Orgon, orgonit. Výroba orgonitu. Gifting. Octování.Update 21. 1. 2017: Přenáším sem orgonitové odkazy z vedlejší lišty blogu, které tam tímto mažu, protože téma orgonitu na tomto blogu se již několik let nerozvíjí a přestalo být aktuální. Nevím ani, zda odkazy jsou ještě fungující.
Diskutovat o orgonitu?
http://www.orgo.cz/

Koupit orgonit?
http://orgonit.uvadi.cz/
http://orgonit.blogspot.com/http://www.orgoniseafrica.com/
http://zahradasvetla.blogspot.com/
http://www.orgonit-shop.cz/
http://www.silmarino.cz/


Koupit materiál na orgonit?
Pryskyřice Lamit na drobnou výrobu (mají v drogerii).
Pryskyřice Havelpol 1 na velkovýrobu.
Křišťál MinasGerais
Křišťál Blaha
Kovový prášek

Orgon


Orgon je základní životní energie, v jiných systémech vědění nazývaná prána, čchi, atd.

POR - Positive Orgone Energy - pozitivní orgonová energie. To je energie nacházející se v čisté přírodě, která je v harmonii s veškerou přírodou, podporuje život, léčení, růst rostlin.

DOR - Deadly Orgone Energy - zhoubná orgonová energie. Je to energie nemoci, stagnace, třeba v hnijící vodě. Tato energie je základem systému meteorologických zbraní a kontroly mysli. Můžeme si ji představit jako škodlivou radiaci vyráběnou třeba mobilními věžemi nebo mobily nebo jako elektrosmog.

Jak funguje orgonit.
Orgonit 

je směs organické pryskyřice, kovových pilin a křišťálu. Tato směs k sobě přitahuje DOR, ten se odráží od kovu a vychází z orgonitu očištěn, jako pozitivní energie - POR.

Towerbuster - TB.
TB - towerbuster - základní orgonitový prostředek o váze tak 8 - 10 dkg, který stačí k odrušení běžné mobilní věže do 13 vysílacích prvků. Obsahuje většinou jen malý úlomek krystalu. Použití je univerzální, používá se nejčastěji pro polní gifting - obdarování krajiny, i do vody. Působí do vzdálenosti 2 - 5 i více km.

HHG - Holy Hand Granade.
HHG - Holy Hand Granade - svatý ruční granát - větší kus orgonitu většinou pyramidového nebo kuželového tvaru, o váze kolem 30 dkg, obsahující 5 jednohrotých krystalů. Určen pro větší cíle, nebo domácí použití. Působí do vzdálenosti 5 - 20 km, podle velikosti.

Cloudbuster - CB.
CB - cloudbuster, někdo říká chembuster - největší nástroj, skládá se obyčejně z 6 kovových trubek o délce aspoň 1,5 m, v nich jsou tzv. lemuriánské krystaly - velmi silné, to celé je zalito do kbelíkové formy, kam se vejde tak 7 - 10 kg orgonitu. Cloudbuster stahuje chemické látky z oblohy, chrání před bouřkami a extrémy počasí do vzdálenosti - uvádí se různě - 30 - 100 km.

Earthpipe - EP.
Earthpipe - zemská trubka. Je to kovová trubka s krystalem zalitým v orgonitu, délka dle potřeby, dává se rezonanční dutinou do země. Používá se k odrušení podzemních základen atd., též funguje do vody.

Harmonic Protector Dona Crofta - HP.
Speciální orgonitové prostředky: malé kousky orgonitu jako osobní ochrana na krk nebo do kapsy. Dekorativní orgonit - na psací stůl, k odrušení elektrického smogu, wifi atd.

Minipowerwand.
Power Wand - PW - mocná hůlka: velký krystal v kovové trubce zalitý do orgonitu, napojený na pulsátor - zapper. Vydává skalární vlny a orgon, slouží k osobní ochraně, programování, atd. Čím větší, tím účinnější.

Succor Punch - SP.
Succor Punch - SP - posilovač - krystal omotaný kovovou spirálou, napojený na pulsátor. Vlastně totéž co PW, ale není v trubce. Čím větší, tím účinnější.

