Rauni Kilde česky

Na počest právě zemřelé Rauni Kilde dávám dohromady tuto stránku překladů jejích rozhovorů. 

Překlady jsou v chronologickém pořadí, tak jak je Orgonet v roce 2009 pořídil. 

Vše je stále aktuální.

Videa mají jen odkaz (protože vložená se sama spouštějí).


22. srpna 2009

Finská lékařka Rauni Kilde svědčí o kontrole vědomí


Přináším přepis videa - rozhovor novináře s bývalou finskou ministryní Rauni Kilde. Po deset let se zabývala výzkumem kontroly mysli a napsala o tom knihu (zatím je jen finsky a norsky.) Video obsahuje jen základní informace, na youtube je její přednáška pro německou společnost za šíření pravdy, tam je informací více, bohužel asi nebudu mít čas to přeložit.
Pro mě nejvíce šokující informace (ani při mých silně paranoidních sklonech mě to nenapadlo, a mohlo): kdo stojí za nedávnýmí školními masakry ve Finsku: kupodivu Evropská unie, která tak přinutila Finy přijmout zákon na omezení zbraní u civilistů (strataegie Unie: odebrat zbraně civilistům, aby se v případě krize nemohli sami bránit.)


Oprava: Rauni Kilde nebyla ministryní zdravotnictví, to je chybně uvedeno v komentáři na youtube. Myslelí tím asi, že byla šéflékařkou zdravotního výboru Laponska.

http://www.vimeo.com/5375661 (překlad Orgonet)

Interview s dr. Rauni-Leenou Kilde o kontrole vědomí

Jo Conrad: Představuji vám dr. Rauni Kilde z Norska.

Rauni-Leena Kilde: Jsem Finka, ale žiji v Norsku.

Conrad: Budete mluvit o kontrole vědomí. Můžete vysvětlit, co to je? Jsou to nějaké technické prostředky?

Kilde: Já myslím, že je to ta nejhorší technologie na světě. Řekla bych, že je horší než atomová bomba, protože přetváří lidi na jiné osobnosti. Jsou to elektromagnetická pole, která mohou být rozšířena kolem vás, jsou to také drogy, které na vás mohou působit, jsou to psychologické zbraně proti civilní populaci, a cílem je mít vás pod kontrolou, jako zombie. A bohužel, plány elity jsou eliminovat dvě třetiny světové populace. Zní to naprosto šíleně, ale je to fakt.

Conrad: Kde jste se poprvé seznámila s touto tématikou? Vím, že mnozí lidé o těchto plánech vůbec nevědí...

Kilde: Zabývala jsem se parapsychologickými vědami, ufologii, a teď kontrolou vědomí. Trvalo mi léta, než jsem pochopila, že vlády plánují likvidaci svých vlastních lidí. Byla jsem na mezinárodních kongresech a setkávala se s lidmi z celého světa, mluvila jsem s astronauty a vědci z celého světa, a postupně se dozvídala věci ... A skutečně vím, že to tak je, protože oni nechtějí, aby se jejich děti a vnoučata staly biologickými roboty pro superpočítače.

Conrad: A co je to za technologie? Jak mohou dělat z lidí zombie?

Kilde. Je to vojenská technika, a proto je udržována v tajnosti. Jsou to technologie, které užívají tajné služby proti nám. Dříve obvykle dalí přístroj do domu nebo bytu, kde si vybrali svůj cíl. Jejich cílem byli různí lidé, zejména osamělé ženy, které nemají podporu rodiny, vybírali si i psychicky nemocné, vězně, vojáky. Ale dnes si vybírají jako cíl kohokoli. Zejména politiky, protože politikové umožňují tento systém, ale, myslím, že nevědí, co umožňují. Vysílají paprsky skrze zdi, ze satelitů, z bílých dodávkových aut, z helikoptér a letadel. Na lidské bytosti to má hrozné účinky.

Conrad: Jsou to nějaké mikrovlny či co?

Kilde: Ano, mimo jiné.

Conrad: Kdybych já byl cílem, mohli by to dělat ze sousedství?

Kilde: Samozřejmě. Nebo zaparkují blízko vás dodávku, nebo z helikoptéry.

Conrad: Anebo ze satelitů...

Kilde: Ano. A jak se můžete chránit před satelitem? To je nemožné.

Conrad: A co jste vy osobně zažila při svém výzkumu? Je to pravděpodobně nebezpečné ....

Kilde: Ano. Zkoumala jsem to deset let, takže jsem byla cílem přes deset let, zabili oba mé rodiče, chtěli mě umlčet, a v únoru zabili mou nejlepší přítelkyni, protože věděla příliš mnoho a dávala mi informace ... Vyhrožovali mi smrtí, byla jsem odvezena do nemocnice v bezvědomí, protože mě otrávili jedem. Říkali: my vás zabijeme taky. A já říkala, no a co, žádná smrt není. Smrt je můj přítel, protože vím, že moje tělo se skládá většinou z vody a drží je pohromadě energie. Takže se pouze dostanete ze svého těla. Někdy se ženy i při porodu dostanou ven ze svého těla. Dívají se na sebe, jak rodí dítě, a pak se vrátí zpátky. Takže když to víte, víte taky, že nemůžete zemřít, protože energie prostě neumírá, pouze mění formu. Mění svou frekvenci. V tom je moje síla. Mohou udělat cokoliv, já nemohu zemřít.

Conrad: Takže vy říkáte: Já nejsem toto tělo, já jsem duše.

Kilde: Ano, tak to je. A když znáte pravdu, kdo jste, jak jste se dostali na tuto planetu, a že jste energie, a samozřejmě jste taky multidimensionální, že můžete být současně v mnoha a mnoha dimenzích, to je pro lidi velmi těžké pochopit, protože my chápeme čas jako lineární, ale tak to nefunguje. Můžete být na jiné planetě, a současně tady. To je vaše energie, ne vaše fyzické tělo.

Conrad: Myslím, že vědci v tomhle dělají nějaký tajný výzkum manipulací času. 

Kilde: Ano, ve Spojených Státech je program Montauk, dělají cestování v čase, a kvůli jejich pokusům zahynulo mnoho mladých chlapců... Ale jsou schopni jít do budoucnosti a do minulosti. A jsou dokonce schopni změnit minulost, což zní naprosto neuvěřitelně.

Conrad: To je velmi nebezpečné, můžou udělat spoustu věcí ...

Kilde: Přesně tak.

Conrad: Vím, že bývalá švédská ministryně zahraničí byla zabita nebo měla nějakou nehodu ... víte něco o tom?

Kilde: Která? Myslíte Annu Lyndt? Ano, byla zabita mladým Jugoslávcem, který byl podle mého názoru zcela mentálně ovládán, aby to udělal. Protože takhle to dělají: naprogramují lidi na zabíjení, vraždy nebo špionáž, a zaměří je na jistou osobu, a je to hrozné. Mladí lidé, kteří jsou v principu normální, jsou stále ozařování paprskem, po celá léta, a to změní jejich osobnost k nenávisti. Můžete změnit všechno, jakoukoli emoci. Když vás někdo miluje, mohou způsobit, aby vás nenáviděl. Takže nechápu, proč nevysílají vibraci lásky, protože mají i tuhle technologii... Frekvenci lásky, abychom se všichni milovali, a to by byl ráj... Ale ne.

Conrad: Ne, to oni nechtějí.

Kilde: Ne, nechtějí. Oni chtějí ovládat, a podle mých pramenů chtějí zlikvidovat střední třídu. Chtějí jenom elitu a třídu otroků. Protože střední třída je nebezpečná, umějí číst a psát, mohou reagovat...

Conrad: A jaké je řešení? Když budou lidé vědět, že nejsou fyzické tělo, ...

Kilde: Nejdůležitější je, aby si toho všeho byli vědomi. Musí se to říkat lidem. Velmi mnozí tomu nevěří, protože je to tak neetické, tak nemorální, je to jako science fiction... Ale pokud to nevíte, pak se stanete obětí. A když to víte, můžete s tím možná něco udělat. A s energií nás všech, pokud ji soustředíme, to ochromí jejich zbraně. Nebudou to moci udělat. Ale nejprve musíme získat lidi, aby to udělali...

Conrad: Oni vás mohou kdykoli zabít, ze satelitu, takže vědí, kde jste?

Kilde: Samozřejmě. Teď poslouchají, co říkám. Tak proč to neudělali? Řekla jsem, že zabili mé rodiče. Způsobili mrtvici mé matce a vnitřní krvácení mému otci. A rakovinu, bleskovou rakovinu mé přítelkyni. Myslím, že mě chrání vesmír, protože jsem už tolikrát byla zachráněna ze situací jisté smrti. Energie přijde, aby mě zabila, a zastaví se. Myslím, že se stále snaží to udělat...

Conrad: A jak byste nazvala ty ochránce?

Kilde: Nechci jim dávat jména, jsou to prostě vesmírné síly.

Conrad: A ty vás chrání.

Kilde: Naprosto.

Conrad: A co můžeme udělat, abychom měli takové ochránce?

Kilde: Požádat. Nejdůležitější je požádat. Když požádáte, bude vám dáno.

Conrad: Aha. Takže, to je téma, o kterém lidé nevědí. Jaké máte plány? Napíšete knihu?

Kilde: Mám s sebou rukopis knihy, která vyšla už minulý rok ve Finsku, je to finsky a teď se překládá do norštiny. A pak myslím, že si dám dovolenou, protože jsou to těžké informace...

Conrad: Určitě to vydáte i v němčině...

Kilde: Ano. Mé poslední knihy se prodalo už čtvrt milionu, a to je docela dobré,vzhledem k tomu, že jsem lékařka a tohle není můj obor...

Conrad: Takže lidi to zajímá ...

Kilde: Určitě.

Conrad: Jak mohou být lidé manipulováni, přes televizi nebo přes počítače?

Kilde: Také telefonem a rádiem. Protože oni vysílají jisté frekvence pro manipulaci, hlavně v televizi. Já nemám televizi a už ani mobil, protože když jste na jejich seznamu, mohou zvýšit výkon mikrovln 20 000krát a spálit vám mozek. Jisté programy, jako například Pokemoni nebo Teletubbies, jsou programy kontroly myslí pro děti. A to je skutečně hrozné. Podívejte se na internet, tam to uvidíte. To velké vycházející slunce jako autorita, to je symbol. Samé symboly. Když v Japonsku předváděli Pokemony jako hru Nintendo, asi 9000 dětí dostalo epileptický záchvat, protože tam vložili frekvenci pro epileptický záchvat. Mohou tam vložit frekvenci pro rakovinu, pro mrtvici, všechny emocionální frekvence. To je dost úděsné. A lidé to nevědí. Dívají se na televizi jako zombie, a televize je jako hypnotizér. Někdy je obraz světle zelený, místo normální barvy. A v tom okamžiku vysílají paprsky... Takže je lepší jít z cesty.

Conrad: Takže je to poznat?

Kilde: Ano, když víte, na co se dívat.

Conrad: Člověk si myslí, že je tam nějaký technický problém ...

Kilde: Ne, to je ten mentální paprsek, který ovlivňuje váš mozek.

Conrad: Víte něco o tom masakru ve škole v Kauhajoki ?

Kilde: Ano, to bylo u nás ve Finsku. Je to vždycky z politických důvodů. Hlavní důvod je získat zbraně od civilistů, aby se nemohli bránit, kdyby přišla nějaká krize. Jako ve Finsku: byli jsme jedinou zemí v Evropské unii, která neomezila zákonem zbraně. My máme dlouhou hranici s Ruskem, a medvědi a vlci ji přecházejí, a mnoho mladých mužů od 15 let je loví. Ve Finsku máme o třetinu více zbraní na obyvatele než je světový průměr. A tak jsme řekli ne. A pak přišlo to střílení ve škole (září 2008)... a náš první ministr řekl, omezíme zbraně. A pak přišel první tajemník NATO – Finsko není v NATO, nechceme být ovládáni Američany a tak. Takže jsme to omezili, ale jen trochu. A pak přišlo další střílení ve škole (červenec 2009) a první ministr řekl, tak teď to opravdu omezíme. Takže získali, co chtěli... Vzpomeňte si i na nepálskou královskou rodinu, kdy nepálský princ zabil krále a celou rodinu, a pak se sám zabil. To je takzvané delta programování, aby se sám zabil.

Conrad: Takže někoho můžete naprogramovat k sebevraždě?

Kilde: Ano, to je delta program. A vždy se musíte ptát: Kdo z toho má prospěch? Kdo za tím stojí? Ve Finsku za tím stojí Evropská unie, protože jsme řekli ano. Komu to prospělo v Nepálu? Královu bratru, protože se pak stal králem. Ale naštěstí už je pryč... A kdo dělá to programování? To je CIA a výzvědné služby všude na světě. A nemorální lékaři, kteří implantovali lidem mikročipy.

Conrad: A ti, co jsou za tím, jsou Ilumináti?

Kilde: Ano, můžete jim říkat tak říkat, když chcete.

Conrad: A ti používají tajné služby a vojsko ...

Kilde: A ti dělají tu špinavou práci.

Conrad: Takže oni mají technologie a my o nich nevíme. Jak jsou pokročilé, podle toho, co o nich víme?

Kilde: Mohou měnit vaše myšlenky, vaše podvědomí, vaše sny, a mohou vás ovlivnit. Jsou velmi pokročilé, pokud víme. V zásadě ale o nich nic nevíme. Ptáte se: jak je tedy můžete dokázat? Jak dokážete tajné vojenské operace?  Tím, že se dostanete k nějakým informacím, zejména v USA, protože zpráv o nich uniklo hodně. Takhle se to dá zjistit.

Conrad: Máte nějaké dokumenty ve své knize?

Kilde: Nějaké ano.

Conrad: A je to po celém světě?

Kilde: Všude. I v Asii, hlavně v Japonsku. Dostávám dopisy od lidí, kteří jsou obětmi kontroly vědomí. Je to všude na světě.

Conrad: Takže, zní to hrozivě, ale říkáte, že řešením je, aby se to lidé po celém světě dověděli, co se děje. A říkáte, že nejsme tímto tělem, nemusíme se obávat jeho ztráty.

Kilde: To je pravda. Musíte mít na mysli, že smrt neexistuje, a že ve vesmíru nejsme sami. To hodně pomáhá, když tohle víte.

Conrad: Myslím, že je to hezké závěrečné slovo. Děkuji vám.

Rauni Kilde 1/13: O životě, smrti, očkování, mikročipech, energii, strachu atd.

Dr. Rauni Kilde mě zaujala, má opravdu systém a je vzdělaná a statečná a duchovní a vůbec skvělá ... třeba by mohla oslovit některé z těch, co v "konspiraci" zatím nevěří ... a už je opravdu nejvyšší čas, aby lidé pochopili. Ani snad nemusíme nic zvláštního dělat, abychom jim překazili plány na likvidaci 2/3 lidstva a zachránili své děti a vnoučata ... možná stačí jen VĚDĚT, a nebudou to moci udělat ... jak říká Rauni.
Tak se pouštím do překladu série videí na youtube (13 dílů, v každém něco zajímavého, co ještě nevím). Titulky by možná byly lepší, ale jsou pracnější, takže dělám přepis ...
(Video bylo zveřejněno 5. 7. 2009)

Dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde - 1/13 - o životě, očkování, mikročipech, strachu, energii .... 

(Překlad videa Orgonet).

(Dr. Rauni Kilde zastupovala Finsko ve WHO v oblasti tropické medicíny, je bývalou členkou Newyorské akademie věd a je zařazena do americké biografické publikace Who is Who in Medicine, Science a Engineering. Je autorkou mezinárodního bestselleru (prodáno 250 tisíc výtisků), přednáší v 6 jazycích.)

Reportér Julius z Human Project: Lidstvo má velký potenciál. Máme velkou odpovědnost: když něco víme, máme odpovědnost, abychom to objasňovali lidem a přinášeli jim úlevu. Aby věděli, co dělat, co nedělat... Dnes prožíváme hodně odporu, strachu, spoustu nevědomosti. A je úplně normální, když nejmoudřejší muž či žena planety jsou označeni za paranoidní, když se snaží něco sdělit lidstvu. Jakou zkušenost s tím máte vy, dr. Rauni?


