24. října 2014

Špičkový světový klimatolog: Změna klimatu způsobená lidmi je lež

Zakladatel TV kanálu Weather Channel: Snahy dokázat globální oteplování selhaly

Bradford Thomas 
Truth Revolt
October 23, 2014
Překlad: OrgoNet

Spoluzakladatel meteorologického kanálu Weather Channel a klimatický expert John Coleman http://en.wikipedia.org/wiki/John_Coleman_(news_weathercaster) nedávno napsal otevřený dopis, který přímo útočí na IPCC (Mezinárodní komise pro změnu klimatu) argumentací, že pokusy dokázat klimatickou změnu způsobenou lidmi „selhaly“, a že „vědeckou“ konverzaci na toto téma nyní pohánějí politické záměry a nikoli věda. Zde je úryvek z jeho otevřeného dopisu, který byl publikován v Express News: http://www.express.co.uk/news/nature/526191/Climate-change-is-a-lie-global-warming-not-real-claims-weather-channel-founder

 • Oceán významně nestoupá.
 • Polárního ledu přibývá, nikoli táním ubývá. Polárních medvědů přibývá.
 • Vlny horka se ve skutečnosti zmenšily, nikoliv narostly. Nárůst síly a počtu bouří se nekoná (ve skutečnosti se zmenšují).
 • Tuto oblast jsem studoval seriózně po léta. Stala se z ní oblast politických a environmentálních zájmů, ale věda za ní stojící není nemá opodstatnění.
 • V tuto dobu neexistuje člověkem způsobené globální oteplování, ani žádné nebylo v minulosti a není důvod se ho obávat do budoucna.
 • Úsilí dokázat teorii, že oxid uhlíku je významným skleníkovým plynem a znečišťujím faktorem způsobujícím výrazné oteplování či jiné vlivy na počasí, selhalo. 
 • Už po 18 let nedošlo k oteplení.

Další klimatický expert a otevřený skeptik pokud jde o změnu klimatu, William Happer z Harvardu http://www.princeton.edu/physics/people/display_person.xml?netid=happer , dodal k Colemanovým argumentům: 
 • Žádní jiná chemická složka atmosféry nemá tak špatnou reputaci jako oxid uhlíku, a to díky cílevědomé démonizaci tohoto přírodního a základního atmosférického plynu obhájci vládní kontroly a produkce energie. 
 • Onen neuvěřitelný seznam předpokládaných hrůz, které způsobí nárůst oxidu uhlíku, je pouhá čistá víra maskovaná za vědu. 
IPCC stále tvrdí, že jejich výzkum ukazuje na příchod krizového počasí z důvodu globálního oteplování, ale v r. 2010 studie, kterou provedla Interakademická rada, shledala „málo důkazů“, které by podpořily prohlášení IPCC. Studie také zjistila, že komise záměrně zdůrazňuje potenciální negativní vlivy klimatické změny, což podporuje Colemanovo a Happerovo obvinění, že IPCC politizuje klimatickou vědu.

Zde je rozhovor s Colemanem v březnu 2014, v němž prezentuje širší kontext pro trendy globální teploty a odhaluje omyly „vědy o globálním oteplování“ (začátek po 2:20, anglicky).

Předchozí články na toto téma v českém překladu naleznete pod štítkem Lež o globálním oteplování, viz dole pod článkem.


27 komentářů:

 1. naprosto AUTOMATICKY odečítám ze svého digi teploměru MINUS TŘI STUPNĚ,což odpovídá diuviálnímu klasickému teploměru z roku 1930..Ideologicko diverzní vymejvání mozku s globálním oteplováním se mé šišinky JAKSI nedotýká...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboli nwo kam se podíváš už nyní. Jak bude vypadat po oficiálním vyhlášení, to se budeme zřejmě ještě hodně divit.

   Smazat
 2. Oteplení budiž bludem, ale faktem je, že poškozování životního prostředí nabírá stále na obrátkách. Stačí sledovat, co se děje kolem, smrkový porost je během 2 let totálně zdecimovaný(alespoň MS kraj), a na zahrádce (bez chemie) slimák slimáku ruku myje :) Jakoby bylo všechno více neduživé až divné, ale jde jen o můj pocit, rozbory nemám.

