19. dubna 2015

Dokument: Co je genderová segregace a juvenilní justice

Ahoj,

posilam v priloze dulezite informace ohledne rozvraceni rodin a kradeze - legalni, posvecene statem  - deti ...

Nedeje se to jen v Norsku a Britanii, ale uz to pomalu ale jiste doazilo i k nam do Evropy a dokonce i do CR ...
Bohuzel to neni sranda ani ojedinele, ale drsna skutecnost .. O to vic hrozne, ze je to legitimni a posvecene statem...  a za vsim jsou velke zisky ...

Prosim, predavejte dal, i odpovednym lidem, hlavne do skol a skolek, apod. ...

Presto - mejme hodne lasky, harmonie, stesti, sil, nadeje ... a pracujme s pravdou ...

35stránkový dokument zde: 

https://drive.google.com/file/d/0B1lmMjJ4Fl45SDB6MTZCWVItQWM/view?usp=sharing

Orgonet: Ukázka z dokumentu:

P. S. Orgonet: Více dokumentů pod štítkem Juvenilní justice (pod článkem).

20 komentářů:

 1. Když si to necháváme líbit, tak je to v pořádku. Pan Henriflette by měl skončit se svou Abecedouzastrčenou v otvoru, který obsahuje písmeno "Ř".

  OdpovědětVymazat
 2. Ono je to tak : V Nórsku choré hlavy a zmrzačené duše robia projekt, aby zistili čo a ako (ne)môže fungovať......
  SATAN VLÁDNE, dôkazom je ich chcenie (chcenie ľudí vo vláde, a chcenie individuí všeobecne) sexualitu rozširovať a lásku mrzačiť.
  KEBY IM ŠLO O LÁSKU, O UČENIE LÁSKY (vesmírnej/duchovnej), TAK ZA NICH PRACUJE "ANJEL" alebo ako to nazvať, proste nejaká SVETLÁ LÁSKYPLNÁ ENTITA. .................ALE NIE, im NEJDE O LÁSKU DUCHOVNÚ/VESMÍRNU, ALE LEN O "LÁSKU" FYZICKÚ, BIOLOGICKÚ, ide im proste o NEROVNOVÁHU.......
  ČÍM VIAC SEXU A SEXUÁLNYCH PRAKTÍK, TÝM MENEJ PRIESTORU PRE LÁSKU. NEMÁM NIČ PROTI SEXU, ALE DETI SA TO VYUČOVAŤ N-E-M-Á, A UŽ VôBEC NIE NETRADIČNÉ SEXUÁLNE PRAKTIKY. K netradičným sexuálnym praktikám sa MôŹE (vyslovene píšem že MôŽE, a nie že MÁ) DOSPIEŤ, keď to tak cíti duša človeka, ale NEMÁ SA NA TO NAVÁDZAŤ "NEPOPÍSANÝ LIST" - MALÉ DIEŤA, KTORÉ AUTOMATICKY OPAKUJE ČO MU KTO UKAZUJE, A BERIE SI "ZA SVOJE" TAKMER ÚPLNE VŠETKO, ČO HO DOSPELÝ NAUCÍ....
  TO ČO SA V NÓRSKU DEJE (alebo čo sa začína diať) JE ZLOČIN PROTI DUŠI..........
  Toto je skutočné TEMNO, temno na poli duše, ktoré síce nemá nič spoločné s vraždením, ale TEMNA JE VIAC DRUHOV. Toto je temno "pod záštitou slobody", ale v skutočnosti ide o ZOTROČENIE/ZOTROČOVANIE ĽUDSKEJ DUŠE, kastráciu lásky, premnoženia sexuálnych deviácií, ktoré budú O TO VIAC "ŽIVENÉ", ČÍM MENEJ DUCHOVNEJ/VESMÍRNEJ (lebo biologická a duševná proste NESTAČÍ) LÁSKY BUDE MEDZI ĽUĎMI...

  Tak skoro si teda dieťa neurobím, ak niekedy......LEBO MÁM OŇ STRACH.....

  Marek & Marek G.

  OdpovědětVymazat
 3. Najväcsím obchodníkom detí je Vatikán. Terajsí pápez je odsúdený ITCCS súdom za obchodovanie s 50 000 detmi! Vatikán a iné nábozenské institúcie obchodovali vzdy s detmi a napríklad v Kanade sú masové hrobky týraných a utrápenych detí. Kedze to je Vatikán ktorý riadi svet, tak je to práve Vatikán, ktorý zalozil vsetky spomenuté institúcie, ktoré pod rúskom dobra robia presne pravý opak a obchodujú s detmi, ludmi, robia intrígy vo svete a potlácajú krajiny a to jedine za jedným úcelom - zalozit nový svetový poriadok, kde je pápez hlavou Univerza. Jednoducho vytvorit artificielný duchovný systém odpojený od Zdroja. Ten kto mi neverí si to lahko môze overit ak má otvorené oci aj usi. Toto je velmi dôlezité, pretoze ludia pod rúskom akéhosi milosrdenstva podporujú práve to co im nicí zivoty a co nicí svet.