Dr. Rauni Kilde: Chtěla bych nejprve říci, podobně jako Edgar Hoover, ředitel FBI po 48 let, že když je někdo konfrontován s tak monstrózní konspirací, tak to prostě nemůže unést. To je situace, ve které jsme nyní. Konspirace je realitou. V tomto světě se dějí věci, jako že například jsou používány proti civilnímu obyvatelstvu elektromagnetické zbraně bez jejich vědomí, dělají se pokusy s dětmi, s ženami, s celou populací, s politiky pomocí mikročipů, očkováním, nebo jen stiskem ruky. Jsou to věci, které jsou naprosto neznámé pro většinu světové populace. A mají velký vliv na naší budoucnost, a na budoucnost celého lidstva. Je nejvyšší čas, aby se lidé o tom dověděli. protože pokud o tom nevíte, nemáte uvědomění, nemůžete s tím nic dělat. Když o tom víte, budete možná schopni zachránit své děti či vnoučata.

Julius: Mluvíte o uvědomění, a říkáte, že to, čemu věnujeme pozornost, s tím můžeme něco dělat. Je řada možností, jak lidé mohou být udržováni v temnotě, a to i vědou. Třeba by mohlo být omluvou pro lidi, kteří označují mě a vás a jiné lidi za paranoidní, že jsou pod vlivem toho, co slyší v televizi a v médiích.

Rauni: Myslím, že lidstvo vždy označovalo lidi, kteří jsou průkopníky budoucnosti, jako blázny a podobně. Nerozumějí jim. Třeba Einstein – byl vyloučen z francouzské Akademie věd pro svou teorii relativity, která je, jak víme, naprosto správná. A on byl zřejmě největším vědcem minulého století. Takže je to tzv. „normální chování“. Musíme si být vědomi, že lidé využívají méně než 10% kapacity svého mozku. Většinou 3 – 5, někdy 8%. Co můžete očekávat od populace, která nevyužívá svůj mozek na 100%? Důvodem číslo jedna je myslím strach. Lidé se velice bojí změnit své názory, změnit názor na to, co znamená lidská bytost na této planetě Zemi. Většina to ani neví, nebo to neuznává. Možná někdy v záblesku ve snu nebo když meditujete, uvědomíte si, že jste součástí něčeho mnohem a mnohem většího než je vaše tělo, jste součástí obrovské energie, která je v celém světě, v každém z nás, a vy jste jiskérkou té energie. Někteří tomu říkají Bůh, někteří to nazývají jinak, ale myslím, že jméno není tak důležité. My jsme energií. A jako lékařský důkaz, na který zapomínají bohužel i mnozí lékaři, je možno říci, že 87% mozku tvoří voda. Naše tělo je ze 70% voda. Takže co nás drží pohromadě? Samozřejmě energie. Vědomí. Lékaři tomu říkají psýché, zbožní lidé duše, v bibli se říká světelné tělo. A můžete mít zkušenost, že se můžete dostat ven ze svého fyzického těla, tohoto těla z vody. Říká se tomu mimotělesná zkušenost. Tyto zkušenosti s opuštěním těla byly zkoumány zejména americkou a ruskou armádou. Užívají to pro špionáž a výzkum vesmíru. Je to skvělý způsob, můžete vyslat svoje energetické tělo kamkoli a pozorovat, mohl by tu někdo být a poslouchat tohle interview, slyšet, co říkáme. Mám na sobě růžové šaty, důvodem je, že podle amerického výzkumu oni nemohou vidět růžovou barvu. Když je něco napsáno růžově, oni to z nějakého důvodu nevidí, ten důvod ale neznám. Ale ukazuje to, co vše je možné. Mohou jít kamkoli. Ve Virginii je Monrow Institute, byla jsem tam na návštěvě. Trénují tam civilisty i vojáky na opouštění těla. Posílají jejich vědomí kamkoli. Například na ostrov v Pacifiku, kde je vojenská základna, mohou si vše prohlédnout, dostanou se i do sejfů, přečtou si papíry... V celém světě už neexistují vůbec žádná tajemství. Oni jsou kolem nás jako energie a nevidíme je. Někdy je můžeme cítit. A kdy je můžeme cítit? Například když fyzické tělo zemře. Lidská bytost nemůže zemřít. Inteligence nikdy neumírá, pocity neumírají, vaše světelné tělo nezemře, jen vaše fyzické tělo je dáno do hrobu. Ale my, kteří jsme ještě ve svém fyzickém těle, můžeme cítit energie zemřelých, můžeme komunikovat, můžeme si skutečně vyměňovat informace. A jakýsi důkaz: v roce 95, když jsem byla na UFO konferenci v Las Vegas, dověděla jsem se, že tehdy americká armáda vydávala 20 miliónů dolarů ročně na parapsychologický výzkum. Trénují zvláštní osoby na styk s mrtvými, s jejich energií, aby získali informace od mrtvých vědců. To zní naprosto šíleně, že? To pro lidi, kteří o tom nic nevědí. A když armáda už před 10 lety vydávala každý rok 20 miliónů dolarů na tento výzkum, měli bychom si uvědomit, že v tom asi něco bude... Oni získávají výsledky, a ty užívají pro dnešní technologie. Pokoušejí se – a mnohokrát se jim to povedlo – mít kontakt s mimozemšťany, s jinými civilizacemi ve vesmíru. Jejich technologie jsou o tisíce let rozvinutější než naše, a armáda je samozřejmě chce. Co s nimi udělají? Použijí je pro válku, negativně namísto pozitivně, například pro uzdravování. Je absolutně dokázáno, že léčivá energie z vesmíru procházející fyzickým tělem může rozpouštět nádory. Sama jsem to dělala pro své pacienty. Doktoři se ptali, jak to mohu dělat. To nedělám já, to dělá ta vstupující energie, která se spojuje s našimi energiemi. Výzkum ukazuje, že když je léčitel nad pacientem, nedotýká se ho, jen ze vzdálenosti 10 – 20 cm posílá energii do těla, do pacientovy energie, pak se mozkové vlny (EEG) synchronizují. To je velmi zajímavé, máme různé mozkové vlny, které nakonec rezonují... To také ukazuje, že se něco děje, a když se pacient uzdraví, co na tom záleží, jaká je to terapie? Může to být cokoliv. (Podívejte se na model mozkových vln na www.Bevolution.org.)

23. srpna 2009

Rauni Kilde 2/13


http://www.youtube.com/watch?v=Xo-n7C6fWhU&feature=related
Dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde – 2/13
(léčitelé a lékaři, mozkové frekvence, vojenské technologie ke čtení myšlenek, superpočítače ovládající mysl, experimenty na dětech - střelba ve školách, mobily jako zbraň, likvidace 2/3 populace, atd.)
Překlad: Orgonet

Rauni: Vůči léčení je mnoho opozice, zejména u lékařů, protože říkají, že to není prokázáno a podobně. Lékaři nechtějí připustit, že někdo, kdo nemá vzdělání, může být lepší léčitel než lékař.

Julius: Podle bible bychom to měli být schopni dělat všichni. Když jsme spojeni sami se sebou, můžeme být léčiteli. Když už mluvíme o strachu, i doktoři mají strach, že ztratí svou moc, peníze a tak. Ke strachu ze smrti: myslím, že je velmi důležité, abychom pomohli lidem pochopit, že je tady iluze, není tu jen jeden život, jak si myslí. Co je třeba dělat, abychom neměli stres a strach? 

Rauni: Na lékařských fakultách je velmi nešťastné, že v žádné zemi se studenti nikdy neučí, co je to lidská bytost na této planetě. Učí je anatomii, fyziologii, psychologii, duševních nemocech, ale jaké jsou hranice vašeho vědomí? Co je vědomí? Kde je? Jakou má barvu? Jakou formu? Tyhle otázky vám na fakultě nezodpoví. A to je velmi špatné. Studenti potřebují správné odpovědi. Kdyby je dostali, zcela jinak by léčili své pacienty. Nejen tělo, ale léčili by energii. Lékaři většinou nevědí nic o frekvencích. Že různými frekvencemi zvnějšku můžete způsobit různé emoce. A dnešní vojenské technologie jsou ohromující. Je to jako science fiction, ale není to science fiction. Mohou číst vaše myšlenky, tedy myšlenkové signály. Každá mozková vlna je u různých lidí jiná. Je to jako otisky prstů – jsou všechny jedinečné. Naše mozkové vibrace jsou také jedinečné, a mohou být zachyceny počítači, zvláště superpočítači, pokud vím, poslední údaj byl 280 trilionů bitů za sekundu. To je číslo, které jsem slyšela, dřív to bylo mnohem méně, a samozřejmě ten utajený údaj bude ještě mnohem a mnohem vyšší. Naše mozkové vlny jsou jen 5000 bitů/s. Takže se s počítačem nemůžeme vůbec srovnávat. Mohou nás úplně ovládat. Naprosto. A jako důkaz, byl velmi smutný experiment se školními dětmi, střílení ve škole, kdy stříleli na své spolužáky a učitele, v mnoha zemích. A důvodem pro tyto experimenty je, že se snaží změnit zákony pro odebrání zbraní lidem. Takže jakmile skutečně začne vládní terorismus, nikdo se nebude moci sám bránit. Nebudeme mít zbraně. Mohou číst naše podvědomí. Mohou číst naše sny. Lidé samozřejmě řeknou, že to je šílené, že to není možné. Bohužel tito lidé naprosto nic nevědí o dnešních extrémních technologiích, které nejsou určeny k veřejnému poznání, protože to jsou vojenské technologie. Vojsko nikdy neřekne, jaké má zbraně hromadného ničení. A ovládání mysli bylo již v roce 2002 v Ženevě uznáno za zbraň hromadného ničení. Když OSN něco takového přijme, lidé by se měli probudit. Ale kdo čte dokumenty OSN? Nikdo.

Julius: I mobilní telefony prý byly vyvinuty jako vojenský systém, a přidali tam jenom vyzváněcí tóny a mikymause a tak, a pro lidi je to velmi přitažlivé jako hračka a zcela tomu propadnou. Když to byl původně vojenský systém, co to asi dělá s mým mozkem?

Rauni: Není to nic jiného než zbraň. Nejhorší je, že mnoho rodičů je dává svým dětem. Že prý musí vědět, co dělá dítě po škole... Před dvaceti lety jsme všichni žili, aniž jsme věděli, co dělá dítě po škole... Je to zbraň, která zabíjí. Například v Čečensku generál Dudajev, když mluvil do mobilního telefonu, jeho mozkové vlny byly prostě spáleny. Oni prostě zvětší dvacettisíckrát příkon a spálí vás. Americká organizace pro potraviny a léky má údaj, že jeden telefonní hovor zatíží váš mozek tak, že trvá týden, než se vzpamatuje. Nikdy byste neměli mluvit déle než dvě minuty, pak byste měli přendat mobil na druhou stranu, protože mozkové nádory, jejichž epidemie přijde do dvaceti let, jsou způsobeny mikrovlnami a jsou vždycky na té straně, kde telefonujete. Jestli milujete své děti, nikdy jim nedávejte mobil dříve než v osmnácti. Protože jejich mozek a nervový systém nejsou vyvinuté, dokud nejsou dospělé. Rodiče jsou naprosto nevědomí a říkají si: kdyby to bylo nebezpečné, nebylo by to po celém světě. A dokonce ani WHO nepřipouští fakta. Pokládám to za velmi pobuřující pro všechny zdravotníky.

Julius: Je to nebezpečné pro zdraví, ale zabíjí to i naše vědomí a hlubší vztahy mezi lidmi, a zdá se, že to perfektně funguje, lidé se už na nic ani neptají. Když jim řeknete, že to poškozuje jejich děti, lidé ještě brání průmysl. Takže lidé brání tu technologii, a ne svoje vlastní zdraví.
Rauni: Neřekla bych, že to zabilo vědomí, ale že ho to úplně potlačilo. Oni chtějí mít ve světě jenom samé zombie. Bohužel máme nemorální světovou elitu, která vše řídí. A naše vlády, ať je to americká nebo finská nebo jakákoli, do toho nemají co mluvit. Jsou jen loutkami tajné vlády, která řídí svět. Ta se chce zbavit dvou třetin světové populace, zejména střední třídy, protože ta umí číst a psát a mohou myslet, než se z nich stanou zombie. Oni chtějí pracující třídu otroků a sebe. Říkají, že je to proto, že na této planetě je příliš mnoho lidí a ta to nemůže unést.

1 komentář:   Odkazy na tento příspěvek 

24. srpna 2009

Rauni Kilde 3/13, 4/13


http://www.youtube.com/watch?v=4_738N1JR8g&feature=related

Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde 3/13 

(Resumé: hlad v Africe, umělé zavedení AIDS a prasečí chřipky, neetičtí lékaři provádějící likvidaci postižených dětí a starých lidí, zákon karmy a reinkarnace, všichni jsme stejné podstaty).

Rauni: Řekla bych, že kdybychom rozdělovali spravedlivě potravu, i v Africe by měli dostatek potravy, nemuseli by umírat hladem. I kdyby se přirozená selekce nemocemi postarala o určité množství lidí, svévolně tam zavádět nemoci je neetické. To se nesmí dělat. Byla jsem šokována, když jsem slyšela, že WHO, když očkovala před dvaceti lety v Africe proti neštovicím, ve vakcíně byl virus AIDS. Měli v ní virus, který způsobil AIDS. A dnes, když mluvíme o prasečí chřipce, nejprve si uvědomme, že je to prasečí, lidský a ptačí virus dohromady. Samozřejmě to bylo vynalezeno v americké vojenské laboratoři. A když ho budou rozšiřovat po celém světě, samozřejmě k němu přidají také mikročipy. To znamená, že budou ovládat celou světovou populaci. Budou z nás nejenom živé mrtvoly, budou nás moci zabít, kdy budou chtít. Protože je nás příliš mnoho. Pro mě je to příšerně neetické, protože zapomínají, co to znamená být lidská bytost... Slyšela jsem, že v některých evropských zemích, jakmile se narodí postižené dítě, zlikvidují je. Říkají, že by mělo špatný život. V jedné evropské zemi bylo zabito 10 tisíc starých lidí, protože byli příliš staří... Ti nemorální lékaři a sestry, kteří to dělají, si neuvědomují, že být lidskou bytostí znamená být nikoliv tělem, ale znamená to být vědomím, duší. A když se narodíte s postižením, vybral jste si to vy, to vaše duše si to zvolila, vaše vědomí, které je věčné, si zvolilo, aby se dostalo do takového těla, aby se učilo a učilo jiné. A oni je odstraňují. To je naprosto špatné. Nemáme žádné právo zasahovat do životů jiných lidí negativním způsobem. Máme jim jenom pomáhat, podporovat je, milovat je a učit se od nich. 


