Vzorový příklad řízení počasí do pravých úhlů (fotky možno kliknutím zvětšit).
Tento vzor oblačnosti znamená snahu o extrémní povětrnostní událost v zahuštěné oblasti po obvodu i v místě stáčení oblačnosti do "hranaté spirály" (viz roh nad Německem, stáčení možno sledovat na infračervené animaci).
Kolem obdélníkové oblasti jsou našlehávány "bouřkové koláče" nad Německem a Polskem, podle posledního snímku tam zřejmě silně prší.
Všimněte si chemtrails nad Atlantikem (poslední snímek - srážky nad Evropou).
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Ahojte, posílám odkaz na zajímavé foto Slunce z Číny... . Poslední dobou se v Číně objevují jisté "anomálie" se sluncem a aspoň trochu se tam tomu věnují. Zdraví Milan
OdpovědětVymazathttp://news.xinhuanet.com/english2010/photo/2011-04/27/c_13848202_3.htm
To Orgonet: No co co co... To je přece přirozené, stejně jako to, že se ta hranatá spirála točila nad naším územím celý den. :-)) Ty snímky ze SAT 24 jsou "čitelné" snad i pro největší skeptiky. Zdravím. Nibiru.
OdpovědětVymazattaké slnko je vidieť aj u nás. Dúhový prstenec okolo neho nie je nič iné, ako z chemtrails. Tie sajrajty, ktoré na nás rozprašujú, sa postupne roztiahnu a vytvoria jemnú, akoby dymovú clonu, takže keď svieti slnko, odráža sa to takýmto spôsobom. Rovnaký dúhový prstenec som videla aj okolo mesiaca pri jeho splne. Akurát nebolo oblačno. Takže sa to dalo veľmi pekne vidieť.
OdpovědětVymazatTýhle anomálii se říká malé sluneční halo a když dneska zvednete hlavu, tak ho uvidíte kolem Slunce i u nás.
OdpovědětVymazatProč ta kotva není vidět na pocasi.idnes.cz?
OdpovědětVymazatNa fotkách z Číny nevidím nic neobvyklého a evidentně ani Číňani se nad tím nepozastavují (předpokládám, že to znají už tisíce let). Jedná se o obyčejné halo kolem slunce. Za svůj život jsem takových "anomálií" viděl na obloze už desítky.
OdpovědětVymazathttp://ukazy.astro.cz/
Obyčejné halo je to až v posledních 15 letech, kdy je počasí celosvětově řízeno a atmosféra je permanentně sycena chemikáliemi. Předtím to byl výjimečný jev.
OdpovědětVymazat2/3 týdne máme chemické mraky
OdpovědětVymazatr.m.