18. dubna 2012

Demokracie po Českobudějovicku

Od čtenářky: 


DEMOKRACIE PO ČESKOBUDĚJOVICKU...

CHCETE PRO SVÉ MARKETINGOVÉ ZÁMĚRY JEDINOU KLIDOVOU ZONU, (STÁTNÍ LES), UPROSTŘED PŘELIDNĚNÉHO SÍDLIŠTĚ ZASTOUPENÉHO Z  POLOVINY ROMSKÝMI SPOLUOBČANY, S ABSENCÍ ČINNOSTI MÍSTNÍHO ROMSKÉHO KOORDINÁTORA, ZA JEDINEČNOU CENU 0,50KČ ZA 1M2?

(ANI CENA ROHLÍKU..V DOBĚ,KDY MÁMY NEDOSTÁVAJÍ ANI PORODNÉ...)

STAČÍ KONTAKTOVAT LESY A RYBNÍKY - PANA ŘEDITELE SCHOŘE A PANÍ NÁMĚSTKYNI POPELOVOU Z ČESKOBUDĚJOVICKÉ RADNICE.

LANOVÉ CENTRUM A JEJÍ ZŘIZOVATEL FIRMA PROGRESIV S.R.O. ,JMENOVITĚ PAN ING. VIKTOR HINTNAUS,  VÁM PODÁ VELMI RÁD INFO, JAK SE DAJÍ BEZ INFORMOVANOSTI OBČANŮ , (MIMO VYVĚŠENÍ NA ÚŘEDNÍ DESKU LONI V BŘEZNU), OD BŘEZNA 2012 - DO KVĚTNA 2012 ZREALIZOVAT PODNIKATELSKÉ PLÁNY SOUKROMÉ FIRMY NA STÁTNÍM POZEMKU..

INFORMACE ZAČALI SDĚLOVAT AŽ POD SÍLÍCÍM TLAKEM ZAČÁTKEM DUBNA 2012.

A TO ZA PODÁNÍ PETICE.. JEDNÉ Z PRVNÍCH..

NA DOTAZY, PROČ SE KÁCÍ ZDRAVÉ STROMY, JSME SE DOVÍDALI OD ŘEDITELE SCHOŘE A P. NĚMCOVÉ ZA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, CO JE NÁM DO TOHO, ŽE JE TO AKTIVITA PANÍ NÁMĚSTKYNĚ POPELOVÉ..OSTATNÍ OSLOVENÍ NA MAGISTRÁTU JEŠTĚ 29.3.2012 NIC O AKCI, KTERÁ ZÁSADNĚ OVLIVNÍ ŽIVOT NA ČEKOBUDĚJOVICKÉM SÍDLIŠTI MÁJ..NIC NEVĚDĚLI...

NA ZASEDÁNÍ (10.4.2012), KDE BYLI PŘÍTOMNI OPONENTI, BYLO PANÍ POPELOVOU PŘIZNÁNO,ŽE SE ZNAJÍ Z PŘEDCHOZÍCH PRACOVNÍCH AKTIVIT S PANEM  HINTNAUSEM...

STÁLE PLATÍ..TY MNĚ..JÁ TOBĚ..ŽE SE TO NEGATIVNĚ PROJEVÍ V LESE,KAM CHODÍ RODINY S KOČÁRKY, DŮCHODCI..PRO TY TU NENÍ VŮBEC NIC..,PEJSKAŘI..ŠKOLKY A ŠKOLY..CO NA TOM.. BYZNYS JE BYZNYS..


POKUD MÁTE JAKÝ KOLIV DOTAZ, MŮŽETE HO SMĚROVAT PŘÍMO NA MAGISTRÁT, JE TAM SOUKROMOU FIRMOU(!!!) NA PŮDĚ MAGISTRÁTU ODPOVÍDÁNO NA DOTAZY, DÁLE ORGANIZÁTORŮM PETICE, PŘÍPADNĚ MNĚ, MONIKA ŠTÝFALOVÁ(monika.styf.energie@seznam.cz)

NEJSME PROTI LANOVÉMU CENTRU, ALE PROTI UMÍSTĚNÍ V LESE, NAVÍC ZA CENU, KTERÁ ZAVÁNÍ TUNELOVÁNÍM...0,50KČ/ M2 JE VÝSMĚCH SLUŠNÝM LIDEM.