Julius: Když mluvíme o světové elitě, neetických doktorech a tak, to se děje v Dánsku, tam byli staří lidé, kteří najednou dostali srdeční mrtvici a zemřeli. A stále se to zrychluje. Ale chtěl bych říci, že mnoho lidí není spojeno se svou duší. Kdyby byli spojeni se svou duší, byli by morální. Věděli by, že když udělají něco neetického, musí za to dříve nebo později odpovídat. Zdá se, že ten program probíhá na všech úrovních, ve všech vládách a zdravotnických systémech, které nejsou zdravotnickými systémy, ale jsou to pouze distributoři pro Big Pharma (velké farmaceutické koncerny). Když ten program běží, tak i politici a lékaři jsou živé mrtvoly?Rauni: Myslím, že byli očipováni, aby se chovali tak, jak se chovají a že to dělají bez svého vědomí. Protože v principu studenti, když jdou na lékařské fakulty, jsou všichni idealisté a chtějí pomáhat. Když projdou studiem, stanou se cynickými. Mezitím se něco stane. A to je to učení, které vás zredukuje na A4, do systému, a v tom systému musíte zůstat, jinak vám různě nadávají. Stanete se outsiderem. Ten systém se musí změnit. A jak? Nejdůležitější je uvědomit si, co je to lidská bytost: že jste energií, jste vědomím, které nemůže nikdy zemřít. A je třeba si uvědomit, že musím být odpovědný: když teď dělám něco špatného, přesně totéž bude učiněno i mně, teď nebo později, i s úrokem. Takže pokud jste „sobecký“, měl byste být ke každému velmi hodný, protože se vám to vrátí. Ti lidé, elita, která vládne, nevěří, že lidé mají vědomí a duši. Nevěří, že existuje reinkarnace, jak říkají východní náboženství, na ta se dívají svrchu. Východní náboženství obsahovala moudrost, kterou by se Západ od nich měl naučit. Ale protože západní technologie tak rychle vyletěly nahoru, díváme se svrchu na všechno duchovní. Nepřijímáme to, myslíme si, že je to nesmysl, všechny ty náboženské aspekty. Do té doby, než je každý z nás zastaven. Může to způsobit autonehoda, smrt manžela, dítěte, cokoliv, co zastaví vaši normální rutinu a vy začnete přemýšlet, proč. Zejména když zemře dítě. Jaký je smysl tohoto života? Proč to dítě zemřelo? Kdybyste nevěděli, že jeho vědomí si zvolilo zrodit se do tohoto těla, přijít na tuto planetu a do této země, byli byste naprosto zničeni. Ale když to víte, zastavíte se, něco se tím naučíte. Možná že udělalo v minulém životě něco naprosto nepřijatelného. Takže tady mělo odžít jen malou chvíli a pak pokračovat. Smrt neexistuje, ale samozřejmě to fyzické odchází. My jsme soustředěni na to fyzické: je to muž, žena, delfín, pes kočka... Ale je to duše. Oči vyjadřují duši. Dívejte se do očí. Když potkáte mimozemšťana, jen se mu podívejte do očí a uvidíte, že jsme jedno. Je v nás společná energie lásky. A proto je velmi a velmi důležité, aby lidé změnili své soustředění z fyzického těla na energii, protože jinak nerozumějí věcem, které se dnes dějí.Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde 4/13 

http://www.youtube.com/watch?v=bYRD6dh5ACo&feature=related

(Resumé: přirozená intuice národů dle jejich polohy, likvidace vědců, kteří nezastávají oficiální názor, potřeba změny od fyzického k duchovnímu, může k ní dojít katastrofou, i umělou prostřednictvím HAARP, EISCAT apod., zemětřesení, tsunami, likvidace lidí podávajících pravdivé informace, média jsou ovládána elitami, působení elektromagnetických vln na lidi, aby se z nich stali zombie). 

Julius: Když mluvíte o našich technologiích, podíváte-li se na mayský kalendář, je tu linie z Říma přes Berlín a Kodaň do Norska, takže máme západní polokouli a východní polokouli. Vy jste Finka, a Finové jsou mnohem více intuitivní než Norové. Jsou přirozeně velmi intuitivní. Čím jsme více na východ, tím jsme více intuitivní. A my teď musíme odstranit tu linii mezi hemisférami, a to i v mozku, a to se děje nyní. Lidé by se měli velmi rychle probudit a zastavit materialistický přístup. Ale probíhají programy na vymývání mozku...

Rauni: Neřekla bych, že Finové jsou intuitivnější než Norové. Byla jsem v r. 84 na evropské konferenci o paranormálních jevech, o tom, jak lidé podávají zprávy o svých zkušenostech, a srovnávaly se různé země. Šlo o telepatii, jasnovidectví, kontakt s energií mrtvých. A všechny skandinávské země s výjimkou Islandu se umístily velmi nízko. Připouštím, že Norsko bylo jedním z posledních. Islanďané řekli, že 41% lidí mělo kontakt s energií mrtvých. V té době do r. 93 dělali Američané statistiku duševních nemocí, hlavně psychiatři, a hlasovalo se: hlasovali, co je duševní nemoc a co ne. To není příliš vědecké. Já mám tu informaci od psychologa, který v té komisi byl. Takže odhlasovali, že kontakt s mrtvými je příznakem schizofrenie. Telepatie je příznakem schizofrenie. V r. 94 se to změnilo, protože proti tomu bylo příliš opozice. A teď jsou náboženské a duchovní problémy. To je šílené. To nejsou žádné problémy, to je normální lidská zkušenost. A je zajímavé, že nejvyšší čísla v telepatii, jasnovidectví a kontaktech měli Američané. Proč? Američané jsou hodně otevření. A Skandinávci rozhodně nemají méně zkušeností, ale bojí se je zveřejnit, protože by se zesměšnili. A to zesměšňování se děje záměrně. Jsou organizace, zvláště tajné služby vedené často Američany, které absolutně napadají celou akademickou populaci, vědce, kteří se odváží přijít s jiným viděním světa. Jsou zesměšňováni, a často jsou jim odebírány peníze na výzkum, zejména v USA. Protože elita nechce, aby lidé věděli, kdo ve skutečnosti jsou. Elita nechce, aby lidé věděli, co mohou udělat. Kdyby se celá světová populace koncentrovala třeba jen minutu denně na myšlenku, že chce na této planetě mír, harmonii, lásku, svět by se naprosto změnil. Ale to oni nechtějí. Chtějí válku, protože v ní získávají peníze, moc a zneužívání moci. Peníze, moc a její zneužívání jsou dnes největší zločiny na této planetě a musí se to změnit. A změní se to. Myslím, že se to změní velkými katastrofami, i když budou uměle způsobeny lidmi, třeba HAARPem z Aljašky http://www.military.cz/usa/weapons/haarp/haarp.htm nebo EISCATem z Tromse v Norsku. http://en.wikipedia.org/wiki/EISCAT Je to velký systém antén, začíná ve finském Laponsku v Sodankyle, jde do Kiruny, kde je hlavní stan, do Tromse a dále. Je to jako HAARP. Na severní norské hranici s Ruskem je tzv. Globus 2, a ten dosahuje až do Říma. HAARP je první a největší, ale všechny tyto systémy antén mohou postihnout váš mozek. Mohou měnit vaše chování. Mohou měnit počasí. Podle mě způsobily tsunami v Thajsku na vánoce před pár lety, způsobily v květnu stejného roku velké zemětřesení v Číně, při němž zahynulo 70 000 lidí. A jak se mohlo stát, že zemětřesení postihlo právě to největší místo, kde Čína měla své zbraně, své nové zbraně? Bylo namířeno právě tam. A když si pomyslíte, že tato technologie existuje, i když je oficiálně popírána, a ti, kdo o ní mluví, jsou označováni za paranoidní...To je oficiální politika: musíte potlačovat informace, zesměšňovat lidi, kteří vědí příliš mnoho, nebo je musíte zabít. Takhle byla zabita moje přítelkyně. Byli zabiti moji rodiče jako pomsta za informace, které podávám. To je hrozné. Ale na druhé straně vím, že duše nemůže nikdy zemřít. Dokud nevypršel váš čas, ani nemůžete opustit tělo. Není se čeho bát. Ale strach ze smrti je nejhorší strach na celém světě. Když lidé pochopí, že nemohou zemřít, že jejich vědomí, pocity, láska nemohou zemřít, že láska trvá věčně, to bere sílu elitě, která není pozitivní vůči lidstvu.

Julius: Pokud jde o strach a označování za paranoidního, pokud jste v souladu se svou duší,
víte, jak je to s energií a tělem, pak můžou říkat, co chtějí, nic to nezmění, protože víte, kdo jste a co děláte. Lidé mají strach, protože říkáme něco, co je mimo „skříňku“, ale měli by se probudit teď, protože to nejsem já nebo vy, kdo je ohrožuje. Oni si nás tak označují. Ale my jsme jenom zrcadlem...


Rauni: To je pravda. Ale je to strach a také desinformace způsobené masmédii, která jsou vlastněna elitou. Novináři normálně nemohou psát, co chtějí. Pracují hlavně pro korporace. Musí psát to, co chtějí korporace. Volný tisk je mýtus, žádný volný tisk neexistuje. Mnohokrát jsem se pokusila dostat do tisku fakta. Ta neotisknou, ale desinformace otisknou. Vůbec nezáleží na tom, že jim dáváte skutečné zprávy, zkušenosti, výzkum, chcete ukázat jisté věci. Jsou nepřijatelné, protože publikum má být potlačováno a to má být učiněno právě elektromagnetickými poli, vlnami, které potlačují informace, vaše mozkové vlny klesají, Myslím, že je opravdu absurdní, že necháme lidi, aby nám tohle dělali. Víme, že se to dělá záměrně. A dokud se lidé nedozví, že se to dělá záměrně, budou pokračovat, takže příští generace budou už jen naprosté zombie, živé mrtvoly. A to není to, čím mají být lidské bytosti na této planetě.


24. srpna 2009


Rauni Kilde 5/13

Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde 5/13


(Resumé: původ nemocí je psychický, o převzetí odpovědnosti, jak šířit informace, prasečí chřipka a varování před očkováním, WHO experimentuje na lidech, experimentů přibývá, elektromagnetický smog a kontrola mysli, agresivita dětí, televizní agresivita.)

Julius: Mluvíme o frekvencích a vibracích, které tvoří svět. Když se podíváme na spektrum frekvencí, vidíme, že snížení životní frekvence, třeba elektromagnetickou radiací, směřuje ke smrti. Záleží na tom, jak jste spojeni se svou duší, když jste spojeni, nemůžete onemocnět. Resonance například může způsobit, že když vás bolí hlava, vezmete pilulku léku a přiložíte si ji na meridián malíčku, ten přijme frekvenci a bolest hlavy přejde. Celá rodina se tak může vyléčit jednou pilulkou a nemusí ji ani sníst. To vysvětluje, co jsou frekvence ...

Rauni: O tomhle jsem ještě nikdy neslyšela. Ale pokud jde o nemoci, ať dostanete jakoukoli nemoc, nebo je to třeba nehoda, je pro to psychologický důvod. Když je to nehoda, znamená to „vzpouru proti autoritám“. Já jsem rozbila devět aut... takže to na něco ukazuje – ale už neřídím... Ale když máte nějakou nemoc, nádor nebo cokoli v nějakém orgánu, ten orgán ukazuje, kde je problém. Když je to v prsu, protože hodně žen má rakovinu prsu, původ je vždy výživový nebo sexuální. Ukazuje vám to, kde je váš problém, a na ten se musíte soustředit. Není jen fyzický, ale v medicíně se obvykle zabýváme jen tím, co je fyzické. A to nepomůže. Pomůže to jen jako první pomoc, samozřejmě, ale dlouhodobě se musíte zabývat psychologickým problémem, proč jste si například na lyžích zlomili nohu. Noha představuje vaši schopnost jít vpřed, do budoucnosti. A vy se bojíte budoucnosti. Vždycky je vysvětlení. Ale to se na lékařských fakultách neučí, to je metafyzika. Máme mnoho nemocí, které nejdou vyléčit, dokud se lékař a pacient nezačnou ptát, proč ji dostal. Kde je problém? Ve vztazích v rodině, mezi přáteli, kdekoliv. A pak se uzdravíte velmi rychle.

Julius: Je to o odpovědnosti. Když lidé převezmou odpovědnost, jejich strach odejde. Lidé se mě někdy ptají, kde beru tolik energie, že se nesesypu. A já říkám, prostě jsem převzal odpovědnost. Stačí začít malým krůčkem a ostatní už pak následuje ...

Rauni: Ano, to je pravda.

Julius: Mluvíme o uvědomění lidí. Co můžeme pro to udělat?

Rauni: Na osobní úrovní se snažím o tom přednášet, píšu články a knihy, myslím, že nemůžu dělat víc. Minulý týden jsem byla ve Švýcarsku a mou přednášku o kontrole myslí si přišlo poslechnout 2000 lidí. Byli tam i 3 přednášející z Německa a 1 ze Švýcarska. Téma bylo něco jako Illumináti, a taky prasečí chřipka, o které říká WHO, že je to pandemie, ale to je směšné. Ale musíte se vždy ptát, co je účelem, a to je, že Big Pharma potřebuje rozšířit všude vakcínu. Vakcínu neuděláte za pár měsíců, to je k smíchu, na to se nedá ani pomyslet. Ale oni vyrobí cokoliv, a když budou nutit lidi, aby se nechali očkovat, to bude velmi a velmi špatné. Slyšela jsem ve zprávách, že v Norsku nebudou lidi nutit. Nechají očkovat dobrovolně jen děti a staré lidi. Podle mého názoru to znamená, že se chtějí zbavit dětí a starých lidí... to patří k jejich plánu zlikvidovat dvě třetiny populace. A normální lidé o tom nic nevědí. Měli by to vědět. Takže je chci varovat, aby si nebrali vakcínu proti prasečí chřipce. Vedla jsem dříve zdravotní úřad v Laplandu ve Finsku a zrovna se tam rozbíhala epidemie asijské chřipky. Takže národní ministerstvo zdravotnictví nám přikázalo, abychom dávali lidem vakcínu. Ne násilím, dobrovolně. A ukázalo se, že vakcína, kterou jsme dávali, vůbec nebyla proti onomu specifickému viru, ale proti úplně jinému viru. To znamená, že WHO dělala experiment na finské populaci. My Finové jsme blízko Ruska, a proto často sloužíme k experimentům s vakcinací. Jen si to představte: byli jsme očkování proti viru jiným virem. Samozřejmě to nemělo žádný efekt a myslím, že je to velmi neetické. A takhle to dnes bohužel funguje.

Julius: WHO také odstranili princip opatrnosti ze zákonů o elektromagnetické radiaci. a dali tam něco o potravinových doplňcích a tak. Je možné, že tyhle pokusy se dějí hlavně v posledních deseti letech, se změnou v americkém presidentství, anebo se experimentuje už déle?

Rauni: Ano, byli jsme a stále jsme součástí velkého experimentu. Trvá už nejméně dvě generace, alespoň 50 let. Protože když mluvíme o čipování celé populace, již v roce 92 byl v USA project CIA, Monstruck, kdy se implantovaly čipy do zubů a mozků lidí, aby je sledovali a ovládali. Takže jsme zcela podrobeni experimentům, ale v posledních letech se to urychluje. V posledních 10 – 20 letech se to stále zhoršuje, a podle mého to má co činit s elektromagnetickým smogem, který je v celém světě, hlavně v západních zemích a ve velkých městech. A to se dělá také vědomě. Jen se podívejte na lampy v parcích, obytných čtvrtích, hlavních ulicích, školkách a školách, domech pro seniory – jsou jiné než byly před deseti lety. Když se na ně pořádně podíváte, divíte se, proč jsou takové. Mohou být totiž dálkově ovládány, aby vydávaly různé frekvence, takové, které postihnou celou oblast, takže například celá oblast se může stát agresívní. Jako v bitkách v Los Angeles. To byl experiment. Oficiálně nebylo nikdy odhaleno, že to byl experiment, ale jsou filmy, kde se ukazuje, jak provádějí kontrolu mysli. Když si uvědomíte, že to působí ve školkách a ve školách, je to velmi hrozivé pro příští generaci. Jiný důvod, proč máme tolik agresivity, je televize. Máme hodně agresívních filmů, ale to je jen část problému, protože televize vás může také filmovat, a to není paranoia. Používají kontrolu mysli také v některých filmech, jako Pokemoni.


25. srpna 2009

Rauni Kilde 6/13Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde 6/13


(Resumé: Radiace se posílá na cílové osoby skrze televizi, počítač, lampy. Lidské tělo je přijímač. Důvodem změn v klimatu je elektrosmog, nikoliv CO2. Detektor mikrovlnného záření. Vlády jsou poslíčci tajné vlády. Škodí záměrně svým občanům. Vysoké limity zářeny byly stanoveny kvůli armádnímu použití.)

