7. listopadu 2012

Archanděl Michael 6. 11. 2012: Sandy, Obama

Z rozhlasového blogu InLight Radio, relace Hodinka s andělem. Archanděl Michael mluví ústy Lindy Dillon, tlumočnice Rady Lásky.

Pro mě zásadní a skvělé zprávy. Vím, že Archanděl Michael je na většinu zdejších čtenářů příliš, ale snad někdo přece jen chápe. Dávám to nejlepší, co znám, přeberte si to, jak umíte (:-)))

Archanděl Michael k aktuálním událostem 6. 11. 2012
(Hurikán Sandy, volby, Obama, Federální rezerva a Burza, ... )
Překlad: OrgoNet

....

Archanděl Michael: Vítejte všichni. Jsem Michael, Archanděl lásky, válečník míru, a dříve než začneme, nabízím vám opět svůj modrý plamen pravdy.
Mluvíte o globálních změnách, které probíhají. A je třeba, aby byly viděny z perspektivy pravdy. Tato perspektiva lásky leží v každém z vás. Ve vašich srdcích, hrdlech, očích, v jádru celé bytosti. Vítám vás všechny zpět v tento den.

Geoffrey West: Díky, Michaeli. Možná je vhodné začít bouří, hurikánem Sandy, který se teď stahuje. Zdroje naznačují, že byl jak vytvořen člověkem, tak přirozený. Fakt, že meteorologické zdroje byly schopny přesně určit jeho dráhu a přesnou lokaci, kde dopadne na pevninu, když bouře byla ještě na Kubě, naznačuje, že byl vytvořen lidmi. Víme také, že v té oblasti byla spousta negativity a tato energie musela být uvolněna. Mohl bys nám prosím potvrdit: Byla ta bouře způsobena lidmi, nebo zcela přírodní, nebo kombinace obou?

AAM: Bouře Sandy nebyla způsobena lidmi. Byl to přírodní jev. Byla velmi zřetelně vedena a cílena za účelem odstranění negativity, na pročištění lidí na planetě. Ano, byla velmi jasně řízena. Ale nebyla řízena tím, co pokládáte za negativní lidské síly. Prosím, pochopte, že Gaia má mnohem silnější schopnost řídit bouři než kteříkoli z lidí. A to je obzvláště pravda, když je provedeno čištění. Vyjádřil bych to jako záměr. A toto čištění právě probíhá. Máte samozřejmě pravdu, že Gaia by si nikdy nepřála vytvořit masívní devastaci, kdyby to nebylo součástí energie Vzestupu, kulminací toho, co se musí stát, co musí být v tuto dobu odstraněno z planety. Dovolte mi upozornit vás, že vliv bouře, to pravé čištění, znovuzrození, zmrtvýchvstání, probíhá právě teď. Ano, bylo tady fyzické smetení, vyčištění, umytí velkého množství negativity. Ale vpravdě je čištění výsledkem empatie a podpory, lásky a soucitu, přátelství a jednoty, a to byl pravý účel Sandy. Toho jste právě svědky. Ve většině oblastí většina lidí, kteří byli postiženi touto dramatickou událostí, a je jich v této oblasti mnoho, byla a stále je velmi oddána dramatu. A tak dostali událost monumentálních dramatických proporcí. Co se dělo, víte. My opravdu nemáme rádi takové drama. Ale teď jsme svědky toho, že soused pomáhá sousedu, obec obci, vláda vládě. Uvnitř toho jsou ještě nějaká sídla dramatu a chaosu, někteří ještě jednají z negativních vibrací a snaží se z toho vytěžit. Ale my vám říkáme, že vytváření rovnováhy, nebo znovurovnováhy energií v této oblasti, je nesmírné. Velká část už byla dokončena, rovnováha se dokončuje a bude dokončena.

GW. Dá se říci, že tato bouře byla božsky načasována právě před volbami?

AAM: Je to tak. Jak Gaia dala najevo v jiných situacích a channelinových zprávách, součástí fenoménu bouře bylo mnoho vrstev. Jednou z věcí, které se staly – abych odpověděl na otázku voleb – je to, že bouře dala lidem příležitost vidět prezidenta Spojených států jednat velmi starostlivě, soucitně, s odpovědností vůdce, a nikoli pouze věnovat se politice. To ho uvedlo dopředu a do centra pozornosti a dalo lidem možnost přesvědčit se, kým opravdu je.

GW.: OK, to je nádhera. 
Jedním z tvrdě zasažených států je New Jersey. Guvernér toho státu Chris Christie je republikán a v minulosti byl ze svého místa velkým oponentem a kritikem prezidenta Obamy. A přesto v posledních dnech veřejně hýří chválou na Obamu (Pozn. Orgonet: např. http://www.youtube.com/watch?v=XIsEXWpv7MM) . Nechci se tím dlouho zdržovat, ale jde tady o to, že tito dva lidé ukazují pravou lidskost, která má přednost před politikou, nebo to naznačuje rozsáhlejší změny v politických strukturách?

