3. října 2011

Speciální moravský web o octování!

Nenechte si ujít tuto záslužnou a současně zábavnou aktivitu (:-)))) !


Vážení přátelé,
 podpořte prosím nově založený WEB: octovani.webnode.cz alespoň zmínkou na vašich stránkách. Tento WEB je zcela nevýdělečný. Jedná se o stránky zaměřeny na boj proti Chemtrailu octováním. Myslím si, že je momentálně dost důležité, aby se o této možnosti dozvědělo co nejvíce lidí. Na stránkách je hlavně možnost koordinovat plošné octování, lidé se mohou dohodnout dle svých krajů a synchronizovat plošně rozlévání octa.
 .....nápad tohoto webu vznikl, když jsme spolu s tomášem marným jednou večer seděli na benzínce a přemýšleli jak co nejefektivněji bojovat za zdravé dýchání....
 Děkuji za čas stráveným čtením tohoto mailu.
 .....s Láskou a úsměvem T. V. z V.

4 komentáře:

 1. zdravím, octuji pravidelně a výsledky jsou naprosto skvělé. Dal jsem i video na Youtube, tak věřím, že lidé začnou přemýšlet hlavou, nebo aspoň využijí 8% průměrnou kapacitu mozku z maximální 10% využitelnosti /Einstein/ a budou ochotni tuto jednoduchou metodu praktikovat. Jen pro upřesnění vozím si ocet z Polska ..;.. je totiž 10% a má lepší účinky.
  S pozdravem Pablo Stefano
  http://www.youtube.com/watch?v=C97zlXggK4U

  OdpovědětVymazat
 2. Co je to za muziku? ta me kromě octu taky zaujala...M.

  OdpovědětVymazat
 3. Hudba je to pěkná, takže odpovídám. Je to group Tantric, song Breakdown. Věřím, že se Orgonet nebude zlobit, že odpovídám na dotaz " Co je to za muziku " a této slečně odpovídám. Je součástí mého videa o octování a hudebního podkreslení : http://www.youtube.com/watch?v=Nn38f--FSWk&feature=youtu.be

  OdpovědětVymazat
 4. Díky Pablo S.za odpověď. Zkoukla jsem jejich klip,líbí se mi.
  Šikovní hoši ti muzikanti i ti co octujou "o)).

  Slečna M.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.