22. února 2017

Světem se šíří zbraň v podobě viru ptačí chřipky. Bill Gates varuje, že může zemřít až 30 miliónů lidí.

Trochu moc ptačí chřipky všude po světě, i u nás, že? (Viz https://www.svscr.cz/vysocepatogenni-aviarni-influenza-v-cr-aktualni-informace/) Že by biologická zbraň? Nebo výhodné pojištění? =Orgonet=

Světem se šíří záhadná virová zbraň; Bill Gates varuje, že může zemřít 30 miliónů lidí

Zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index2242.htm
February 19, 2017
Mysterious “Weaponized” Virus Sweeps World As Bill Gates Warns 30 Million Will Die
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: Orgonet.
Odkazy vedou na články v angličtině, pokud není uvedeno jinak.


Závažná varovná zpráva ruského Ministerstva zdravotnictví pro vnitřní potřeby Kremlu konstatuje, že záhadný virus ptačí chřipky smrtící pro člověka, který nyní působí v Číně největší pandemii za sto let (viz článek Největší pandemie ptačí chřipky za sto let ohrožuje Čínu), lze vědou označit jako „válečnou zbraň“, vzhledem k tomu, že se ukázalo, že byl vytvořen uměle. 


To, jak se zdá, právě potvrdil i nejbohatší muž světa Bill Gates, který 18. února 2017 na Mnichovské konferenci o bezpečnosti před ministry obrany všech států prohlásil, že v brzké době by mohlo zemřít až 30 miliónů lidí při nečekané pandemii způsobené nespecifikovaným/neznámým, rychle se šířícím vysoce patogenním virem (viz článek Bill Gates varuje před epidemií, která by mohla zabít 30 miliónů lidí.) (Česky: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/bioteroriste-muzou-zabit-vic-lidi-nez-jaderna-valka-varuje-miliardar-bill-gates-28166)

Ve zprávě se uvádí, že vědci ruského Ministerstva zdravotnictví byli znepokojeni tímto záhadným virem ptačí chřipky již v listopadu 2016, kdy byl objeven u domácího ptactva (husy, slepice, perličky) v Kalmycké republice (viz článek Rusko hlásí dvě ohniska výskytu závažného viru H5 ptačí chřipky). Počátkem února dokončili tito vědci rozbory DNA nalezeného viru, následkem čehož Ruská federace 8. 2. 2017 zakázala dovoz drůbeže z 15 evropských států (viz článek Rusko zakázalo dočasně dovoz drůbeže z 15 evropských zemí včetně Bulharska).

Nejvíce znepokojující pro vědce Ministerstva zdravotnictví je to, že dokončená analýza DNA záhadného viru z Kalmykie ukázala, že jde o první výskyt spojení variant H7N9 a H5N6 tohoto onemocnění, a že Světová zdravotnická organizace (WHO) minulý měsíc varovala, že „globální rozšíření ptačí chřipky a počet virových kmenů v současné době se vyskytujících a způsobujících infekce dosáhly bezprecedentní úrovně, což zvyšuje riziko potenciálního vypuknutí nemoci u lidí.“ (Viz článek Rozsáhlé rozšíření ptačí chřipky zvyšuje riziko propuknutí této nemoci u lidí.)Jak uvádí zpráva, virus ptačí chřipky H7N9 nebyl nikdy zjištěn u zvířat ani u lidí až do svého objevení v březnu 2013. I když je tento virus pro lidi smrtící, infikovaní ptáci vykazují pouze malé či žádné symptomy, a tak tento virus může být daleko více rozšířen než se soudí

Virus ptačí chřipky H5N6 byl objeven o rok později, v roce 2014, a rovněž nezpůsobuje v ptačí populaci vážné onemocnění, ale je smrtící pro lidi. Vědci v Asijském pacifickém žurnálu tropické biomedicíny varují, že „jeho rychlá replikace znamená, že ve srovnání s ostatními živými organismy probíhá u něj mnohonásobek rozmnožovacích cyklů“.

Zpráva varuje, že u nového viru zjištěného v Kalmykii, který je kombinací obou virů H7N9 a H5N6, je detekce domácí drůbeže i divokého ptactva infikovaného touto variantou téměř nemožná, což činí z ptáků dokonalé přenašeče této nemoci potenciálně pro člověka smrtící a vytváří podmínky pro vznik globální pandemie, která by mohla zabít desítky miliónů lidí.

Významnou informací ohledně této hrozící globální epidemie ptačí chřipky je dle zprávy i to, že Obamův režim si najal holandského virologa Rona Fouchiera a jeho tým v Erasmově lékařském centru, aby zjistili, jak učinit z viru ptačí chřipky zbraň. Tento vědec publikoval svá první zjištění v roce 2011, a poté se v roce 2013 náhle v Číně objevil virus ptačí chřipky H7N9, předtím nikdy nevídaný. Když tento vědec v roce 2014 zveřejnil konečné výsledky svého bádání, jak lze učinit z ptačí chřipky zbraň, rychle poté následoval objev nové varianty H5N6. 