MONIKA ŠTÝFALOVÁ

PROSÍM O SDÍLENÍ,DĚKUJI


Petice zde: https://docs.google.com/open?id=0B1lmMjJ4Fl45VG9CTklCZHhSN3M

P. S. Orgonet: 
Mně se to jako budějičáka celkem týká ... Postup úřadu při prodeji městského lesa pro soukromé účely vidím též jako skandální a jak další příklad korupce či "malé domů".
Cosi jako lanové centrum už je tam na stromech nataženo, zatím to připomíná malou "opičí dráhu", co si děti staví na táborech (dva zpuchřelé smrky zrovna důvěru nevyvolávají (:-)) S lanovými centry třeba na Hluboké a Libíně se to nedá srovnávat, ale třeba to není celé .... Pro parkoviště se tam zatím nekácí, ostatně tam ani nevede silnice, jen opodál frekventovaná cyklostezka a oblíbená procházková trasa ... ale při troše úplatku by se z cyklostezky mohla stát silnice a kus lesa na parkoviště by se taky dal zplanýrovat. 
Možná se nemusíme obávat nájezdů návštěvníků, příliš atraktivně se to zatím nejeví, možná cyklisté na výletě by tam mohli zacházet ...6 komentářů:

 1. Myslim si ze to je trochu mimo misu,tenhle blog je o necem jinem

  OdpovědětVymazat
 2. logicky vzato,každý státní uředník je povinný sdělit svému zaměstnavateli,tedy danovému poplatníku,kam se ty prachy kutálí a za co...jestli nějaký poslaneček,či jiný státní podržtaška sdělí někomu CO JE MU DO TOHO, měl by okamžitě rezignovat a chopit se rychlopalné lopaty.V roce 1961 vycházel týdeník MV ZÁPISNÍK 61 a na zadní straně byly vždy fotky a zprávy ze Západu,opepřené ideologickou diverzí.Na jedné fotce byla demonstrace proti rasismu v Alabamě a tam SVORNĚ VEDLE SEBE šli Paul Newman a člen KuKluxKlanu nesoucí ceduli..Paul Newman je had,milující negry..to pro mě byla DEMOKRACIE V PRAXI,nedovedu si dodnes představit tuto situaci v Česku...

  OdpovědětVymazat
 3. http://zpravy.idnes.cz/rip-se-propada-0fr-/domaci.aspx?c=A120330_164036_domaci_brd Hora ŘÍP bude hora ŘIT...příznačné...

  OdpovědětVymazat
 4. jak se to dělá v Indii http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/480-muz-ktery-sazel-stromy-po-indicku-po-30-letech-prace-500-hektaru-lesa

  OdpovědětVymazat
 5. No to víme, že České Budějovice jsou vyhlášená mafiánská bašta ODS a TOP 09 !!! Nic kalého se odtud, co se týče úřadů a správy státního majetku, nedalo a nedá čekat. Všichni ti slizoplazouni tam snad opravdu musejí buď tragicky vychcípat, nebo je z jejich křesel bude muset někdo vyházet z oken. Jinak odsud sami nepůjdou. A zlodějiny a sviňárny na úkor daňových poplatníků, matek s dětmi a důchodců dělat sami od sebe nepřestanou !!!

  Jsou tu dva názorové tábory. Jeden proklamuje klid a nicnedělání pro další budoucnost obecně, protože se připravuje na opuštění Země z tohoto stavu (3D) do vyšší dimenze bytí (5D)k 21.12.2012. A osud Země a zůstavších lidí je tudíž již nezajímá.

  A pak je tu opačný názor. Že by se měla provést celoplanetární revoluce, svrhnout všechny stávající vlády, když to bude nezbytné, i násilím,ustanovit soudní tribunály, zabavení majetků a peněz vládnoucí třídy, pozatýkání všech struktur a frakcí, které se podílejí na devastaci a ničení Země a lidského společenství,civilizace. Nastolení trvalého míru, zrušení válečného průmyslu a zničení zbraní, zajištění každému člověku prostředků na důstojný život bez strádání, bídy a hladu, zajištění možnosti pracovat, tvořit a zapojovat se do chodu společnosti, vytvořit novou měnu založenou na podkladě vykonané práce, vyrobeného zboží, poskytnutých služeb,uměleckých výkonů atd.atd. Prostě vznik sporavedlivé společnosti Zlatého věku.

  Ti první mají šanci Zlatý věk zažít. Ti druzí budou zřejmě, i kdyby globální odpor vznikl, pokořeni a přemoženi vrcholícími fázemi NWO !!!

  Proto nechte nenapravitelné a zatvrzelé hříšníky v jejich hříších pro hodinu trestu, která je pro ně na Konci Časů připravena !!!

  OdpovědětVymazat
 6. škoda že se nemůžu k petici již připojit.
  O té opičárně v lese jsem nevěděl

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány.