14. srpna 2012

Co se s námi děje při Vzestupu 3. část
Zdroj:


Archanděl Michael: Pasem k Vzestupu je láska

AAM: Víme, že vy jako lidské bytosti obývající rovinu třetí dimenže nemůžete myslet jinak než ve fyzických termínech. A ať vám říkáme jak chcete, „Bude to v pořádku, nechte to být,“ víme, že fyzično jsou vaše referenční body. Chápeme to. A proto v mentální fázi čištění a harmonizace dochází k tomu, že některé z těchto připoutaností jsou oslabeny, nikoliv vymýceny, ale zmírněny, vyrovnány.

Až z toho vystoupíte a začnou k vám zpívat stromy, pochopíte to.

SB: I tráva, i voda?

AAM: Ano! Až vás voda vyzve, abyste přišli, ne si zaplavat nebo se ponořit, ale spojit se s ní v přátelství, abyste přidali svou energii k její, to je zcela jiný prožitek, nejen fyzična, ale emoce, spojení, bytí ve spojení. To je ten posun.

A mít tento zážitek, to je nespoutaná radost. Proto pořád mluvíme o radosti.

SB: Myslím, že lidé si to neuvědomují, Pane. Myslím, že to, co postrádají při uvažování o páté dimenzi, je rozsah požehnání a nakolik toto požehnání učiní vše lepším. Všechno se zlepší.

AAM: To je pravda, skutečně se všechno zlepší. Ale jednou z klíčových složek zlepšení je probuzené vědomí lidí. Nyní se Gaia významně posunula, ale i před tímto posunem voda mluvila se stromy a s pískem. Květiny mluvily s rostlinami a žábami. V přírodě, v říších Gaii, bylo daleko více harmonie, než si lidé uvědomovali.

Takže, bude to snadnější? Ano. Například, vy pořád mluvíte o finančních stresech. Až budete ve spolutvoření, kdy můžete tvořit a vzpomenete si, jak splétat molekuly a kódy, pak pocit nouze, potřeby, který se ve vaší realitě třetí dimenze se stal tak dominantním, což samozřejmě vyvolávalo chamtivost, snahu ovládat a nedostatek, ten bude pryč.

Teď je pro vás těžké si představit, že potřeby budou pryč, jak budete jíst proto, že se vám zachce, že chcete mít ten prožitek, protože jste spojeni s přírodou a jídlo je výměna, a že budete také mnohem uvědomělejší v tom, co jíst, o co se budete dělit a co si budete brát.

My chápeme, že všichni máte tendenci myslet v pojmech pevného fyzična, ale drahá srdce, vy máte přece rčení, a pravdivé, že nejlepší nakonec!

SB: Ano, Pane. Mám ještě pár otázek, Pane, a můžeš si vybrat, na které odpovíš, zbývají nám asi čtyři minuty.

První z nich je, že lidé by rádi byli uklidněni ohledně toho, co se bude dít s jejich dětmi a domácími zvířaty. Půjdou automaticky s nimi?

Druhá je, jak asi pozorovatel uvidí Zemi 21, prosince. Uvidí, že Země zmizela? Nebo že se roztříštila na milión kousků? Co uvidí?

Třetí otázka je, až přijdeme do páté dimenze, budeme mít všechny schopnosti ihned, nebo bude nějaký proces růstu, učení?

A poslední otázka je – přijde masa lidí do nižší páté dimenze, do první části či podúrovně páté dimenze? A bude jejich prožívání v této nižší páté dimenzi odlišné od prožívání někoho z vyšší páté dimenze?

To jsou moje otázky, Pane.

AAM: Nejprve k poslední otázce: Odpověď je ano. Jedná se o proces expanze, a toto bude otevření. Ale – je to otevření, nikoliv bitva Je to rozkvět, a je to radostný rozkvět.

Děti a domácí zvířata: Pokud nejde o zvíře, které je absolutně předurčeno být se svým pánem a zůstat ve třetí dimenzi, což je vysoce nepravděpodobné, půjde celá zvířecí říše.

Děti jsou nevinné a čisté, i ty, které byly zneužity a zraněny. Je tu něžnost a láska. Děti půjdou. Nemějte o ně starost.

SB: I s rodiči, současně?

AAM: Ano, přesně tak. Je to cvičení v lásce. A není možno rozdělit rodiny, to by lámalo srdce!

SB: A není třeba, aby matka schovávala děti do postele, nebo co ... prostě půjdou, až půjdeme my všichni, a není třeba nic dělat. Je to tak?

AAM Je to tak.

SB: Dobře. Co uvidíme nejprve, až přijdeme do nižší páté dimenze, budeme mít všechny schopnosti hned, nebo bude proces učení? A co uvidíme ...

AAM: Bude tam trochu učení, můžete si to představit jako proces přizpůsobení. Ale není to dlouhé, ani obtížné, není to tvrdé. A úroveň rozvoje, kterou okamžitě pocítíte, je tak ohromná, že budete říkat „Ještě, ještě!“

Bude to trvat tak asi den. No, den, asi tak jako chápete váš čas teď. Ale s tím si nedělejte starost. Ano, budete mít rozvoj schopností. Protože – nezapomeňte, co vám říkáme – každý z vás, milí posluchači, si všechny schopnosti přinesl již do tohoto života. Žádné nenecháte doma. Všechny budou aktivovány.

Někteří z vás budou ihned kreativní v hudbě a umění. Ostatním budete vysvětlovat kvantovou fyziku hvězd. To bude začátek. Aje tam prostor pro růst? Drahá srdce, vesmír je nekonečný, a vy též.

Stephen Cook má velmi dobré vysvětlení a obraz, jak světlo proniká Gaiu, jak se rozvíjí. Jděte v lásce a jděte v míru.

SB: Děkuji ti, Pane.

(Konec rozhovoru.) 

3 komentáře:

 1. Děkuji, zrovna jsem dočetla druhou část překladu a naskočila část třetí :-)) Moc děkuji. Stáňa

  OdpovědětVymazat
 2. Viděli jste film Kronika? Tam získá parta středoškoláků různé schopnosti jako telepatie, telekineze, levitace atd. z krystalu který spadne z vesmíru, ale jeden z nich na to není připraven a má v sobě hodně zloby a negace v tom filmu je to dokonale ukázané proč nemůžeme mít tyto schopnosti ve třetí dimenzi. Někteří by mohli opravdu hodně ubližovat druhým.
  http://youtu.be/KnGlHJDt6rY

  OdpovědětVymazat
 3. http://www2.hellinger.com/cz/home/allgemein/mp3-der-woche/Tschechisch

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.