Zapper.
Zapper - pulsátor, vytváří pulsy elektrického proudu a používá se k léčení. Zapper s přísadou orgonitu je obzvláště účinný. Má dvě elektrody, bývá na baterii, připevňuje se na tělo gumovým páskem.


Gifting - rozdávání orgonitu. Začíná se osobní ochranou, ochranou vlastní domácnosti a rodiny, pokračuje se na pracoviště, místa, která často navštěvujeme. Chceme-li být spolehlivě chráněni, pořídíme si cloudbuster nebo minicloudbuster - menší kopie cloudbustru. Čím více orgonitu rozdáme, tím více chráníme své okolí před účinky škodlivého záření, chemikálií ze vzduchu a před extrémy počasí.

Elektronit a ionizace: někdo říká  orgonitu elektronit a chápe ho jako prostředek, který převádí kladné (škodlivé) ionty na záporné (blahodárné), tedy funguje v podstatě jako ionizátor. Dá se to tak říct. I když pojem orgon obsahuje navíc duchovní rozměr, který orgonit určitě má.
Ale některým lépe vyhovuje představa ionizace, což je srozumitelná fyzikální záležitost.
Elektrický ionizátor vás ale bude stát tisíce, a malý kousek orgonitu doma zastane stejnou službu.
Firmy, provozující modifikace počasí na objednávku zemědělců apod., mají k tomu ionizátory. (Najdete na webu, anglicky.)
Klimatické zbraně rovněž provádějí ionizaci atmosféry, plní ji kladnými ionty (viz dokumenty o klimatických technologiích 70. let zde na Orgonetu). Náš orgonit je mění na záporné, čímž rozpouští bouřkovou oblačnost, brání vichřicím atd.

Moje orgonitová mapa - zachycuje území, které je až do dnešní doby "řádně ogiftované" - stav k 28. 4. 2011.

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zMGsifQ2FhPk.kolGt-E1dLx4&usp=sharing

Zobrazit místo Orgonitová mapa - prosinec 2010 na větší mapě


Moje orgonitové území k dnešnímu dni vypadá takto. Je "zasíťované" orgonitem tak, jak si myslím, že je to dostatečné pro jeho ochranu před extrémy počasí. V krajině orgonity na sebe "vidí" podle svého dosahu 200m - 8 km. Věže na počasí jsou obdarovány 100%, podle svého vybavení.
Zdá se, že se toto území již dál rozšiřovat nebude, je to časově a finančně již příliš náročné. Ale těch parádních giftovacích výletů se jen tak nevzdám, ovšem bude to jenom příležitostné.
Budu mít pořád co dělat - např. tady v Budějicích se pořád někde kope a hrabe, vyvážejí se rybníky, takže pro jistotu to projdu ještě jednou. A soustředím se na lidi - nemocnice, ústavy, školy, obchoďáky, úřady, sídla stran ... a rozdám všude orgonity s růženínem - kvůli dobrým vibracím. To můžu dělat po chvilkách po práci.
Takže vidíte, kde je třeba navázat - teď už je spousta lidí, kteří vědí, jak na to.
(Teď koukám, že ty cloudbustry se dají hodně přiblížit ... ale ta značka je tam jenom namátkou, mělo to ukázat jen město, nenamáhejte se podle ní hledat ... není to geocaching :-)))
Pravda, že jihlavský cloudbuster je poněkud nevyužitý, potřeboval by obložit orgonitem tak do 80 km daleko, no snad příští rok.


