13. června 2016

Masová střelba Orlando: další evidentní falešná vlajka a vládní psychologická operace

Omlouvám se za výpadek z důvodu pracovních povinností, a taky nebylo téma, co by mě zlákalo... Další falešnou vlajku ale nemůžu nechat jen tak projít. (:-))
=Orgonet=

Masová střelba v Orlandu: Další evidentní falešná vlajka a vládní psychologická operace
12. 6. 2016
Překlad a poznámky: Orgonet

Proč provedli "masovou střelbu" právě v nočním klubu homosexuálů?


Je nepochybné, že údajná masová střelba v nočním gay klubu v Orlandu je klasickou operací pod falešnou vlajkou a vládou koordinovanou psychologickou operací. Nejenže má veškeré typické znaky a nesrovnalosti v účelově vytvořené historce, ale skrývá v sobě i extrémně jasný daný účel.

Všechny původní zprávy hovoří o osamělém střelci, který zabil 50 lidí a desítky jich poslal do nemocnice. Proč tyto směšné inscenované falešné vlajky VŽDY začínají osamělým střelcem? Tito „střelci“ potvrzují, že organizátoři těchto akcí trpí na „syndrom osamělé nastrčené figurky“, který se datuje již od údajného útoku osamělého střelce Harvey Lee Oswalda na presidenta Kennedyho v r. 1963.

Podrobné pročtení množství tiskových zpráv jasně ukazuje na obrovské nesrovnalosti a nemožná fakta, která učinila oficiální zprávu orlandské policie zcela nevěrohodnou, ba až nemožnou. Je tam tolik detailů, které nedávají žádný smysl, že jejich vymyšlenost je zcela zřejmá. Následující odkaz obsahuje sérii různých a někdy konfliktních zpráv médií.

Viz článek anglicky: "Střelba v nočním klubu v Orlandu se zprávami o dalším střelci v blízké nemocnici": Shooting at a night club in Orlando with reports of another shooter at a nearby hospital.

Tento celý proces oficiálního zatemňování je zcela typický pro samotnou podstatu operace pod falešnou vlajkou. Všechna ta semena pochyb, která jsou zasévána masmédii, nastaví mysl celého národ tak, že praví pachatelé nebudou NIKDY dopadeni. Právě tak jako vyrobili osamělého pachatele z nastrčené figurky Harvey Lee Oswalda, tak i nadále s velkou oblibou svádějí vinu na pouze jediné individuum. Útočník prý zabil 50 lidí (a dále to přibývá) a několik set je v nemocnici. To měl kulomet nebo dělo?

Kdo a proč?


Při každé takové události má cenu klást si jedině otázky, které jsou důležité pro vyřešení takovéto průhledné falešné vlajky: KDO to skutečně udělal a PROČ to udělali? Mělo by být zcela zřejmé, že Obama byl dosazen svými loutkovodiči do Bílého domu, aby naplnil tyto primární cíle: (i) prosadil zavedení Obamacare, (ii) znovu zahájil studenou válku s Ruskem, (iii) zničil ekonomiku, (iv) prosadil manželství homosexuálů a (v) anuloval Druhý dodatek americké ústavy (Poz. Orgonet: o právu nosit zbraně).

Při dosahování prvních čtyř z těchto cílů je mimořádně úspěšný. Poslední cíl dosud uniká. Tento konkrétní úkol však není naplňován pouze z důvodu nedostatku jeho presidentské iniciativy a osobní vůle, protože dosud nenašel správný vzorec nezbytný k tomu, aby Druhý dodatek nezákonně zrušil. A přitom bylo během dvou Obamových presidentských období provedeno množství falešných teroristických útoků – od Sandy Hook až po San Bernardino – jen proto, aby toho bylo dosaženo jakoby mimochodem.

