26. února 2020

Koronavirus nebo binární neurotoxin? Nejezte vepřové.

Koronavirus nebo binární neurotoxin? Nejezte vepřové.

Sepsal a přeložil Orgonet
26. 2. 2020


O současné "pandemii" soudím, že spíše než o skutečné propuknutí onemocnění se jedná o globální teroristickou akci proti obyvatelstvu světa, o globální policejní manévry organizované elitami, které mají za úkol vyděsit obyvatelstvo planety a prověřit, jak daleko je možno zajít v omezování svobody lidí policejními metodami pod falešnou záminkou nešíření nákazy. Ta nákaza je jistě i skutečná, a v tom případě se bezpochyby jedná o uměle vytvořený a vypuštěný virus, ale může být na některých místech jen vymyšlená, stejná falešná vlajka jako falešné teroristické útoky poslední doby; nejspíše se uplatňuje obojí. Elity dobře vědí, že převážná většina lidí bezmezně věří "zprávám", a že si mohou dovolit předávat masmédiím k povinnému vysílání jakékoli lži...

Takže, podle mě může být: 

 1. někde skutečný koronavirus - biologická zbraň 
 2. někde jen vymyšlený - mediální manipulace
 3. a někde binární neurotoxin (viz text níže). 

Pravdu bohužel nezjistíme, ale víme, že je to určitě jinak, než nám média hlásají. 

Nevadí, přežili jsme ptačí i prasečí, tuhle přežijeme taky...

Následující odstavce k zamyšlení jsou z webu Jima Stonea, investigativního novináře. (Odkaz nemá cenu zde uvádět, protože Google ho okamžitě učiní neaktivním. Ale zadejte si do Googlu něco jako Jim Stone freelance journalist investigative truth, najdete to. Je to tam na první stránce.) 

=Orgonet=


Výstižný komentář k současné "pandemii" ze webu Jima Stonea:


„Tato akce byla naplánována více než před 100 lety. Zda jde o skutečný virus či ne, to je irelevantní. V každém případě ho elity využijí jako záminku pro způsobení kolapsu obchodu a ekonomického systému světa.

Je to zahájení jejich konečného náporu. Infiltrovali se svým satanistickým vyděračským systémem do mocenských struktur téměř ve všech zemích a do všech velkých korporací. V poslední době povstávají občané na celém světě, od Číny přes Hongkong, po Evropu (brexit). Elity nemají jinou možnost než toto globální probouzení rozdrtit. 
Virus bude záminkou k odstavení veškerého obchodu a vyvolání globálního hladomoru. Prostřednictvím metod policejního státu budou moci uzavírat cokoliv a kohokoliv do karantény. (atd.)“Binární neurotoxin: přestaňte jíst vepřové maso (z webu Jima Stonea)

Mám (=Jim Stone) interní důvěrnou informaci, která zní příliš šíleně na publikování, ale nemám jinou volbu než ji zveřejnit, musí to být řečeno. Stručně:

Existuje binární (dvousložkový) jed, dlouhodobě působící neurotoxin šířící se vzduchem, jehož jednou složkou je vepřové maso. Pokud dostanete ze vzduchu i jen malou dávku a sníte vepřové maso, dostanete symptomy stejné jako COVID – 19. Tento jed vyvolává velmi silnou histaminovou (alergickou) reakci, při níž se vaše plíce naplní hlenem. Čím vyšší dávka, tím větší příznaky. Když to dostanete, (a přežijete), tento neurotoxin během 10 let postupně vymizí, avšak první dva roky se může projevovat velmi silně. Pokud však nejíte vepřové maso, přestane být aktivní. Toto by mohlo vysvětlit, proč lidé v Číně dostávají symptomy opakovaně.

Je těžké přestat jíst vepřové maso? Vůbec to není těžké.

Je to jen stručné sdělení, mám spoustu dalších detailů, které publikovány by zněly opravdu šíleně. Avšak: komu jinému toto může vyhovovat, než těm, kteří jedí KOŠER? A bonus: ani muslimové nejedí vepřové. Jde o binární jed, který se netýká židů a muslimů.

Přemýšlejte o tom.