Výroba orgonitu

K výrobě základních kousků orgonitu, univerzálně použitelných, tzv. towerbusterů (TB), potřebujete:
 1. Polyesterovou pryskyřici: pokud chcete vyzkoušet menší množství, kupte si v drogerii Lamit i s tužidlem. Pro větší výrobu objednejte z webu Havel Composites, stačí základní Havelpol 1, kg podle množství asi za 50 Kč, k tomu tužidlo peroxid K1. Zasílají na dobírku jakékoli množství, i malé. Lepší pryskyřice: Havelpol 557.
 2. Drobné kovové piliny (špony), nejlépe hliníkové, čím menší tím lepší, ale ne prach. Seženete je tak, že obejdete pár sběren či obráběcích dílen, a určitě někde budou ochotni je prodat, či dokonce dát (železných se rádi zbavujou), hliníkové seženete za 20 - 40 Kč kilo. 
 3. Na "polní" použití TB doporučují místo špon použít kovový prášek, který můžete objednat na orgonitzavináčcentrumcz, dostanete i návod k použití. Výroba z prášku je jednodušší a levnější. TB z prášku mají čokoládovou barvu a jsou ideální k polnímu giftingu, jsou naprosto nenápadné a nenajde je hledačka kovu, což mám vlastnoručně vyzkoušeno.
 4. Křišťál: objednejte velkoobchodní balení na webu od minasgerais nebo lubosblaha, surový křišťál, asi 100Kč za kg. (Kousky o velikosti kolem 3 cm pak ještě můžete rozbít na menší kousky, takže to vystačí na dlouho.)
 5. Nádobí na výrobu:
 • Formy na odlévání:
 • Na hezčí kousky pro domácnost třeba malé skleničky nebo mističky, formičky dle fantazie (vystříkat předem silikonovým olejem.)
 • Klasika pro "polní" použití: kovový tác na muffiny, na 12 ks, každý o objemu asi 90 - 100 ml. (Měkký silikonový se za párkrát propálí.) Je možno použít papírové kelímky či jiné papírové formičky, i vlastnoručně vyrobené kornoutky - minikužely apod. Tenké umělohmotné ne, protože pryskyřice při tvrdnutí "vře", takže by se asi roztekly. Česká verze forem na muffiny: kupte si paštiky v aluminiových obalech, obsah zkonzumujte, do obalů můžete odlévat.
 • Pro TB na polní použití se rovněž osvědčily umělohmotné hrnečky nebo kelímky vhodného rozměru, které snesou horký nápoj - snesou i vařící pryskyřici. Výhoda: nemusejí se vymazávat, stačí je promačkat a pohodlně vyklopit. Velice doporučují. 
 • V případě použití kovových forem je nutné jejich vymazávání. Nepodceňovat, jinak vaše práce přijde nazmar, mufiny nemusíte pak dostat z formy ani kladivem! Nespoléhat na "nepřilnavé" povrchy, pryskyřice je brzy rozruší a stanou se super přilnavými. Nejlépe se mi zatím osvědčilo mazání čajovou svíčkou za tepla (nechat jí kousek rozpustit třeba na vařiči v každém mufinu, rozmazat). Jedlý olej funguje dobře, ale vytváří přípečky, které dělají nerovný povrch a špatně se odstraňují. Silikonový olej ve spreji je výborný na skleněné formy, zejména na ozdobné kousky, které mají být úplně hladké; na kovové formy se nehodí, může se to připéct.
 • Nádobu na míchání pryskyřice s tužidlem. Třeba umělohmotný džbán s hubičkou, nejméně litrový, radši větší. Možno použít tetrapakový obal od džusu nahoře uříznutý, nebo umělohmotnou láhev uříznutou. Dřívko na míchání.
 • Něco na odměření či zvážení množství pryskyřice a tužidla. Pryskyřice a tužidlo se míchají v poměru 0,8 - 2%; čím je tepleji, tím méně tužidla je třeba. Čím ho dáte více, tím rychlejší je tuhnutí, ale vyrobky mohou být popraskané. (To nevadí jejich funkčnosti.) K přesnému odvážení pryskyřice a tužidla lze použít kuchyňskou digitální váhu, někdo odměřuje injekční stříkačkou. Míchat to od oka se nedoporučuje, pak buď vůbec nic neodlejete, protože směs začne velmi rychle tuhnout, nebo tuhne strašně dlouho.
 • Hadr nebo papírové utěrky, když něco ukápne.
 • Staré noviny na ochranu pracovní plochy.
 • Pracovní rukavice.
 • Výpary pryskyřice jsou zdraví škodlivé. Pracujte v dobře větraných prostorách, a ještě lépe, pořiďte si polomasku s filtry proti organickým výparům.
Postup výroby.
 1. Vymažeme formičky. Umělohmotné hrnečky nemusíme, ale můžeme je jednou za čas vystříknout silikonovým sprejem.
 2. Nasypeme do nich asi do 1/3 kovové piliny, nebo použijeme kovový prášek dle návodu.
 3. Přidáme do každé kousíček křišťálu. Stačí malý kousek jako nehet malíčku. (Křišťál v TB není nezbytný, ale zlepšuje vlastnosti).
 4. Dosypeme piliny pod okraj formiček.
 5. Odvážíme do džbánu pryskyřici. Záleží na velikosti formiček. Na 12 ks je asi tak od 800 do 1000g pryskyřice. Vypočítáme a přidáme tužidlo, velmi dobře promícháme.
 6. Naléváme do formiček postupně: např. do poloviny, pak špejlí opatrně promícháme směs, aby pryskyřice pronikla všude, a pak dolejeme a ještě promícháme, aby vyšly bubliny vzduchu.
 7. Pro případ, že by nám zbyla pryskyřice, máme po ruce navíc nasypanou formičku. Pokud je málo, nevadí, nedolitý TB dolijeme při příštím lití.
 8. Nevadí, když špony trošku vyčuhují.
 9. Po půl hodině až hodině začnou mufiny silně hřát a ztuhnou (v chladnu to trvá déle.)
 10. Necháte vystydnout, vyklopíte a máte upečeno, můžete rozdávat!

