24. září 2015

Ruské Ministerstvo obrany se domnívá, že totální porážka americké armády by trvala pouhé 3 týdny


Ruské Ministerstvo obrany se domnívá, že totální porážka americké armády by trvala 3 týdny
http://www.whatdoesitmean.com/index1916.htm
September 23, 2015
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: Orgonet

Udivující souhrnná zpráva ruského Ministerstva obrany pro vnitřní potřeby Kremlu dnes konstatuje, že je možné, aby vojenské síly Ruské federace během tří týdnů od doby, kdy by president Putin přikázal aktivaci válečného plánu „prvního úderu“ proti Americe a jejím spojencům z NATO. dosáhly totální porážky veškerých vojenských sil USA.


Podle této zprávy by totální porážka veškerých vojenských sil USA začala okamžitou destrukcí/zablokováním funkcí všech 18 amerických letadlových lodí či lodí schopných nést letadla http://thediplomat.com/2014/04/does-the-us-navy-have-10-or-19-aircraft-carriers/ , (Pozn. Orgonet: O znehybnění americké lodi více zde: http://orgo-net.blogspot.cz/2015/06/chibiny-incident-lodi-donald-cook.htmldestrukcí/zablokováním funkcí všech vojenských satelitů USA a NATO, strategickým převzetím skladů těžkých zbraní USA a NATO v Norsku a Německu speciálními vojenskými vzdušnými silami Spetsnaz, „vymazáním“ všech amerických základen v UK, nasycením vzdušného prostoru Evropské unie speciální zbraňovou technologií, a „přípravou k použití“ 500 taktických nukleárních zbraní.


Zpráva dále uvádí, že jakmile by bylo dokončeno předchozí, celkové ztráty vojsk USA a NATO by činily přes 35 000 (mrtvých, zraněných, zajatých a pohřešovaných), a materiálové ztráty by činily nejméně 15 triliónů dolarů (lodě, letadla, zbraně, atd.)

Po dosažení počáteční taktické převahy nad silami USA a NATO během prvních 24 hodin války by byl Západu vydán požadavek na ukončení nepřátelství, požadující okamžitý odsun amerických sil, jaderných zbraní a vybavení z Evropy, který jakmile by byl naplněn, ruské síly by se poté stáhly a ustoupily z dobytých území.

Pokud by byl požadavek odmítnut, síly Ruské federace by začaly ostřelovat taktickými jadernými zbraněmi vojenské základny USA a NATO v Evropě, a současně by iniciovaly EMP/elektronické zbraně proti USA a Kanadě, a „připravily by k užití“ interkontinentální balistické střely (ICBM).

Nebizarnější a nejdůvtipnější je na této zprávě Ministerstva obrany konstatování, že politcké machinace, které by vypukly na Západě, zejména ve Spojených státech, po zahájení této války, by zahrnovaly i alarmisty globálního oteplování a další podobných environmentální a sociální organizátory, a jejich strach z totální globální nukleární války by způsobil, že jak USA, tak EU by téměř okamžitě ztratily politickou vůli bojovat.

Západní frakce zastávající globální oteplování budou vyzývat k okamžitému zastavení války kvůli strachu z katastrofálního poškození životního prostředí, k němuž by došlo jadernou válkou, zatímco západní sociální inženýři by se obávali ztráty své globální antikřesťanské agendy, kdyby zvítězily křesťanské síly Ruské federace.

Je velmi důležité, jak rovněž uvádí zpráva, že desítky miliónů amerických křesťanů by velmi dobře mohly zafungovat jako „pátá kolona“ https://en.wikipedia.org/wiki/Fifth_column podpory Ruské federace, vzhledem k tomu, že se musejí bránit před svými vlastními „démonickými“ vůdci ničícími jejich stát, neboli by tito křesťané hájili křesťanské síly Ruské federace, které by se snažily osvobodit Spojené státy, Evropu a zbytek světa od do očí bijícího přesunu Západní společnosti k „satanskému designu“.