  Možná pomůže inspirace ze Slovenska, jak dále se zahrad ničením : http://youtu.be/oZmPlq7uCvo
  B.T.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kontaminace půd a vod od tzv.chemtrails je již na pováženou. Dokonce i reaktivita atmosféry se zvýšila z hodnoty 1 na 3 až 4 !!! To znamená silně elektricky vodivá. Co z toho pro nás i pro život na povrchu planety plyne nechtějte ani vědět, rádi byste rozhodně nebyli.

   Smazat
  2. nic
   umřeme tak jako tak
   je zbytečné se vzrušovat

   Smazat
  3. Přeci jenom je rozdíl umřít v 6-ti letech nebo v 90-ti. I když v každém věku je pro i proti. Dualita je totiž všudypřítomná. To prostě v prostředí 3D neumíme změnit, ač se o to pokoušejí celé generace vědců.

   Smazat
 3. Tu je na mieste spomenút chemtrails ktorými sme postrekovaní a to spôsobuje aj chorobu stromov. Ano fabriky vypústajú chemické prvky do vzduchu, len sa o tom dnes prakticky nehovorí. Jediné co existuje je CO2.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chemtrailují jak práškováním tak také aerosoly, a ještě to proženou haarpy a dalšími technologiemi (např.na bázi zvuku) tak, že konečné účinky spadů chemtrails jsou na vše živé přímo devastující. Nevím, zda je to záměrné ničení života na Zemi kýmsi mocným "za oponou", nebo skrytá forma terraformingu pro něko "z venku", kdo není člověk.

   Smazat
  2. Obé v jednom. :)

   Smazat
  3. Tu je na mieste precitat si nasledovny odkaz: http://m.benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/pracuji-hlavni-zapadni-vudci-pro-nepratelske-mimozemstany-nebo-jsou-jednoduse-zli-/

   Málo ludí vsak pochopi, ze najväcsia kriminálna organizácia na svete je tá pre ktorú si derú kolená v kostoloch a ze tá riadi VSETKO....

   Smazat
  4. Máte na mysli "papežskou oligarchii" a její finanční nástroj Opus dei ?

   Smazat
 4. Stačí si jen osvěžit paměť jak máme dlouhou topnou sezonu, topit se začíná začátkem září i když letošní rok se to o něco posunulo a topíme až do června,zimu máme 9 měsíců a tři měsíce teplo ???? a tu krutou zimu nám sem pořád podsouvají tak kde je tedy to globální oteplování?A lidé jsou tak zblblí že chtějí pořádnou zimu a mooooc se na ni už těší kdy konečně ta pořádná zima přijde.V zimě také nic neroste a ještě si teplo ve formě topení v domácnostech luxusně zaplatíme (to je forma letních dovolených),a další výdaje jsou na údržbu silnic jak v zimě prosolených tak i v létě na obnovu rozbitých vozovek. Vliv chemtrails je takový že skoro nikoho nenapadne že není schopen takto normálně uvažovat,jen si nechávat podsouvat z medií plno nesmyslů a neumět se orientovat v čem je pravda a co je lež. Potom si myslí že ebola je smrtelná nemoc,nebo fámy o konci světa.Z jednoduchého důvodu lidé ničemu nerozumí,jen přijímají pasivně kdejaký výmysl.Z přemýšlení nebo jen z normálního uvažování by jich mohla bolet hlava ,,že ano"? A co je vědecké tak to správné,já vím že vědci ještě na nic kloudného nedošli,řídí se jen výpočty nebo tabulkami a když to nesedí tak to lehce, snadno a v tichosti změní.Třeba vznik člověka z opice nebo i z dinosaurů??? Vědci nepracují s energiemi ale s hmotou .......další velice rozšířený program je všechno ničit,jak přírodu tak i lidé sami sebe.Potoky se narovnaly,z trávníků se udělala holá dlažba,a novým trendem je sekat sekat sekat trávu aby náhodou nevyrostla, na to máme sekačky.A co dělá tráva ? no roste a znázorňuje to i osobní růst v myšlení.Dalším programem se nechali lidé zabrzdit v růstu a rozvoji myšlen.Platí to i na kácení stromů.Všechno toto má na nás stálý vliv,který si sami udržujeme a ještě si ve všem libujeme.Je toho mnohem víc a dá se to shrnout pod jedno slovo nebo význam a to je ,,ničení"

