7. června 2012

Rozpíjející se chemtrails

Zdravím Orgonete, snímek jsem pořídil ráno okolo 6 hodiny ranní dne 6.6.2012. Myslím, že nepotřebuje delší komentář. Chemtrails sleduji už nějaký ten měsíc, ale tak rozsáhle rozpínající se čáru jsem ještě nezaznamenal. Pro zvýraznění jsem fotku prohnal SW úpravou mapování tonality.
"""" S pozdravem KoprPe """ 13 komentářů:

 1. Kdyby to nebylo takové svinstvo, tak je to i hezký. Ale co s tím dělat? Octování celkem jde, ale jen když je toho málo. Ve finále mi to stejně zahalí nakupené vrstvy, které dotlačí vítr. Keramikanos:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Dobry den,

  kam zmizeli odkazy na Zemetreseni ve svete, Katastrofy, nebo Aktualni Preletove mapy letadel ?
  Hledam hledam...nemuzu najit :(
  Dekuji

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tohle je fakt pořádný mazec! :-/

  OdpovědětVymazat
 4. Zveřejňování fotografií s "počmáranou oblohou" je velice přínosná věc a pro osvětu ve věci chemtrails má své místo. Otázkou ale zůstává zda tyto fotky upravovat před jejich zveřejněním. Upravená fotografie/myslím upravená v barevném spektru/ ztrácí podle mě hodně na své věrohodnosti. I z nepatrného mráčku lze pomocí programu na úpravu HDR fotografií udělat ten správný "harpochemomrak" pár kliknutím myši....Doporučuji používat UV filtr k focení oblaků, což ovšem neumožňují "kompakty". V tomto případě je úprava spíše na škodu. Pomohlo by třeba i zveřejnění původní fotografie pro porovnání.
  Neb

  OdpovědětVymazat
 5. Dnešní ranní našlehaná obloha.. Dobříšsko: http://imgup.cz/?v=f/dsc01288.jpg

  OdpovědětVymazat
 6. Ještě jednou Dobříšsko.. =) Tak jsem zjistil o co ráno šlo.. Dle srážkového radaru mělo u nás krásně pršet: http://imgup.cz/?v=f/dobsko.png
  Bohužel ale, dle předchozí fotky, to perfektně rozšlehali! :/ Ani teď neprší!

  OdpovědětVymazat
 7. Jój tak tohle je vidět pořád:) ale tohle vypadá dost strašidelně, příště už to radši ničím neproháněj:)

  Coccinelle

  OdpovědětVymazat
 8. Něco podobného jsem nafotil předloni, je tam také vidět názorný rozdíl mezi chemtrails a contrails, pro chytrolíny, co chemtrails považují za ujetou konspirační teorii:
  http://ulozto.cz/xrZvJ57/pa080108-jpg

  OdpovědětVymazat
 9. Je to fake, pokus o senzaci, naletí jen debilové.

  OdpovědětVymazat
 10. Bývalý šéf sekce FBI Ted Gunderson (en.wikipedia.org/wiki/Ted_Gunderson) vyzývá v otevřené nahrávce k okamžitému zastavení usmrcování lidí a zvířat pomocí tohoto tajného globálního projektu. www.youtube.com/watch?v=gR6KVYJ73AU

  Tuareg.

  OdpovědětVymazat
 11. podobné svinstvo sleduju nad prahou a mám to i natočené na video

  OdpovědětVymazat
 12. Myslím, že by se takové fotky neměly prohánět čímkoli, pak nutně vzniká podezření, jetli to není celé photoshop. To je jen dobře míněná rada.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.