A kdyby tato „pátá kolona“ křestanských Američanů podpořila Rusko, jak prohlašuje zpráva, byla by odvrácena všeobecná jaderná katastrofa, a Spojené státy pod novým křesťanským vedením by byly schopny se navrátit k mírumilovnému způsobu života a přestaly by terorizovat svět. 


Připravenost americké armády, jak uvádějí zdroje, je nyní na historickém minimu http://www.armytimes.com/story/military/capitol-hill/2015/03/11/army-leaders-testify-budget/70174114/ , a polovina jednotek amerických mariňáků na svých domácích základnách je pod úrovní válečné připravenosti http://www.cnn.com/2014/11/15/us/marine-corps-readiness/ . Zpráva dále uvádí, že masový odchod amerických křesťanů z amerických vojenských sil http://fellowshipoftheminds.com/2015/09/20/christians-are-leaving-the-u-s-military/ zanechal tyto kdysi obávané bojové jednotky bez základního tréninku v neschopnosti vést válku, a to kvůli sexuální/genderové experimentaci Obamova režimu.

Mezi četnými šokujícími příklady uvedenými ve zprávě ruského Ministerstva obrany, jak hluboko americká armáda klesla za Obamova režimu v sexuální deviantnosti, je například zpráva o amerických námořnících v Okinawě, kteří dělají transvestitní show http://www.stripes.com/news/gay-lesbian-troops-perform-in-drag-at-kadena-air-base-fundraiser-1.270747 , a zpráva o amerických kadetech, kteří byli přinuceni pochodovat v ženských botách na podpatcích jako součást „výchovy k odlišnosti“ http://www.ijreview.com/2015/04/301448-controversy-after-rotc-cadets-allegedly-forced-to-march-in-event-wearing-questionable-footwear/ .
(Pozn. Orgonet: O tom česky článek na Orgonetu: http://orgo-net.blogspot.cz/2015/04/srandicky-kadeti-us-army-ve-vysokych.html)President Obama nyní určil jako velitele americké armády Erica K Fanninga, otevřeného homosexuála http://www.cnn.com/2015/09/18/politics/eric-fanning-secretary-of-the-army/ , čímž odmítl naslouchat svému vlastnímu Centru pro vojenskou připravenost, které ho v červnu varovalo, že nové genderové pořádky Pentagonu vedou „odlišnost“ do extrémů http://www.cmrlink.org/content/home/37683/pentagon_s_new_gender_order_takes_diversity_to_extremes a tím dále oslabují bojovou sílu Ameriky.Jak zpráva odhaduje, kdyby měly tyto síly čelit křesťanským silám Ruské federace, trvalo by pouhé 3 týdny, než by vyprchala veškerá jejich „vůle k boji“.

Zpráva neříká, zda by president Putin povolil Ministerstvu obrany válečný plán „prvního úderu“ proti USA a NATO, ale vzhledem k tomu, že Amerika se stává státem, kde jedním z nejpopulárnějších komiků je desetiletá holčina jménem Saffron Herndon http://www.saffronherndon.com/ , která vyvolává smích publika výroky jako „Schůzky online jsou těžké. Pokaždé když se seznámím s někým novým, tak ho dají do vězení http://www.dailymail.co.uk/news/article-3244135/Online-dating-tough-time-meet-new-end-jail-Meet-10-year-old-comedian-taking-America-storm-entirely-inappropriate-act.html “, a jeden z nejpopulárnějších časopisů Salon nyní začal otevřeně podporovat sex dospělého a dítěte tím, že podpořil web Virtuous Pedophiles výrokem, že pedofilie je pouze jiná „sexuální preference“ http://www.dailymail.co.uk/news/article-3244065/I-m-pedophile-not-monster-Man-writes-confronting-essay-asking-Americans-understand-different-pedophiles-child-molesters.html , jeví se jako pravděpodobné, že by ho možná povolit mohl.

Koneckonců, věci z pekla náleží peklu … možná je čas, aby se tato monstra odebrala zpátky tam, kam patří.

September 23, 2015 © EU and US all rights reserved.  Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.