Čína obvinila USA z tajného biologického útoku novým kmenem ptačí chřipky, který zabil 9 lidí.


V letech 2014 a 2015 tyto dvě vysoce patogenní varianty viru ptačí chřipky H5 řádily ve Spojených státech, a ihned poté USA zažily dva devastující roky epidemie chřipky u lidí. Letos američtí vědci oznamují, že v letošní „chřipkové sezóně“ od 29. ledna do 4. února navštívilo lékaře 4,8 % Američanů se symptomy chřipky, což je silně nad běžnou úrovní běžného období; kdy jde typicky o 2,2%.

Dle zprávy není možné zjistit, kolik lidí v USA zemřelo od roku 2014 na tyto „zbraně“ vytvořené z variant H5 viru ptačí chřipky, a to ze dvou důvodů:

1. USA přestaly po roce 2014 zveřejňovat hlavní příčiny úmrtí, a
2. Lidé mladší než 50 let, kteří zemřeli na chřipku, jsou zahrnutí ve statistice do bizarní kategorie Chřipka a zápal plic (55 227 úmrtí), a lidí starší než 50 let, zemřelí na chřipku, jsou zahrnutí do bizarní kategorie s názvem Chronická onemocnění dolních cest dýchacích (147 101 úmrtí), což zahrnuje i lidi s rozedmou plic a chronickou bronchitidou, pro něž je infekce chřipkou rozsudkem smrti.

Zbytek světa tyto nemoci označuje jako „plicní úmrtí“, které zabíjí v celém světě více lidí než jakákoli jiná nemoc (viz článek Mnoho lidí neví, že plicní onemocnění jsou hlavní příčinou úmrtí ve světě). 

Rychle se šířící vzdušný patogen by mohl zabít více než 30 miliónů lidí během jediného roku. Bill Gates.

Současné alarmující rozšíření virů H5 ptačí chřipky působí vážné znepokojení. Taiwan nedávno zabil 150 000 kusů drůbeže, aby zabránil rychlému šíření této nemoci, a Británie zlikvidovala 23 000 nakažených ptáků, protože onemocnění již dosáhlo až do Irska.

Jaké šílené maniakální mozky mohly vymyslet biologickou zbraň v podobě virů H5 ptačí chřipky? Zpráva uvádí, že jde o frakce amerických globalistů, jejichž hlavním vědeckým vůdcem je Bill Gates. Ten se po nástupu Obamy do funkce v roce 2009 stal halasným aktivistou za kontrolu lidské populace pomocí vakcín, a jeho vakcinační zločiny k dosažení tohoto cíle způsobily způsobily paralýzu či úmrtí 47 000 lidí v Indii. Tento aktivista nyní vyvinul i dálkově ovládaný antikoncepční mikročip, který tato globalistická monstra chtějí implantovat všem mladým ženám na světěJaký je úplný „mistrovský“ plán těchto globalistů? Hodlají rozšířit po celém světě tyto nové biozbraně v podobě variant virů H5 ptačí chřipky. Vědci ruského ministerstva zdravotnictví shodně s Billem Gatesem odhadují, že by mohla zabít až 30 miliónů lidí na celém světě. Ruku v ruce s tím jde i snaha globalistů o ustavení povinného očkování občanů všech zemí, zejména mladých žen, aby se tím staly neplodnými. 

Pro společné blaho se necháme zneplodnit. Kontrola porodnosti znamená větší porce pro všechny občany. February 19, 2017 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

20 komentářů:

 1. Ahojky, tak teď už mi to do sebe lépe zapadá. Aby mohli váleční zločinci rozvinout svůj projekt Ptačí chřipky, potřebují oslabit imunitu obyvatel radioaktivitou. Oldarthur

  OdpovědětVymazat
 2. Je nějakej vysmátej ten brejlatej bohatej,Jakoby nastopro věděl že jeho se to netýká.Jinak jsem rád že jsi zpět orgonete.

  OdpovědětVymazat
 3. ako to, že Bil Gates ešte chodí po svete....

  OdpovědětVymazat
 4. Jestli je to pravda,tak Bil GATES je zrůda zrůd.

  OdpovědětVymazat
 5. Bla bla bla Bill Gates....
  To je virus sam o sebe...On zavinil viac umrti na svete ako obama a spol...

  OdpovědětVymazat
 6. Bill Gates varuje? Není tam chyba? Myslím, že by mělo být - Bill Gates se raduje ...

  OdpovědětVymazat
 7. Tak opět "Sorcha Faal" a další slátaniny?

  OdpovědětVymazat
 8. Stačí sa pozrieť na tie "čmáranice" na oblohe a je nám všetkým jasné, odkiaľ sa vtáčia chrípka "sype" na malé a veľké hydinové farmy na SK, ČR, v Maďarsku ... a inde...

  OdpovědětVymazat
 9. Proč už lidstvo tyhle zrůdy dávno nevyhubilo? Vždyť oni jsou to největší nebezpečí pro lidstvo, oni jsou ty viry, na které je nutno použít ty nesvinštější vakciny, po kterých by neměli mít ani tu nejmenší šanci.

