7. června 2019

Umělé bouře v USA jsou obřích rozměrů

Umělé bouře v USA jsou obřích rozměrů
Sepsal Orgonet
7. 6. 2019

Technologie vybuchujících bouří se používá po celém světě k vyrábění záplav. V USA je vše samozřejmě ve větším měřítku. 

Náhodou jsem zachytil gif, jak se šíří umělé bouře, které se podílely na 2. vlně záplav v Iowě koncem května (po obrovských záplavách v březnu). Vidíte, jak se oblačnost šíří z jednoho bodu výbuchu... Škody jsou nedozírné, mnoho farmářů pěstujících obilí a kukuřice je bez prostředků. A to jsou jen jedny z mnoha umělých záplav, které postihují USA v posledních letech.


Tento obraz tvoření záplav je pokaždé stejný a typický. Nechápu, že se lidé neptají, jak může oblačnost vznikat přirozeně tímto způsobem....


3 komentáře:

 1. Komu asi vyhovuje likvidace zemědělství v USA? Jasné jako facka. Globalistúm. Oni ovládají meteozbraně. Když nebude domácí kukuřice, musí ji USA nakupovat jinde, ostatní komodity také. Ať se Trump i potrhá, nebude se mu dařit udělat USA great again. A to to globlčíkům jde.

  OdpovědětVymazat
 2. Jestliže se duchovní hodnoty nahradí materiálními, nelze nikdy zajistit jakoukoli stabilitu života, protože v přírodním stupni NENÍ NIC STABILNÍ. Je třeba si pamatovat, že stabilita přírodního stupně se udržuje přítomností svých duchovních principů.
  Pozornost lidí je záměrně odvedena od jejich vlastních niter, kde sídlí jejich duchovní „Já“ a kde je říše duchovnosti.
  Vynucuje se, aby každý vnímal sám sebe ne z pohledu niterného já, ale z pohledu vnějších očekávání, standardů a stereotypů. Začíná se myslet, že jeden je vskutku touto rolí, touto maskou a tím, co se předpisuje, aniž by byl něčím jiným. Takové ztotožnění se s vlastní maskou a rolí vede k zavržení, či přinejmenším k přehlížení skutečného já, kde se nachází pravá duchovnost. Takže to odvádí pryč od duchovnosti. Jak Carl Gustav Jung správně zdůrazňuje, je to nebezpečná situace, která ústí v duševní nerovnováhu vedoucí ke všem druhům duchovních, duševních, emočních, intelektuálních, sexuálních a fyzických poruch.
  Povaha současného systému (pseudolidstva) tím, že je nepřirozená, patologická a nenormální, neustále vytváří a vyzařuje atmosféru všech druhů negativních, násilných, nenávistných, zvrácených, zdeformovaných myšlenek, idejí a tužeb.

  Kvůli duchovnímu principu manifestace, který říká, že jakékoli ideje, myšlenky či přání jakékoli sentientní entity mají sklon se aktualizovat a uskutečnit ve své konkrétní formě, taková negativní pojetí se stávají skutečností také na úrovni přírodního stupně (fyzického vesmíru). Zde nacházejí svůj konkrétní život. Proto tyto koncepce negativně ovlivňují přírodní prostředí na planetě Zemi. Například násilí je násilím BEZ OHLEDU na to, jak k němu dojde - skrze akt násilí jedné osoby či národa proti druhým, či skrze vynucené změny přírodních podmínek, což vede k drastickým změnám klimatu, počasí, intenzifikaci nezvyklých katastrof, pohrom, neštěstí, zemětřesení, požárů, sněhových bouří, severáků, tornád, hurikánů, období veder, sucha, nákaz, naplav, nehod a mnoha jiných násilných jevů. Není na Zemi den či týden, který by proběhl v klidu bez takových událostí. Jejich ZESÍLENÍ a frekvence výskytu ukazují, že dochází k prohlubování krize lidských systémů, což způsobuje takové reakce v přírodě.

  Jestliže někdo žije v souladu se samým sebou, žije v harmonii s přírodou. Příroda odráží zevně tento niterný stav záležitostí v lidech. Čím více disharmonie, tím více je násilí a nestability v přírodě. A obráceně - čím více je duchovní harmonie v člověčenstvu, tím je příroda stálejší, zákonitější a klidnější. Proto jsou takové drastické měny a zesílení výskytu těchto jevů v přírodních událostech dobrými ukazateli zevrubné krize veškerých lidských systémů a jejich nevyhnutelného zhroucení v blízké budoucnosti.

  OdpovědětVymazat
 3. v mainstremu psali že nejde o mrak ale o přesun kobylek. Úsměvné....co?

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.