  OdpovědětSmazat
 5. doporučuji shlédnout: https://www.youtube.com/watch?v=OWXoRSIxyIU&list=UUHnyfMqiRRG1u-2MsSQLbXA

  OdpovědětSmazat
 6. Přátelé nevím zda jste si někdo všiml co se dělo vnoci až do rozednění? Od 23.30hod poletovali ptáci, celou noc byli hlavně slyšet jako by nebyla noc, ale časné ráno?? Za 50 let co žiju jsem nic podobného nepozoroval... Neví co byla příčina této aktivity ptáků, ale něco se dělo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná, tohle.http://e-svet.e15.cz/technika/nasa-na-slunci-vznikla-obri-skvrna-je-velmi-aktivni-a-velka-jako-jupiter-1131135

   Smazat
  2. A budou brzy další události, proti kterým temnáři nebudou mít ani moc, ani sil...

   Smazat
 7. jaksi se už ZAPOMELO, že MY jsme to VEDOMI, na které se čekalo! rok 2012- ..človeče, uvedom si, že JSI VEDOMí-bůh ve svém svete a když se spojí hodne lidí s identickými hodnotami SVýCH SVĚTŮ - JE TO SÍLA, skupina stejne smýšlejících a jednajících jedinců, která chce pohnout svetmi ostatních jednotlivců s cílem pozvednout ÚROVEŇ lidstva o stupínek VÝŠ, VŠE SE DĚJE VE VĚDOMí - činy,skutky, myšlenky, představy, slova, písemnosti, politika, náboženství, vše je v moři VĚDOMí. Archimedes dal návod "Dejte mi pevný bod a otočím svět". Ten bod jsme MY- vědomí, "kámen úhelný" podle Ježíše Krista. STAŇME SE - BUĎME UVĚDOMOVANýM VĚDOMíM. To je cesta k nápravě, k přebrání opratí z rukou nezodpovědného "vozky", kterým je dosud naše neuvědomělá mysl poznávající pouze dobré - zlé pro sebe pro jeden život vybraného jedince. I chemtrails se děje ve vědomí!

  OdpovědětSmazat
 8. Globální oteplování je fakt. Diskuze se vedou na to, jestli jde o přirozený proces nebo za něj mohou lidé... Fakt je ten, že oba dva faktory hrají roli. Čili, že probíhá přirozeně a lidé k němu zároveň přispívají nezanedbatelným dílem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlasím. Lidská činnost, pokud se týká technologií, o kterých oficiálně víme, je v tomto případě zanedbatelná. A přirozené oteplování je více než diskutabilní. Silným faktorem je každopádně Slunce, jehož aktivita se mění v mnohem kratších časových úsecích, než nás učili ve škole.

   Smazat
  2. Něco divného se opravdu děje : v Arktidě (severní pól) ledy neustále tají, v Antarktidě (jižní pól) ledy neustále přibývají...

   Smazat
 9. A Ďalším faktorom je satanská činnosť Komisie EU, skade sa len sypú platby a dotácie pre poľnohospodárov, aby kosili, kosili a opäť kosili trávu na holiach. Len takto sa zabráni rozšíreniu lesov, ktorých je každým rokom stále menej a menej. Rovnako sa tým v lete zvýšuje ohrev pôdy, následne zvyšuje priemerná teplota kontinentálného ovzdušia, a lavínovite aj globálne oteplenie. Keby sa namiesto nevyužívaných lúk vysadili lesy, ozdravilo by sa nielen ovzdušie, ale celková klíma by nabrala stabilný priebeh bez extrémov.
  Síce nedeje sa to ideálne podľa plánov Bilderbergu, ale snaha tu je!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom, že satanisté provádějí od května 2013 po celém světě generální útoky proti všemu živému, je vidět dnes a denně. Naposledy se jim podařilo zlákat na 20 tis.lidí z 80-ti zemí světa na jejich války v Asii pod praporem ISILu !

   Smazat
 10. http://www.solarham.net/solarflares.htm

  OdpovědětSmazat
 11. A prišiel až teraz nato?

  Samozrejme, že táto Zem predchádza premenou, ktorá vyvrcholí Veľkou očistou tejto planéty...Len Pravda nás zachráni...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta očista, to bude mazec, jaký lidstvo od Potopy světa dosud nezažilo ... však uvidíte a uslyšíte ...