  OdpovědětVymazat
 10. Dobrý den,

  chci se zeptat jestli nevíte něco o "černé" chemtrails vypouštěné z letadel od 01 03 2017 nad obydlenými oblastmi. Po jejich opuštění se opět vypouští "bílá".....

  Pozorováno v Hradci Králové.

  Bohužel nemám nic čím bych to mohl natočit, ani "chytrý" telefon...... :(((

  Kája

  OdpovědětVymazat
 11. Dobrý den. Slyším stále dokola "ptačí chřipka" ! Ale co to je? Není to výmysl našich hujerů a přisluhovačů Bruselu? Jak je možné, že jsem o ptačí chřipce neslyšel, ani nezaznamenal podobné katastrofické scénáře, které slýcháváme dnes a denně z našich meinstreamových médií? Jakoby ptačí chřipka končila ze všech stran státní hranicí! Nikde se za našimi hranicemi nevybíjí desetitisíce drůbeže. Tak si myslím, že opět česká vláda chce být papežštější než papež! Myslím si, že zcela oprávněně tyto akce přiživují teorii o tom, abychom byli stále více závislí na Bruselu a touto systematickou destrukcí našeho zemědělství , to jen dokazuje. Stejně tomu tak bylo před lety s hovězím dobytkem a "hrozbou" BSI. Vybily se desetitisíce skotu a prokazatelně na tuto "nebezpečnou hrozbu" zemřeli tři lidé na planetě! Zhruba stejný počet lidí zahyne na planetě po pádu meteoritu. Proto se ptám, zaznamenal někdo z vás přátelé podobná zvěrstva páchaná na dobytku v jiných státech? Naše vláda zcela zbytečně utratí a zlikviduje jako nebezpečný odpad v kafileriích tuny dobytka a vedle toho se sem dováží to samé z Polska, dokonce z "ochranného pásma". Mě to zkrátka rozum nebere!

  OdpovědětVymazat
 12. Zakázat chemtrails vžytˇnás práškují jak komáry. To je to čím to roznášejí.Zajímalo by mne, kdo jim to u nás npovolil.Tak mohou na nás sypat cokoli.To je biologická v praxi.!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Jak účinně a levně infikovat populaci (konspiračka?)

  Odkud fouká chemtrails

  http://www.uloz.to/11081916/odkud-fouka-chemtrails-flv-flv


  Ptačí stěhování

  Jedním z nejvíce udivujících fenoménů života ptáků je jejich každoroční stěhování - ptačí tah.

  http://www.cso.cz/index.php?ID=69


  Sci-Fi - !???

  Nákaza

  Rok: 2011
  Žánr: Akční, Drama, Sci-Fi, Thriller

  Film „Nákaza“ sleduje rychlé šíření smrtícího vzduchem přenosného viru, který nemocné zabíjí během několika dnů. S rychlým šířením epidemie se lékaři po celém světe snaží najít lék a minimalizovat paniku, která se šíří ještě rychleji, než samotný virus. Cestující na letišti se dotkne salátové místy v letištním baru předtím, než podá kreditní kartu číšníkovi. Obchodní jednání začne podáváním rukou. Muž zakašle v plném autobusu. Jeden kontakt. Jeden okamžik. A smrtelný virus se přenese. V americkém Centru pro kontrolu a prevenci nemocí dochází k mobilizaci všech výzkumných pracovníků, kteří se snaží rozluštit kód unikátního patogenu, který neustále dále mutuje. Jak postupně narůstá počet mrtvých a lidé se v kolabující společnosti snaží ochránit sebe samotné a své nejbližší, jeden aktivista a blogger (Jude Law) začne tvrdit, že veřejnost nedostává pravdivé informace o skutečném dění, čímž vyvolá epidemii paranoie as strachu stejně nakažlivou jako původní virus. . Obyčejní lidé se zároveň snaží přežít ve společnosti, která se prakticky zhroutila.

  http://filmy-kinotip.cz/nakaza/


  stahuj:
  https://uloz.to/!UlVIQtilpYAm/nakaza-2011-avi

  OdpovědětVymazat
 14. No nazdar! Oni si ti pacholci nedají pokoj... :-(

  OdpovědětVymazat
 15. Zdravím, ráda bych se zeptala, proč se již na orgonetu neobjevují další zprávy Je to měsíc...Prý zatýkají vlivné lidi po celém USA a orgonet mlčí?? A co útok na británii, další falešná vlajka???

  OdpovědětVymazat
 16. Toz milé Orgonete skvelá práce jen co se s Tebou hochu deje ?????? zdravím Petr

  OdpovědětVymazat
 17. Orgo, co je s Vámi?

  OdpovědětVymazat
 18. Co se stalo? Už dlouho jsi nic nenapsala, ty stará kurvo.

  OdpovědětVymazat
 19. Orgo-net zřejmě usnul a přestal vydávat nové zprávy (naposledy 22.2.). Je težké něco blogovat, když nic nového není.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.