Rauni: 9000 dětí v Japonsku dostalo epileptický záchvat, když se dívaly na Pokemony – vysílají frekvenci epileptických záchvatů. Mohou poslat frekvenci skrze pohotovostní režim televize, mohou vás televizí zabít. To není paranoia. Lidé se samozřejmě ptají: Jak to dokážete? Já říkám: a jaký máte důkaz, že zde procházejí televizní a radiové vlny, nejsou vidět – nemůžete je dokázat. Musíte mít přijímač. A lidské tělo je přijímač. A výborný přijímač. Další věc je počítač. Počítačem můžete posílat různé frekvence, pro kontrolu mysli nebo fyzickou kontrolu vašeho těla. Mnoha lidem je špatně, když pracují ve dne v noci s počítačem. Měli by se zamyslet, proč. Je pro to důvod. A myslím, že dnes je elektrosmog nejhorším důvodem pro změnu klimatu. Není to CO2, to je hloupost, ale samozřejmě ta hloupost mohla vynést Nobelovu cenu, protože lidé věří tomu, co říkají média. Média lžou a brání své lži. V Anglii děti ve školách nesmějí už používat Al Gorův film, protože je to sice pěkný film, ale poselství ne. Poselství je chybné. A nezmiňuje se ani slovem o elektromagnetických polích. Takže to není najednou CO2, který je důvodem, ale ... jedna otázka: kdo na tom vydělá? Protože je to všechno o penězích. Kdo je dostane? Tahle země má kvótu tolik a tolik miliónů, jiná má kvótu tolik miliónů, tak komu jdou peníze?

Julius: Když se přestane mluvit o terorismu, mluví se o globálním oteplování, a NWO a mikročipech. Je to tak absurdní. Vy tedy říkáte, že elektromagnetická radiace způsobuje část globálního oteplování? Mně je někdy horko do hlavy, a když si představím všechny ty frekvence, co na mě míří, tak mi musí být horko. Ohřívá to vodu?

Rauni: Ano, můžou vlastně uvařit váš mozek. Třeba v noci na vás namíří elektromagnetické pole a mikrovlny, a když se ráno probudíte, máte úplně červený nebo hnědý oblíčej, jako ze slunce. Mám detektor na únik mikrovln, a viděla jsem, jak v noci, hlavně z lamp nebo někdy ze satelitu nebo někdy od sousedů, protože sousedé jsou vždycky najímáni, aby prováděli rušení nějakého cíle, kterého se elita chce zbavit a chce, aby onemocněl. Takže ten detektror mikrovln ukazoval červeně, to znamená, že člověk v tom poli nesmí dlouho být. A já jsem v tom byla celé noci a pořád ještě jsem. Jednou jsem přijela z Finska domů a necítila jsem se dobře. Zase na mě mířili z lamp nebo od sousedů nebo ze satelitu. Tak jsem si vzala ten měřič, ale nic neukazoval, i když jsem cítila, že na mě jde záření. Jsem naprosto netechnický typ, ale nějak jsem ten měřič rozšroubovala, sundala víko a viděla, že někdo, asi tajná služba, nakapala lepidlo do všech obvodů. Takže přístroj nepracoval.

Julius: Není to moc paranoidní?

Rauni: To není paranoidní, s tím detektorem můžete dokázat, že je tam radiace, že na vás někdo míří. A pak taky můžete ukázat, že je tam lepidlo, někdo ho tam dal, aby ten přístroj zničil. To není paranoia, to jsou dva fyzické důkazy.

Julius: Byla jste ve Spojených státech? 

Rauni: Byla, měla jsem v Kalifornii pár hodin času na přestup, tak jsem šla do kina, na film „Nepřítel státu“. A myslím, že je to velmi dobrý film, ukazuje, co vlády dělají svým vlastním lidem. Jak se je snaží zničit. Je to neuvěřitelné. To si myslím, že je paranoia, když vlády chtějí zničit vlastní občany. To pro mě bylo nejtěžší strávit. Ale přece je to pravda. Myslím, že největšími teroristy jsou vlády. Ale vlády jsou řízeny tajnou vládou a ta je nejhorší. První ministři a ministři jsou poslíčci a nemůžou nic dělat. V Norsku si musí objednat letadla z USA, i když ze Švédska by měli mnohem lepší a levnější letadla. Teď o tom parlament
bude znovu diskutovat, ale myslím, že nemají šanci. Příkazy seshora říkají, jak máte hlasovat. A když tak nehlasujete, můžete dostat infarkt. 

Julius: Když se podíváte na slovo government (vláda), tak vidíte, že se skládá v angličtině ze slov vládnout a mysl. Takže to vlastně znamená kontrola mysli. Gobbels říkal, že úkolem vlády je potlačovat pravdu a udržovat lid v nevědomosti o vojenských, politických a ekonomických záležitostech. A to je přesně to, co dělají. Dr. Robert Becker přišel o peníze na výzkum, když řekl, že vysoké limity stanovené pro elektromagnetické záření jsou stanoveny pro vojenské účely, aby mohli používat tyto zbraně proti populaci. 
Rauni: To je pravda. A těla, americká nebo norská nebo finská, jsou stejná. Jsou nějaké rozdíly v barvě kůže, ale jinak žádné. Ale limity stanovené v letech 85-86 jsou v různých zemích naprosto odlišné. V Sovětském svazu a východních zemích to bylo 10 jednotek na cm2, v Austrálii 400 jednotek, v USA a UK 10 000 jednotek. Vidíte ten rozdíl? Už 10 jednotek je hrozné pro lidi. A lidská těla reagují všechna stejně ... Takže to bylo uděláno schválně, jak říkáte, kvůli armádě. 

26. srpna 2009

Rauni Kilde 7/13


http://www.youtube.com/watch?v=hoBopaITHDo&feature=related

Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde 7/13

Julius: Hodně jsem myslel na specialisty v elektromagnetikých polích, a ti říkají, že to nezahřívá náš mozek, že to není nebezpečné. Je to, jakoby neměli celý obraz toho, co se děje.

Rauni: To není tím, že by neměli celý obraz, ale oni to nesmějí říct. Vědí, že by přišli o peníze na výzkum, práci, a mohli by je i zabít. Můžou dostat infarkt, nějakou nemoc, rakovinu, protože dnes se nezabíjí střílením, kromě prezidentů a prvních ministrů, protože to musí být viditelné. Ale vám způsobí rakovinu, nádor, můžete oslepnout, ohluchnout, cokoliv. To je normální.

Julius: K tomu nemůžeme mlčet, musíme s tím ven.

Rauni. Samozřejmě, lidé, kteří to vědí, tak musí, ale jestli jste vědec, a závisí na tom vaše zaměstnání, a jinak nenajdete žádnou práci, chápu, že jsou tím svázáni. Když vstoupili do té oblast, museli jako ve vojsku slíbit mlčenlivost, nemají právo mluvit. Ale jdou proti vlastním lidem, a to nechápu. Věda není k ničemu, když jde proti vlastním lidem. Proč jsme tady? Jaký je smysl lidského života? Je to duchovní vývoj nás všech, i toho nejchudšího člověka v Indii a umírajícího dítěte v Africe. Měli bychom jim pomáhat a ne je likvidovat. Pro peníze a moc a … vůbec to nechápu.

Julius: Měli bychom sloužit lidem. Jednou jsem se probudil, blízko zrovna postavili telefonní stožár, a uvědomil jsem si, že všechno materiální je druhotné. Prvotní je moje duše. Lidé, kteří nejsou spojeni se svou duší, se soustřeďují na vše materiální, a to je velmi smutné. Když jste v souladu se svou duší, cítíte duši jiných lidí, jejich potenciál. A někdy vidíte, co by mohli udělat, ale nejsou s tím spojeni…Jejich duše se zastavila, chtějí jen větší domy, auta, dovolené, jídlo, pití, sex…ale neznají lásku. Jak je to s láskou?
Rauni: Myslím, že bychom měli všichni směřovat k univerzální lásce, a to je láska ke všemu a ke všem. Nezáleží na tom, jestli je to žena nebo muž nebo delfín nebo vaše kočka nebo něco jiného. Měli bychom milovat třeba i lidi v Africe nebo člověka z elity, který vám dělá všechny ty zlé věci … Ale samozřejmě než se můžeme dostat do tohoto stádia, to dá strašnou práci. Jedním z našich úkolů je odpuštění. Naše životní úkoly jsou velmi rozdílné a velmi důležité. Já vím, že mým úkolem je odpustit, protože mé rodině udělali hrozné věci. Ale možná že prostě zůstanu stát na místě, že tu zkoušku nesložím…Ale když se budu vyvíjet, odpustím jim. Je to velmi těžké, když pomyslíte na různé činy. Vezměte si války, plány na vyhlazení dvou třetin populace. Ale ti, co to dělají, a to je nejhorší, si myslí, že dělají něco správného. Jako v armádě: dělá se to pro státní bezpečnost. Pro ně je to jako bible. Státní bezpečnost. Stačí to vyslovit, a můžete dělat cokoliv. Vyhlazovat lidi, mučit je, unášet děti … pro státní bezpečnost. To je naprostá hloupost…

Julius: Jako piloti, co shazují bomby třeba v Iráku. Jsou samozřemě pod kontrolou mysli, ale kdyby věděli, jaký duchovní úkol mají v životě, třeba by nechali bombu vybuchnout i s letadlem někde jinde.

Rauni: Ano. Ale v armádě a vědě je nikdo neučí, co znamená být lidská bytost. Můžete zabíjet těla, domy. V celém západním světě teď experimentují s elektromagnetickými zbraněmi a způsobují lidem nemoci a smrt. S psychologickými zbraněmi od vašich sousedů nebo odjinud. Je to paranoia? Ne, není. To vše je podle zákona. Zákonné postupy. 

A pak jsou chemické zbraně. A to se dělá chemtrails, které jsou hrozné. Ukazuje se, že už v 50. letech letadla v San francisku i jinde rozšiřovala viry a bakterie, aby způsobili lidem nemoci a smrt. Už v 50. letech … teď to vychází najevo. Každý ty chemické stopy letadel může vidět, dělají takové kříže na nebi, které se rozpínají po nebi. Když chtějí, mohou do nich přidat bakterie a viry, je v nich aluminium, titanium a barium a magnézium, a mikročipy. Když to vdechnete, můžete dostat astma nebo zánět průdušek, ale hlavně máte uvnitř mikročipy, kov ve svém těle. I amalgám v zubech je kov, obsahuje aspoň 50% rtuti. Takže mohou na vás mnohem snadněji zaměřit elektromagnetické zbraně. Proto chtějí, abyste měli amalgám a kovové věci ve svém těle. Lidé o tom vůbec nevědí. A pak řeknou, že to je paranoia, amalgám … Moje armáda, moje policie je tady, aby mě bránila. Tak to bylo možná před sto lety … ale dnes oni experimentují. A ty experimenty jsou smrtelné. Při ostatních zbraních není vystaveno experimenům 100% obyvatel, ale s chemtrails jsou vystaveni všichni, kdo jsou v oblasti, kde je letadla rozšiřují. Nejen vojenská, ale i civilní. Každý je zasažen. 

Na ulici je každý zasažen elektromagnetickými zbraněmi, pouští na ně radiaci z lamp. To jsou elektronické zbraně. A na lékařských fakultách učí, že když někdo řekne, že na něj míří nějaké paprsky, tak je schizofrenik…Lékařské fakulty neučí studenty, co se skutečně děje. Oni sami na to musí přijít později, ve svém vlastním životě a styku s pacienty.

26. srpna 2009

Rauni Kilde 8/13, 9/13


http://www.youtube.com/watch?v=10jCh9JNlkc&feature=related

Rauni Kilde 8/13

Julius: Připomínám slova ředitele výzkumu CIA z r. 1972: Kontrola mysli znamená ovládání každé myšlenky, každé emoce, chování atd. elektrickou stimulací mozku. Takže je to už 40 let staré. Mobily dělají elektrickou stimulaci mozku. A zdá se mi, že se to v posledních dvou letech urychluje, lidé jsou čím dál tím šílenější. Jako by normální poznávací funkce už nefungovaly, je mnoho omylů ve všem. Jako by lidé byli ve všem vykolejení, narůstá počet lidí s Alzheimerovou nemocí.

Rauni: Ano, je to tak, křivka Alzheimera strmě narůstá, a to u mladých lidí do 30 let. Dřív, před 20 lety, to bylo neslýchané. A jaký je důvod? Mobilní telefony, protože mladí lidé je užívají. Slyšela jsem o jednom Švédovi, který v práci mluvil 5 hodin denně do mobilu, protože to bylo jeho zaměstnání. Oslepl a ohluchl. Ale samozřejmě oficiálně se to stále popírá. Zapírání, zapírání. Ne, nic se neděje, my provádíme výzkum, po 10 let, ne, nic. V budoucnosti se stane totéž jako s tabákem. Dřív se říkalo, že tabák nezpůsobuje rakovinu, tabákový průmysl to stále popíral, a teď to musí připustit. Museli zaplatit nějaké kompenzace, a co udělali? Dávají teď nálepku ve smyslu, že kouření může způsobit zdravotní problémy. Stejně to udělají s mobily. Jenom na ně dají nálepku, že mohou způsobit zdravotní problémy. A když je přesto budete používat, a mnoho lidí bude, zejména na západě, pak nemají žádnou odpovědnost, nemusí vám platit, když dostanete nádor na mozku, nebo Alzheimera, a když se sníží vaše inteligence. A to se právě děje. V současnosti máme znepokojujícím způsobem co dělat s mnoha zombies, které vůbec nemyslí. Vidím kolem sebe mladé lidi, děti svých známých, které pořád jenom mluví do telefonu. Vůbec nic si nepamatují, pořád říkají, ach, já jsem zapomněl, já jsem zapomněl…Jedna dívka řídila auto, pila kávu a mluvila do telefonu, to vše současně! To je šílené. Ale oni si nemyslí, že je to šílené, pro ně je to OK. Budoucnost už není, co bývala.

Julius: Taky vidím, že mládež vůbec nemyslí. Když si přijdou něco koupit do obchodu, dívají se nechápavě, jako by nikdo nebyl doma, chce se mi zaklepat jim na čelo, je tam někdo? Je to smutné. A když se podíváte, jak se lidé oblékají, i v tom vypadají jako zombies, kalhoty pořád dole … něco se změnilo. A mladé ženy nebo dívky … za posledních 10 let se něco změnilo v jejich očích. Jako by pořád něco chtěly, sex nebo co, a všechno je tak fyzické …dívky jsou tak vyzývavé, i dvanácti nebo čtrnáctileté. Kam se poděla hrdost, etika? Všechno se vystavuje. Dřív se muselo odkrývat, a teď se všechno nabízí.

Rauni: Ano, zdá se, že se věci dost změnily. Ale pamatuji si, když mi bylo 15 a byla jsem v konfirmační škole ve Finsku, řekli nám, že v runových kamenech, které jsou asi dva tisíce let staré, se říká, že mládež se změnila, že už neposlouchá své rodiče. Takže to je stejné, tedy to, že mládež se změnila. Ale na druhou stranu kdyby se nezměnila, co by se stalo? Kdyby respektovali všechno, co dělala stará generace, a nemysleli jinak, neměli bychom ještě elektřinu… Takže vlastně oni mají povinnost myslet jinak, aby přinesli nové myšlenky a přivedli nás do vesmírného věku. Ale dá se to dělat pozitivně i negativně, a zdá se, že negativní způsob teď převládá, a to by se mělo změnit.

http://www.youtube.com/watch?v=6iEJW8xTNnc&feature=related
Rauni Kilde 9/13
(Neručím za všechna ta jména programů, nechce se mi to přesně hledat. Když tak mě opravte. Pak jste si taky asi všimli, že Julia dost zkracuju, dávám jen hlavní myšlenku.)