Jak rozdávat - giftovat?

TB jsou univerzálně použitelné. Začněte tím, že si obložíte svůj dům či byt, zvenku aspoň jeden na každý roh, uvnitř do každé místnosti, nebo i do každého rohu. Každý elektrický přístroj v domácnosti (počítač, televizor, mikrovlnka) by měl dostat jeden. Obdarujte zahradu. Venku je nejlépe mělce je zahrabat, třeba pod strom , který pak působí jako generátor orgonu. Pokud máte v blízkosti nějaké "mobilní vysílače", dejte jim aspoň jeden. Čím blíž zahrabáno, tím líp, pokud ale nemůžete do blízkosti, nevadí, TB si na sebe stáhne zhoubnou energii až na vzdálenost třeba 2 km. Vysokou účinnost mají ve vodě, v potoku, řece. Můžete postupovat na své pracoviště, školu, kam chodí vaše děti, atd. Pokládejte diskrétně, když vás nikdo nevidí, třeba za tmy. Nedávejte tam, kde se dá čekat, že někdo váš TB odstraní (děti apod.)

Co už mám ogiftováno?
Moje orgonitové území k dnešnímu dni vypadá takto:


Zobrazit místo Orgonitová mapa - prosinec 2010 na větší mapě

Je "zasíťované" orgonitem tak, jak si myslím, že je to dostatečné pro jeho ochranu před extrémy počasí. V krajině orgonity na sebe "vidí" podle svého dosahu 200m - 8 km. Věže na počasí jsou obdarovány 100%, podle svého vybavení.
Zdá se, že se toto území již dál rozšiřovat nebude, je to časově a finančně již příliš náročné. Ale těch parádních giftovacích výletů se jen tak nevzdám, ovšem bude to jenom příležitostné.
Budu mít pořád co dělat - např. tady v Budějicích se pořád někde kope a hrabe, vyvážejí se rybníky, takže pro jistotu to projdu ještě jednou. A soustředím se na lidi - nemocnice, ústavy, školy, obchoďáky, úřady, sídla stran ... a rozdám všude orgonity s růženínem - kvůli dobrým vibracím. To můžu dělat po chvilkách po práci.
Takže vidíte, kde je třeba navázat - teď už je spousta lidí, kteří vědí, jak na to.
(Teď koukám, že ty cloudbustry se dají hodně přiblížit ... ale ta značka je tam jenom namátkou, mělo to ukázat jen město, nenamáhejte se podle ní hledat ... není to geocaching :-)))
Pravda, že jihlavský cloudbuster je poněkud nevyužitý, potřeboval by obložit orgonitem tak do 80 km daleko, no snad příští rok.

