Stránky

16. června 2016

Závěrečná válka o planetu Zemi: Globalisté versus nacionalité, 1. část.


Závěrečná válka o planetu Zemi: Globalisté versus nacionalisté

By Anonymous Patriots
State of the Nation Exclusive
13. 6. 2016
Překlad: Orgonet

Válka Titánů: Globalisté proti nacionalistůmPodle výše uvedeného printscreenu Drudge Report tvrdí, že jde o válku ISIS proti gayům. My vám však musíme říci to, co Drudge Report říci nemůže: Nejde o válku ISIS proti gayům, křesťanům či Američanům. Třetí světová válka, která je tu s námi už od doby, co jsou mnozí z nás na světě, je válkou globalistů proti nacionalistům. Milí spoluvlastenci, jestliže máme vyhrát třetí světovou válku, potřebujeme přesně vědět, kdo je nepřítel.
Naším nepřítelem je globalismus

Tento nepřítel chce zničit naši zem a všechny státy po celém světě; jsou to globalisté. Vy nejste nováčkem na tomto webu, takže víte přesně, koho máme na mysli. Jsou to lidé, kteří řídí skupinu Bilderberg, Trilaterální komisi, Federální rezervu, OSN, Mezinárodní měnový fond, Světovou banku, Banku mezinárodního osidlování, Maltské rytíře, Centrální banky, zámořské daňové ráje, Warlord Bankers, Černou nobilitu, City of London, Bank of England, Vatikánskou banku a mnohá další černá bratrstva.


Proti komu globalisté bojují?

Globalisté bojují proti nacionalistům, a to nejen ve Spojených státech, Spojeném království, Austrálii, Venezuele, Anglii, Evropské unii, ale všude po celém světě. Globalisté mohou kdekoli zničit národní kultury, hranice, jazy, ekonomiku, měnu, přírodní zdroje a všechno cenné, a činí tak, aby vyvolali chaos a získali z něj prospěch pro svůj kapitál. Kapsy globalistů plní válka, která vysává státy a nechává jejich ekonomiku vykrvácet tím, že její finance odvádí na své zámořské účty.Když řekneme globalisté, mluvíme o velmi malé skupině lidí, kteří jsou hlavními držiteli akcií v každé národní centrální bance po celém světě. Jsou to také hlavní držitelé akcií na vrcholu multinacionálního průmyslu, kteří vždy dostávají vojenské kontrakty. Vojensko-průmyslový komplex je vlastněn týmiž lidmi, kteří vlastní centrální banky – globalisty, kteří jsou též nazýváni transnacionalisté.

Tato malá skupina transnacionálních globalistů vyvolává války, aby si vytvořila tok příjmů pro financování své kabaly. Rozvojové země si od těchto banksterů berou půjčky, aby posléze zjistily, že jejich země je těmto jejich válečným pánům nebude nikdy schopna splatit. 

Toto je neofeudalismus, jinak také Nový světový řád ((NWO), který pro nás vytvářejí globalisté: Vyrábějí rovněž zbraně pro obě strany konfliktů a jejich zisk je tím dvojnásobný. Válka je největším byznysem na planetě, z něhož má prospěch pouhá hrstka banksterských rodin. Krev, kterou vaši synové prolévají na bojišti, úrokové sazby, které platíte, abyste přežívali, domy a majetek, který vám odeberou, mámy a tátové, kteří byli zabiti ve věžích Dvojčat jsou živnou pící, kterou tyto banksterské rodiny potřebují, aby mohly nepřetržitě provozovat svůj obrovský Ponzi systém a uvrhnout nás všechny do okovů dlužního otroctví.