Rauni: Mám tu Delta program z CIA z r. 1960, kde se říká: elektromagnetické subliminální programování se provádí televizními a radiovými anténami, vedením napětí a spirálami v matracích. V USA mají matrace uvnitř kovové spirály, takže vás mohou programovat celou noc a nic nevíte. A jsou i další programy, které měli už před lety, a tohle je zajímavé: program CIA RF Media, z r. 1990: cílem je programování a vyvolávání behaviorálních tužeb, snižování psychických schopností obyvatelstva, předběžná příprava pro masovou elektromagnetickou kontrolu. Takže lidé, kteří vidí budoucnost a mohou snad varovat, ti by měli být potlačeni. A to je program CIA z r. 1990. A jiný program CIA a NSA z roku 90: provádí se pomocí mikrovln, cílem je programování pomocí neuroresonance DNA, vyvolávající nervovou degeneraci. Modifikace resonance DNA, opět potlačování psychických schopností. Symbolem téhle akce jsou svatební zvony. Víte, používají vždy symboly. Takže když někdo řekne svatební zvony, každý ví, co se děje. A samozřejmě HAARP je program pro NSA, s pomocí CIA a námořnictva, od r. 1995, a je to masová kontrola obyvatelstva. Pak mají program Trident z r. 89. Opět námořnictvo, NSA, CIA, cíl: rozsáhlá kontrola chování. Kontrola vzpour. Kontrola vzpour, to by mělo být, uklidnit lidi, když se bouří, ale tady jde o vyvolávání vzpour těmi elektromagnetickými paprsky, to je prostě šílené …Jako v Los Angeles. A naše letectvo a NSA měli v r. 83 program Fénix 2, a to bylo: působení na zemské sítě, elektronické mnohasměrové míření na vybrané skupiny obyvatelstva, cíl: planetární somnambulance, zastavení geologické aktivity, specifický bod: vytváření zemětřesení. Psychologické programování pro sensibilisované jednotlivce. Pseudnázev byl Rambo. Tyhle všechny programy, to je prostě neuvěřitelné.

Julius: V r. 89 prodali Rusové některé své psychotronické zbraně. Nikdo o nich nic neví. Oni tenkrát prodávali spoustu věcí, se kterými experimentovali. Protože Rusové jsou daleko více napřed, anebo byli… Kdo je koupil? Ví to někdo?

Rauni: Já nevím. Já čtu jenom americká materiály, protože to je otevřenější. Toto jsou hlavní projekty elektromagnetické kontroly mysli – CIA, r. 52, projekt Monstruck. Maculture? byl v r. 53, jde o vytváření mentality cyborga. To jsou zombie, které jenom poslouchají.

Julius: Znáte dokument Silent Weapons? Z r. 1954. Byl nalezen náhodou, na fotokopii, v r. 86. Je tam všechno o tom, jak budou bránit lidem, aby poznali sami sebe, se zaměřením na válku v Iráku, aby odvedli jejich vědomí od toho, co se děje v přítomném okamžiku, a to se mělo dělat zvukem, který není slyšet.

Rauni: Ano, to je pravda. A mám ještě dokument, který říká: cílem kontroly mysli je zničit paměť, diskreditovat lidi aberantním chováním, mohou udělat z homosexuálů heterosexuály a naopak, získávat informace a vytvořit rovnováhu bez emocí. Když programují jednotlivce, programují některé na poslání vražd, jako při střelbě ve školách, nebo špionáž, proti jejich vůli. Překonají jejich vůli. A jako omluva je vždy užívána státní bezpečnost. Většina programů kontroly mysli byla vždy prováděna CIA, vedením CIA nebo pod vedením US Navy (Americké námořní síly). Samozřejmě Rusové mají totéž, ale o tom tolik nevím, protože USA vydává více informací než Rusko. A mluvím anglicky, ale rusky ne.

Julius: Říkáte, že to dělají proti vůli té osoby. Když člověk prohlédne a projde ty dveře do světla, pak vás těžko dostanou. Mohli by to zkusit, ale pokud jste se sebou spojeni, pak vás odstrčí jen kousek stranou, a vy se znovu napojíte. Někteří lidé se nechají, ale někteří se znovu postaví na nohy.

Rauni: Ano. Vezměte svoji energii, s tou nemohou udělat nic. Já jsem byla mnohokrát zachráněna z absolutně smrtelných situací, takže je to úplně proti fyzikálním zákonům. Naprosto. Už jsem říkala, že jsem rozbila 9 aut, a jsem pořád tady. Když se něco stane, přijde energie zvnějšku a zachrání vás. Když nějaká žena narazila do mého auta, nebo když něco narazilo přímo do mě, zastavilo se to v půli cesty a obešlo mě to, a když mě chtěli otrávit plynem, uprostřed noci jsem se probudila a otevřela okno, a ráno pak byl výbuch, který rozbil všechno v mém domě … Takže, proč jsem zachráněna?

27. srpna 2009

Rauni Kilde 11/13


http://www.youtube.com/watch?v=lY-tY5coCB8&feature=related

Video 11/13 s českými titulky: http://www.overstream.net/view.php?oid=iqe4mqa2nvrg 

Dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde, 11/13

Julius: Včera jste se zmínila o nějaké zkušenosti z Ruska.


Rauni: Ano. V roce 1991 byla v Moskvě ufologická konference. Já jsem se o ní dozvěděla od jednoho amerického psychiatra, kterého jsem potkala na předešlé konferenci. To je způsob, jak získat informace: jezděte na mezinárodní konference. To se nikde nepublikuje, a získáte tam neuvěřitelné informace. 

Bylo tam 400 lidí, ze západu jsme tam byli jenom čtyři. Americký generál, který byl, jak jsem potom zjistila, bývalým šéfem výzvědné služby americké armády. Byl mezi posluchači. Pak tam byl ten psychiatr, jedna americká novinářka a já. Bylo to zrovna před rozpadem Sovětského svazu. Ta energie tam byla cítit. Byl tam jeden, Edvard Namov?, který přednášel, a byla v tom energie, v Rusku se stane něco nového, velkého, dobrého. Bylo to neuvěřitelné. 

Konferenci zahájil Adrian Popovič, sovětský kosmonaut, jehož manželku Marinu Popovičovou jsem potkala už dříve na konferenci v Německu. Byla testovací pilotkou a presidentkou světové organizace vědkyň a plukovnicí a nevím co ještě. Předsedajícím konference byl doktor Šasa? Ten byl předtím šéfem sovětské výzvědné služby. Dokážete si představit, že takoví lidé přednášejí, pro veřejnost, kdokoli mohl přijít, bylo to zadarmo. Seděla jsem vedle paní, kterou jsem znala z německé konference, byla to radioinženýrka, uměla anglicky, a já neumím rusky, tak jsem ji poprosila, jestli by mi mohla aspoň něco přeložit, aspoň hlavní body. O přestávce odešla, a jakmile odešla, přišli si vedle mě sednout dva muži. Co to je? Možná KGB, nevím. 

A oni byli takoví upjatí, a když jeden z nich odešel na toaletu, zeptala jsem se toho druhého: vy jste z armády? Podíval se na mě. Já jsem řekla: byla jsem provdaná za dva vojáky, jeden byl finský major a druhý norský major, mám na to čich. A on jen seděl strnule. Zeptala jsem se, co má za hodnost. Řekl: Plukovník. A ten druhý je můj šéf, generál. Zajímavé. A pořád jsem byla s nimi, nemohla jsem nikam jít sama. Možná to bylo také kvůli bezpečnosti. Bylo to zajímavé, ale informace, která z toho vzešla, byla neuvěřitelná. Protože na konci konference řekli: My bychom vám mohli něco ukázat. No samozřejmě, já jsem vždycky zvědavá na něco nového, protože tak se můžete rozvíjet. 

Vzali mě do sklepa, kde byly velké ocelové dveře, divila jsem se, kam to jdeme. Byla tam velká hala, plná obrazů UFO. Velká mapa Sovětského svazu, v ní špendlíky, ptala jsem se, k čemu jsou, řekli, na ty se nedívejte. Samozřejmě jsem se na ně dívala, myslím, že to byla místa přistání UFO, ale přesně nevím. Byl tam obrazový příběh Anatolije Malčeva, a já jsem byla šokovaná, protože jsem o něm přednášela. A tady jsem viděla jeho skutečné obrazy a příběh. Byl to dřevorubec, v roce 1975 byl v lese, když tam přistálo UFO. Humanoidi vyšli ven a pozvali ho na projížďku. A on byl statečný muž a letěl s nimi. Letěli na druhou stranu měsíce, a tam byla vidět světla. Ptal se, co to je, a oni řekli, že tam mají základny. Pak letěli asi dvě hodiny a přistáli na nějaké planetě, nevěděl, kde. A když vyšel ven, dostal šok. Na té planetě byli všichni jeho zemřelí příbuzní a přátelé. 

To bylo největší tajemství, které měl Sovětský svaz. Že není žádná smrt. Můžete si to představit, takové vojenské tajemství? A oni mi to ukázali. Na další konferenci v Americe jsem se ptala té novinářky, jestli jí to také ukázali. Ne, ukázali to jenom mně. Proč? Možná proto, že byla Američanka, a americko-ruské vztahy nebyly nejlepší, ale Finsko bývalo součástí Ruska. Já nevím, jestli to byl ten důvod, nebo něco jiného. Ale chtěli, abych to věděla. Že vědí vojensky, že žádná smrt není, a že UFO se zabývají věcmi smrti a umírání. To bylo ohromující, nemyslíte? 

A další přednášející byli členy sovětské Akademie věd, a velmi vědečtí ... víte, my bychom nikdy nemohli ve Skandinávii mít takový seminář, aby tam přišli plukovníci a generálové a ukazovali státní tajemství ... Ale jak někdo říkal, a já si taky myslím, světlo přichází ze severu a spiritualita přichází z Ruska. Protože se zdá, že alespoň v tomto ohledu se to děje, a v Rusku byly obrovské změny.

Julius: Pokud jde o Rusko a USA, Rusové se vždy velmi zabývali biologickými věcmi a biochemií a mnohem více se zabývali frekvencemi a vibracemi a duchovními aspekty, pro ně je to přirozené. Taky neměli tolik peněz na drahý výzkum, tak zkoumali duchovně. A byl to Brežněv, kdo řekl Američanům: nesmíme vyrábět takové zbraně.

Rauni: Ano, v r. 75 byl na shromáždění OSN a chtěl přimět shromáždění k zákazu těchto zbraní, které jsou tak hrozné, že si to nemůžeme ani představit. Mluvil o zbraních hromadného ničení elektromagnetickými poli, a národy byly s ním, ale Američané prohlásili, podle zprávy z Ruska, kterou jsem četla, že od r. 48 neměli žádnou novou zbraň hromadného ničení, takže to nepřijímají. A to samozřejmě není pravda.

(Různé dokumenty o výzkumu UFO v Rusku zde (anglicky).

28. srpna 2009

Rauni Kilde 12/13


http://www.youtube.com/watch?v=ztewQ9wattk&feature=related

Dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde 12/13

Rauni: Myslím, že v elektromagnetických zbraních vedou Američané. Vždycky byli a vždycky budou první. Vzpomínám si, že v r. 1957, když jsem byla mladá studentka na High School (americká střední škola, pozn. Org.) v rámci výměnného programu, v té době, v r. 57, letěl první kosmonaut, Jurij Gagarin. A to byla v USA vlna šoku, protože oficiálně Amerika v kosmu oficiálně nebyla. A najednou se to stalo oficiálním, a tak zrychlili svůj vesmírný program. Ale pokud vím, na Měsíci měli nacisté hákové kříže a budovy a mosty a tak dále, nejméně od roku 47. Určitě Němci, proč by tam jinak měli svastiky. To je německý nacistický znak.

Takže pravda o výzkumu vesmíru je před veřejností totálně skryta. Vůbec o tom nevíme. Řeklo se dokonce, že lety Apolla byly ukončeny v r. 73 a budou pokračovat až v r. 2020. To je taky velká lež, protože jsem slyšela od německého astronauta, že létají na Měsíc dvakrát týdně. Takže proč nás krmí všemi těmi desinformacemi? Protože tím by se všechno změnilo. Evropský šéf NATO George ?, když navštívil Finsko, a měl setkání a přednášku na univerzitě v Helsinkách, zeptala jsem se ho, s odvoláním na vlastní zprávu NATO z r. 64, jaká je situace dnes. Je ochoten on nebo NATO podat veřejnosti nebo alespoň vědcům více informací o otázkách UFO? Protože v té zprávě z r. 64 se říká, že důvodem, proč jsou potlačovány informace o UFO a kontaktu s mimozemšťany je, tedy důvod číslo jedna, představte si, je THEOLOGIE.

Celé náboženské dogma by se zhroutilo, lidské ego by se zhroutilo – my si myslíme, že jsme největší a nejchytřejší ze všech, a ve skutečnosti jsme jako ještěrky. Pak by se také změnily naše fyzikální zákony. Rychlost světla ve vesmíru není nic. I naše sociální systémy by se změnily. Ekonomie by se musela změnit. Takže, obrovské změny. Takže, když jsem se ho zeptala, jestli podají více informací, měli byste vidět jeho tvář. Zalapal po dechu, a řekl, že o UFO, pokud existují, on nemá žádné takové plány a neví o žádných takových plánech. Pak jsem byla požádána od jednoho plukovníka, co seděl vedle mě, obrátil se ke mně a abych mu dala jméno a adresu, aby mi generál mohl odpovědět osobně. Ale to nebyl ten důvod. Důvod byl, proč já vím ty věci. Ale já jsem je zjistila na konferencích. Lidé, kteří tam jsou, podávají informace. Tak jsem mu dala vizitku, on si ji přečetl, a odešel. A pak začalo moje pronásledování. Doopravdy začalo.

Kradli mi dokumenty z kongresů, dělali různé věci. Až dosud se asi 300x vloupali do mého domu. Ale neberou cennosti, berou všechny zprávy z kongresů, berou daňové doklady, bankovní doklady, pojišťovací doklady, prostě dokumenty. Ustřihnou vám šaty, seberou vám nejlepší šaty, všechny druhy obtěžování. Jsou to malé krádeže, neberou cennosti. Mohli vzít stříbro, nedotkli se zlata ani ničeho podobného. To je systém tajných služeb. Snaží se vás potlačit, zlomit. Byla jsem otrávena, oficiálně přijata do nemocnice s otravou. Děje se to přes vzduchové a vodovodní vedení, dají do toho jed, vy začnete zvracet, ztrácíte vědomí, je vám zle. Nebo na vás míří mikrovlnami v noci a vám je zle. Předpokládám, že jsem zatím v programu mučení, zatím alespoň ještě nejsem v programu smrti. Ale vím, že zemřu na nemoc krevního oběhu, až se jim to bude hodit. Ale zatím se to ještě neděje, protože můj čas ještě nevypršel. Prostě to vím. A jak to vím? Jen tak.

Protože když se narodíte ve fyzickém těle, přijmete tím celý svůj život, se všemi velkými součástmi vašeho života. Vaši výchovu, vaše poslání, vaši rodinu, všechno, až do smrti. I způsob, jakým zemřete. Jinak by jasnovidci nemohli říci, co se vám stane. Je to jako naprogramovaný počítač. Robin Stevens, jeden Brit, který už zemřel, když jsem byla ve svém úřadu a on přijel do Finska, chtěl se se mnou setkat, dali jsme si čaj a diskutovali jsme. A on řekl, chtěla byste čtení? Já jsem tenkrát nevěděla, co je to čtení, to bylo na začátku 80. let. A on řekl, to znamená, že vám přečtu vaši budoucnost. Tak jsem řekla ano, mně je to jedno. A pak jsem byla úplně ztuhlá, když řekl: Varuji vás před velkou automobilovou nehodou. Řekla jsem: Já už jsem rozbila 8 aut. A on: Ale tahle změní váš život. Pak řekl: Budete autorkou mezinárodního bestselleru. Řekla jsem: Já jsem lékařka, nepíšu žádné knihy. Pak řekl: Vidím vás ve střední Evropě. A já: Já nikdy neopouštím Laponsko. A pak řekl: Zemřete v teplé zemi s bílými plochými střechami na nemoc krevního oběhu. Řekl: Vaše poslední tvář života je důležitější než vaše první tvář. A jako příklad uvedl Shirley Temple: to byla roztomilá holčička ze 40. – 50. let, a později se stala velvyslankyní v Československu. Ale to už o ní už nikdo nemluvil.

Takže když jsem já teď začala jezdit do střední Evropy na kongresy, a minulý rok do Států, tak se ty věci dějí. Musím podávat informace. Prostě to cítím. A když počítač postupoval podle programu a stalo se všechno, co řekl, můj manžel řekl: Koupíme si dům ve Španělsku. A já na to, ne, ještě ne. Ploché bílé střechy a teplá země... Ale vím, že jednoho dne se to stane. No a co... Žádná smrt není. Není čeho se bát.