Vaše plíce se naplní hlenem, a nebudete mít ani horečku. V některých případech budete i bez symptomů, ale většinou je dlouhé období výrazných symptomů.

Jed je velmi silný, k potřebnému účinku na obyvatelstvo stačí pár dvoulitrových lahví rozptýlených nad velkoměstem.

Při mírné otravě, pokud přestanete jíst vepřové maso, účinek jedu do dvou týdnů vyprchá. Pokud ho jíte, dostáváte příznaky opakovaně.

18 komentářů:

 1. Pepíčku, a jak se dostali k vepřovýmu ti Iráčané? Nebo ti mají jen rýmičku? Nebo umírnění muslimové jedí vepřové? Tohle se moc nepovedlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli chápeš čtený text, tak si všimni, že se tam uvádí 3 možnosti: 1. opravdový virus, 2. vymyšlené údaje, 3. neurotoxin. V Iráku tedy mohou mít případ 1 nebo/a 2.

   Vymazat
  2. V Iráku nežijí jenom muslimové...

   Vymazat
  3. A Iránu, tam také nejedí vepřové. Zkrátka s vepřovým to nemá nic společného a někdo se na hysterii přiživil a jen nechce, aby se vepřové jedlo. (Muslim, žid, ? kdo ví). Nemyslím si, že by byl vymyšlený. Nicméně si myslím, že byl vypuštěn v Číně a Iránu - tj největší nepřátelé USA.

   Vymazat
  4. Pro Unknown : "Nevěřících Tomášů" je na světě většina. Proto se globalistům daří je klamat stále dokola. Pod jejich kuratelou to bucou mít brzy spočítané, přesto že služebníci zla často přijínmají závěrečné poselství jejich pána : Milujte mě tak, jako já vás nenávidím...

   Vymazat
 2. U toho vyplývá, že vepřové +dvousložkový neurotoxin můžeme vyloučit (nakažení muslimové). Zbývá tedy virus. Pak je tento článek zbytečný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Akorát tvoje řeči jsou zbytečný ...jenom pokud nejseš placený ...

   Vymazat
  2. ... a v případě Respirateur (26. února 2020 11:59) "U toho vyplývá", že jde navíc o hliník --> alzheimera nebo jinou demenci, která zasahuje mozek.

   KMnO4

   Vymazat
  3. V chápání jde o jednosměrný provoz, spete dál.

   Vymazat
  4. ne,jeste nam zbyva "vymyslene".
   6 priorit riadenia spolocnosti

   leva-net.webnode.cz

   Vymazat
  5. Otce Lži (satana) jen tak nepřechytračíte! Je o několik tahů před námi. On sice válku nakonec nevyhraje (plán a zásah Vyšší moci) , ale bitvy proti nám paradoxně vyhrává...

   Vymazat
 3. Ten článek dává smysl. Orgo děkuji!

  OdpovědětVymazat
 4. Včera jsem se obrátila na firmu "Batiste Medical" s žádosti na objednávku roušek se speciálním nanofiltrem, které odfiltrují krornavirus .
  Zdroj zde: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-cervenem-kostelci-vyvinuli-rousku-ktera-odfiltruje-koronavirus-90250?seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

  Dnes mi přišla odpověď.

  Dobrý den, bohužel momentálně žádné skladem nemáme. Bližší informace budeme vědět koncem března, s tím, že upřednostňujeme velké české nemocnice.
  S pozdravem
  Lucie Marešová

  OdpovědětVymazat
 5. https://cz.sputniknews.com/svet/2020022711563130-u-vylecenych-cinanu-se-opet-objevil-koronavirus/

  OdpovědětVymazat
 6. 2020 02 24 - J.Chvátal_202_Koronavirus a aktuální vývoj.

  https://www.youtube.com/watch?v=yogLJxCzkMg

  OdpovědětVymazat
 7. to, že islám zakazuje jíst vepřové ještě neznamená, že ho tam nikdo nejí...

  OdpovědětVymazat
 8. https://ct24.ceskatelevize.cz/nazory/2957954-dluhy-smith-osevani-mraku-ionosfericka-zrcadla-co-kdyz-klima-doplaci-na-pokusy-s

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.