Orgonit z cukru


-->  Komu se zdá pryskyřice jako základ orgonitu málo přírodní, zkuste to s cukrem. Je to recept od švýcarské gifterky Mary. Nevypadá to zle a někteří gifteři na to pějí ódy. Až něco vyrobíte, tak se pochlubte! Zdroj: http://www.femme-medecine.ch/downloads/livr_orgonite.pdf
Finačně to vypadá na slušnou úsporu - jestli z kila cukru uděláte 4 HHG nebo 16 i více  TB.... Podrobné informace na odkazu pod článkem, francouzsky.Mara: Orgonit z cukru


Cukr může v orgonitu výhodně nahradit pryskyřici.. Obě hmoty mají společné to, že základem jsou dlouhé řetězce polymerů na bázi uhlíku. Účinnost orgonitu z cukru je široce potvrzena. Tento orgonit byl propracován v roce 2003 a dlouho testován webmastery z kanadského gifterského fóra (např. vyrobili CB z cukru stejně výkonný jako z pryskyřice). V dnešní době je cukrový orgonit nejméně drahý a nejvíce přirozený a nejsnadněji se dělá v bytě. A když se vaří, pěkně voní...

Přísady (množství na přibližně 4 sklenice o 500 g, nebo 2 kilogramové.)        
 • 4 šálky (1 litr) krystalového nebo práškového cukru
 • 2 šálky (500 ml) vody (nejlépe destilované a nabité)
 • 45 ml bílého octa
 • krystaly, kovové špony (naprosto suché!)

Náčiní  
 • kastrol – dost vysoký, aby to nestříkalo
 • teploměr cukrářský (na bonbóny) – umožní vám kontrolovat stupeň vaření cukru
 • dřevěná vařečka a hůlky
 • sklenice s víčkem na nalití směsi


Na HHG (sklenice musí být naprosto suché):  
 • Pět dvouhrotých krystalů

Na každou sklenici:


 • 1 krystal nejméně 2,5 cm nahoru
 • 4 menší krystaly dolů, naplocho do kříže, lepší špička míří ven, druhá do středu.
 • Poznámka: jeden velký krystal dvouhrotý (např. o délce 7 cm a tloušťce 1 až 2 cm může nahradit všech 5 krystalů).

Předběžné namočení: jednou jsem připravila směs, ale nemohla jsem ji uvařit, až za tři dny ... Tak jsem ji pečlivě promíchala a postupovala jako obvykle (viz Postup). Tím jsem se naučila, že směs vaří rychleji, když se nechá odpočinout.

(Kde si co obstaráte - myslí se ve Švýcarsku, ale u nás si taky poradíme): teploměr na cukr – dodavatelé pro cukrárny. Krystaly a kameny: trhy, krámky s minerály, Internet. Měděný drát: sběrny, obchody pro kutily, stavby.)

Postup:
 • dobře promíchat cukr, vodu a ocet
 • přivést do varu (teploměr je v hrnci)
 • při vaření nemíchat
 • teplota pomalu stoupá až na 110° a pak velmi rychle až na 160° (dát velký pozor ke konci varu, protože teplota stoupá fakt velmi rychle - neradno překročit 160 - pálilo by se to.)
 • odstavit, nechat minutu odpočinout před nalitím do sklenic
 • nalít část, pak vložit kovové třísky - nikdy nezačínat kovem!

(Připomínáme: 1) poměr cukru a kovu je 50/50% objemu přibližně – nemusí být přesně. 2) 160°C opravdu pálí, když se vyleje na prsty...)
Sklenicový HHG
 • nalít vařený cukr asi do třetiny či poloviny sklenice
 • přidat kovové třísky a zamíchat (rychle to chladne)
 • umístit dolů naplocho 4 krystaly do kříže; pokud používáte 1 velký krystal, jděte rovnou na předposlední bod
 • dolit trochu cukru, potom přidat kov (stlačte ho hůlkou trochu dolů)
 • umístit velký krystal lepším hrotem nahoru. Doplnit.
 • nechat 2-3 hodiny schnout, pak zapečetit sklenice silným lepidlem. (Jsou-li určeny pro zahrabání do země, oblepte je silnou lepící páskou látkovou či umělou).

A máte své první HHG!

