Kontakt. O mně.

Aby nebyl omyl, toto není žádná webová stránka nějakého spolku, ale soukromý blog, kde jsem současně adminem i vším ostatním.

Můžete mi psát na orgonetzavináčgmailcom.

Za příspěvky a podněty předem děkuji. Když mi píšete, uveďte, jestli mohu váš dopis vystavit na blogu.

Někdy je rychlejší poslat podnět do komentářů. Někdy na ně reaguji, někdy ne, podle času, který mám zrovna k dispozici, nebo co mě zaujme. Na všechny bohužel nestíhám reagovat.

Omlouvám se předem, pokud náhodou neodpovím na mail. Někdy se mi sejde dost pošty, a čas rychle běží, a dopis uteče ... nedělám to schválně, prostě opět nestíhám.

Příspěvků je obvykle víc než dost, a vybírám stylem jídelního lístku, na co mám zrovna chuť. Někdy mám chuť na všechno, ale vím, že víc než tři položky nezmůžu ...

Komentáře jsou moderovány. Ty, které obsahují nadávky, agresi, nebo jsou irelevantní pro obsah blogu, nemusí být vpuštěny. Berte to tak, že jde o soukromý blog, a nemusím si tu vystavovat všechno, co kdokoli napíše.

Nemám potřebu zavděčit se všem, proto zde popírači chemtrails a modifikací počasí nedostanou prostor, jaký by si představovali. Pokud se domnívají, že mají pravdu, ať si ji vyvěšují na své stránky a blogy.


Tento blog odráží mé zájmy, a nedělá mi problém mít zájem současně o chemtrails i duchovno. Projevovat své zájmy veřejně zatím taky nemůžu, to by moje okolí nezkouslo. Takže proto si píšu anonymní blog o tom, co mě zrovně zaujme. Chápu, že ti, co se zajímají o chemtrails, ale ne o duchovno, by se rádi podělili se svým okolím o některé "seriózní" informace, ale nemohou kvůli tomu, že by to jejich okoli taky nezkouslo - třeba channelingy. Ale nehodlám to měnit, nějak se s tím vyrovnejte, já taky musím.

Jak vznikl tento blog?

Tento blog vznikl v podstatě proto, že  zhruba před sedmi lety nebylo kam vyvěsit články o chemtrails a modifikacích počasí, které mě velice zaujaly.
O chemtrails mě poprvé informoval Zvědavec, kde se výjimečně o nich objevil článek. Po ověření informací na světovém webu následoval šok z poznání, a po něm snaha něco s tím dělat. Což mě dovedlo opět přes internet k orgonitu. A zrovna se na Osudu vyskytl o něm výborný Ondřejův článek  (a následovalo období sledování Osudu v naději, že tam budou nějaké další dobré články - bohužel už nebyly.)
Moje překlady dalších článků o chemtrails z angličtiny byly nabídnuty Zvědavci - ten odmítl, a odkázal mě na Osud.
Britské listy odmítly články o chemtrails dokonce velmi hrubě slovy Štěpána Kotrby.
Osud článek sice vzal, ale překroutil ho a přidal si k němu nepřijatelný formulář, a taky měl tendenci pomlouvat orgonit.
Takže nezbývalo než si založit vlastní blog, a naštěstí je tu Google, nástroj Illuminátů, který umožňuje zdarma, jednoduše a rychle publikovat na bloggeru.
V počátcích mi čtenáři předpovídali, "že mi to tady brzo zavřou", ale nestalo se. Nějaký zvýšený zájem ze strany globálního režimu se sice objevil, ale současně se objevila mocná ochrana. Ale to už bychom byli v duchovnu a to si nechám pro sebe.
No a v poslední době se mi zdá, že blogy s podobným zaměřením rostou jako houby po dešti.  A to i takové, které souznějí duchovně ... Paráda, lidi se probouzejí.

Jinak, mám úplně normální zaměstnání na plný úvazek. Blogování věnuji dost času, protože mě to zatím hodně baví. Ale přesto doufám, že k veřejnému odhalení/přijetí pravd dojde dost brzo ...

Duchovní vývoj mě zatím odvedl od Eckharta Tolle, kterému jsem za mnohé vděčný a několik let jsem ho poslouchal denodenně, k dalšímu stupni poznání - k Ivance Adamcové, od níž se teď učím zakotvit v pokoře...