Technologie vybuchujících bouří se používá po celém světě k vyrábění záplav. V USA je vše samozřejmě ve větším měřítku.
Náhodou jsem zachytil gif, jak se šíří umělé bouře, které se podílely na 2. vlně záplav v Iowě koncem května (po obrovských záplavách v březnu). Vidíte, jak se oblačnost šíří z jednoho bodu výbuchu... Škody jsou nedozírné, mnoho farmářů pěstujících obilí a kukuřice je bez prostředků. A to jsou jen jedny z mnoha umělých záplav, které postihují USA v posledních letech.
Tento obraz tvoření záplav je pokaždé stejný a typický. Nechápu, že se lidé neptají, jak může oblačnost vznikat přirozeně tímto způsobem....
Včerejší bouře byly opět uměle vytvořeny, způsobem, který už zde na blogu byl mnohokrát popsán.
Když nás "varují" mlejnstreamoví meteurologové, že se do Česka "řítí" nebo "dorazí" nebo "se ženou" bouřky, tak těmi výrazy pouze dramatizují údaje o plánech klimateroristů, které, jak jest jejich úkolem, čtou z tzv. "počítačových modelů". Žádné bouřky se k nám však nikdy nepřiřítí, nýbrž jsou vždy vytvořeny hezky na místě přímo nad našimi hlavami. (Maximálně se k nám rozšíří gigantický bouřkový koláč z vedlejšího státu.)
Včera: všimněte si současného vzniku bouřkových oblaků kruhového tvaru (já jim říkám "bouřkové koláče") v rovné linii dlouhé mnoho set km od Rakouska přes Česko až na sever Německa. Na obrázku ve chvíli založení této linie asi ve 13.00:
Video níže ukazuje tvoření této bouřkové linie:
Domnívám se, že tyto "bouřkové koláče" jsou vyráběny tak, že geoinženýrské letadlo rozmístí v požadované linii (která souvisí s momentálním pohybem vzduchových mas různé teploty, ideálně na hraně jejich střetu) "meteorologické bomby" obsahující nějakou látku, kterou lze aktivovat - přivést k výbuchu mikrovlnnou frekvencí. Po aktivaci mikrovlnným paprskem dojde k explozím mnoha těchto bomb současně, a v jejich důsledku dojde k chemické reakci, při níž se velmi rychle vytváří bouřková oblačnost, stahující vodu z obrovských výšek. Takže i nad malou oblastí lze shromáždit velké množství srážkovatelné vody, dostačující k vytvoření místních záplav. Tak se stane, že "voda z polí" zaplaví suchozemskou vesnici tam, kde nikdo nikdy žádné záplavy nezažil, jak vídáme v televizi...
Na vrcholu oblačnosti vídáme typicky dva "šlehací vrcholy" či "šlehací komíny" (např. snímek ze včerejška níže); to je pravděpodobně důkazem dalšího dodávání energie onomu "bouřkovému koláči", aby vyrobil požadované škody. Oblačnosti jsou tímto dodáváním energie nad sebe dále šířeny a kupeny, dokud není dosaženo požadovaného škodícího efektu.
Na nočním snímku níže je vidět, jak jsou tyto oblačné systémy dále "ožehovány" frekvencemi (žlutá barva), aby byly udrženy v činnosti. (Dělá se to jistě i ve dne, ale nezobrazí se to.)