  Na druhej strane sa nedá hnevat ani na posluhovacov tohoto systému a ani na samotný Vatikán. Pretoze oni sú voci nám láskaví a umoznujú nám iba to co je v nás. Inými slovami ak chcete zabíjat, dáme Vám zbrane, majte z toho radost ludia, zabíjajte sa, ak chcete drogovat, fajcit, vykonávat násilie, nech sa páci vsetky prostriedky na to sú dostupné. Inými slovami, ak sa my zmeníme a zacneme od seba tak nemôze existovat ziadna nadvláda ktorá by nás mohla zmanipulovat. Preto je Vatikán, politické systémy ktoré mu slúzia a pred tým Rím, Grécko, Egypt, Sumer a Babylon neviním za to ze nás zotrocujú a drzia v svojej hrsti. Jednoducho preto, lebo ich vycínanie nás zenie do samých seba, do toho aby sme riesili samy seba a tým pádom menili svet!

  Preto je vsetko dobré, presne tak ako hovorí Ivana Adamcová. Vsetko je tu umoznené pre nás vývoj! V ten den ked clovek pochopí svoj vnútorný potenciál, tak v ten den je koniec vsetkým institúciám ktoré nás manipulujú a nepotrebujeme ziadneho boha ktorému by sme sa cez lesk, matériu, chrámy a komicky oblecenými ludmi klanali.

  Vsetko tu je preto tak, lebo sme sa na tom dohodli, ze chceme zazívat pravý opak toho kým skutocne sme. Preto nemôzeme vynit tie velkolepe duse, co nám to umoznujú.

  A preto to je tak, ze cím viac sú ludia zobudení, cím väcsí potenciál preukázujú v sebe o to viac mazanejsí je ten spolocenský systém, ktorý sa schováva za práva a milosrdenstvo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další informace v angličtině potvrzující slova pana Ivana lze nalézt ve světovém alternativním tisku: Jde o to, že se utajuje, že i dnešní době se rituálně a krvavě obětují děti - ti, kteří to dělají věří, že jim to dává sílu. Pak jdou mezi lidi a kážou jim o morálce. Hodně článků lze nalézt na (to je jen jeden článek, ve skutečnosti je jich tam mnoho):
   http://galacticconnection.com/exclusive-interview-kevin-annett-vatican-floats-rumours-popes-ill-health-distract-new-evidence-indicting-jorge-bergoglio-child-murder-common-l/
   Svět se už musí probudit, přece není možné, aby pokračovaly tyto nesmyslné oběti.
   Tím, že jsou lidé neprobuzení, jim to vlastně umožňují.

   Vymazat
 4. Zdravim vsechny a sdilim oficialni info z naši republiky.Jsou to jen zakladni info o penezích.
  Za udáni rodiny, kde by mohlo dojit, domnenka, nemusi byt udani pravdive- odměna
  48 000Kč.
  Rodina, ktera je v registru pestounské péce, nemusi mit ještě Dítě v péči- 20 000Kč/mesične.
  Tyto dva udaje, myslim jsou dostatečne vymluvne. Pak jsou další odmeny.Tyta informece zazněly na Č rozhlase Plzeň minulý tyden. Neni to fikce, ale již holá realita.

  OdpovědětVymazat
 5. Co k tomu říci...? Na chalupě u lesa... Ve stohlavé vísce je kaplička zasvěcená sv. Cyrilovi a Metodějovi. Za posledních ca 800 let se v obci neuklízelo, co nerozjezdí auta, co neodvane vítr, nespláchne déšť, to je na svém místě, vč. asi 2q balíku slámy do příkopu spadlém. Hnije tam asi 6 let... V létě je tzv. pouť... a v kapličce se slouží mše. V sobotu dopoledne zametají zdejí mládenci nejbližší okolí kapličky, přičemž jejich slovník, slovník křesťanské mládeže, je prostě nepublikovatelný. Ve zlotřilosti jsou tak kovaní, že by mohli dávat lekce samotnému Ku-klux-klanu. Sbírám materiály a vyhotovím webové stránky obce, až budu mít smrt na jazyku, protože by zapálili střechu nad hlavou, před tím by zaryglovali dveře, zatloukli okna... Na oficiálních webových stránkách farnosti i obce divže nemají svatozáře kolem hlav. Něco tak prolhaného, jako jsou webové stránky, to jenom tak nevidí. Dám vědět.

