1. května 2012

Slunce viděno přes filtry

Ahoj,
posílam jen pro zajimavost, mozna je to uplne bezny jev, ale fotil jsem dnes slunce pres filtry cervena + modra + zelena a hazelo mi to takovyhle obrazky... Nemuze nejak tahkle podobne fungovat hologram?
M. M.7 komentářů:

 1. Opravdu to tak může být z mého laického pohledu,protože všechno jde dělat mnohem jednodušeji než se pořád podsouvá,je to další pozitivní informace o tom jak se snaží media, instituce,výzkumné ústavy v neposlední řadě NASA živit lidi nesmyslama ?,z toho vyplývá že by měli lidé opravdu více používat svůj zdravý jednoduchý selský rozum,už protože ho každý má ale přestal ho používat,a začal se spoléhat na informace nějakých výzkumníků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,všechno je mnohem jednodušší než se nám snaží nakukat.Ale my už na to přicházíme a dokážeme se těch parazitů zbavit,protože je vůbec na nic nepotřebujeme!Taky to tak cítím.T.

   Vymazat
 2. Zajímavý filtr...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Autorovi:Když už Ti není jasné,jak funguje holografie,tak použij selský rozum a prohlédni si Slunce přes začouzené sklo-hned bude o záhadu míň

   Vymazat
 3. To je podobné tomu, jako když někdo něco tvrdí, a oponent po něm žádá důkazy. A tvrditel se ohradí pouze vágní větou : "dávali/říkali to v televizi/rádiu" !!!A tím má být jako důkazní řízení skončeno, a již tvrzenému bez dalších důkazů věřeno !!!

  OdpovědětVymazat
 4. Čím více skla, tím více duchů. Není to Nibiru ani Slunce atp.

  OdpovědětVymazat
 5. Že by to byl ten tmavý průsvitný objekt, co se objevil nedávno mezi Zemí a sluncem ?

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.