28. srpna 2009

Rauni Kilde 13/13


Uf, dopřekládáno. Není co dodat. Nic dalšího netřeba. Díky, Rauni. 
(Při posledních písmenech překladu se spustil liják a bouřka, přerušil se internet. Bylo to znamení? Už to zase funguje.)

http://www.youtube.com/watch?v=ztewQ9wattk&feature=related

Video 13/13 s českými titulky zde: http://www.overstream.net/view.php?oid=nesseli8sll3


Dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde 13/13

Rauni: A kdyby lidé byli zbaveni strachu ze smrti, to by byla pro lidstvo nejlepší věc. Ale elita nechce, aby tuto věc o smrti lidé věděli. Potom by nebrali jejich energii, potom by je neposlouchali, poslouchali by vlastní duši, svou vlastní energii. A to je pro elitu velmi nebezpečné. A když to víte, můžete mít kontakty s mimozemšťany, které jsou vždy pozitivní. 

Všechny ty kontakty, jak Američané říkají, abdukce a že vás někam unesou a tak, to dělá americké vojsko. Berou lidi do podzemních základen, hypnotizují je, implantují jim mikročipy, a potom způsobí, abyste věřili, že to udělali mimozemšťané. Všechny kontakty, o kterých jsem slyšela ve Finsku, a napsala jsem knihu Naše tajné světy (bude přeloženo do angličtiny), mluví o tom taky tak. Jsou velmi pozitivní. Někdo se třeba probudí uprostřed noci a malý ET je u postele, je jich samozřejmě mnoho ras, jako my máme rasy. Jsou různí, ale vypadají jako velmi roztomilé dítě, ale je to dospělý. A vždycky vám dá pusu. Potom zmizí. A žena, která to zažije, říká, že je to nádherný zážitek, první kontakt s ET. 

Já jsem měla první fyzický kontakt takto: když jsem byla na konferenci, byl tam jeden člověk, lékař, původem z Jugoslávie a pak Američan, teď už nežije. Ten říkal, že létá s UFO. A já jsem mu řekla: Ale jděte, vy, lékař, a létáte s UFO? Řekl: Oni mě berou s sebou. Ptá se: Kde bydlíte? Já říkám, v Laponsku, v Rovaniemi, hlavním městě Laponska, na polárním kruhu. Blízko mého domu je řeka, je to řadový dům, pro čtyři rodiny... Řekl: Tak já požádám o dovolení. A já: A koho požádáte o dovolení? Uplynuly dva měsíce, byla jsem doma s jednou mladou herečkou, četla jsem novou knihu básní, japonské básně, a jméno té básně bylo První kontakt. Právě jsem jí to četla, a najednou se podívám nahoru, jé, podívej se na to... Asi sto yardů od nás nad zemí bylo UFO. Já jsem je totiž předtím požádala, aby přišli: řekla jsem, jen si přijďte. A teď jsem byla v naprosté panice, kamarádka taky, a já jsem jen prosila, nechoďte, nechoďte. Nechápala jsem svou reakci. Já se ničeho nebojím, tak proč jsem nechtěla, aby přišli? Byli tam 50 minut a pak odletěli. A pak jsme začaly přemýšlet: to musel být odraz Měsíce, nebo nevím co, cokoliv. 

Příští ráno se probudím, otevřu Laponské Times, a tam je, že 100 lidí volalo policii a laponskou armádu a do novin, že něco viděli, nějaký jev, blízko řeky. Šéf laponského letectva řekl, že to byla sovětská raketa. Která se zastavila na 50 minut, aby řekla, ahoj Rauni? Pak za čtyři roky přišel nový šéf letectva, zajímal se o tento incident a řekl: Myslíme, že to bylo hejno ptáků. Takže jsem trochu sarkasticky napsala ve své knize, že úroveň našich velitelů letectva není příliš vysoká, když neumějí rozeznat hejno ptáků od sovětské rakety a od UFO. Samozřejmě že to bylo UFO, ale oni nesmějí říct veřejnosti pravdu bez zvláštního povolení. To speciální povolení se někdy dává astronautům a kosmonautům a pilotům, aby se otestovala reakce lidí. A reakce nejsou vždycky pozitivní. 

Fundamentalisté, ať jsou to muslimové nebo křesťané, to popírají. A já říkám: Proč si nepřečtete svoji Bibli? Protože tam jsou tvrzení, že lidé z nebe se setkali se ženami ze země. A je tam o svitcích, které létají, ve formě doutníků, jako UFO. A v Ezechielově knize je popis, jak něco přistálo na zemi, a někdo v jakémsi stříbrném brnění vyšel ven a mluvil k lidem, ale jenom jeden člověk slyšel, co říká. A bylo mu přikázáno, aby snědl knižní svitek. To je opět symbolismus – aby získal poznání. A vědci z NASA nakreslili obrázek podle popisu z Bible a bylo to UFO. Takže všechno tam je. Tisíce let už máme kontakty. Ale co je podle mě nejvíce ohromující, a co lidé nemohou pochopit, je, že podle zkušenosti z té moskevské konference máme ve skutečnosti co dělat s různými dimenzemi. A to je také ve zprávě NASA. 

Máme co do činění nejen s mimozemšťany a UFO z jiných planet, ale také z různých dimenzí. To je samozřejmě pro nás velmi těžké pochopit, ale snad bude snadnější porozumět, když si uvědomíme, že je to něco jako rádio, kde najdeme různé frekvence a různé programy. Přesně to se děje. I vy a vaše energie jste dnes na různých frekvencích. Jste multidimenzionální. Někdy to můžete cítit, že je to jako sen. Řeknete si, to byl jen sen. Nepomyslíte si, že jste byli venku z těla, na jiné frekvenci a žili jste jiný život. Prostě si řeknete, že to byl sen. Ale i když jdete pořád nahoru, šokem vašeho života, který se stane většinou při smrti, je, že uvidíte své spojení s mimozemšťany a smrtí. Vy, vaše duše je zajedno s duší mimozemšťanů. Všichni jsme jedno. Vesmír je jedno velké pole energie. Vysílá nás jako paprsky, abychom získali zkušenost, a pak sbírá tu zkušenost zpět do velkého energetického pole vesmíru.

Julius: A toho oni se bojí, že to pochopíme.

Rauni: Ano, je to tak. Pak by nebyly války, pak by byla jenom láska. Univerzální láska všude na světě. A to je cíl, ke kterému bychom měli směřovat.

3. září 2009

Rauni Kilde: Interview pro dokumentární pořad Bases (přepis videa)

Novinář: Tento díl se zabývá kontrolou mysli. Jeli jsme do Norska, abychom získali kvalifkované lékařské názory od dr. Rauni Kilde, bývalé šéflékařky zdravotního výboru Laponska.
Jdeme za Rauni do jejího domu v Soon. Během natáčení docházelo k přerušením, celé části z master kopií byly vymazány.

Rauni: Toto je moje poslední kniha Mé tajemné světy. Je to o mých zkušenostech s paranormálními jevy, vojenské zprávy o UFO a o pozitivních kontaktech s humanoidy. Kontrola mysli postihuje nejen naše vědomí. Měla jsem o tom v dubnu přednášku ve Virginii.

-Co tu píšou o mně? Narodila se ve Finsku, žije v Norsku, je v penzi, bývalá vedoucí lékařská pracovnice. Její životopis je v amerických Who is Who ve světě, ve zdravotnictví a ve vědě. Je první lékařkou, která publikovala zážitky z blízkosti smrti, v roce 1982 o tom vydala knihu Smrt neexistuje - mezinárodní bestseller. Kniha je vydána v 6 jazycích.

- Máte tu nějaký výtisk? - Mám jich hodně. V různých jazycích. - Co je tohle za knihu? - To se jmenuje Kdo jsem? -A co je na té fotografii? Nějaké vesmírné technologie? - Možná. Dostala jsem ji od jednoho důstojníka NATO a mám povolení mít ji na své knize. Napsala jsem to pro muže. Je to taková kniha faktů, ostatní jsou spíš filosofické. UFO, vojenská fakta, zkušenosti lidí, o moskevské konferenci.

-Odkud přesně pocházejí ty detaily? -V r. 91 jsem byla v Moskvě na konferenci o UFO. Zahajoval ji generál Pavel Popovič, kosmonaut. Předsedajícím konference byl dr. Shasa.
Vůbec jsem nevěděla, že předtím byl šéfem výzvědné služby ruského námořnictva. Bylo tam 400 účastníků, piloti, testovací piloti, důstojníci, i veřejné publikum, bylo to otevřeno pro všechny. Ze Států tam byli 3 lidé, doktorka psychologie Rima Laibow, novinářka Victoria, která je teď vdaná za plukovníka Johna Alexandra, a pak tam byl šéf výzvědné služby americké armády, tehdy to byl generál Albert .... ? Takže takové publikum se sešlo na konferenci o UFO. Přednášející byli ze sovětské akademie věd. Samozřejmě piloti, měli obrázky a všechno. A na této úrovni mohl kdokoliv přijít a poslouchat. Myslím, že je to úžasné. Když si představíte Skandinávii, je to prostě směšné, nejvyšší důstojníci by nikdy neřekli oficiálně o UFO ani slovo před veřejností. A tam to bylo takhle.

V dubnu jsem byla ve Státech, a tam se stalo totéž. Nejvyšší důstojníci, plukovníci, plukovník John Alexander, Napsala jsem o tom šestistránkový článek do našeho finského časopisu Ultra. To je náš esoterický časopis o UFO, vychází více než 30 let. Název je: "Není to o světlech na nebi, ale o lžích na zemi." (Lights in the sky x Lies on the ground). A představte si, byl tam plukovník Alexander, byl tam Edgar Mitchell, který po této konferenci vydal celému světu svá tvrzení o UFO. Byl tam Richard Doyland, světoznámý historik, možná jste o něm slyšeli, mluvil o kulturní schizofrenii, pokud jde o otázky UFO. Plukovník Scott Jones, také doktor, tam byli samí doktoři, všichni maji Ph. D. Taková byla úroveň. A klíčovým sdělením bylo, že možná do dvou let doufají, že se informace oficiálně dostanou na veřejnost. Jones řekl, že nyní je dostatek vojenských důkazů. A že Norsko by mohlo být jednou z kandidátských zemí, kde ty věci vyjdou najevo. - Jaké to má spojení zrovna s Norskem? -Nevím. To neřekl, ale myslím si, že Norsko je ideálni země. Je silně propojeno s americkou armádou. Takže možná nechtějí, aby to oznámilo USA. Přenechají to někomu jinému. Možná, nevím.

-V Norsku je hodně vojenských zařízení. -V Norsku je hodně hor a hodně vojenských zařízení právě v horách. -Je tam také velký haarpový systém. -Ano, u Tromse. Je to součást systému EISCAT. To je systém, který jde ze Svalbaku, do Tromse, Kiruna ve Švédsku je hlavní stan celého systému. A pak ve finském Laponsku je Sodakola. A když zapnou elektromanetická pole,
jde to skrze celou Evropu. -Myslíte, že je to forma kontroly mysli? -Ano, samozřejmě se to může použít pro kontrolu mysli, jako HAARP. V tom je to nebezpečí. Lidé nevědí noc o kontrole mysli. Nevědí, že mohou změnit vaše myšlenky, vaše postoje, pocity. Když třeba někoho milujete, a někdo sedí u počítače, nebo skrze satelit a řekne si, dobrá, uděláme opak, najednou toho, koho milujete, začnete nenávidět, nevydržíte s ním ve stejné místnosti, cítíte se nepohodlně. Myslím, že je to hrozné. Dělají z lidí biologické roboty.

A potom střelba ve školách. Už jsme to měli ve Finsku dvakrát. Pro mě je naprosto jasné, že se jedná o kontrolu mysli. -V Anglii jsme to také měli dvakrát. -Je to úplně zřejmé. Vyberou si mladého muže, takového, který má problémy, nejlépe psychologické, protože je to dobrá kamufláž. A pak na něj začnou pouštět záření, frekvenci nenávisti. Pořád jenom nenávist. Najednou se normální mladý muž stane monstrem. Střílí na školní děti, učitele, kohokoliv. A pak - to je deltaprogramování - se zastřelí sám. Protože pak nemáte žádné důkazy. Totéž se stalo v Nepálu. Tam princ zastřelil celou královskou rodinu, královnu, sestru, bratry, bratrance. Pořád je třeba se ptát: komu to prospělo? Králův bratr, který byl mimo hru, se stal králem. Teď už je pryč, což je dobře. A kdo má prospěch ze střelby ve školách? Když si vezmete Finsko, v Evropské unii bylo jedinou zemí, která hlasovala proti omezení zbraní. Statisticky jsme třetí na světě v počtu zbraní - protože máme jen 5 milionů lidí - máme více zbraní, než kdokoli jiný. Ty zbraně slouží většinou k lovu. Dobrá, řekli jsme, ne, nechceme omezení, protože naši lidé chodí na lov. A když Finsko řekne ne, tak je to ne. Když přišla střelba ve škole, náš první ministr řekl, uděláme nějaké úpravy. Ale to nestačilo. Tak přišla druhá střelba ve škole, za rok poté. Tak ministr řekl: Teď to omezíme. Pro střílení jsou vždycky politické důvody. Po prvním střílení další den přijel na návštěvu do Finska generální tajemník NATO, snažil se nás natlačit do NATO, z různých důvodů, sedm set kilometrů dlouhá hranice s Ruskem, tam by se vešla spousta "štítů".

- Říkáte, že vám doma mizí nějaké věci. Můžete to vysvětlit? -Když jsem začala vystupovat na veřejnosti, což dělám už asi dvacet let, začaly se dít věci. Asi týden po poté jsem přišla sem, a všechny koberce, co jsem tu měla, byly v jiné místnosti. Takže tu někdo byl. Ale nic velkého. Samozřejmě oni jen ukazují, že tu byli. Nevzali peníze, šperky, nic. Ale koberce byly jinde. Příště zase byl přestavěný nábytek. Takže chtěli, abych pochopila, že jsem pod dohledem. Já jsem Finka žijící v Norsku ... -Taky bylo něco s klíči... -Naposledy to bylo,když jsem byla před nějakou dobou pryč a přišla jsem domů, nechali tady na stole klíče od auta, Volkswagen. (Záznam je rušen.) Snaží se vás zastrašit. Pokusili se mě přejet autem, přivedli mě do bezvědomi na ulici v Oslo, dělají všechno možné. Ale zatím mě ještě nezabili.

