6. února 2010

Thomas Bearden: Teroristické využití skalárních zbraní

Thomas E. Bearden, vědec, který se zabýval skalární interferometrií, volnými energiemi, Teslovými zbraněmi atd. (viz heslo wikipedie) napsal ke 3. výročí událostí 9/11 varující článek o teroristickém využití skalárních zbraní . Článek je velmi rozsáhlý (62 stran!). Zatím z něj vybírám kapitolu o  využití skalárních interferometrů v meteoinženýrství a dalších oblastech. Beardenův web zde.: http://www.cheniere.org/
Dle Beardena jsou tyto teroristické zbraně (kromě Ruska) zejména v rukou japonské mafie Yakuza, která jimi vede teroristickou válku proti USA (a celému světu). To zní docela pravděpodobně: proč by si např. sami Američané na svém území prováděli hurikány, sněhokalypsy, sabotovali starty raketoplánů atd.? 
První body Beardenova článku mi velmi souhlasí s tím, co pozorují na průběhu umělého počasí: zvláštní střídání tlakových výší a níží, jejich udržování či posunování, blokování či urychlování postupu front...
Takže docela věřím, že to počasí fakt dělají tak, jak píše Bearden.

Skalární elektromagnetické zbraně a jejich teroristické využití: současné strategické aspekty asymetrické války proti USA
T. E. Bearden, 13. 10. 2004 (ke 3. výročí 9/11/01)

Kapitola 16:
Některé schopnosti skalárních interferometrů v oblasti vytváření počasí a geofyzíkálních událostí:


a) Řízení tryskového proudění a tím i „řízení“ a „vedení“ meteorologických celků. Ohříváním vzduchu v jedné oblasti se vzduch rozpíná, takže je řidší. Tím interferometr vytvoří v této oblasti nízký tlak. Postupným posunem „ohřívané oblasti“ (posunem umístění interferenční zóny) je tlaková níže „řízena“ a je předurčen její postup. Ochlazením vzduchu v některé oblasti vznikne oblast vysokého tlaku, která může být řízena stejným způsobem. Vytvářením mnohonásobných výší a níží a jejich obratným rozmisťováním a řízením mohou být přiváděny tryskové proudy a další převažující větry, mohou být „zachyceny“ a kormidlovány. Toto umožňuje podstatné zvýšení schopnosti řízení účinků počasí.

b) Ohřívání a ochlazování vlhkosti a vzduchu v rozsáhlé bouři nebo frontě může ovlivnit sílu bouře.

c)Vytvořením negativních pulsů uvnitř bouře tzv. Diracovy mořské díry „požírají“ elektronový náboj v bouři, zmenšují náboj v bouři a snižují její sílu.

d) Vytvářením pozitivních elektromagnetických pulsů uvnitř bouře mohou být dodávány další elektrony z Diracova moře, což zvýší náboj a sílu bouře.

e) Vytvořením velmi široké rotace na cestě bouře a pak náhlým snížením průměru křivky angulární moment bouře vytvoří koncentrovaný rotační vzestup, jehož výsledkem je vznik tornád, vodních vírů atd.

f) Při vytvoření rozsáhlé oblasti vysokého tlaku tato oblast funguje jako blok pro normální větry a bouřkovou aktivitu s nižším tlakem.

g) Při vytvoření rozsáhlé oblasti nízkého tlaku působí tato oblast přitažlivě pro normální větry a bouřkovou činnost o vyšším tlaku.

(Obrázek: oblačné skalární vlny.)
h) Soustředěním interferenční zóny do nitra vulkánu, do magmatu, a neustálým dodávání EM energie do piezoelektrické hmoty se vytváří ve vulkánu stále větší tlak a může dojít k erupci. Když je zvyšování tlaku aplikováno pomalu, pomalý nárůst tlaku bude statickým třením udržován déle, takže před erupcí je dosaženo vyššího tlaku. To má za následek rozsáhlou a prudkou erupci, s dalekosáhlým rozptýlením popela, lávy atd.

i) Když se tlak zvyšuje rychleji, dojde k erupci za nižšího tlaku, takže je menší.

j) Interferometry mohou vytvářet veškeré „vzory“ EM energie – zářící koule, polokoule atd.; ty mohou být použity proti různým cílům, buď pro elektrickou a elektronickou destrukci, nebo pro elektromagnetické exploze těchto koulí, jakmile dosáhnou zamýšleného cíle.

k) Ukládáním energie ve zlomové oblasti zvýšená piezoelektrická aktivita povede ke zvýšenému tlaku ve skalách a vyvolá zemětřesení, když dojde k posunu zlomových desek. Přizpůsobením rychlosti ukládání dodatečné energie lze řídit intenzitu výsledného zemětřesení.

l) Zvýšením náboje bouře může být zvětšena její elektrická aktivita a výsledné údery blesků. To je užitečné např. při opakovaném způsobování rozsáhlých lesních požárů, zejména když je to kombinováno s výrobou počasí způsobující dlouhodobé sucho. Na druhou stranu snížením náboje bouře může být snížena její elektrická aktivita a rovněž údery blesků.

m) Opakovaným zaváděním pulsů negativní energie do oblasti, kde jsou živé bytosti, mohou být zvířata i lidé přímo zabíjení. Silné pulsy povedou k okamžité smrti, kdy těla bezvládně klesnou, aniž nervové buňky jeví podráždění. Vše živé – buňky, mikroby, viry v zasažených tělech je okamžitě zabito a těla po celý měsíc i déle netlí. Sověti testovali tyto zbraně v tomto režimu proti dvěma afghánským vesnicím, a je pravděpodobné, že Yakuza je nyní schopna vyrábět přenosné zbraně s touto schopností.