AAM. Jde o obojí. Guvernér odchází od prosté rétoriky, stranické politiky, od sebezájmu, od touhy po moci, a vstupuje do lidského srdce. Vidíte, že důvodem, proč se zapojil do politické arény, nebyla jen chamtivost a touha po moci. Přivedlo ho to k vlastním principům, že se skutečně stará o lidi. Opravdu se stará o lidi ve své geografické oblasti, a mnozí jsou svědky, že s prezidentem vstoupil do kamarádského vztahu. A není mezi nimi rozdíl, oba se starají o stejnou věc. V širší perspektivě si můžete všimnout, že lidé odkládají mnohé nálepky. Byl zde kladen velký důraz na nálepky. Já jsem to, já jsem ono. V politických stranách i jinde. Došlo k posunu: Já jsem člověk. Jsem galaktický člověk. Jsem součástí své obce. Jsem součástí své rodiny. Nálepky jsou rozpouštěny. Protože když vidíte, jak se někdo topí, cítíte to fyzicky, emocionálně a mentálně, nevoláte na něj: Jaká je vaše politická příslušnost? Ne, z hloubi svého srdce a fyzického těla vztáhnete ruce a pomáháte, jak můžete. A to je přesně to, co dělají strážci brány a ukazatelé cesty. Vztahují ruce a pomáhají ostatním do vyšší úrovně, k porozumění. To, co vidíte, je katalyzátor. Ano, je velmi dramatický, velmi devastující katalyzátor, je to otvírání lidských srdcí.

GW: Skvělé, děkuji, Michaeli.

(Pokračování.)

24 komentářů:

 1. Citliví lidé poznají jak to je , bylo od začátku jasné že je to záležitost Země , jak dlouho ještě budete hrát hry na harpy a strašení ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasné???Ano svádět vše na matinku Zemi,to je in že.Země soucitná,ochraňující a milující víc než si dovedeme představit a ona lidstvo bude takto mrzačit?Kdyby nás chtěla setřepat jak parazity,tak to dávno udělala.Mějte k ní úctu a vězte, že takové katastrofy nejsou dílem Země.

   Vymazat
 2. Velmi sa mi paci, ako sa "galakticki vodcovia" venuju specialne amerike. Preco na zvysok sveta sprepacenim ... ?
  Kto ma oci, nech cita medzi riadkami a clankami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je třeba si zachovat zdravý rozum a nebrat tyhle řádky doslova a vážně.V opačném případě se dočkáte zklamání.Takže jo,přečíst,přebrat si to a vzít si z toho max. to,co je postaveno na reálném základě (viz. indigl. chlapec atd.).

   Vymazat
  2. To by ma tiež zaujímalo. Verte tomu že Slovania majú z nadprirodzenom viac skúsenosti ako američania.A celkom je to celé čudne prečo im veriť ked skoro za každú ich prednášku dostanú dobre zaplatene a proste tie ich stránky sú platené tiež veď ak chcem naozaj pomôcť tak to robím zadarmo

   Vymazat
  3. věnují se celému našemu Vesmíru a celé Zemi , ne jen Americe .

   Vymazat
  4. To je přece jasné,archanděl Michael je američan.A USA jsou přece středem světa.
   Už to tady začíná být hodně jednostranné a jiný názor není vítán.Na celém světě je dost lidí,kteří mají otevřené oči a svůj názor.Snad jich bude stále víc a víc.

   Vymazat
  5. To bylo dobrý to nemělo chybu :)))))

   Vymazat
 3. Ach jo, patřím mezi lidi, jež vykládají karty, mají občas sny, co se stanou, a podnikám meditační cesty za účelem setkat se s jinými bytostmi a získat odpovědi.

  Ale těmto článkům prostě nevěřím. Proč by jakákoliv bytost tak naprosto jasně a přesně odpovídala na naše otázky a starostlivě nám vysvětlovala jak jim na nás záleží a jak moc nám pomáhají a přitom se před lidmi neustále schovávala?

  Kdy už si konečně uvědomíme, že jiné bytosti tu nejsou jen proto, aby za nás neustále něco řešili a tahali nás z našich průšvihů, místo nás samých. Dokud my lidé nepochopíme, že to jsme my, kdo musí dělat změny a dělat něco se zlem (ať už v jakékoliv podobě), tak se nic nezmění. Sedět v koutě a spoléhat, že nás někdo zachrání a že my nemusíme dělat nic?

  Jsme tam kde jsme (jako lidstvo), právě proto, že je tu spousta lidí, která si stále myslí, že někdo vyřeší problémy za ně. Ale to se neděje a právě proto je tu pořád tolik zla, protože to těm zlým svým přístupem dovolujeme.

  A oni si pak vymyslí nějaký článek, jako že nám ho píše nějaká bytost, která to vlastně všechno dělá pro naše dobro. A my, místo abychom se nad tím zamysleli si řekneme. Tak to je fajn, to nebyli Ti zlí, to byli Ti hodní a to zlé je pro naše dobro.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to velice podbízivé a také s obdobnými články nesouhlasím.

