27. září 2010

Blíží se milión!

Ahoj, počítadlo blogu se blíží k miliónu, bude to asi dneska ... ne že by to něco významného znamenalo, ale přece je to hezký. Kdyby se někomu povedlo ten milión na počítadle vyfotit (print screen), pošlete! Díky!

11 komentářů:

 1. dnes to padne : )

  gratulujem kámaráde.

  naše víťaztvo je na blízku : )

  zdraví Marvin

  OdpovědětVymazat
 2. gratuluji a díky za web!

  OdpovědětVymazat
 3. sakra nestih sem to ...1000028

  OdpovědětVymazat
 4. sakra to jede :-))))))
  huste! Preji hodne dalsich navstevniku a hodne dobrych clanku atd. Diky za super praci.
  Bej.

  OdpovědětVymazat
 5. uuf, tak ja koukam a je temer 1500 navic, gratuluji a blahopreji, takovyhle stranky, to je teda sila.Tak snad to znamena ze se lide probouzi.
  komo

  OdpovědětVymazat
 6. Taky přidávám poděkování za Vaši činnost. Díky a držte se!!!

  OdpovědětVymazat
 7. ...do dalšího milionu přeji dost síly a odvahy v tomto boji...a stále šířit odkaz na tento web a jemu podobné.
  Tuareg.

  OdpovědětVymazat
 8. Zdravím, tomu se snad ani nechce věřit že tu je návštěvnost kolem 5-10 000 za den, není v tom nějakej fígl?:-) Ale jako jsem rád, z 90% jsou tu solidní články;-) Dřív jsem tomu nějak nevěřil, ale ten orgonit asi fakt funguje, viz. že na jihu Čech i Vysočině už dlouho žádný záplavy nebyly.

  OdpovědětVymazat
 9. Velmi děkuji, taková zásoba informací, která se odtud hrne mne nenechává klidným a nevím co dřív.Změnilo mi to život. Dopracoval jsem se k vám když jsem dával do kupy informace o orgonitu a od té doby jsou to první věc na kterou se podívám když pustím počítač. Vůbec mi nevadí, když jsem jiným podezřelý že dělám orgonit. Je jich už dost,kterým slouží ale o vaše stránky zájem nemají, protože je pohodlnější čumět do bedny než přemýšlet co se okolo nás děje. Nevadí - věřím že NÁŠ čas se blíží a možná že seš ho dočkám. (Je mi 73). Orgonituji okolo Mnichova Hradiště 14 měsíců, postavil jsem menší CB a došlo v našem okolí k uklidnění počasí ale kdybych to někomu vyprávěl, tak by mě měl za blázna. Asi jsem a mně to nevadí. Ještě jednou děkuji.

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymnímu 16.32: to je úžasná zpráva, jste skvělej,Mnichovo Hradiště má prostě štěstí :-)))

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.