TB z cukru: potřebujete malé skleničky s víčkem, do každé 1 krystal (obsah 90ml či více).

Tipy a triky: 1. Když předehřejete kov i sklenici, cukr nebude chladnout tak rychle. 2. Jestli cukru krystalizuje příliš rychle, může se znovu ohřát. 3. Zkazili jste to při lití? Namočte sklenici do vody: cukr se rozpustí a ostatní přísady jsou znovu použitelné. 4. Směs můžete barvit potravinářskými barvivy...

Orgonit z pryskyřice i z cukru je originálním dárkem, velmi užitečným a vždy oceněným. Jeho životnost je dlouhodobá: kusy vyrobené v r. 1999 stále fungují. Orgonit zlepšuje nepříjemné charaktery, podporuje nebo urychluje osobní či kolektivní uvědomování, nechává dozrát a odblokovává nepříjemné situace (někdy velmi nečekaným způsobem). Strach, častá příčina konfliktů, se zmenšuje, když se vytvoří pole orgonu. A jak všichni víme, to, co zmenšuje strach, zvětšuje odvahu a lásku!      Další odkazy:
http://www.evolutionquebec.com/site/outils/sucre.html
http://orgone-art.all4orgone.com/orgonomie/sucre.htm

Komentář čtenáře:


... a až vás cukrový orgonit přestane bavit, můžete si s ním třeba osladit kafe :-D Ne, vážně - není důvod aby to nefungovalo, jen na gifting to asi nebude, protože po prvním dešti byste mohli giftovat znova :-)

Orgonet: 
Nebojte se, to je vymyšlený. Proto se to víčko, jak je výše psáno,  musí "zapečetit" dobrým lepidlem. Na tom kanadském fóru to mají naprosto vymakaný, pokud bude zájem, dodám podrobnosti. Pro giftování venku se má použít víčko z umělé hmoty, aby nezrezlo. Vydrží to prý i ve vodě. Taky se to má omotat lepicí páskou na balíky nebo textilní kvůli rozbití. Nesmí se to akorát házet ...


Orgonit z cukru - videoinstruktáž. (Trochu se jim to nepovedlo - cukr se moc převařil do hněda - zkaramelizoval, a písek se nezalil do cukru a zůstal na dně. Aspoň se můžete poučit z chyb a vychytat je (:-))) 

http://www.overstream.net/view.php?oid=t8s6t6r2lork

(Video nevkládám, protože se samo přehrává a neumím tomu zabránit.)Obrana proti chemtrails: Ocet, octování

Chcete se chránit proti chemickému koktejlu na obloze, extrémnímu počasí - přívalovým srážkám, kroupám, vichru, tornádům, kalamitám? Octujte! Všechny potřebné informace a zkušenosti najdete v článcích pod tématem Octování
Jakmile uvidíte, že se nad vaší hlavou stahují hrozivé mraky, použijte ocet! Místo přívalového deště a krup bude jen příjemný "zalejvák".
Informace pocházejí z videokanálu (v angličtině) http://www.youtube.com/user/LibranEsq a z vlastních zkušeností. Nepochybně to funguje, budete se divit!
Aspoň jeden článek:

Jak ničit chemtrails octem?


Vynálezce této zbraně proti chemtrails má na svém youtube kanálu http://www.youtube.com/user/LibranEsq vysvětlení metody:

