13. října 2011

Sledování chemtrailů a vlnění na satelitech

Díky za příspěvek čtenáři, který se inspiroval nedávným článkem o orografickém a haarpovém vlnění:


Ahoj,
pro případný náhled vlnění ze satelitu, o kterém Snowman píše že nelze vidět. Myšleno zřejmě z klasických satelitů. (Pozn. Org. Já myslím, že Snowman tím myslel, že ho vidíme na satelitu, ale nad hlavou ne, nebo se pletu?)

První obr. (snowman1.jpg) je kus jižní Skandinávie a Nizození pohledem asi tak, jak ho lze získat třeba z chmi.cz (když mají lepší den) a po zvětšení ten samý (snowman2.jpg). 1px odhaduju v reálu na cca 20-50m. Oboje z miravi. 
A další věc proč píšu. Vzpomněl jsem si na jedno datum (29.9), kdy po celé republice bylo hlášeno masivní chemtraills. Nedalo mi to, půl dne jsem hledal na netu a poté si hrál z fotoshopem (pouze výřezy a zvětšování, nic víc). Našel jsem zajímavý snímek viz. příloha. Na orgonet1.jpg je střední evropa toho dne v dopoledních hodinách (cca 10:15), kdy to teprve začínalo. Je tam jen taková nenápadná mlhovina na Českem. Po zvětšení je důkaz tvorby větší oblačnosti, který musí být jasný i naprostému laikovi. 

Pokud by byl zájem, mohl bych ještě s matkou (též častý čtenář tvého blogu) udělat článek pro "začátečníky". Je docela pracné do obrázku zakomponovat nějaké hranice, města a letiště, ale dalo by to celkem zajímavý článek. K tomu by se daly sehnat data z předpovědí z té doby včetně animací skutečné oblačnosti, jak vznikala. Ohraničit jendotlivé chemtrailly a ukázat, že s letištěma to nemá co dělat a hranice kde začínají a končí by dokázaly na záměr udělat oblačnost v konkrétní oblasti. Zvětšenina orgonet2.jpg lze v originále ještě zvětšit a je pak i lépe vidět další mnohem hustší síť chemtrailů. 
Dej vědět, zda má smysl se s článkem, který by asi pár hodin zabral dělat.
Obrázky snowman1 a snowman2 dej klidně do daného vlákna, třeba se snowmanovi hodí. Z daného souboru se dá vytáhnout mnoho úžasných detajlů haarpů a chemů nad německem.
MichalP. S. Orgonet: Takový článek, kde se porovná to, co vidíme na satelitech a to, co vidíme nad hlavou, je můj sen - je to opravdu velmi pracné. Tak se těšíme, že se do toho pustíš ...

4 komentáře:

 1. Michale...jseš borec! 4lánek a pár foto by se hodilo, pro rozšiřování info těm co nás ještě mají za blázny(většina mých známých a přátel) .-)..
  Ale plně chápu, že to dá fušku. Moc hezký rozbor foto. Díky moc a zdravím Milan

  OdpovědětVymazat
 2. Odkazy na původní zdrojové snímky by nebyly?

  OdpovědětVymazat
 3. Původní snímky se dají stáhnout na adrese:
  http://miravi.eo.esa.int/en/
  ale dá to fušku tam něco najít a hlavně se mi na dlouhou dobu vždy "zablokuje" celý počítač při stahování, takže dost časově náročné. Snímek z Evropy je dělán bohužel jen jedno za den kolem 9. - 10. hodiny
  Michal

  OdpovědětVymazat
 4. Je skvělé, že se najdou lidé, co mají čas a chuť hledat takovéto snímky (podrobné velkoformátové a hlavně v neupravených barvách) a pracovat s nimy. :-) Já třeba na to čas nemám.


  Co se týče toho vidění ze země a z družice, tak to dobře pochopil Orgonet, jak jsem to myslel....a i u těchto sníkmů to platí.
  Vlnění na druhém obrázku je sice drobné, ale stále jsou vlny natolik široké, že jedna zabere z pohledu ze země dost velkou část oblohy a dost těžko by v tom někdo rozeznal pravidelné vlnění.


  Ten poslední snímek je také hodně názorný - už to že na snímku v pravých barvách (= neupraveno podle výšky oblačnosti, u běžných snímků je nízka oblačnost tónována žlutě a vysoká modře), tak že je nějaká oblačnost při pohledu z družice šedá, je velmi alarmující... Každý mrak osvětlený za dne zezhora přímým slunečním světlem by měl být přo pohledu zhora čistě bílý!

  Pěkný den,
  Snowman

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány (min. 1x denně).