomu, že vodu orgon velmi přitahuje.

Asi tak do letošní jarní rovnodennosti mi v Praze při jasném počasí létalo denně až 50 letadel nad hlavou, ale čím dál tím více jsem zaznamenávala hlučné (asi nízké) prolety letadel či vrtulníků, po jejichž proletu se roztrhaná obloha rychle zatahovala, až to vyvrcholilo dne 22. 3., kdy po nedělním očistném dešti bylo velmi krásné, vlahé a jasné ráno, obloha jako šmolka. Během dopoledne mi však nad hlavou zahřměly 2 prolety nízkoletících letadel, po nichž se obloha hodně zakalila, potáhla se šedou clonou. Ve zprávách na webu jsem se dočetla, že nad Prahou se prolétly 4 nizozemské stíhačky F 16 (viz příloha), na obrázku bylo vidět, jak jim z křídel (nikoli z motorů na konci trupu) vychází bílé pruhy. Mám taková pocit, že se nyní mění strategie stříkání oblohy, dříve musela letadla lítat celý den a stříkat, aby se teprve druhý den vytvořila zatažená obloha, dneska se zatáhne během velmi krátké doby po přeletu nějakého hlučného letadla.

Na You tube jsem si nedávno na jednom videu přečetla i složení chemtrailů: hliník, barium, chróm, thorium, nikl, hořčík, mangan, železo, kadmium, titanium, zinek, stroncium, atd. Není divu, že při východu a západu slunce obloha hraje neskutečnými barvami po celé obloze. Kdysi jsem prodávala na trhu skleněné koule barvené kovy, taky hrály všemi barvami.

Nechci ani domýšlet, kam všechny tyto experimenty na lidstvu, od mobilních telefonů, digitální televize po stříkání oblohy chemií, povedou.

Ale začíná nám pomáhat i sama příroda – letadla nad Evropou 4 dny nelétala díky islandské sopce, díky tomu jsme zažili 3 nádherná jasná rána bez chemických mlh.

V Praze dne 20.4.2010 napsala JV pro své budoucí webové stránky.

7 komentářů:

 1. Vsimli jste si jak informují o počasí na aktualne.cz - meteopress? Mají evidentně zájem na tom "logicky" vysvětlovat argumenty, které padají třeba na orgonetu. "pocitově nám prý bude o pár stupňů větší zima než je na teploměru" apod. všímám si toho už delší dobu a je jasné že těmhle lidem (Honzová a spol)někdo šušká co mají psát.

  OdpovědětVymazat
 2. Milá JV, napsala jsi to nádherně. Moc díky za příspěvek i za orgonit od Tebe :-) Těším se, až se zase uvidíme.

  ------
  Pokud jde o chemtrails, nemohu se zbavit dojmu, že dalším cílem je šířit v nás strach a beznaděj, případně vztek, zlost a nenávist (tedy snižovat vlastní vibrace a stát se "lehčím soustem") - nenechme se semlít... Stále není důvod k beznaději.

  OP

  OdpovědětVymazat
 3. Fotka F-16 je zde, ta poslední:

  http://www.novinky.cz/domaci/195424-nad-centrem-prahy-proletaly-nizozemske-stihacky.html

  Netuším, co to mohlo být.

  OdpovědětVymazat
 4. Fotka F-16 - to jsou jenom zvláštní chemtrailsový značky pro velký práškování a nebo reflexní značky pro HAARP. Takže se asi na Prahu něco chystá.

  OdpovědětVymazat
 5. No, asi chtějí práškováním překazit zítřejší tichou akci vypouštění světla
  http://www.pojdsnami.cz/akce/meditace-v-kruhu-pro-byvale-studenty-anossu-a-dalsi-pratele

  OdpovědětVymazat
 6. Na vybuch sopky si dobre vzpominam , byl jsem v te dobe v UK na montazi a vraceli jsme se domu autem-bylo nadherne-vsude modra obloha-od te doby jsem nic podobneho nevidel a asi dlouho neuvidim,skoda

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.