   Vymazat
  2. Přesná trefa "hřebíku na hlavičku"! Temní si s námi hrají na Světlo ! Pravda i oni mají světlo - Světlonoše alias Lucifera, ale to není světlo tepla a lásky, nýbrž studené světlo strachu a hrůzy ! Proto si dávejte dobrý pozor, jakým světlem se necháte osvítit !

   Vymazat
 4. Zvláštna starostlivosť Amerike , prečo ?
  Je tam najviac bordelingu, nechaj tak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože je to všechno jenom hra. My jsme ti blbí ovčí herci, a globalisté v roli principála, kteří to všechno vymýšlejí, uvádějí na scénu světa, a režírují ve svůj prospěch ! Nic nového pod sluncem. Takhle nás vodí za nos již nejméně 100 let ! A další a další generace lidí jim to žerou i s navijákem. Jak se říká, blbost lidská a vesmír jsou nekonečné ! Proto nemůže být na světě lépe, protože jim to všechno stále a znovu dovolujeme, zatímco oni nám naopak stále více poroučejí co smíme, a co ne !

   Vymazat
  2. Pamatujte na NW0 "georgtownské desky" v USA, kde je jasně napsáno (tedy v kameni vytesáno), že bude PROVEDENA REDUKCE LIDSKÉ POPULACE na úroveň jen 500 milionů lidských jedinců. Víc ani popel ! Proto se ty katastrofy dějí, a budou dál dít uměle - cíl : redukce populace ! Kyd vám to lidi v těch "bednách" konečně dojde, co a proč se děje ?! Další odhalení událostí vám napoví karetní hra Illumináti, ale jen ta původní verze. Ty následné jsou již zmanipulované !

   Vymazat
  3. a kdo minupuluje tebou ?? napadlo tě někdy že nemusíš mít pravdu ..?

   Vymazat
  4. a kdo jim v tom zabrání ty věci udělat ? ty snad ?!

   Vymazat
 5. jde vidět, že i američany zaplavuje touha po probuzení a změnách.To je dobře.Každý národ potřebuje jiného buditele.Na američany se musí jít jinou taktikou.Takže si myslím, že Michael odvádí dobrou práci.Děkuji Orgonetu za uveřejnění článku.

  dan.

  OdpovědětVymazat
 6. Je to akorát holografická projekce před oči esoteriků, nic víc. Ti andělé. Takové astrální video.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, je to jinak. Jsou totiž lidé, kteří si superprojektují své sny, přání a fantazie do své vnitřní reality, a snaží se to všechno interpretovat do skutečného světa, zatímco merito věci jim uniká. Připomíná mi to silně film "Svět podle Prota".Mimořádně zdařilé dílo s velkými hereckými výkony. A podobné herecké výkony nám předvádějí svrchu naznačení lidé ! Proto rozlišujte "herce a hérečky" a lidi se zdravým úsudkem !

   Vymazat
  2. celý vesmír je holografický , i to co vnímáš jako skutečnost je jen iluze

   Vymazat
  3. Dík. Takže k snídani jím hologram, že obědvám je jen moje iluze, že jedu autem se mi už opravdu jenom zdá...brzdi člověče ať ten virus tvých iluzí nenakazí další lidi ! Já chci potkávat lidi a ne blázny !

   Vymazat
 7. 7 miliard pozemšťanů 7 miliard světů, ta snaha druhé přesvědčovat o své pravdě , která navíc je pojímaná jako ta jediná pravá...ach jo...

  OdpovědětVymazat
 8. Jak úžasné, jak zábavné, všichni opět jako anonymní!!!
  nejste ani víc ani méně než ti všichni co jsou v zákrytu opony, hlavně že tajně a nepoznán, že? - to opravdu pak názor má sílu co :-D

  Hodnotit, soudit, povyšovat a ponižovat - to jsou lidské hodnoty? Opravdu si myslíte, že jako lidstvo něco dokážeme, když tady jeden bude napadat druhého?

  Fakt lidi - až tu trapnost méněcennosti nakopete do zadku - uvědomíte si, že nejde o informace, komentáře a hádky z pohádky ale o Vás, o nás lidi jako celek - jak se k tomu všemu stavíme. Každý máme svůj svět, ale jen do té chvíle dokud nejde o Zemi!!! ne? Takže komu na čem záleží ukazuje svým chováním.

  Žádný prezident ani bytost od jinud nás z ničeho nevytáhne pokud něco neuděláme od SEBE, pak všichni máme tu pravou sílu která nám náleží. Síla svobodné volby rozhodování!

  David Icke měl pravdu, nemá smysl ani komunikovat, když se tak vedou komentáře...

  Tečka sorry za rozhořčení :-D

  OdpovědětVymazat
 9. moderovány je cenzurovány !!!???

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.