24. října 2011

Propaganda Dagmar Honsové nápadně reaguje na OrgoNet

Díky V.M., který nám napsal:

Propaganda hazardující s naším zdravím

Už několik měsíců pozoruju, jak články jisté „meteoroložky“ Dagmar Honsové na aktualne.cz nápadně reagují na informace, které se objevují tady na orgo-netu. Tyto články vykazují všechny znaky toho, že jsou psány na objednávku klimateroristů-psychopatů. Honsová „dokáže“ s neuvěřitelnou přesností předpovědět na týdny dopředu, ve které hodiny se protrhá oblačnost, nebo vytvoří „inverze“, ve které hodiny začne pršet atd.
Poslední PR článek je ale opravdu silné kafe. Pusťte si znova poslední část Škůdců a potom si tento článek přečtěte. 
Nejvíc mě dostal INDEX OSPALOSTI A ÚNAVY.
Opravdu nechutná a nebezpečná propaganda. Mlha, která nás teď obklopuje je cítit chemickými látkami. Je to přímý útok na naše zdraví.

Zajímalo by mě, jestli Honsová může v noci klidně spát.

VM


P.S. Orgonet: Radši než články Honsové čtu (málokdy) diskusi pod jejími články, kde se schází fakt dobrá parta magorů  - o počasí vůbec nejde, ale je s nima sranda (:-))), takže Honsové přiznávám aspoň zásluhy o pozvednutí nálady mužstva (:-)))

P.P.S. Však taky klimateroristické monitorovací staníce v Guinejském zálivu i Europe makají na plný pecky a sedí na orgonetu několikrát denně (:-))) (viz vpravo dole RevolverMaps).

Snowman napsal:
Dagmar Honsová je natolik nekompetentní a neregulérní osoba, že na ni neustále jde tvrdá kritika i od většiny běžných meteorologů... Pracuje pro soukromou společnost meteopress, vlastněnou kdo ví kým; a přestože v této společnosti je jen několik meteorologicky vzdělaných lidí; a v ČHMU sedí desítky nejlepších odborníků; tak všechna komerční média "najednou a záhadně" začala brát před několika lety předpovědi pouze a jen od Honsové - Meteopressu! Víc asi není třeba říct.... 13:06 - Ano; dnes se tvoří mnoho různých vlnění, a v zásadě přirozené může být tak maximálně něco nad Alpami a Slovenskem. Rozhodně zvlnění "dekovité" nízké oblačnosti na Polskem a vlnění drobnější oblačnosti nad V Německem, tak přirozené nebude... Pěkný den, Snowman
Uživatel Anonymní k příspěvku Propaganda Dagmar Honsové nápadně reaguje na OrgoN... v 15:30

6 komentářů:

 1. Na satelitních snímcích SAT 24 je dnes vidět vlnění nad Českou republikou, částečně nad Slovenskem a Rakouskem. Je to přirozené? Prosím Orgoneta, nebo Snowmana o názor. Děkuji. Zdravím. N.B.

  OdpovědětVymazat
 2. Dagmar Honsová je natolik nekompetentní a neregulérní osoba; že na ni neustále jde tvrdá kritika i od většiny běžných meteorologů...

  Pracuje pro soukromou společnost meteopress, vlastněnou kdo ví kým; a přestože v této společnosti je jen několik meteorologicky vzdělaných lidí; a v ČHMU sedí desítky nejlepších odborníků; tak všechna komerční média "najednou a záhadně" začala brát před několika lety předpovědi pouze a jen od Honsové - Meteopressu!

  Víc asi není třeba říct....

  13:06 - Ano; dnes se tvoří mnoho různých vlnění, a v zásadě přirozené může být tak maximálně něco nad Alpami a Slovenskem.
  Rozhodně zvlnění "dekovité" nízké oblačnosti na Polskem a vlnění drobnější oblačnosti nad V Německem, tak přirozené nebude...


  Pěkný den,
  Snowman

  OdpovědětVymazat
 3. partička na Osudu.bis bude mít pěnu u krmivové základny http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/haarp--pravda-o-nejdesivejsi-zbrani-sveta/

  OdpovědětVymazat
 4. je všeobecně známe,že stará Honsová byla ředitelkou VŠZ,neboli hnojárny v Suchdole Praha.Její dcera je tudíž ing na inseminaci a stříhání špár u dobytka.A jelikož v Praze je k mání pouze dobytek ve Sněmovní a má ohradu z vysokého napětí,dcerka se z nějaké protekce vrhla na meteorologii.

  OdpovědětVymazat
 5. ...Pracuje pro soukromou společnost meteopress, vlastněnou kdo ví kým;...

  http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/report?sysinf.vypis.CEK=35470&sysinf.vypis.rozsah=uplny&sysinf.@typ=transformace&sysinf.@strana=report&sysinf.vypis.typ=XHTML&sysinf.vypis.klic=7ff9409f025d99a28fab3e5ac9031146&sysinf.spis.@oddil=C&sysinf.spis.@vlozka=13025&sysinf.spis.@soud=M%ECstsk%FDm%20soudem%20v%20Praze&sysinf.platnost=24.10.2011

  ...viz dole...kdo je vlastník a s jakým % podílem...

  Tuareg.

  OdpovědětVymazat
 6. Ty články Honsové jsou úplně zbytečný, tak jako jsou zbytečně vyhozený peníze který dostává jako plat. Za co to vlastně bere???? Prý o víkendu se přihlásí jaro...u nás chumelí týden v kuse, je pod nulou. Sem zvědavej, jestli zítra budou ty jarní teploty

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.