Jejich agenda za účelem získání totální světové nadvlády je prostá:

 1. Zničit všechny státy a spojit je pod jedinou světovou vládu, náboženství a armádu.
 2. Snížit stavy nepřítele (to jsme my lidi) pomocí nuceného očkování, otrávených potravin (ozářených, GMO, plných smrtících chemikálií) a chemtrails plných jedů, které jsou na nás sprejovány, jako bychom byli hmyz či hlodavci, které je třeba vyhubit.
 3. Udržovat nás v nevzdělanosti a neinformovanosti. Fluoridace vody, podřadné vzdělání, propaganda mainstreamových médií a revizionistická historie – to vše je ve hře již po několik desetiletí, aby se zajistilo, že nepřítel (to jsme my lidi) nebude schopen jasně myslet.
 4. Udržovat nepřítele (to jsme my lidi) vyvedeného z rovnováhy, k čemuž slouží jejich propagandistická válečná mašinérie, jejich kriminální bankovní systém, manipulované volby, prudce stoupající dluh a inflace, zničený vzdělávací systém, hroutící se infrastruktura, špatné obchodní úmluvy, zákony vydávané OSN, uměle vyvolávané nemoci atd. 

Takto většina lidí ani nemůže dospět k myšlenkám, které by je vedly k pochopení, že vláda je odpovědná za inscenované útoky pod falešnou vlajkou, které zasévají do lidí STRACH; že vláda USA je odpovědná za to, že nenaplnila karty potravinové pomoci poskytované chudým, takže mohli být použiti jako zbraň při nepokojích, které prováděla armáda chudých placená Georgem Sorosem v ulicích amerických měst, že vláda je odpovědná za to, že z americké suverenity se pomocí nezákonných akcí stává globalismus, že vláda může za falešný dluh dlužený Federální rezervě, za podvodný bankovní systém, hazardní hry na Wall Street, vytváření podvodných derivativ, korporátní krádeže, používání Internetu jako zbraně, všudypřítomný dohled nad všemi aspekty amerického života, zničení Zákona práv (Bill of Rigts) pomocí Zákona o obraně státu (Patriotic Act), a svévolné odebrání práv, daných americkým občanům Ústavou Spojených států.


Jejich modus operandi

ISIS: Výtvor globalistů k terorizování občanů celého světa; na začátku procesu George W. Bush a Rumsfeld vytvořili Al-Kajdu, a proces vytvoření, financování a ochrany ISIS dokončili Hillary Clintonová a John Kerry. ISIS je Obamovým spojencem. Obama, který ani nedokáže vyslovit „muslimští teroristé“, financuje ISIS a nazývá je „přátelští rebelové“, mající stejně zájmy jako politika USA v Sýrii, Iráku a Levantu.

Víte, jak poznat globalistu? Požádejte ho, aby řekl „radikální islámský terorismus“ nebo „muslimský terorista“. To on nedokáže vyslovit a nikdy to neudělá. Protože to je jejich základní vojsko pěšáků, vykonávající špinavou práci globální války, kterou Kissingerové, Windsorové, Bushové, Clintonové, Merkelové a další nemohou dělat sami.

V letošním roce nechávají svévolně vyhladovět chudé ve velkých městech, aby připravili a eskalovali „léto nepokojů“. Nejprve zaačátkem roku začali zadržovat refundace daní chudým, dokud nedoložili stvrzenkovou dokumentaci na finančním úřadě. Další krok byl začátkem června, když karty potravinové pomoci chudým (EBT) nebyly nabity. Pak chodili za nimi se nabídkou 15 dolarů za hodinu, když se zúčastní shromáždění proti Trumpovi.

Teror po celém světe je globální formou války proti občanům všech států. Třetí světová válka není jako minulé války ohraničena zeměpisnými a státními hranicemi na nepřátele a spojence. Globalisté operují ve všech oblastech vlád ve všech zemích.


Jádrem globalismu je Organizace Spojených národů: Odstraňte OSN, a porazíte globalisty.

Protože nepřišli na pomoc vesmírní mimozemšťané, aby pomohli při úkolu sjednotit NÁS a JE, protože tím by vznikla okamžitá potřeba, aby se celý svět sjednotil v jednu světovou komunitu a bránil lidstvo proti mimozemským útočníkům, byl vytvořen Islámský stát ISIS, aby všechny státy měly společného nepřítele, proti němuž by se mohly spojit.