- Neposadíme se? -Ano. Všechno začalo, když mi bylo 15. Dala jsem se na parapsychologii, protože jsem měla příbuznou, která mi řekla, že jsem byla ve třech minulých životech provdána za svého manžela lékaře. Řekla jsem cože? Vždyť máme jen jeden život! V té době jsem to nevěděla. Ale začalo mě to zajímat, četla jsem všechno, co bylo v 50. letech dostupné ve finských knihovnách, a když jsem se pak stala vedoucí lékařkou pro Laponsko v r. 75, začala jsem chodit do meditační skupiny. A začala jsem číst všechno, co bylo v knihovnách, a v r. 75 už jsem toho přečetla opravdu dost, to bylo v Rovaniemi, na polárním kruhu. Na severu Finska. A tam jsem začala s automatickým psaním. Seděla jsem v té skupině tři roky, a nic se se mnou nedělo. Všichni ostatní se zjevně vyvíjeli, ale já jako bych nebyla dost duchovní. Chodila jsem tam unavená z práce, ale odtud jsem chodila plná vibrací. Až do dne, kdy v meditaci se mi zvedla ruka nahoru a začala psát osmičky. Nechápala jsem to. Snažila jsem se ji dát dolů, ale nemohla jsem, držela ji nějaká síla. Zkusila jsem to druhou rukou, ale nešlo to. Tak jsem si pomyslela, aha, to je automatické psaní. Znamení věčnosti, myšlenka napsaná do vzduchu. Pak se moje ruka zastavila a začala psát do vzduchu velká písmena. S - O - L -V - E - R - G. A ruka spadla. A to bylo jméno mé příbuzné, která dva měsíce předtím zemřela. Té, která mi v patnácti řekla, že jsem byla v minulých životech 3x vdaná za svého manžela. To byl šok. Další týden jsem si vzala tužku a papír pro případ, že by se to zase stalo. A ruka mi zase vyletěla nahoru a začala malovat do vzduchu. Řekla jsem jí, mám tužku a papír, piš tam. A napsalo to celé jméno, Solverg, i příjmení a: Jsem živá. Jak to, když zemřela před dvěma měsíci? To se mi zdálo divné. Příště se stalo totéž, a napsalo to náboženský text: Bůh je láska. A já nejsem zbožná. Možná trochu duchovní, ale ne zbožná. Tak co to je? Co se děje? Psalo to: Napíšeš knihu, bude se jmenovat Smrt neexistuje. A taky pojedeš do Malajsie. Já ani nevěděla, kde je Malajsie, a proč bych tam jezdila? To bylo divné. Dva týdny uplynuly, a já jsem byla na schůzi státní zdravotní komise v Helsinkách. Přišli do přednáškové místnosti a řekli mi, dr. Luukanenová, volá finský Červený kříž, máte jít k telefonu. Tak jsem šla, a řekli mi: Podívejte, potřebujeme ihned lékařského poradce. Můžete jet do Malajsie? Řekla jsem: Ano, tuhle informaci jsem dostala už před dvěma týdny. Oni řekli: Ne, telefax z Ženevy přišel dnes. A já už jsem to věděla z toho písma. Vrátila jsem se do Rovaniemi a šla do meditační skupiny a ptala se, co mám dělat. A ruka začala psát: Nedělej si starosti, postaráme se o to. Tak jsem si řekla dobrá. Neodvážila jsem se totiž něco dělat s těmi energiemi, nevěděla jsem, co to je. Tak jsem odjela do Malajsie, do Kuala Lumpur, a za dva týdny švýcarská velvyslankyně pozvala nás ženy z Červeného kříže na oběd. A přišla nějaká paní, sedla si vedle mě, řekla: Já jsem Gina. Já: Já jsem Rauni. První věta, kterou řekla, byla: Chtěla byste přijít do naší skupiny? Ptala jsem se, do jaké skupiny. Je nás 7 Číňanek a rozvíjíme svoje psychické schopnosti. Tak jsem si řekla, aha, to je ono, nestarej se, atd. Chodila jsem do skupiny, pokračovala v psaní, dostala jsem instrukce a moje psaní mi jednou řeklo: Tvoje kniha je na této úrovni, v jiné dimenzi, už napsaná. Dej svoji ruku a dej svůj čas. A tak jsem napsala knihu Smrt neexistuje. Během 24 hodin. Když jsem sečetla všechny časy dohromady. A je to mezinárodní bestseller v 6 jazycích, prodalo se 170 tisíc výtisků. To je na finskou knihu enormní. Ale oni mi to řekli předem: Napíšeš mezinárodní bestseller. Mám přítelkyni, která je novinářka, a bylo zajímavé, že když se zasnoubila, tak jsem nevěděla, co jí mám dát jako dárek k zásnubám. Vždyť člověk má všechno. A ona řekla: Dej mi práva na svou knihu, na rukopis. A já jsem řekla, no jistě, jen si ji vezmi. A tak se to vydalo, velmi velkou vydavatelskou společností ve Finsku.

-Jak to bylo vnímáno, jako jaký druh poznání? -Stalo se to předmětem diskuse, to bylo v r. 82. Současně to vyšlo i ve Švédsku. Protože jsem předtím měla pár článků a interview ve švédských časopisech. Tam jsem se o tom zmínila. Takže před vydáním mi zavolali ze Švédska a řekli mi o tu knihu, ale já jsem ji ještě neměla dokončenou. Řekla jsem: Počkejte, já píšu svou první knihu a ještě není hotová. To nevadí, řekli, bereme ji. Stala se bestsellerem č. 1 ve Finsku, č. 1 v Norsku, č. 5 ve Švédsku, je to také v dánštině a islandštině a španělštině. A byla spousta diskusí. Kvůli mému zázemí. Jak jsem řekla, byla jsem šéflékařkou Laponska. -Jak vás vnímali kolegové? -Kolegové toho vlastně moc neříkali. Určitě mluvili za mými zády. Ale nějaký psychiatr zavolal hlavního lékaře Finska a něco mu řekl, něco jako ona je určitě blázen. Ale možná proto, že já jsem ho předtím nahradila ve funkci. Já jsem pracovala v národní komisi, a za velmi krátký čas jsem ho nahradila. Takže měl knihu jako záminku. Ale vím, že mu zakázali pracovat v psychiatrických institucích ve Finsku. Zajímavé. -Profesor Mack ve Spojených státech měl prý velké problémy. Proč ne vy? -Já nevím. Myslím, že je rozdíl v jedné věci. V Americe jsou proti všemu paranormálnímu. Mají své doktory z CIA, kteří dokonce dělají i psychiatrické manuály pro diagnostiku psychických nemocí. A oni zacházejí se všemi paranormálními jevy jako příznaky duševních nemocí, až do roku 92. I telepatie a kontakt s energií mrtvých znamenal 50% diagnózu schizofrenie. V Evropě bylo tolik opozice, že v r. 94 v novém diagnostickém statistickém manuálu pro duševní nemoci to odstranili. Řekli, že UFO a paronormální jevy patří do náboženství. Že jsou to duchovní problémy. Ale to nejsou vůbec problémy. Ale je to lepší, než označit osobu za schizofrenika.

- Co se stalo v Americe, že je to přimělo ke změně? - Myslím, že tam byl velký tlak, alespoň z Evropy. Náš profesor psychiatrie na univerzitě v Helsinkách byl také předsedou Evropské psychiatrické asociace. Je nyní v důchodu. Osobně mi řekl, my ve Finsku nepřijmeme tento diagnostický statistický manuál. Zeptala jsem se, proč ne. Řekl, že se to neshoduje s finskou a skandinávskou kulturou, aby normální paranormální jevy byly pokládány za schizofrenii. Ale pak to bylo zavedeno, měli jsme to i my. Pak jsme přešli k označování podle WHO. - Takže co asi ovlivnilo Ameriku, aby od toho upustila? - Já nevím, v té době jsem byla už v důchodu. Ale teď je to mírnější. Řekla bych, že WHO chápe kulturní rozdíly. Už uprostřed 70. let bylo shromáždění na téma, že tzv. lidové léčitelství by se mělo užívat - samozřejmě my na západě ho neužíváme,
my užíváme jen tradiční školní medicínu, ale myslelo se především na Asii a Afriku, tam je hodně lidového léčitelství, a oni to chtěli integrovat do medicíny. To by bylo výborné, alternativní medicína. A dnes to jde nahoru, 50% lidí v Norsku a Finsku užívá alternativní medicínu. Ale co se dějě s lékařskou profesí? V roce 88 jsme měli průzkum. Představte si, že 64% lékařů řeklo, že nechtějí mít nic společného s léčitelstvím. A 60% řeklo, že nebudou léčit pacienty, kteří se léčili alternativně. Myslím, že je to naprosto neetické. Když uběhlo pár let, čísla se trochu zlepšila. Ale v zásadě je to pořád stejné. Je vůči tomu mnoho opozice a nemyslím, že je to náhoda. Lékaři nevědí nic o léčitelství, kromě těch, kteří ho sami používají pro léčení pacientů. A Alexis Carel, který v r. 1912 dostal Nobelovu cenu za medicínu, dokonce řekl, že síla modlitby je prokazatelná.
Já sama jsem napsala už v r. 81 článek s 5 - 6 stránkami odkazů na normální školní výzkum o léčitelství, což je velmi pozitivní.

Byla jsem zástupkyní Finska na Nordické schůzce šéflékařů, v polovině 70. let, a byla jsem velmi překvapená, protože jsem byla zástupkyní našeho šéflékaře, že se tam mluvilo o paranormálních jevech. Šéflékaři severských zemí. A šéf mi řekl: řekni o Finsku. A já jsem se ptala co. Cokoliv víš. To jsem se podivila. A pak jsem zjistila, že představitel Švédska byl v té době trochu skeptický, Dánové také, ale Islanďan podal plno informací o výzkumu: 41% Islanďanů prohlašuje, že byli v kontaktu s energií mrtvých. Představte si, 41%. A v tu dobu statistický diagnostický manuál říkal, že je to příznak schizofrenie. Takže 41% Islanďanů je schizofrenických? Samozřejmě ne. -Proč zrovna Island? -Protože je izolovaný, má asi 260 000 obyvatel, a je snadné dělat u nich výzkum. - Je to třeba vulkanickou aktivivou, chemickým složením vzduchu? -Mohlo by to možná být, nevím. Islandu se říká ostrov ság. -Co je to sága? -Něco jako pohádka. Možná když lidé žijé v izolaci, s přírodou, jako američtí Indiáni nebo národ Sami ve Skandinávii, cítí mnohem lépe energie, než my, kteří žijeme ve městech. My necítíme nic. My se nedíváme kolem sebe. A pokud jde o Island, četla jsem jeden finský lékařský časopis a byla jsem šokována, že jedna americká soukromá společnost koupila časopis, vědecký výzkum o Islanďanech, chtěli informace o jejich DNA. Takže celý národ je prodán soukromé společnosti, která může nakládat s informacemi, udělat cokoliv s DNA. -Genetické ovlivňování? -Cokoliv. Nevím, čím se zabývají, ale myslím, že je to velmi hrozné.

-Pojďme si říci, jak jste se dostala k tématu kontroly mysli. -Myslím, že to šlo postupně. První byla parapsychologie, pak jsem se začala zajímat o ufologii, a další krok byl kontrola mysli. Ale zjšťuji, že je velmi nebezpečné, zejména v USA, kombinovat kontrolu mysli a ufologii. Protože vesmírné lodě samozřejmě existují, jsou tom absolutní důkazy, vojenské i filmy, mají těla mimozemšťanů, dělali jim autopsii a tak dál. A v Rusku pravděpodobně taky. Ale je také technologie kontroly mysli, která způsobuje, že si lidé myslí, že mají kontakty s mimozemšťany.
Hypnotizují je z dálky a mohou ... - Můžete vysvětlit, jak to funguje? - Já nejsem tak technicky vzdělaná, ale řekněme tak, že přes počítače, a ty mohou být řízeny satelitem. A mohou být zaměřeny přímo na vás. -Ale každý dnes nemá počítač. -Ano, ale já mluvím o superpočítačích,
které mají alespoň 130 trilionů bitů za sekundu. Za sekundu, a náš mozek má jenom 5 000 bitů za sekundu. Nemůžeme se srovnávat s žádným počítačem. -Odkud jsou ta čísla? -To jsou poslední údaje, které jsem četla asi před rokem. Ale jsem si jistá, že v USA Národní bezpečnostní agentura má mnohem silnější. Protože když vydají nějaké informace na veřejnost, tak jsou 30-50 let staré. Ale tohle bylo oficiální.

- Kdo si myslíte, že dělá tu práci, vstupuje k těm lidem? (Záznam je rušen, části chybí). - Popište prosím, co je na obrázku. - ... ukazuje bílé dodávky, které vždy parkují blízko vás, to je součástí, rutinou při každém sledování a pronásledování, Sousedé - ti nejdou dovnitř, ale hlídají a podávají zprávy. Například když jsem jednou měla hovor ze Švýcarska, mluvilo se o mikročipech a ovládání myslí, okamžitě někdo, kdo bydlí blízko, jakmile jsem zavěsila, vzal auto a odjel. To je to hlídání, a já tak vím, že můj telefon je odposloucháván. Takhle to dělají. Může to být ze sousedního domu, ze sousední místnosti, ze vzduchu, odkudoli, i ze satelitu. Jak se můžete bránit proti satelitu? Nemůžete.

- Byla jste prý na konferenci, a musela jste odejít do jiné místnosti. -Ano, to bylo v Anglii, tam často přednáším. A oni se vždycky umístí do rohu, blízko východu. - Co to bylo za konferenci.? -V Leedsu. Takže, jsou blízko u východu, aby každý, kdo chce, mohl snadno projít. Víte, mají přístup na jakékoli místo ve světě, když chtějí. Tak já jsem radši chtěla jít jinam, myslela jsem, že na mě mohou pouštět záření nebo tak, protože pokud dáváte informace, jste vždycky cílem. A jako vždycky jsem měla přednášku, a vždycky když já něco udělám, oni taky něco udělají. Protože věděli jistě z telefonu, že budu mít interview s vámi, proto, když jsem přišla včera domů, měla jsem rozbitou poštovní schránku. 23. ledna to bylo už po třiadvacáté. - A k čemu je ten symbolismus? - Jenom aby vás obtěžovali. Také např. přítelkyně, která mi vybírá poštu, otevřela box, a ten byl plný sněhu. Říkám si, to není možné. Oni mi naplní schránku sněhem, a moje kontejnery odpadky, sněhem nebo vodou nebo čímkoli, a lidé, kteří vyvážejí popelnice, je po 5 týdnů nevyvezli, kolem chodily jenom bílé masky, a to je to pronásledování. Oni si myslí, že když budete tolik pronásledováni, možná zmlknete. Možná vás to zastraší. Já se nebojím. Smrt není, ani smrti se nebojím. Obvykle se řídím jen dvěma věcmi, a číslo jedna je, že žádná smrt není. Člověk je mysl, nikoliv tělo. 87% vašeho mozku je voda, 70% vašeho těla je voda. Ani lékaři si to neuvědomují. Co nás drží pohromadě? Energie. Vy jste energetické pole. A když zemřete, pouze opustíte své tělo, jako v mimotělních zkušenostech, jako při zážitku blízkosti smrti. Já jsem napsala první lékařský článek do lékařského časopisu o zážitku blízké smrti v r. 83. Takže vy jste absolutní energie, a jestli věříte Einsteinovi, energie nemizí, pouze mění formu. Takže vy opustíte své tělo, a díváte se na své tělo, a když nemůžete vstoupit zpět, jste mrtví. - To se dá trénovat.- Ano, mě nikdo netrénoval, trénovala jsem sama. - Máte o tom i historku. - Ano.

-Bylo to v Rovaniemi, byl listopad, byla tma, a já jsem si pomyslela, tak teď to zkusím. Protože jsem o tom četla knihy. Koncentrujete energii ze svých nohou a rukou ke svému srdci a mozku.
Tak jsem koncentrovala. A najednou jsem začala cítit v těle vibrace, nahoru do těla, o hlavy, v 5 - 6 vrstvách. Prostě to vibrovalo. Myslela jsem si, že je to divné. A najednou ztráta vědomí. Nevím, jestli to byla sekunda nebo setina sekundy, prostě ztráta vědomi, a vznášela jsem se nad svým tělem. Ve stejné pozici, což bylo legrační, protože jsem měla kolena nahoru, tedy ve stejné pozici,
a plula jsem ke stropu. Samozřejmě jsem o tom předtím četla, o mimotělních zkušenostech, a jak to lidé prožívají, a dívala jsem se dolů ma své tělo a říkala, si, hej, počkej chvilku. Viděla jsem, že moje tělo dýchá velmi pomalu. Dělala jsem také anestézii, takže umím napočítat 60 sekund bez hodin, takže jsem začala počítat, a viděla jsem, že moje fyzické tělo dýchá jen 10x za minutu, když normálně je to 20x za minutu. To mě zneklidnilo, tak jsem si řekla, jaký je asi puls. Změřila jsem puls fyzického těla z astrálního těla, které se vznášelo, začala jsem počítat, bylo to 32 místo normálních 60 v klidu. Pak jsem opravdu zneklidněla a řekla si, hej, to umřu nebo co? To tělo umře? Ale mé myšlenky byly v astrálním těle. Ve fyzickém těle nebylo nic, bylo to jen jako staré šaty. Když jsem si pomyslela, ach, já asi umírám? Pomyslela jsem si, ach maminko, pomoz mi. Maminka bydlela 800 km odtud, na jihu Helsink. A když jsem to řekla, ve své mysli, během sekundy jsem byla v Helsinkách. Ve velké místnosti, kde jsem vyrostla, a viděla jsem maminku
a svou neteř, která byla pět let stará, a povídaly si. Neslyšela jsem, co si říkají, byla jsem tam jen jako vědomí. A viděla jsem matku, jak šije nějaké dlouhé šaty, ručně, asi dárek pro mě nebo co.
Pak jsem si pomyslela, kde je má sestra. A najednou pink, byla jsem na koktejlové párty, dívala jsem se, uviděla jsem sestru, flirtovala s rodinným přítelem, koukám, kde je manžel, nebyl tam.
Pak jsem si pomyslela, ach, já chci domů. A okamžitě, v sekundě jsem byla zase doma. 800 km, v Rovaniemei, vznášela jsem se. Viděla jsem astrální tělo, jak se vznáší, bylo to jako odstředěné mléko, bez vnitřních orgánů, což je zajímavé, vaše světelné tělo nemá sexuální orgány, ani vnitřní orgány, je to jenom světlo. A tak jsem prostě takhle plula a myslela si, já budu mít mořskou nemoc. A myslela jsem si, vsadím, se že když tam nepřijdu, tak se tělo udusí. Všechny myšlenky byly v astrálním těle, a ve fyzickém nebylo nic. A pak jsem to zkusila, a zup, byla jsem zpátky. Uf, byla mi zima, byla jsem ztuhlá. - Proč jste si myslela, že zemřete? - Když jsem se tak vznášela, a když jsem se vrátila, chtěla jsem se prostě vrátit do těla. Na smrt jsem vůbec nemyslela. Protože jsem dělala astrální cestování. To jsem předtím ještě nikdy neděllala. A pak když jsem se vrátila, usnula jsem, a ráno jsem zavolala otci, rodičům do Helsink. Řekla jsem: Co dělala moje matka v 8 hodin večer? Otec: Jo, to já ti nemůžu říct, protože je to vánoční dárek, řekl otec. A já jsem řekla: jsou to dlouhé šaty s kytkami ručně vyšívané? Otec: Jak to víš? Řekla jsem mu ten příběh a on: Nikdy to nikomu neříkej. A já jsem to řekla do finských novin.

