8. září 2008

Don Croft a letošní hurikánová sezóna v USA

Don Croft, "otec giftingu" charakterizuje letošní hurikánovou sezónu. Zdroj: ethericwarriors.com., srpen 2008


Harpikán Gustav?

Předešlý útok systému HAARP (v srpnu 2005) se také samozřejmě nepovedl, i když způsobil nějaké škody na blízkém pobřeží Mississippi, kde nejsou žádné cloudbustery.
Připomeňme si, pokud jste to zapomněli, že škody v New Orleansu byly způsobeny agenty CIA, kteří rozbořili hráze moderními výbušninami. Lidé slyšeli exploze, prostě proto, že HAARPikán nepřišel. Silný vitr by byl ten hluk překryl.
Pokud vím, mezi Texasem a Floridou nebyly žádné orgonitové cloudbustery, kromě jednoho nového na břehu Lake Charles, který stál v cestě Katrině směrem na New Orleans. V těchto třech státech mezi Texasem a Floridou (Louisiana, Mississippi, Alabama) je velmi výkonným gifterem Louis Onder, žijící v severní Alabamě, daleko od Zálivu.
Předchozí haarpový útok tohoto léta, Dolly, také selhal a nedosáhl do USA, ale podařilo se mu zasáhnout Mexiko, jižně od Texasu. A tak myslím, že gifting a cloudbusting v Mexiku už začne velice brzo.
Jediný orgonitový cloudbuster v New Orleansu pravděpodobně odklonil Katrinu k Mississippi a myslím, že kdyby byl Louis předtím nenaházel do moře na pobřeží Mississippi hromady orgonitu, bylo by to bývalo mnohem horší. Já jsem naházel nějaký orgonit do Zálivu v Mississippi v dubnu 2003, na cestě domů z Atlanty, ale Louis byl na speciálním výletě, aby tam naházel ještě mnohem více, právě předtím, než HAARPáci zaútočili – dobré načasování!
Všechno, co se HAARpákům podařilo v této ‘sezóně’, bylo vytvořit pár tuctů tornád na americkém Středním východě a Jihu v červnu. Konec konců, to pouze ukazuje, že lidé se probouzejí tam, kde jsou ještě potřeba orgonitové cloudbustery, protože každý, o kom vím, že má v těch oblastech cloudbuster, hlásil, že na mnoho mil od nich tornádo nedosedlo, ani nad nimi nebyly prudké bouře – to jsou krásná potvrzení síly jednoduchých orgonitových cloudbusterů! Jedna dívka dokonce zastrčila pár trubek do kbelíku orgonitových towerbusterů, když se v jejich malém městě chystalo dopadnout tornádo, a evidentně to stačilo, aby se mu zabránilo, dokonce i když byla ve sklepě.
Tohle je už třetí rok za sebou, kdy se HAARPikánům nepodařilo dosáhnout pobřeží USA nebo dokonce Karibský ostrov. Je to legrace pozorovat dodatečná oka harpikánové bouře, kterým se nedaří dosáhnout koherentniho stavu, jak dobře ukazují Erikovy fotky.
David Emmet na Barbadosu naházel do moře kolem právě tolik orgonitu, jako Carol, Jeff a já jsme učinili kolem jižní Floridy a kousku Baham v r. 2006. Pro některé z nás je důkazem, že delfíni a velryby ho mnoho roznesli po celém Karibiku, selhání řízených bouří, které měly od té doby dosáhnout v té oblasti síly či soudržnost hurikánů.
Všechny ty mluvící hlavy z Weather Warfare Channel (Kanálu meteorologických zbraní) si musí teď připadat jako pitomci. Vzpomínám si, jak ten nejagresívnější z nich, takový plešatý, se ukázal v Tampě hned potom, co jsme tam ogiftovali vody Zálivu podél pobřeží, a doslova tančil v předzvěsti slibovaného chaosu. Vše, čeho se mu dostalo, bylo trochu deště a pár převrácených popelnic po městě. O selhání nebyla tehdy ani zmínka; prostě přestali o tom mluvit a dál ukazovali staré filmové šoty o úspěšných HAARPikánech, a od té doby slibují každý rok ‘tu nejhorší hurikánovou sezónu, jaká kdy byla’.
Minulé tři HAARPikánové sezóny, kdy k ničemu nedošlo, byly příjemné pro nás, kteří jsme vynaložili peníze, čas a námahu na zneškodnění HAARPu v té oblasti. Někteří texasští gifteři v Hustonu zřejmě vykonali spoustu systematického giftování v zálivu z nejméně jednoho motorového člunu, ale o tom mám zprávy jen z druhé ruky. Pokud někdo, kdo toto čte a žije v nebo blízko Galvestonu, tam zaznamenal více jasu a života ve vodě, to by bylo spolehlivým potvrzením. Orgonit obvykle ‘spraví’ nemocnou vodu živým způsobem, a vody zálivu byly dost nechutné,když jsme s Carol byli v té oblasti před 8 lety. Dejte mi vědět, ano?
Naší nadějí je, že stále více lidí začne házet do moře orgonit, protože towerbustery zřejmě vedle neutralizace meteorlolgických zbraní také neutralizují nové vysílače smrti na mořském dně, které jsou tam asi proto, aby zabíjely delfíny a velryby. Jejich druhým cílem by mohlo být zabít tolik ryb a korálů, aby přivodily lidem strádání hladem. V tom už selhaly, samozřejmě, ale když my nebo delfíni ogiftujeme vysílače smrti, změníme je zjevně v generátory životní síly. Byrokraté světového pořádků a vojenští gangsteři jsou zřejmě příliš hloupí na to, aby je pak vypnuli.

Don

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.