Díky čtenáři, že poslal do komentářů odkaz na toto video, které je opravdu silná káva.
Meteurologů se radši ptát nebudeme, jak je takovýto jev možný. Ještě by nám tvrdili například, že je to normální a běžná "žebrovitá oblačnost" neboli "rib clouds", která se vytváří tím, že se běžná oblačnost "zadrhává" o vystupující body terénu, v tomto případě paneláky, a dělí se na pruhy. (:-)))) Že je to vlastně druh jejich oblíbené "orografické oblačnosti".
Kruh (halo) kolem slunce je způsoben třeba teplem, jak si lidi ráno vaří kafe. Normálka.
Nebo můžete zkusit vymyslet jiné "meteurologické" vysvětlení (:-))))
My však víme, že ve skutečnosti se jedná o HAARPovou oblačnost. Parádně nafilmováno, jak chvíli je hnána z jedné strany, pak z druhé, vrstvy oblačnosti nad sebou ... parádní video.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
časosběrná fotografie na jedničku...mě chybí můj foťák co uměl brát fotky v intervalu
OdpovědětVymazatTeda - pecka! Opravdu nádherné video! A jak jsi výstižně napsal, meteáčů se radši neptat. mohli by na nás poslat vojenskou policii, za odhalování TOP SECRET....secret jako hovna! Co nám lítaj nad hlavou. Milan
OdpovědětVymazatMoc pěkný, mraky nasycený magnetickými částicemi se formují podle siločar magnetického pole, opět klimaterorismus.
OdpovědětVymazatr.m.
Ruský HAARP už z 80. let 20. století.
OdpovědětVymazathttp://www.nature-spot.com/2008/09/abandoned-ionospheric-research-station.html
http://vtm.zive.cz/vyzkum-ionosfery-nebo-geofyzikalni-zbran
http://vtm.zive.cz/silne-zvyseni-teploty-pred-japonskym-zemetresenim
r.m.
Jaký je postup výroby takovéhoto videa? Rád bych to také zkusil, protože pozoruji i zajimavější děje na obloze. Pochopitelně mi to nikdo nevěří.
OdpovědětVymazatWuw... V kosiciach lajnuju, sice pomenej, ale hmlisty povlak na oblohe sa roztahuje uz od rana ... Ciary za lietadlami nie su suvisle, ostavaju len niektore casti, a tie sa potom roztahuju... Podvecer niekedy vidno chemtrails, ktore je uplne sede... Je to humus.
OdpovědětVymazatMusíš mít na stativu fotoaparát s funkcí opakované expozice po nastavitelném intervalu např 10 sec. Většinou to umí program který se dodává s fotoaparátem a fotky se po připojení sypou rovnou do compu. Pak se v tom samém programu spojí do filmíku nebo to umí i hromada free prográmků. Vhodné je nastavit velikost snímků na VGA nebo nejmenší. S normálních fotek by video zabralo možná 10 GB a to je nálož tak pro profi digistřižnu.
OdpovědětVymazatFasa video, tie "oblačnosti" tlačia od Blavy na východ.Hi
OdpovědětVymazatpouští to v pravidelných intevalech, prášek dopavuje šnekový dopravník (něco jako ve mlejnku na maso) proto to dělá takové pravidelné girlandy, co padají dolů, ne do stran jak to vidíme ze země.
OdpovědětVymazatZřejmě sledují naše diskuse a upravují dávkování na přerušovan čáry.
Tohle až praskne, může to smést jednotlivé evropské vlády jak papír.
Anonym: prostě vemeš kameru, namíříš ji z okna na nebe a točíš dokud Ti pameť stačí. Nebo použij foťák, kterej umí fotit v intervalech, třeba jedné minuty, nech udělat fotky v nějakém časovém období aby Ti stačila paměť a pak ty fotky nafrkáš do videa...
OdpovědětVymazatNěco podobného:
OdpovědětVymazathttp://www.youtube.com/watch?v=ep8hVr8aWGk&feature=related
Guess
Hezké kulisy :)
OdpovědětVymazathttp://www.youtube.com/watch?v=0H1Pi5TbN-Y
Guess
@anonym 20/5 9:02: postup výroby takového videa je následující: buď máš foťák co umí časozběr tzn. v určitém intervalu udělat snímek sám a nebo ho nahradíš rukou, důležitou ingrediencí je stativ, aby se to necukalo...poté vložíš do programu na editaci videa a každému snímku dáš dvě okna a při rychlosti 25snímků/sekundu máš takovýhle parádní film
OdpovědětVymazatZajímavé také je, že tryskové proudění jde v protisměru a právě v ní létají letadla.
OdpovědětVymazatkameru s mechanikou snímaní v intervalech po 30sec,lze nastavit časomíru,šoupnout na stativ a nechat to makat po celý den...je z toho pět minut...viz výše.
OdpovědětVymazatTak to je maso,palec nahoru:-)
OdpovědětVymazatmentzer's boy
jedna z kamer na Sněžce,stačí si prolustrovat dny a je to tam taky http://kamery.humlnet.cz/cz/videa/snezka3/20110518
OdpovědětVymazatdruhý květen http://kamery.humlnet.cz/cz/videa/snezka3/20110502
OdpovědětVymazatdesátý květen http://kamery.humlnet.cz/cz/videa/snezka3/20110510
OdpovědětVymazattohle mi přišlo dnes mailem: Když najedete myší na letadlo, tak vámi to ukáže číslo letu.
OdpovědětVymazatKdyž pak na to kliknete, tak vám to vlevo ukáže odkud a kam to letí jak je vysoko a jakou má rychlost a můžete jeho let sledovat.
Píše to jeho dráhu na mapě.
Dokonce se od letadel dají dělat odrazem od nich spojení na mikrovlnách.
Jinak i jako perfektní přiblížení ze satelitu na celé zeměkouli.
Ladis.
http://www.flightradar24.com/
svítání začíná, pak náhle zařadí zpátečku, není to poprvé
OdpovědětVymazatod 20. vteřiny http://kamery.humlnet.cz/cz/videa/snezka3/20110510
r.m.
dobrý typ na kamery
Anonymni 21.5. 14:25 - a z lidí si toho nikdo ve skutečnosti nevšimne, no není to zvláštní? Hledáte umělý zásah tam, kde neexistuje. Ta kamera mění při východu Slunce expozici / filtr a proto v jednu chvíli obraz tak ztmavne.
OdpovědětVymazatzdravim ,
OdpovědětVymazatTo video sme natocili spolu s kamosem a keby ste vedeli co vsetko sme tam nasli mimo vsetkeho co je vidiet v tomto zrychlenom zostrihu fotiek 4288x2848 , je to pro silne zaludky a ludi, ktory nemaju tzv. "klapky na ociach" pretoze su tam objektny zname pod skratkou UFO.
Ak mas zaujem o to video/fotky (cca 2700) napis na mail : tommarv (at) gmail.com
P.S. Kontinualne video s pomocou fotaku je uplne lahka vec spravena s pokazenej CD-ROM - Paralelneho portu u PC, Linuxu a par riadkov skriptu ktory posiela impulz na motorcek... alebo sa to da kupit k damym digitalnym zrkadlovkam (cca 200eur)