K tomu globalisté vytvářejí historku o terorismu po celém světě, čímž nutí státy uvěřit v teror Islámského státu a podrobit se. Americká federální vláda a jejích 17 ozbrojených agentur, které všechny podléhají prezidentovi v záležitostech týkajících se „státní bezpečnosti“ smí vést válku proti Američanům na jejich vlastní půdě. Terorismus není výlučným rysem radikálních ideologií a teokracií, ale rovněž se rodí a vyrůstá v USA a je prováděn proti Američanům zrádci americké ústavy a Spojených států, jimiž jsou transnacionální globalisté.


Kdo jsou nacionalisté?

Kdo jsou ti projevující se vlastenci, nacionalisté, kteří dělají co mohou, aby bojovali proti globalistům?

Na státní úrovni USA jsou to senátoři Jeff Sessions a Rand Paul, kteří vystupují ve válce proti globalistům jako velcí vlastenci. Oba jsou v Kongresu na prvních místech pokud jde o konkrétní kroky proti globalistům. V nedávné emailové naléhavé žádosti všem občanům Rand Paul vyzval americké občany, aby se probudili, jelikož Kongres se chystá přijmou Dohodu o malých zbraních OSN: viz článek anglicky Dohoda o malých zbraních OSN představuje přímou hrozbu Ústavě.
United Nations’ Small Arms Treaty Poses Direct Threat to the Constitution

Jeff Sessions nás varuje: „Tyto volby jsou poslední šancí zachránit suverenitu USA a ukončit nadvládu politického establishmentu nad zájmy pracujících Američanů.“ Viz článek anglicky „Kdo skutečně vlastní a ovládá vojensko-průmyslový komplex?“ Who Really Owns and Controls the Military-Industrial Complex? Part II

Oba tito vlastenci by nám dobře posloužili jako vicepresidenti či členové kabinetu Trumpovy vlády. A zajisté by globalisté nechtěli škodit Trumpovi, kdyby Sessions nebo Paul měli být příštím presidentem.


Vojsko OSN je globalistická armáda


OSN využívají dlouhá léta amerického financování k vytváření armády, která se skrývá před přímými zraky po celé Americe za iniciativu OSN „Bezpečná města“. Cvičení Jade Helm 2015 a Cascadian Rising 2016 byla taktická cvičení, která zakrývala rozmístění těžkého vojenského vybavení OSN po celé Americe, zejména do velkých měst. Bylo mnoho vojenských cvičení a cvičení FEMA, kdy byly použity multinacionální jednotky na americké půdě.

Toto vojenské vybavení OSN a přítomnost OSN v Americe začíná hrát aktivnější roli v našich „pouličních nepokojích“, které se dle předpovědi Bílého domu mají v létě stupňovat. Průměrný „oblbnutý“ Američan si přítomnosti vojenských sil OSN na americké půdě ani nevšimne, ani toho, že Dohoda OSN o malých zbraních již byla mnohým státům vnucena a jimi podepsána.

Vojska OSN již jsou na půdě těchto států, aby pomáhala „shromáždit“ tyto zbraně a zajistit, aby ze strany občanů nebyl žádný odpor. Pro vítězství globalistů ve třetí světové válce je životně důležité, aby všichni občané USA byli odzbrojeni a dáni pod vojenskou kontrolu OSN.


Zbraně používané proti nám

O tomto jsme již speciálně psali a pokud tyto články nečtete, strkáte hlavu do písku. Vyzbrojit se těmito vědomostmi je zrovna tak důležité jako mít doma v dnešní době zbran či dvě.

Viz články anglicky:Co s tím má společného střelba v Orlandu


Právě jsme vydali článek ohledně střelby v Orlandu, kde se projevily veškeré znaky události pod falešnou vlajkou: Viz článek anglicky „Střelba v Orlandu: Další béčková produkce Odboru pro vysílání Ministerstva vnitra“, Orlando Shootings: Another B-Grade Production by the Bureau of Broadcast Governors, český překlad

V naší zemi jsou nacionalisté, kteří se snaží porazit globalisty užíváním stejných technik, které užívají oni proti nám – propagandy, která vytváří historky k podpoře nacionalismu.