  OdpovědětVymazat
 6. Čo k tomu dodať skratka strč prst skrz krk sú úplne chorý úchylaci Made in Babylon aj tak dopadnú.

  OdpovědětVymazat
 7. To je snad prdel,ne? To nemyslí nikdo vážně!

  OdpovědětVymazat
 8. http://www.chelemendik.sk/Brutalna_pravda_o_Majdane_strelci_boli_cviceni_v_Polsku_678160321.html

  OdpovědětVymazat
 9. Tak to mi přišlo emailem před pár dny,je to celý dokument a je to děsivé.Na děti v Norsku berou pěstouni štědré dotace tak tam prý obchod s dětmi jen kvete.Ani se mi tomu nechce věřit,jak je to hrůzné.Nadka

  OdpovědětVymazat
 10. http://portal.gov.cz/portal/obcan/situace/183/188/4471.html#obsah

  Zde si muzete počist spočítat kolik dělají přispevky na pestouna, dite, dite při převzetí apd..Slušný byznis, vezmu-li v úvahu, ze na detske domovy penize nejsou apd..ale to je asi věc nazoru.

  OdpovědětVymazat
 11. http://www.sancedetem.cz/cs/hledam-pomoc/rodina-v-problemove-situaci/rizikove-chovani-dospeleho-k-diteti/komercni-sexualni-zneuzivani-deti/co-je-komercni-sexualni-zneuzivani-deti-a-dospivajicich.shtml

  Další dilek.

  OdpovědětVymazat
 12. Další informace: http://www.zvedavec.org/prispevky/2015/04/6423-pro-vsechny-kterym-neni-lhostejny-osud-deti-v-cr.htm
  Došlo to přes hranu. Přesto si mnoho lidí včetně vysokoškolsky vzdělaných myslí, že je vlastně všechno v pořádku, že temnářská agenda neexistuje, že v médiích vlastněných převážně temnáři se píše pravda, že žijeme v právním státě, že se neobětují děti...
  http://wertyzreport.com/clanek/britska-policie-musela-propustit-pet-pedofilu-protoze-znali-cyrila-smitha
  http://wertyzreport.com/clanek/mi5-zatajila-zneuzivani-deti-v-severnim-irsku-tvrdi-zpravodajsky-cinitel
  http://wertyzreport.com/clanek/velka-britanie-po-odhaleni-savilla

  OdpovědětVymazat
 13. Další související info k výše uvedeným příspěvkům:
  http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/cirkevne-bohatstvo-su-krvave-peniaze-nepodporujte-je-jiz?id=6370783%3ABlogPost%3A186812&page=2#comments

  OdpovědětVymazat
 14. To už není horror,ale apokalypsa.Nic horšího sem neviděl a hlava mi to nebere.Krom toho mohu jen potvrdit,co dnes u nás žáci nejen v základních,ale i ve středních školách vyplňují.Vždy se slovy učitelů,není to nic důležitého a potom se člověče div !

  OdpovědětVymazat
 15. Zvrácenost .Už slovo z- vrácenost jasně naznačuje, že jde o člověka zpátečnického. Nebo také smilníka. Proto je smilstvo jedním ze 7 smrtelných hříchů, neboť vývoj duše takového člověka nejde nahoru, ale dolů.
  Je třeba také pochopit, že stejně jako Hitler na poslední chvíli zval do zbraně děti, tak i ti, co jsou "odsouzeni" s sebou strhávají na poslední chvíli naše děti.
  Co víc k obrázkům a k uvedeným faktům v článku říct ? Vždyť nemám slov ! Mě, dospělé osobě, je z těch obrázků úplně zle. Ani se nechce věřit, že něco takového je možné stvořit a ukazovat to malým dětem ! Těch hnusných obrázků je však v té "učebnici" mnohem více a je to i silnější odvar. Kdo nemá žaludek, ať nekouká. jinak stačí zadat do vyhledávače jméno toho autora.

  dan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. takýmto hajzlom jedine klasika od Algidy... Magnum

   Vymazat
 16. Kdo to bude tisknout ? Šíření pornografie ve školách je zakázáno nebo by to zanedlouho bylo nejen povoleno, ale přímo nakázáno ? To je nářez, děti jak je znám, z toho budou mít bžundu.

  OdpovědětVymazat
 17. Další odkazy z dalšího webu:
  http://www.zvedavec.org/temata/155-juvenilni-justice

  OdpovědětVymazat
 18. A co se o podobné tématice píše za velkou louží:
  http://www.veteranstoday.com/2015/04/17/pedophile-lord-janner-and-the-golden-brick-road-of-hypocrisy/
  nově aktualizováno: http://www.veteranstoday.com/2015/03/08/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.