"Toto je chemtrailsový kanál, který se velice liší od ostatních. Má poselství a téma: chemtrails je možno ničit a jsou ničeny obyčejnými lidmi, kteří používají bezpečný protijed dostupný v každém potravinářství: OCET! Ten obsahuje kyselé výpary, které zničí hrůzné alkalinové BARIUM sprejované letadly americké vlády do všech koutků světa. Toto antidotum pomáhá. Kouzlo je založeno na vysoce reaktivní povaze baria. Přišel jsem na toto antidotum náhodou, ale rozpouštím jím chemtrails kdekoliv už po dva roky. Důkazem rozpouštění chemtrails je video v tomto kanálu. Ničení chemtrails je legální a bezpečné. Může se to dělat v každém věku. Je to docela snadné a výsledky jsou úžasné. Air Force jsou úplní blbci! Obyčejný ocet může rozpustit plnou oblohu jejich drahých toxických jedů. Taky jste na ně naštvaní? Já ano. Tak něco udělejte. Aspoň to zkuste, uvidíte, že se vám to bude líbit. Podívejte se na moje video: Jak zabít chemtrails.Děkuji, že jste navštívíli nejtvrdší a nejvražednější kanál o chemtrails. Není to vzrušující? Toto je kanál, o kterém jste snili. Buďte vítáni a pojďme společně ve svém volnu zabíjet chemtrails."
Návod na ničení chemtrails octem (překlad videa).
 • Zbraní číslo 1 je OCET (z celkem asi 5 zbraní). Je třeba dostat do vzduchu co nejvíce octa.
 • Ocet můžete vypařovat do chemtrails z pánví, šálků atd. Udržujte je čisté a udržujte je plné!!!
 • Namočte do octa ručníky a pověste je na prádelní šňůry!
 • Jakmile příště uvidíte chemtrails, stříkejte na ně ocet ze sprejovací láhve plné bílého octa.
 • Můžete použít vypařovač, který bude odpařovat ocet do venkovního vzduchu ve dne v noci.
 • Takhle to dělám já – rychlé řešení problému chemtrails: Protože chci vidět, jak se chemtrails rozpouštějí od obzoru k obzoru. Všechny! Výsledek je skutečně rychlý. Vezměte přikrývku, dejte ji do prádelního koše a nasákněte ji galonem bílého octa (3,7 l). Položte koš na zadní sedadlo auta, otevřete všechna okna, prohánějte chemoplány, jezděte přímo na chemtrails. (Funguje to nejlépe při rychlosti 90 km/h.) Udělejte toho, kolik můžete – hodně či málo.
 • Co můžete očekávat (a co vám ukážeme na videích): rozpouštění, rozplývání, mizení chemtrails.
 • Bojujte za celosvětové zničení chemtrails!


Přidávám metody OrgoNet:

 • V horkém dni, když se začnou stahovat chemické hrady, zakupte lahvinku octa za 10,- a vylejte kamkoli, na rozehřátou dlažbu, na silnici, do díry v silnici, co vás napadne. Ocet jen zasyčí a bude ve vzduchu - a uvidíte tu modrou díru na obloze, a jak se klimatechnologie snaží tu díru zakrýt (:-)))) Když se jim to podaří, sprchne, ale nebude to přívalák, nýbrž inteligentní déšť (:-))) Voda, která by umělým řízením spadla jako příval na malé území, se pěkně rozloží na větší území a dostane se na všechny.
 • Další dobrá metoda je varná konvice s octem na parapetu/na balkóně. 
 • A ještě další: jedete autem? Namočte hadr do octa a vložte pod zadní stěrač ... parádní účinek.


Proč ocet funguje? Vysvětlení meteorologa:

Snowman napsal (reakce na komentář 12.04).

Ocet určitě hodně pomáhá, a funguje to na jednoduchém principu.

Octová pára velmi silně ionizuje vzduch kolem - vytváří množství nabitých částic. Díky různým reakcím kyseliny octové se vzduchem a vodní párou získají tyto nabité části poměrně velkou energii a tak stoupají vzhůru a téměř řetězovou reakcí nabíjí okolní částice. Přispívá k tomu výrazně také rychlé snižování tlaku a teploty se vzrůstající výškou (nižší teplota = menší energie částic) a tím pádem mají nabité částice oproti okolí stále větší energii a dokáží tak řetězovým způsobem zionizovat obrovské množství vzduchu. A jakmile se tato "řetězová reakce" dostane až do mraku, který byl vytvořen umělým nasprejováním kondenzačních jader, tak se nabijí jádra i kapičky vody kolem nich; a voda se z kapiček vypaří do plynného skupenství, aniž by kapky spadly na zem. :-) 

A tak se rozpustí umělá vysoká oblačnost a dokáže to i zmírnit sprejováním podporované bouřky... :-) :-) A díky výše popsaným reakcím na to stačí několik litrů octa. ;-) 


Pěkný den, Snowman