   Smazat
 12. Doporučuji ke shlédnutí film Lucy.Morgen Freemen opet nezklamal.At uz se na teto planete konecne neco pohne nekam,uz je to k zblazneni!negativita a blbost uplne vsude...

  OdpovědětSmazat
 13. Prece jen neco hezkeho. jsem se tu dozvedela, pokud je to alespon jen z poloviny pravda, hreje mi to u srdce.. ze lednich medvedu naopak pribyva? to je super zprava, mohly se taky medvedi nastvat a dorazit na aljasku a obsadit oba poly, sezrat a pokalet vsechny vedecky vyzkumniky i s jejich vedeckyma stanama, nemaj tam co hledat. Kdyby radeji si radci misto dloubani se do vsech mozny zamrzlych panenskych prde...., vzaly svy stany a sli ucit miliardu lidi co umiraji ne na hlad ale na nevedomost jak se spravne najist.. Stejne si myslim, ze uz jen ta lidska bezkonecna drzost jakych si velitelu, co si mrsknou bicem a ohlasi, ze Pluto neni Pluto ale plutoid mluvi za vse.. Rusaci maj v hlave filipa a maji svou hrdost, i zajimavou minulost, dle me ta prvopocatkova polevka se uvarila tam. Rusko vzbuzuje strach ale i podporu.. no kdyby na to doslo, jdu do ruska, do USA nikdy. USA je zmatek, zmet vseho a niceho. Nenazranej big brother co si uz sezral svacinu, a sezere i tvoji! clovek neni na tolik silny aby znicil planetu,silny, planeta je zivotadarny zdroj, ja jen moderni zivocich co chodi po dvou, a nebo se vozi. IKDYBY SE NAM POVEDLO SE SJEDNOTIT A ZIT SPOLECNE V SOULADU V MIRU..stejne prijeti MARDUK; 12 nebo 112 planeta kdo vi, kdyz se ty hovada zaobiraji stalym prckem (Plutem) JESTLI JE CI NENI PLANETA?!!!! je byla a bude, misto toho aby se nam pochlubily kolik krasnych mini i mega planetek v nasi sostave ve skutecnosti je a ze jsou nasi soucasti, to jsou vsichni tak zaujaty mikro a makrosvete ze nevidi tu podstatu vseho? TEN ZLATY STRED KOSMOSU..to nejdulezitejsi proc nas nasi rodice(BOHOVE;UFONI) z jinych svetu prenesly sem do bezpeci, na misto kde by jsme se MY meli naucit v BEZPECI byti dobrymi rodici(BOHY)??!! Co kdyz nenajdeme spolecne reseni, a nase civilizace zmizi stejne jako atlantane aj. ..neverim ze by jsme se dokazali behem 25920 let pretransformovat, prozrit a sjednotit v lasku.. Vesmir je zdrojem zivota vse je tak dane, a vse se opakuje!!1 kosmicky rok, behem neho by clovek mel prozit mnoha zivotu, a zdokonalit se, pochopit podstatu byti, podstatu boha, podstavu vesmiru.pricinu vseho. behem 1KR ma bohuzel nasi soustavou naplanovany pravidelny pri-vy-let, temny tichy avsak nicivy aspekt ktery vyvolava na nasi zemi, katastrofu-y, tim mam namysli MAR DUK ; NEMESIS; CI ERIS ktery pry je pry prijatelnejsi nez Pluto, NIBIRU stvoreny srazkou z plutovskym mesicem Triamet ktery narusil Plutuv smer rotace a opacny.. je to dvojhvezda a nni sama, spolecne nam jednou za jeden kosmicky r. zpusobi kataklyzmaticke a katastrofalni zmeny planety.. potopa sveta, pole shift, atd.... takze zadny putinove, ani obamove, ani kim cong ilove,,, ale vesmirne kolo stesteny, se opakuje a posel zkazy NIBIRU je blizko... mozna ze vysvetli je i to absurdni zlo, mozna ze jeho polarita zpusobuje napeti a nestesti, a dabelske sklony, ciny... co si o tom myslite ???? je to nesmyslne presvedceni? vidim v tom skutecnost je ja?

  OdpovědětSmazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.