-----------------------------------------------
Speciální poznámka:
Není tajemstvím, že Obama snaživě využíval od r. 2012 poslední verze zákona NDAA o státní obraně, nastolujícího stanné právo,aby mohl provádět operace pod falešnou vlajkou kdekoli a kdykoli, podle své volby. Zákon o obraně státu "NDAA" nezákonně dal právo exekutivním složkám, aby v zájmu „státní bezpečnosti“ kvůli propagandistickým účelům prováděly falešné útoky střelbou i bombou a vraždy v 50 státech. A to je přesně důvod pro dramatický nárůst a intenzitu masových střeleb v celém státě. Ano, americká Federální vláda si nezákonně udělila moc, aby mohla nezákonně provádět tyto hrůznosti proti americkému lidu, aby „chránila“ občany a vlast.To existuje jen v AMERICE, známé též jako USSA!

Viz článek anglicky: „Falešné vlajky“ jsou legální propagandou vytvářenou Ministerstvem obrany:“FALSE FLAGS” are LEGAL PROPAGANDA PRODUCED by the Department of Defense
(Pozn. Orgonet: wiki o zákonu NDAA česky: https://cs.wikipedia.org/wiki/National_Defense_Authorization_Act; video česky "Obama podepsal stanné právo NDAA" http://orgonet-team.blogspot.cz/2012/01/obama-podepsal-stanne-pravo-ndaa-cz.html ) 
---------------------------------------
(Pozn. Orgonet: Nárůst masových střeleb za presidenta Obamy. Zdroj zde.)

 -----------------------------------------------------Mafie homosexuálů a hnutí LGBT (Lesbiens, Gays, Bisexuals, Transgenders)


V zájmu získání totální kontroly nad zbraněmi se POTUS (Pozn. Orgonet: President of the United States) a další rozhodli povolat do akce největší politickou sílu ve státě – mafii homosexuálů. Pro nezasvěcené, je třeba chápat to tak, že hnutí LGBT a všech dalších trans- bylo vytvořeno specificky proto, aby fungovalo jako nejmocnější politická síla na planetě. Tímto způsobem může mafie homosexuálů, je-li třeba, provádět bez překážek nepřetržité experimenty sociálního inženýrství kdekoli na planetě.

Viz článek anglicky: „Hnutí lesbiček, gayů, bisexuálů a transsexuálů je dnes největší politickou silou v Americe“: LGBT MOVEMENT: The Most Powerful Political Force In America Today

Buďte si prosím vědomi, že nikdo nedokáže tuto práci odvést tak jako sebranka LGBT. Ti se nyní pustí do kauzy proti zbraním jako nikdo předtím. Jejich rozsáhlá síť masových médií kráčí v sevřených řadách a koná jako jeden muž, tak organizované a sjednocené jsou jejich síly. Jakýkoli odpor vůči jejich agendě se setká přímo s osobním útokem na člověka jako na „nenávistníka“ (Poz. Orgonet: „hater“), nebo na něco podobně absurdně pejorativního. Ať jsou však tyto nálepky absurdní nebo ne, fungují jako kouzlo. Mnoho lidí v Americe je už zmanipulováno tak, aby na tyto vysoce výbušné pojmy reagovalo negativně.

Nyní tedy už víme, proč byla o den dříve v Orlandu zastřelena i Christina Grimmie.

Není náhodou, že v Orlandu byla o den dříve hrůzným způsobem zastřelena velmi charismatická křesťanská zpěvačka Christina Grimmie. Toto koordinované a prokalkulované střílení bylo součástí stejné psychologické operace, organizované týmiž tajemnými G-many. (Pozn. Orgonet: G-man: postava z počítačové střílečky, viz http://www.czechgamer.com/17148/half-life-2-a-tajemny-g-man.html


Viz článek anglicky: „Charismatická křesťanská zpěvačka byla zastřelena „bez důvodu“: Charismatic Christian Singer Gunned Down ‘For NO Reason’

(Pozn. Orgonet: Video: Christina Grimmie zpívá píseň „In Christ Alone“ (Pouze v Kristu) http://happytunes.themusicfest.net/uncategorized/in-christ-alone/ )


Otázka: Co Obamova vláda neudělá, aby nezákonně sebrala zbraně zákony dodržujícím americkým občanům?

Odpověď: Není absolutně nic, co neudělají, aby lidem sebrali zbraně ještě před ukončením svého funkčního období.

Proto lze očekávat pouze ostrý nárůst masových střeleb a vražd střelnými zbraněmi, stejně jako v Orlandu o tomto víkendu. 


