25. února 2011

Kruhové chemtrails - speciální technika nebo žertík?

Od čtenáře: 22. 2. 2011

UŽ SLEDUJU OBLOHU CELKEM DOBU, ALE TOHLE MĚ ABSOLUTNĚ UZEMNILO !!!
Ahoj Orgonete :) :)
včera se mi v Ústí nad Orlicí povedlo vyfotit něco hodně chutného a myslím, že si na tom rádi pochutnají i další Orgo-neťáci. Já se tím prostě už bavím, s toho si člověk asi stres dělat nemůže :)
--- Fotku ...0075.jpg (viz vlevo) považuju za svůj fotografický vrchol :) (tam se dá zkoumat, jestli se opravdu nesnaží něco napsat)
--- s fotkama udělej co jen chceš... Jsou tvoje...
Včera 22.2. se tady nad Ústí nad Orlicí práškovalo jak o závod, ale normálně se letadla TOČILIY DOKOLA. ani jeden rovný trail !!! Od obzoru po obzor bylo cca 20-30 kruhových otoček. Většina (spíš všechny) přilétala z jihu a přímo nad hlavou se otočili zpátky na jih.
Asi došlo k nějaké výluce na nebi a všechna letadla se nutně musela otočit, některá pro jistotu i několikrát. No chudáci pasažéři, já když si vybavím, jak jsem se cítíl, když s náma letadlo udělalo 200° obrat u Prahy, tak jsem myslel, že se obrátím rubem ven a to bylo ve velmi pomalé rychlosti. V "plné rychlosti" 180° otočka - jak to můžou ustát třeba letušky ...
Všechno bylo velmi vkusně namalováno asi za 25 minut, velkým množstvým letadel. Do hodiny z toho byla neprostupná oblačnost.
Hodně těžko se to fotilo, tak jsem vyfotil, co se dalo, ale chci upozornit, že se nejednalo pouze o těch pár otoček, co jsou na fotkách. Fotil jsem to mobilem, což taky ubralo na kráse, mít profi foťák, tak si sednete na zadek.
Na obloze bylo cca 30 otoček (bez přehánění) od nevidim do nevidim a vytvářelo to přelom na neby (sever čisto - jih umělé mraky)
!!! Jedno letadlo se TOČILO "DOKOLA" A MALOVALO NEKONEČKÝ PRECLÍK. Na vlastní oči jsem viděl jak se aspoň třikrát otočilo dokola. čekal jsem, že něco napíšou :) třeba "hliník léči", ale to je asi z bojingem těžké, tak nakonec napsal jen "eooee"
Některé traily se objevovaly, aniž bych viděl nějaká letadla. Prostě jako když malujete na počítači : šup a byl tam oblouček.
Začalo to asi kolem 14:00 a v 14:40 byla naprosto nechutná obloha. Neprostupný opar měl stále tvary těch kruhových sračko-toček -bylo to absolutně všude - doufám, že někdo měl možnost to vyfotit lepším foťákem, nebo zkuste chytit nějaký web kamery, kde by to mohlo být.
NO PROSTĚ JSEM TOHLE JEŠTĚ NIKDY NEVIDĚL, HNUS VELEBNOSTI a 22.2. ve dvě hodiny - taky hustý :) :)

Honza


P. S. Týž čtenář dále přistihl letadla, která vytvořila kruhy, na webových kamerách ČHMÚ!!! Taky super úlovek.
Nevím, jak si tento jev vysvětlit - je to speciální technika rozptylování chemikálií, nebo se letadlu pomátla navigace, anebo je to nějaká legrace - proč by si chemtrailsová letadla nemohla hrát na kroužky? Nebo výluka na nebi? Posuďte sami.
Viděno webkamerou Radar Skalky, 22. 2. 2011, mezi 14.00 a 15.00, copyright ČHMÚ. Soubor fotek na webovém albu Picasa. https://picasaweb.google.com/orgonet/PlanesMakeCircleChemtrailsOn22February2011CzechRepublic?feat=directlink

12 komentářů:

 1. Autorem je naše armádní letectvo - kruhy vidělo spousta lidí nad východními Čechami, a to včetně těch stíhaček, za kterými zůstávaly.

  OdpovědětVymazat
 2. Nebyla by nějaká fotka přímo těch letadel v akci?

  OdpovědětVymazat
 3. V tomto pripade bych si taky tipla na vojaky v prostoru TRA-70.

  Kazdopadne "kolecka na obloze" od letadel jsou prece uplne normalni.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Holding_pattern

  Na vytizenych letistich je to standardni postup pro sekvencovani letadel na priblizeni - v Heathrow jsou takove holding stacky ctyri.

  OdpovědětVymazat
 4. 22.2.2011 mez 13:30 a 14:30 kravál jak prase... Na obloze se vyskytlo něco podobnýho: https://picasaweb.google.com/112178838112880839456/Picture#
  Samozřejmě že se to tam potm několik hodin drželo... taky jsem nechápal (sry foceno mobilem)

  OdpovědětVymazat
 5. 10.32 Naše armádní letectvo že by podalo takovej výkon? Ti tak leda padají k zemi. Viz http://www.lidovky.cz/potize-pri-vojenskem-cviceni-armadni-letoun-casa-se-ve-spirale-ritil-k-zemi-16c-/ln_domov.asp?c=A110208_093548_ln_domov_hs

  OdpovědětVymazat
 6. Totéž nad Prahou http://blanklyflock.rajce.idnes.cz/Obloha_v_roce_2008/#P1150174.JPG

  OdpovědětVymazat
 7. asi uz se moc lidi zacina zajimat o chemtrails. mrknete na tohle...
  http://www.osud.biz/na-zamysleni/budete-si-muset-vymyslet-jiny-%E2%80%9Echemtrailsator%E2%80%9C-chemicke-slozeni-tuhych-atmosferickych-srazek-v-pohranicnich-horskych-oblastech-ceske-republiky/

  http://na-severu.blogspot.com/2011/01/chemtrails-kondenzacni-stopy-podivne.html

  OdpovědětVymazat
 8. ty letadla co dělají tyhle chemtrails jsou bez lidí a bez pilotů... píše se o tom třeba tady www.orgo.cz

  OdpovědětVymazat
 9. ... Vy češi musíte byť vždy vo všetkom lepší ako my, žee ? :o) ... u nás nad Ilavou je to furt len samá "čára" ...

  OdpovědětVymazat
 10. Ale to víš,že ne!V loni na podzim jsem z BP v Levoči (nahoře,na kopci)vyfotil píšící letadlo:krásné S,jednoznačné O aněco jako C,Pak už rychle zapadalo slunce......Jak píšu:mám nafoceno!

  OdpovědětVymazat
 11. Letiště Evergreen:

  http://www.youtube.com/watch?v=2yijTiDapCg

  od Fohata z jednoho anti-konspiračního webu....

  OdpovědětVymazat
 12. Dnes 01.03.2011 nad Maďarskom rano od 8:00 do 10:00 som si všimol osmičku to je asi vysledok toho kruženia zaujimavo to vyzera a ma to namierene do Alp.

  http://www.sat24.com/en/hu

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.