Orgon a orgonit: základní pojmy

Stránka je ve výstavbě, bude postupně doplňována.

Orgon je základní životní energie, v jiných systémech vědění nazývaná prána, čchi, atd.

POR - Positive Orgone Energy - pozitivní orgonová energie. To je energie nacházející se v čisté přírodě, která je v harmonii s veškerou přírodou, podporuje život, léčení, růst rostlin.

DOR - Deadly Orgone Energy - zhoubná orgonová energie. Je to energie nemoci, stagnace, třeba v hnijící vodě. Tato energie je základem systému meteorologických zbraní a kontroly mysli. Můžeme si ji představit jako škodlivou radiaci vyráběnou třeba mobilními věžemi nebo mobily nebo jako elektrosmog.

Jak funguje orgonit.
Orgonit - směs organické pryskyřice, kovových pilin a křišťálu. Tato směs k sobě přitahuje DOR, ten se odráží od kovu a vychází z orgonitu očištěn, jako pozitivní energie - POR.

Towerbuster - TB.
TB - towerbuster - základní orgonitový prostředek o váze tak 8 - 10 dkg, který stačí k odrušení běžné mobilní věže do 13 vysílacích prvků. Obsahuje většinou jen malý úlomek krystalu. Použití je univerzální, používá se nejčastěji pro polní gifting - obdarování krajiny, i do vody. Působí do vzdálenosti 2 - 5 i více km.

HHG - Holy Hand Granade.
HHG - Holy Hand Granade - svatý ruční granát - větší kus orgonitu většinou pyramidového nebo kuželového tvaru, o váze kolem 30 dkg, obsahující 5 jednohrotých krystalů. Určen pro větší cíle, nebo domácí použití. Působí do vzdálenosti 5 - 20 km, podle velikosti.

Cloudbuster - CB.
CB - cloudbuster, někdo říká chembuster - největší nástroj, skládá se obyčejně z 6 kovových trubek o délce aspoň 1,5 m, v nich jsou tzv. lemuriánské krystaly - velmi silné, to celé je zalito do kbelíkové formy, kam se vejde tak 7 - 10 kg orgonitu. Cloudbuster stahuje chemické látky z oblohy, chrání před bouřkami a extrémy počasí do vzdálenosti - uvádí se různě - 30 - 100 km.

Earthpipe - EP.
Earthpipe - zemská trubka. Je to kovová trubka s krystalem zalitým v orgonitu, délka dle potřeby, dává se rezonanční dutinou do země. Používá se k odrušení podzemních základen atd., též funguje do vody.

Harmonic Protector Dona Crofta - HP.
Speciální orgonitové prostředky: malé kousky orgonitu jako osobní ochrana na krk nebo do kapsy. Dekorativní orgonit - na psací stůl, k odrušení elektrického smogu, wifi atd.

Minipowerwand.
Power Wand - PW - mocná hůlka: velký krystal v kovové trubce zalitý do orgonitu, napojený na pulsátor - zapper. Vydává skalární vlny a orgon, slouží k osobní ochraně, programování, atd. Čím větší, tím účinnější.

Succor Punch - SP.
Succor Punch - SP - posilovač - krystal omotaný kovovou spirálou, napojený na pulsátor. Vlastně totéž co PW, ale není v trubce. Čím větší, tím účinnější.

Zapper.
Zapper - pulsátor, vytváří pulsy elektrického proudu a používá se k léčení. Zapper s přísadou orgonitu je obzvláště účinný. Má dvě elektrody, bývá na baterii, připevňuje se na tělo gumovým páskem.


Gifting - rozdávání orgonitu. Začíná se osobní ochranou, ochranou vlastní domácnosti a rodiny, pokračuje se na pracoviště, místa, která často navštěvujeme. Chceme-li být spolehlivě chráněni, pořídíme si cloudbuster nebo minicloudbuster - menší kopie cloudbustru. Čím více orgonitu rozdáme, tím více chráníme své okolí před účinky škodlivého záření, chemikálií ze vzduchu a před extrémy počasí.

Elektronit a ionizace: někdo říká  orgonitu elektronit a chápe ho jako prostředek, který převádí kladné (škodlivé) ionty na záporné (blahodárné), tedy funguje v podstatě jako ionizátor. Dá se to tak říct. I když pojem orgon obsahuje navíc duchovní rozměr, který orgonit určitě má.
Ale některým lépe vyhovuje představa ionizace, což je srozumitelná fyzikální záležitost.
Elektrický ionizátor vás ale bude stát tisíce, a malý kousek orgonitu doma zastane stejnou službu.
Firmy, provozující modifikace počasí na objednávku zemědělců apod., mají k tomu ionizátory. (Najdete na webu, anglicky.)
Klimatické zbraně rovněž provádějí ionizaci atmosféry, plní ji kladnými ionty (viz dokumenty o klimatických technologiích 70. let zde na Orgonetu). Náš orgonit je mění na záporné, čímž rozpouští bouřkovou oblačnost, brání vichřicím atd.

Moje orgonitová mapa - zachycuje území, které je až do dnešní doby "řádně ogiftované" - stav k 28. 4. 2011.

Zobrazit místo Orgonitová mapa - prosinec 2010 na větší mapě

Moje orgonitové území k dnešnímu dni vypadá takto. Je "zasíťované" orgonitem tak, jak si myslím, že je to dostatečné pro jeho ochranu před extrémy počasí. V krajině orgonity na sebe "vidí" podle svého dosahu 200m - 8 km. Věže na počasí jsou obdarovány 100%, podle svého vybavení.
Zdá se, že se toto území již dál rozšiřovat nebude, je to časově a finančně již příliš náročné. Ale těch parádních giftovacích výletů se jen tak nevzdám, ovšem bude to jenom příležitostné.
Budu mít pořád co dělat - např. tady v Budějicích se pořád někde kope a hrabe, vyvážejí se rybníky, takže pro jistotu to projdu ještě jednou. A soustředím se na lidi - nemocnice, ústavy, školy, obchoďáky, úřady, sídla stran ... a rozdám všude orgonity s růženínem - kvůli dobrým vibracím. To můžu dělat po chvilkách po práci.
Takže vidíte, kde je třeba navázat - teď už je spousta lidí, kteří vědí, jak na to.
(Teď koukám, že ty cloudbustry se dají hodně přiblížit ... ale ta značka je tam jenom namátkou, mělo to ukázat jen město, nenamáhejte se podle ní hledat ... není to geocaching :-)))
Pravda, že jihlavský cloudbuster je poněkud nevyužitý, potřeboval by obložit orgonitem tak do 80 km daleko, no snad příští rok.