1. května 2012

Chemtrails a Morgellony v Rusku

Jelikož se tu občas vyskytne nepravdivá zvěst, že v Rusku nejsou chemtrails, tak abychom to uvedli na pravou míru, podívejte na toto autentické ruské video.
V Rusku jsou chemtrails zrovna tak jako na celém širém světě, na všech kontinentech a ve všech zemích...
Není úniku ... (Na youtube najdete spoustu důkazů z Ruska).
http://youtu.be/26zwYSe2bLkV Rusku jsou i Morgellony, stejně jako všude jinde ... Mimochodem, velmi dobré poučné video, srozumitelné i bez znalosti ruštiny.
http://youtu.be/ELU3lLHcEX8

7 komentářů:

 1. Omlouvám se.... ale při dlouhodobém pobytu v Brazílii jsem neviděla ani 1 jediné chemtrails... za x-měsíců.
  Stejně tak Asie.
  Za chemtrailsy vděčíme volnému přeletu letadel NATO nad naším územím. Jak to mají Rusové nevím, ale pokakaným nahoru to máme my (Evropa)a Severní Amerika

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojte, chodim tu uz dost dlho, ale s tymi morgelonmi je to hroza. Bolo by fajn, keby niekto v anglictine zdatny pozhanal, ako sa tomu svinstvu ubranit, aby to nevoslo do tela a ked uz, tak ako sa liecit. Ked sa nam nepodari najst najake obrany proti morgelonom, asi padneme do depresii.
  Inac vdaka za tento blog, je fajn byt tu s vami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane najdete na netu celkem lehce MMS .Studujte ,je to nova metoda na nemoci pomaha,nenechte se odradit.Musime si pomoct.Nashle.

   Vymazat
 3. Nová Doba - Lidé probuďte se: - SVĚT V KOLIZI: Spojené státy …


  SVĚT V KOLIZI: Spojené státy jsou zděšeny po nucených přistáních letadel rozprašujících chemtrails v Indii a Číně. … z Brazílie a dokonce i ze samotných Států.

  www.novadoba.estranky.cz/clanky…rozprasujicich-chemtrails-v-indii-a-cine_.html
  ================
  Chemtrails - seznam napadených států - YouTube


  Chemtrails - seznam napadených států … V některých zemích jsou Chemtrails hlášeny jen občas: Argentina, Brazilie, Chile, Japonsko, Mexiko, Panama, Peru.

  www.youtube.com/watch?v=JUI6y0YgDKM
  ================
  Stačí zadat do vyhledávače na Seznamu a je jasné, že jsou všude ! I v Brazílii, Indii a Číně. Rusko je jasné už dávno.

  OdpovědětVymazat
 4. A i "chemočmoudiky" nejsou jenom bílé nebo černé, ale také modré, zelené, červené,hnědé, fialové, stříbrné, zlaté, okrové a béžové. Zřejmě, co hlavní přísada, to jiná barva !!!

  OdpovědětVymazat
 5. Je mi jasné, že my, členské státy NATO nemůžeme asi kontrolovat lety letadel vydávajících se za NATO. Nemohu však pochopit že by Rusko nechalo své území ničit cizími letadly. Také nechápu že naši přátelé Plejáďané si nevšimli že nás ubíjejí a ničí Zemi entity na které Plejáďané asi nemohou uplatnit svůj vliv. Tak jsme na pospas včetně naší Země nějakým kosmickým zločincům. Naši milí Plejáďané nám budou i nadále posílat milé vzkazy a pokud přežijeme klimaterorizmus a jeho následky, snad uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 6. http://cs.wikipedia.org/wiki/Chemtrail

  ŠAMANI BLÁZNIVÝ :D

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.