Sepsal Orgonet
25. 5. 2018
Konečně nám klimateroristé seslali do Česka trochu vody, i když nerovnoměrně, někde příliš, někde nic! Nevadí, příroda si poradí ... jako vždy.
Na satelitních a radarových zobrazeních bouřek, které proběhly 24. května (a někde pokračují i dnes 25. 5.) je možno pozorovat veškeré rysy umělého tvoření.
(Tyto jevy už tu byly mnohokrát zdokumentovány, stačí si kliknout na štítek Bouřky, viz dole pod článkem. To jen aby bylo vidět, že klimateroristé stále makají 24/7..)
Takže stručně jen několik evidentních rysů umělosti včerejších bouřek.
1. Bouřková mračna (říkám jim "bouřkové koláče", protože jsou většinou kruhovité) se začnou tvořit současně a jakoby náhlým "výbuchem". Mohou být o průměru pouze několika km, mohou se rozšířit až na průměr několika stovek km. Mohou se překrývat. Často klimateroristé vytvoří pás těchto "koláčů" o délce několika set až tisíc km, a to na frontě, kde se setkává teplá a studená vzdušná hmota,
Včera byl takto vyroben pás bouří od Turecka až po Velkou Británii.
Viz snímek ze sat24. Všimněte si, jak se pás skládá z jednotlivých "koláčů". (Zdroj: https://de.sat24.com/de/video)
Na videu včerejšího (24. 5. 2018) průběhu počasí níže je zřejmé, jak na velkých územích Evropy současně vybuchují bouřkové "koláče". Něco jako když stříknete ze spreje holicí pěnu ...
Nad Českem (přesněji Jihočeskem) nastříkli bouřkový koláč před 18. hodinou.
Na videu je patrné jeho šíření,a na vrcholu oblačnosti typické dva "vrcholy" ("šlehací díry, komíny"). Ty jsou vidět na všech uměle vytvářených bouřkách.
2. Dvojíce děr, které "podebírají" mračna, jako by se zapichovala velká vidlička.
Typické pro klimateroristickou výrobu počasí jsou dvojice děr, doprovázejících tvoření každého bouřkového mraku, i posun každé vzduchové masy. Bývají o průměru několika km až několika desítek km, jejich vzdálenost je rovněž od několika km do několika desítek, zřejmě i stovek. Na videu výše je dobře vidět, jak (dvoj)díry na okrajích mraků či pod mraky různě problikávají a promrkávají. (Chce to trochu zkušenosti v pozorování.)
Zřejmě jde o místa dopadu mikrovlnných proudů, které formují bouřkové útvary. Zpětný odraz těchto proudů možná vytváří ony "komíny" na vrcholech bouřkových koláčů.
Je to, jako by oblačnost byla nabírána na obrovskou dvojzubou vidličku, čímž se oblačnost "nafukuje", eventuelně se posunuje žádoucím směrem či přivádí do rotace.
Dvojdíry jsou na úplně každém satelitním snímku, v každém okamžiku, když se právě tvoří nějaký dešťový/bouřkový mrak, ať je to jen nad jedním městem, nebo velkým územím. Zřetelně blikají i na systémech umělé výroby hurikánů.
Níže: (Některé) dvojice děr na náhodně zvoleném včerejším snímku tvoření bouří nad ČR. Velké i malé... určitě najdete i další... Zdroj: http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsmsgview.html
(Díry můžete pozorovat i výše na snímku vzniku bouřkového mračna nad JČ, ale nejsou tam označeny, Rovněž tak je pozorný sledovatel uvidí ina prvním snímku bouřkového pásu, i na videu průběhu ... prostě jsou všude. )
(Téma "děr" tu nestíhám teď podrobněji popisovat, ale určitě ho někdy pořádně proberu, se všemi doklady.)
(Pro pozorovatele: pomocí těchto zásahů projevujících se (i obrovskými) dírami se směřují a pohánějí i velká proudění vzdušných mas, což je výborně vidět třeba na satelitním zobrazení yr.no)
3. Radarové kruhy. - notoricky známý jev prozrazující umělou výrobu deště.
Včera se jimi projevil radar Brdy, který vydatně šlehal mračna svými frekvencemi, takže není divu, že se v Brdech rozvodnilo několik potoků a hrozila Litavka... (:-)))
4. "Zlaté třesky" - ožehnutí vysoké oblačnosti mikrovlnnou frekvencí za účelem intenzifikace deště.
Tyto "zlaté třesky" jsou patrné na dostupných nočních snímcích, nad červeně zobrazenou vysokou oblačností. (Zřejmě jsou prováděny i ve dne, ale na denním zobrazení nejsou vidět.)
Takže: včerejší noci - zlaté třesky nad Českem. Nad oním "otřesknutým" územím velkou část noci intenzívně pršelo.
Bylo by toho více, ale dnes už končím.
Zdraví Orgonet
Žádné komentáře:
Okomentovat
Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.