Vezměme vraždu zpěvačky Christiny Grimmie v Orlandu 10. června 2016. Celá tato vražda nese otisky prstů globalistů. Udělali vražednou zbraň z člověka, který se hodil jejich agendě – bílý ozbrojený muž, který po vraždě spáchal sebevraždu. Podobně jako řidič taxislužby Uber v Kalamazoo v Michiganu, který zastřelil 6 lidí, protože jeho dispečer ovládl jeho mysl skrze mobilní telefon – jak říká řidič, jeho iPhone mu říkal, kam má jet a střílet. Sebevraždu však nespáchal, i když mu to iPhone přikazoval. Viz článek anglicky „Řidič taxislužby Uber obvinil aplikaci Uber ze zmatení mysli a střelby“.  Kalamazoo driver blamed Uber app for shooting rampage

Domníváme se, že je to příklad, jak učinit zbraň z citlivých lidí, o nichž bylo zjištěno, že se dají lehce ovládat. Těchto případů přibývá, a střelci, kteří nespáchají sebevraždu, často říkají, že jim to bylo přikázáno, ale nemohli to udělat z důvodu náboženského přesvědčení. V mnoha nových případech lidé začnou nekontrolovaně zuřit a zabíjet lidi, ale rozbor krve ukáže, že neberou drogy, léky ani alkohol, a nemají předchozí záznam mentálního onemocnění. Stanou se vrahy a sebevrahy, aniž mají předchozí historii násilí, drog, léků či vojenského tréninku.

Střelec z Orlanda se údajně podle historky FBI nedávno rozzuřil, protože viděl dva muže líbající se na veřejnosti, a to se podle zpráv FBI stalo „motivem“ pro zabíjení. Takovému holému nesmyslu nemůže věřit nikdo se zdravým rozumem, ale přesto to bylo prodáno naivnímu publiku stejně jako levná hollywoodská zábava. Díky otupení amerických „ovčanů“ fluoridovanou vodu, vysokofruktózovým sirupem, očkování a chemickými jedy z chemtrails, inkluzivnímu vzdělání a spoustě metod subliminálního vymývání mozku si toho však všimli nebo položili si otázku málokteří, zda takto stupidní motiv stačí k zabití stovky lidí.

Vzkaz od nacionalistů, kteří zajistili, aby střelec byl oddán ISIS, byl velmi jasný, tím, že ukázal na muslimský terorismus a agendu nacionalistů - zajistit hranice a bojovat proti ISIS na jejich vlastním hřišti.

Scénář bílého střelce, který zabil křesťanskou zpěvačku, byl prvkem globalistické agendy, ukazujícím, že stát se zbraní a zabijákem může každý; nikdo není v bezpečí, takže musejí být zkonfiskovány všechny zbraně.2. část (dokončení překladu) zde: http://orgo-net.blogspot.cz/2016/06/zaverecna-valka-o-planetu-zemi_17.html

13 komentářů:

 1. Ani proti nacionalistům, ale možná proti lidem ..,

  http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1956:aa-michael&catid=37:pijata-vnitni-cestou&Itemid=128

  OdpovědětVymazat
 2. Skoro jako bych četl Zbigniewa Brzezinského...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tímto komentem ukazuješ, žes ho nečetl.

   Vymazat
  2. Ten o internetu svého času v Kongresu prohlásil,že se NIKDY neměl stát veřejným médiem. To hovoří jasně, "vo co go"

   Vymazat
 3. To jsem čekal, že bude "komentovat" někdo, kdo zná jen jediný v Česku zavedený význam slova nacionalismus, a navíc si přečetl jen nadpis.