13 komentářů:

 1. Anonymní10. února 2015 10:54
  Děkuji paní Rauni za mnohé, pomohla mi v tom,jak naložit s vlastním strachem.Už se tolik nebojím a snažím se něco dělat.
  Bude nás jistě po očku sledovat jak si vedeme.
  Dita

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za tyto zprávy. Snad se svět umoudří.

  OdpovědětVymazat
 3. Nerypte do Putina... on ma urcite v zalohe nieco ine....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je otázka, zda to vůbec použije. Nezapomínejte, že satan je velmi lstivý a vychytralý. Jeho léčky tak snadno neprohlédnete, jako ty hry jeho lokajských tupců ve vládách a u vojenských kormidel. Je třeba se stále držet a posilovat to, na čem stojí základy Evropy, a potažmo celého světa !

   Vymazat
  2. vsimnite si prejavy p obamu(Male pismo, lebo si ho nevazim...)
   stale pri svojich prejavoch uhyba kamere co je priano pred nim...urcite si to vsimnite...
   Boji sa aby mu niekto videl priamo do oci.???
   Co skryva ???
   ze nie je clovek???
   a preco ma Putin tie jeho nazory a demokraciu v pi..i??
   Asi ma nad chlapcom poriadny nadhľad a technologie.......
   preco skacka ľpred PanomPutinom ako male maciatko okolo hárucej kase.???????

   Vymazat
  3. Malé písmeno u jmen osob,kterých si nevážím ani jako palce u nohy, jsem si zavedla tady asi jako první. A těší mě, že to tak začínají cítit a chápat i další účastníci tohoto diskusního fóra :-)

   Vymazat
 4. cekàme s netrpelosti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KROŤTE a kutivujte svá ega. Budete to brzy potřebovat, pokud chcete přežít.

   Vymazat
 5. Neviem sa spamätať z toho čo sa to zrazu na tej našej nádhernej planéte začalo diať.Bojujeme s emisiami ktoré nám zabíjajú náš vzduch vezdejší ale celkom vedome pracujeme na dalšej vojne.....???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. anna smelkova
   "Zrazu" trva uz cele generace, co plundrujeme Zemi za pomoci zdokonalujici se techniky. Bojujeme s certy a dably, ale jen naoko, aby to nezastavilo technokraticky "pokrok" spolecnosti a par nezmerne bohatych stale bohatlo. S taktikou Dona Quijota jsme odsouzeni ke stalemu boji s vetrnymi mlyny, dokud nesesedneme z kone a ten mlyn proste nezastavime zevnitr :)

   Vymazat
  2. Každé mostrum zastvíte jedině zevnitř, zvenku na něj nemáte !

   Vymazat
 6. Jen faktická poznámka,kolego: Rusko ukradlo Československu uran za asi tak půl bilionu korun. Československo bylo vítězným státem ve druhé světové válce a tedy argument válečné kořisti Ruska neobstojí,nemyslíte? To zaprvé. Zadruhé: My vesmírné civilizace jsme doma ve vesmíru a tedy nějaké satelity,.. ty máte u nás a my je ovládáme. Tedy: Pokud by mělo dojít k použití jaderných zbraní Ruskem, myslíme,že právem náležejí nám nebo Česku,především,.. nějakému Putinovi určitě ne. Satelity potřebuje i Rusko k úderu. Naše satelity u nás ve vesmíru. Záleží na nás,zda dovolíme Rusku zaútočit. Určitě bychom ale potom nebránili jeho vymazání z existence. Vzpomínáme si ještě na potopení chlouby ruského námořnictva,na jadernou ponorku Kursk,kterou jsme potopili v okamžiku otevření jejího trezoru s kódy a klíči k aktivaci jaderných raket na její palubě jejími nejvyššími důstojníky--tak byla vyzvednuta ze dna moře. Oficiální sdělení Ruska znělo,že měla odplout do Jaderského moře aby byla přítomna dění v Jugoslávii. Putin zmizel a nebyl několik dní v dosahu,byl v protijaderném bunkru na Sibiři. Zdravíme. Elohim (Anunnaki),4Gapa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takové laciné plky, že se nestydíte. Strašit můžete tady jen malé děti.

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.