10. února 2010

Umělé sněžení pro celou Evropu

Tak to vypadá, že to bude větší sněžení, nejen jihočeské. Všimněte si, že od severu jde studený vzduch, od jihovýchodu nad něj ženou teplý vlhký vzduch. To vše důkladně prošlehávají a vytvářejí velmi silnou vrstvu oblačnosti, ze které by toho mohlo nasněžit fakt dost. Místo založení oblačnosti (Řecko, Turecko) je opět ošetřováno harpovými blesky.
Na animaci je to krásně vidět, ale blog ji bohužel nebere. Ale můžete si ji pustit na meteoxu.

3 komentáře:

 1. Dovedeš vysvětlit, proč sami amíci mají teď tolik sněhu na východní straně? Přemýšlím nad tím a nějak mi to stále uniká.

  OdpovědětVymazat
 2. Dokáže vůbec někdo něco k tomu povědět? Ohledně té hromady sněhu ve státech, proč by sami sobě škodili?

  OdpovědětVymazat
 3. Není nikdo, kdo by na to pravdivě odpověděl, i kdyby to náhodou někdo věděl. My můžeme jen spekulovat.
  Já myslím, že udělali (Ale kdo? Rusové? Američané? Mossad? Yakuza? Někdo další? Všichni dohromady?) díru do atmosféry, aby sem napustili trochu chladu z vesmíru, což jim pomohlo ochladit severní polokouli a vodit velká trysková proudění tak, aby se chovala extrémně. Extrémní sněžení v teplých oblastech, extrémní teplo v dějišti ZOH, takže tam nemají sníh...
  Možná je to válka, a možná jsou to jenom manévry. Mají přece v plánu ovládnout počasí do r. 2025.
  Logiku v tom nehledejme, cožpak veškeré vojenské počínání má nějakou logiku a rozum? Je za tím pouze šílenost světovládců.
  Pravdu nám nikdo neřekne, bohužel...

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.