  V článku samozřejmě nejde o nacionalisty v našem českém běžném slova smyslu bojovného vlastenectví, ale jako protiklad ke globalistům na základě latinského významu slova natio - národ: ti, kteří chtějí normálně žít v normálním (národnostním) státě a normálně si organizovat svůj život a nebýt otroky/poddanými systému. Ostatně z článku je to snad jasné. Všichni, kdo nejsou globalisté, jsou tedy pro účely článku nacionalisté, čili obyčejní lidé, kteří chtějí normálně žít ve svém státě. - Je jich podle grafu 98,5%...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dakujem za tvoj prispevok ,,, velmi pekne si to napisal a este krajsie si to vysvetlil . Na Slovensku a vo svete je vsetko Pro Narodne oznacovane za fasisticke ,,, ludia nechapu pojem nacionalizmus preto taka odozva . Kto miluje svoj narod a svoju zem nemoze byt zlo , ale globalista co miesa vsetko podla svojho zvrateneho scenara kde pojem rodina a vlast nic neznamena je zlo pravom oznacene . Preto Slovanske narody aj ostatne by mali branit Matku Zem a svoju vlast , inak nas stihne Diktatura cudzich mocnosti co nemaju kusok citu k rodine , vlasti a predkomm .

   Asgard

   Vymazat
  2. nacionalisté a nacionalismus, ...jsme za prvé lidé obývající tuhle planetu, ať se vám to líbí nebo ne , národnosti brzy ztratí význam , ...stejně tak rasy , a hranice mezi státy , ...lidé se spojí a sjednotí, ...záleží jen na vás jak dlouho to bude trvat ...

   Vymazat
  3. rasa, národ, stát, církev, izmy.... mne to od detstva príde smiešne.
   Hele, taký strom, žejo ? Kam patrí ? no na ZEM :)...

   Vymazat
  4. Vidím, že semeno globalistů padlo na úrodnou půdu. Jsme sice všichni lidé, ale každý máme své kořeny, rodinu, patříme k nějaké rase, národu, státu. Právě proto, že jsme lidé a myslící lidé, právě proto se nemůžeme rozpliznout v šedou, lhostejnou lidskou masu, která je doma nikde a všady, pokud se tak stane, potom už budeme jen nemyslícími otroky. Nacionalismus se v dnešním slovníku používá jako nadávka. Raději být nacionalistou, než nemyslícím otrokem globalistů.

   Vymazat
 4. A konečně by si měli uvědomit i Soldiers (vojáci) na spodní úrovni té pyramidy, koho svou činností podporují, resp. kdo je zneužívá. Jakmile nebudou mít špičky k dispozici armádu, jsou v háji. Totéž platí i pro policii. Protože nakonec je špičky mohou bez skrupulí použít i proti jejich vlastním blízkým.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, co s tím,když plno vojáků, policajtů a dalších represivních složek má hypotéku jak hrom. Tímto si je přivázali k noze jak psy k boudám. Z toho se jen tak lehce nevycouvá. A bydlet ve vlastním se chce čím dál častěji.

   Vymazat
 5. Stručně a dobře popsané

  OdpovědětVymazat
 6. Ke komentáři ze 17.6.2016,21.37
  Vážený anonyme, to, že národnosti by mohly ztratit význam, je spíše na škodu lidské společnosti. Vytvořilo by to šedou "lidskou" hmotu uvařenou v jednom kotli. Tedy nic moc. To, že jsou tady různé národy, je jen k užitku a obohacení celé lidské společnosti. Ovšem "obohacení" ve stylu multikulti je opět satanské zneužití této ideje o biologické a kulturní různorodosti, což lze vidět v případě imigračního řádění muslimů v Evropě i jinde, kdy nesprávné pochopení rovnosti (stejnosti) může způsobit katastrofu jednoho nebo druhého národa. Byl bych zvědav, kdybyste byl nucen obývat svůj byt nebo dům ještě s jinými lidmi, kteří by neměli stejnou představu o vzájemném soužití, jako vy. No, za zkušenost pro vás by to ale asi stálo za pokus, pokud byste ji podstoupil. Hochu anonyme, chce to trochu myslet přímo hlavou.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.