- Jak na to reagoval finský tisk? - Měla jsem spoustu interview, dostávala jsem denně třicet dopisů. Od lidí, kteří měli ty zážitky, ale nikdy se o tom neodvážili říci. V Helsinkách byl 60letý právník, který mi napsal a řekl, že měl úplně stejný mimotělní zážítek. Nikdy o tom nikomu neřekl., ani své manželce. Pak jsem byla vdaná za norského diplomata a ten věděl o těchto věcech, ale trvalo několik let, než řekl: Když jsem byl malý a měl jsem horečku 40°, taky jsem se dostal ven z těla. Muži si o tom nikdy netroufnou mluvit oficiálně, ale děje se to lidem pořád, není na tom nic směšného. Není na tom nic abnormálního. Když máte nehodu, dostanete se ven z těla, a když nezemřete, zase se vrátíte zpátky. -Jsou to lékařsky známé jevy? -Teď už ano. Před 30 lety ne. Zážitky v blízkosti smrti ale měli lidé vždycky. A když si vezmete kteréhokoli průměrného lékaře, pořád ještě o tom dost nevědí. Nevědí, prožože věří diagnostickému statistickému manuálu pro duševní nemoci, což je šílené. Je normální, že to můžeme dělat, protože jsme energie.

A když se ptáte, jakých je pět nejdůležitějších bodů, tak ten, že smrt neexistuje, je úplně nejdůležitější. Nemůžete zemřít. A paranormální jevy jsou normální. Jsou naprosto normální, jsou součástí našeho rozvoje, naší duchovní entity, není na tom nic bláznivého. -Můžete tedy něco rozvíjet nebo ne? - Například telepatii.

Víte, ta věc s kontrolou mysli je velmi zlá, protože mají tzv. syntetickou telepatii. Mohou do vás zavést myšlenky, mohou zavést do vaší hlavy hlasy, a samozřejmě hlasy v hlavě znamenají, že jste blázen. Mohou to dělat a udělali to v první válce v Iráku. V rozkazech vojákům přímo do jejich hlavy. - Američané? - Ano. - A ta technologie ... Používali to také na nepřítele? - Určitým způsobem ano - to si pamatuji, byla jsem tak šokovaná - viděla jsem obrázek, kde vojáci přicházeli z bunkrů - iráčtí vojáci - měli bunkry se zdmi tlustými asi 3 yardy, měli potraviny a vodu na 6 měsíců, a Američané nad ně poslali helikoptéry, a měli arabské tlumočníky, kteří k nim mluvili. a vysílali rozkazy pomocí mikrovln, aby vyšli ven. Jejich mysl byla ovládána. A najednou ti chlapi všichni vyšli ven. Úplně bezdůvodně, nikdo na ně fyzicky neútočil. Bylo to provedeno pouze kontrolou mysli. Jeden irácký plukovník zvedl ruce nahoru, protože na něj použili kontrolu mysli, nikdo na něj nestřílel, a on zvedl ruce, že se vzdává. Všichni se vzdali, protože tam byla ta helikoptéra. To jsou neuvěřítelné věci, co můžete udělat. To je zbraň, neuvěřitelná válečná zbraň.
V r. 1991-2 jsem byla v Praze, byl tam americký lektor, který o tom přednášel. A bylo to publikováno a nazváno syntetická telepatie. Ale samozřejmě je i normální telepatie. Mezi zvířaty a lidmi a lidmi navzájem. A zejména když jste si s někým blízcí. Jako matka a dítě. Je tolik příběhů, jak matky vědí, co se děje dítěti na druhé straně světa. Například nehoda, a matka to cítí. A podobně. Takže to není nic abnormálního. Zcela to náleží k lidské bytosti.

A tím jsme došli k nejdůležitějšímu. A to je, proč jsme tady. Co znamená být lidskou bytostí na této planetě? Proč jsme tady? Někteří hnědí, někteří žlutí, bílí, jacíkoli, všichni máme zuby a vlasy a pět prstů. Proč se tak bojíme, když někdo nemá zuby, ani pět prstů - to mluvím o mimozemšťanech. Je jich ve vesmíru mnoho a mnoho různých ras. A všichni nevypadají jako my.
Tak proč se bojíme? Stále se domníváme, že jsme tímto tělem. A zatím jsme energií. A energii můžete vidět očima. Když se na někoho podíváte, tak ji cítíte. To je to, co bychom měli dělat se všemi ET a všemi formami života ve vesmíru. Zatím jsme tak omezení, myslíme si, že všichni mají vypadat jako my, a že na jiných planetách není život, protože tam není voda, protože tam není kyslík. To my potřebujeme vodu a kyslík, jiné rasy ne. Ale my říkáme, že oni to také musí mít.

- Takže jak poznáme skutečné mimozemšťany od falešných? - Napsala jsem o tom v poslední knize Tajné světy, protože jsem dostala spoustu mailů od lidí, kteří mají kontakty, a vždycky říkají, že jsou rádi, že mohou mluvit s někým, kdo je nezesměšňuje. A finské kontakty jsou všeobecně velmi a velmi pozitivní. Jsou pozitivní, oni přijdou v noci, mluví s vámi, vezmou vás nahoru, neobtěžují vás ničím špatným. Podle mého názoru otázka zní, zda je to skutečnost. Protože by to mohla být také kontrola mysli. Jak to rozlišit?

-Znáte nějaké projekty, které to dělají? - Mám jich celý seznam, mohu vám ho potom ukázat. Je to jedna stránka. Zkoušeli to už v 50. letech, Naomi a tak. -Jakže se to jmenovalo? -MKUltra, MKNaomi, Rainbow a tak. Já toho mám celý seznam. A samozřejmě si představte, jaká technologie byla v 50. letech, a jaká je asi v r. 2009.

-Koncem 40. let a v 50. letech se toho stalo hodně. - Hodně, ano, třeba sestřelili UFA, kde dostali hodně mimozemšťanů. Tak získali informace. - Možná to bylo už ve 30. letech? -Pravděpodobně. Já jsem byla ve Washingtonu D.C, v dubnu 2008, na konferenci Second Inside, jak tomu říkali, a tam byl Jesse Marcel, který je doktor, žije v Montaně, je to plukovník v penzi. Jeho otec byl Jesse Marcel senior, který přinesl domů kus UFO a ukázal ho synovi, kterému bylo tehdy 11, a řekl: Podívej se na to, to už nikdy neuvidíš. A ten jedenáctiletý chlapec, Jesse Marcel junior, tam nakreslil figury, které byly jako hieroglyfy. A také ve své přednášce ukázal obrázky UFO z roku 1800. A z amerického UFO z r. 1932. A všeobecně se říká, bylo to v r. 49. Oficiální informace je často lež.

- Mluví se hodně o zapojení německé válečné techniky, i švédské. - Ano, to pokračuje. -Takže, vzhledem k poloze Finska, byla jste v Rusku na nějaké konferenci. Můžete o tom něco říci? - Byla jsem na Sibiři, v Novosibirsku, bylo to zajímavé, o výzkumu v arktické medicíně. Já jsem v tomto oboru pracovala ve Finsku a v komisi severských zemí. A věc, která mě skutečně dostala, bylo, že - myslím že se jmenoval doktor Kašnarcev - dělal výzkum s bakteriemi a jejich vědomím z jednoho souboru do druhého. Když se něco dělo s bakteriemi na jedné straně, na druhé straně reagovaly. Což je zajímavé, když si uvědomíte telepatii, vědomí ...- Takže bakterie mají vědomi? -Já mám na mysli komunikaci. A myslím, že my lidé jsme trochu rozvinutější než bakterie, takže máme úžasnou energii a možnosti pro komunikaci. Normální telepatickou komunikaci.

- Řekněte něco o sovětském výzkumu o psychických jevech. -Sovětská akademie věd oficiálně po celá desetiletí zkoumá paranormalitu. Samozřejmě, protože je to zbraň. A na konferenci v Moskvě byli členové Akademie věd, kteří dělali prezentace, to bylo v r. 91, a co mě nejvíce překvapilo, byla jejich otevřenost ohledně výzkumu. - Jak jste se dostala na tu konferenci? -Věděla jsem to od Rimy Laibow, která je psychiatr, známé z předchozí konference. Ona mi řekla, že jede do Moskvy na konferenci. A já jsem řekla, jestli je to možné, pojedu taky, byla jsem ve Finsku a to je blízko, a ona řekla, ano, je to otevřené, jen přijeď. Tak jsem sedla do letadla a přijela. Bylo to docela snadné. Ani to nic nestálo, bylo to zadarmo. Byl tam jeden asistent profesora ... - Možná to bylo tak otevřené proto, že to bylo před pádem SSSR. - Ano, přesně tak, a ta energie, že něco má padnout a něco nového přijít, tam byla. Mezi těmi 400 lidmi v přednáškové místnosti byla neuvěřitelná energie. - A co tam bylo za lidi? - Už jsem to říkala, piloti, testovací piloti, jako Marina Popovič, jako posluchači, doktoři. A ukázala se jedna věc. Já sice bohužel neumím rusky, ale byla tam jedna paní, se kterou jsem se setkala na dřívější konferenci, tak jsem ji požádala, aby si sedla ke mně a trochu mi překládala. Ale další den byl velmi podivný, protože ona nepřišla, ale přišli dva muži. Já jsem byla už vdaná za dva důstojníky,
já poznám tu strnulou šíji ... - A co se stalo, že se to změnilo? - Já nevím, asi si uvědomili, že jsem cizinka, a tak chtěli na mě dohlížet. Řekla jsem jednomu z nich, když ten druhý odešel, vy jste důstojník. A on se divně tvářil, ale já jsem řekla, já to cítím. Já to vím. Co máte za hodnost? Plukovník. A ten druhý, co šel na toaletu, je můj šéf, generál. Ti byli v publiku. A pak jsem nikam sama nesměla jít, vodili mě do hotelu a všude. To bylo vlastně dobré, protože jsem byla sama v Moskvě a mohlo se stát cokoliv. Byla jsem tedy vděčná za informace. Ale Marina Popovič, se kterou jsem se setkala dříve, bývalá manželka generála Popoviče, který zahajoval konferenci, s tou jsme byly domluvené, že si další den promluvíme, ale už nepřišla. Asi někdo zasáhl. Nevím.

Ale nejlepší věc z té konference byla, že tam byl ten ruský asistent profesora, který také jezdí na výbory NASA, měl přednášku o kontaktech s UFO, pozitivních, a zkušenostech z blízkosti smrti. - Takže on, ruský expert, jedná s NASA? - Ano. Měl přednášku o pozitivních kontaktech v Moskvě. O UFO a zkušenostech z blízkosti smrti. Jak se lidé pozitivně změní po dobré zkušenosti s UFO a dobré zkušeností z blízkosti smrti. Ty změny jsou stálé a jsou stejné. Mně se to zdálo neuvěřitelné, sama jsem totiž došla ke stejným závěrům, ale když jsem to slyšela z pódia v Moskvě, víte, to bylo prostě fantastické. Ve Spojených státech to neuslyšíte. Protože, jak už jsem říkala, je rozdíl mezi Finskem a USA, my smíme říkat, co chceme, a nejsme pronásledováni, a přijedete do Států, nebo do Norska, které je v NATO, a jste obtěžováni příšerně, jakmile otevřete ústa. 

- A vás pronásledovali?
 - Ano, kvůli informacím, které podávám. A přitom moje informace jsou zcela veřejné, nemám žádná tajemství, nic takového. Ale je za tím spousta práce, je třeba se "prokopat" informacemi ze starých přísně utajených dokumentů, které jsou teď přístupné. Protože je svoboda informací. - A jaké informace získáváte z těch starých dokumentů? - Tak zaprvé, že lidem se neříká pravda. Lidem se lže. To je celá podstata. - Kde ty lži jsou? - Na zemi.
A oficiální informace jsou většinou lži. - Takže co je realita? - Realita je, že nejsme ve vesmíru sami. To je můj druhý hlavní bod. Smrt není, a my nejsme sami ve vesmíru. Když půjdete do observatoře, v jakékoli zemi, a uvidíte tu maličkou skvrnku, které se říká planeta Země, (ztráta záznamu) ...... a když to víme, už nemůžeme říkat, že jsme ti jedineční.

6 komentářů:

 1. Opravdu zajímavé až zarážející

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A mě na konci tohoto překladu jako "bonus"zarazilt 4 roky starý komentář, což je zhruba doba,kdy jsem tě naposledy potkala před ČNB když jsi venčil svou fenku a já tam blaznila jako bosonožka. Pokud jsi tedy ten Mirek Švenda, který myslím 😁 Tady je Barbora,cos ji dal kdysi svou vizitku v Sansho a posílám pozdravy ve smíru do celého Kosmiru,aby došel vzkaz až k tobě.. ♥️😘😉

   Vymazat
 2. Chcela by som vedieť, či sa dá niekde zohnať kniha Smrť neexistuje od Rauni Kilde. Hľadala som aj v angličtine ale bezvýsledne :-(

  OdpovědětVymazat
 3. Jak je možné že Raudi, zabývající se duchovnem nezná základní nauku z písem, že :,,Duše která hřeší, ta zemře,,. Nebo-li duše je smrtelná. ?? Po lékařských zákrocích lidé vidí sami sebe, nebo i při klinické smrti ale to nedokazuje oddělení člověka od hmotného těla, Bible naproti tomu učí že když Bůh stvořil Adama z prachu zemské půdy (z prvků země),vdechl mu do chřípí dech života a člověk se stal živou duší (v Řečtinš PSYCHÉ, v Hebrejštině Nefeš). Nebo při potopě světa Písma označují osm cestujících na Arše jako duše. ,, ...a Archa unášela ve vodách potopy osm duší,, . Tato paní je myslím zapadlá do spiritismu a je ovlivněna démonskými podvody. Po smrti totiž nic není a jak píše Kazatel, :,, Po smrti není ani práce ani jiné činnosti, neboť člověk se ubírá do svého místa, ke kterému spěje, jeho památka je zapomenuta.
  Ale Bible učí o vzkříšení do budoucna zde na zemi, neboť Rajské podmínky na zemi budou obnoveny. Jestli jde někdo po smrti do nebe tak jen svatí, kteří jsou vyvoleni a těch je přesný počet, 144000,:,,A nikdo neuměl zpívat tu píseň, jen těch 144 000, kteří byli vzati ze země,, .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Adam se stal duší, nedostal duši. Je přeci rozdíl, když řeknu že "jsem osel" anebo když řeknu "mám osla".

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.