Orlando, Florida: Domov Disney Worldu a všech bájných a fingovaných věcí

Pro ty, kteří skutečně mají volnou mysl, je důležité, aby si povšimli dalšího účelu, proč bylo k tomuto účelu použito Orlando na Floridě. Je to domov Disneyova světa, Disney Worldu, a proto je už po generace cílem mnoha rodin s dětmi, a stalo se místem, kam jedete, abyste se oprostili od všeho. Necháte doma všechny negativní večerní zprávy a odjedete do země snů, kde se ponoříte do zábavy a fantazie dětství. A co je pointou? Nu, co je lepšího než ochromit rodiče i děti po celé Americe tím, že se střelba za účelem prosazení kontroly zbraní se koná na snovém hřišti dětské zábavy? Když to vše spojíte s mafií homosexuálů (pracující za scénou) a hmutím LGBT (pracující před ní), máte před sebou obdivuhodnou sílu, s níž musíte počítat.


State of the Nation
June 12, 2016


Poznámka autora:

Vládnoucí elity a banksteři jsou opravdu podělaní strachem! Vědí, že celý svět už ví o jejich hře trvající několik desetiletí. Ti u moci také vědí, že když bude systém veřejně odhalen, jsou v pytli… Od 9/11 po JFK, od Oklahoma City po Waco, všichni vědí, že elity vždy využívaly americkou vládu, aby prováděla za ně špinavou práci. Je nezbytné pochopit, že výbuchy v Oklahoma City v roce 1995 byly provedeny americkou federální vládou konkrétně proto, aby bylo ukončeno hnutí milic po skandálu Saving&Loan (Úspory a půjčky). Ti u moci věděli, že hněv narůstá den za dnem, a že je třeba odvést někam pozornost, nebo budou skutečně ohroženi.

Zvláštní pozornost: Obama nyní musí šturmovat. Zbývá mu posledních 6 měsíců , aby sebral lidem zbraně. Prosím, chápejte, že zde není místo pro to, aby jeho mise selhala; pokud neuspěje, je přímo ohrožen. Proto je velká pravděpodobnost, že budeme svědky období nebývalého množství masových střeleb pod falešnou vlajkou po celé zemi. Plánovaná uzurpace práva nosit zbraně byla totiž hlavním a nejdůležitějším důvodem pro nasolení tohoto manchuriánského kandidáta do funkce presidenta USA (Pozn. Orgonet: viz kniha anglicky „Obama 666: manchuriánský kandidát pod kontrolou mysli CIA“: https://truthernews.wordpress.com/2016/03/29/obama-666-a-manchurian-candidate-under-cia-mind-control/ ). Nemůže selhat, ledaže by Američané byli předem varováni před jeho předem plánovanou lstí a zradou Ústavy.

Reference:

The True Purpose(s) Behind The Many False Flag Mass Shootings And Bombings
This Is Why The Mass Shootings Are Being Staged On College Campuses


Dodatek Orgonet:
Jako obvykle, velmi zajímavé postřehy k tématu má Jim Stone: http://82.221.129.208/ifyouareinamericayouprobablycantseethisad8.html, možná to i přeložím (:-)))

2 komentáře:

 1. Dneska na tumblru jsem viděla příspěvek, kde jeden člověk říká, že jeho zaměstnavatelova sestra byla v tom klubu - schytala 12 kulek a přežila, a říká, že spolu s útočníkem v tom klubu operovali DALŠÍ DVA LIDÉ, jenže ti utekli a jsou pořád na svobodě a média to tutlá. Podle všeho několik svědků této tragédie souhlasí, že útočník nebyl sám. Tady je screenshot: http://imgur.com/g077GJ3

  OdpovědětVymazat
 2. Technická poznámka:

  "MANCHURIAN CANDIDATE" se překládá jako "mandžuský kandidát". Tento pojem vznikl na základě filmu:

  http://www.csfd.cz/film/17543-mandzusky-kandidat/prehled/

  Nejste sám, kdo dělá tuto chybu, ale chyba to je. Stačí se podívat do slovníku.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.