n) Protože longitudinální EM vlny používané v interferometrii skalárního interferometru snadno proniknou Faradayovým štítem, oceánem, zemí atd., jsou tyto zbraně velmi užitečné při útoku na hluboké podzemní cíle a zařízení pro jejich poškození či úplné zničení.
V Japonsku Yakuza demonstrovala tuto schopnost při několika příležitostech, pro zabití japonských kritiků uvnitř hlubokých úkrytů či opevněných zařízení. Významný vliv na strategická velící a kontrolní centra v podzemních bunkrech je velice ceněn. V podstatě veškerá zařízení a personál jsou takto zranitelná.

o) Používání přenosného skalárního interferometru pro ničení elektronické kontroly normálních nebo jaderných elektráren na dálku je zřejmé. U jaderných elektráren je riziko rozpuštění. Elektrická kontrola potrubních ventilů atd. je také zranitelná. Sklady vyhořelého paliva jsou obvykle pod vodou ve vodních nádržích nebo v normálních elektrárnách. Pokud se z těchto nádrží vyčerpá voda, tyče se začnou ohřívat a tavit, přičemž může dojít k velmi nebezpečnému úniku radioaktivity.

p) Útok skalárním interferometrem je smrtelný pro kontrolní systémy hydroelektrických přehrad.

q) Tento útok je smrtelný pro rozsáhlé elektronické komplexy, jako transformační a kontrolní systémy, centralizované kontrolní systémy elektrického vedení a jeho součásti. Lze provést na krátkou i dlouhou vzdálenost.

r) Tento útok je smrtelný pro chemické závody, rafinerie, sklady paliva, cisternové sklady – může být rovněž proveden přenosným zařízením.

s) Vysoce zranitelné útokem skalárního interferometru jsou i zařízení na zemní plyn, ropné tankery.

t) Skalární interferometrie může provést snadno nápory do distribuční sítě elektrické energie, takže může systematicky poškozovat tuto síť, navozovat stavy nouze na většině dodavatelských elektráren. Podle potřeby může tato síť být udržována opakovanými útoky v nefunkčním stavu.

u) Existují mnohé další způsoby použití skalární interferometrie v počasí, atmosféře, zemských pohořích, na dně oceánů, atd.

8 komentářů:

 1. Zdravím. To je dost zajímavá teorie s tou Jakuzou,ale jak do toho všecho zapadá chemtrails po celé planetě?

  OdpovědětSmazat
 2. To by mě taky zajímalo. Američané nepochybně trénují převzetí počasí do svých rukou, ale Rusové jistě taky, a Yakuza se třeba do toho plete oběma.
  Možná je to opravdu válka, jedna strana chemtrailsuje někde a druhá dělá chemtrailsovou protiakci zase jinde, pak tam zaměřují klimatické zbraně a vzájemně si škodí nebo se brání škodám.
  A možná je v tom stran více, a možná jsou všichni nějak domluveni ... o tom všem tady rozumuju od začátku, zatím marně.
  My můžeme tak leda vymýšlet hypotézy. Bohužel pravdu se nejspíš nikdy nedovíme. Možná za pár generací to vyjde najevo, co se tu vlastně dělo.

  OdpovědětSmazat
 3. Nevím jak Jakuza, ale můžeme v těchto dnech, kdy přišla obleva, sledovat, jak se zase dělají "hokusy-pokusy" plus-mínus kolem pyrenejského poloostrova a nad ním - cca kousek atlantiku a západní část středozemního moře

  Klidně to můžou dělat z Afriky. Ještě jsem to nevysledoval dokonale. Někde jakoby někdo něco ze Sahary prováděl, ale tady i někde ve Španělsku.

  OdpovědětSmazat
 4. Je tu ještě možnost, že Thomas E. Bearden rozumí technické stránce věci mnohem lépe, než stránce mocenské. Boj dezinformacemi je účinný a nenápadný. Jednotlivec se nemusí vyznat v tom, co je pravda. A pro Američany je schůdnější věřit ve zdroj zla u protivníků, než u sebe.

  OdpovědětSmazat
 5. V tejto veci plnej neuveriteľných záhad by som chemtrails pokojne tipoval najskôr na odtienenie fotónovej energie,ktorá škodí mimozemským entitám zvaným "šediváci" alebo aj Greys.Keď konšpirácia tak poriadna, nie? :)

  OdpovědětSmazat
 6. Pepr: Tohle je jen malý úryvek z jednoho článku, ale Bearden k tématice vlastnictví a použití zbraní napsal dost knih, viz jeho web. Myslím, že on je ten, kdo ty informace opravdu má, ne ten, kdo se snaží orientovat v politice.

  OdpovědětSmazat
 7. amici si shodili veze, testuji zbrane na svem vlastnim obyvatelstvu, nasilne ockuji vlastni obyvatelstvo podezrelymi vakcinami...

  proc by si nemohli delat sbehove boure a hurikany na svem vlastnim uzemi

  treba aby presvedcili obcany, ze je treba zvednout dane na boj s globalnim oteplovanim... :)

  spise souhlasim s tim, ze nejvetsi silenci v oblasti manipulace pocasi jsou stale USA (Haiti?!)
  rek bych, ze chemtrails na nasem uzemi pochazi rizeni bilderbergu apod., kde tomu veli predevsim byvali USA politici a "generalove"

  p.s.: diky za clanek, je tam vsechno pekne shrnuto o metode rizeni pocasi pomoci skalaru

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně a zítra v Praze pristanou vetřelci :)

   Smazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.