24. července 2016

Falešný teror v Mnichově - zajímavé video s komparzisty

Falešný teror v Mnichově - zajímavé video cvičení s komparzisty
Orgonet 23. 7. 2016

Není mi úplně jasné, co je to za scénku na následujícím videu z Twitteru, ale předpokládám, že je to cvičení s krizovými herci v německém/mnichovském? nákupním středisku. Twittnuto 22. 7. 2016. Nějaký ozbrojenec tam komanduje lidi/herce, kam si mají lehnout, kluk v zeleném tričku něco reklamuje - kameru/zbraň za zády? a je zřejmě ujištěn, že je to v pořádku, tak si taky lehne.
Člověk, který to twittnul, tam má spoustu žádostí od různých zpravodajství, aby se s nimi spojil/dovolil jim použít video ve vysílání.
Podle mě nějaký pracovník ochranky obchoďáku/, který nebyl zasvěcen, natočil neplánovaně cvičení s krizovými herci. Nebo možná bezpečnostní kamera, než ji vypnuli.... Nebo to natočil náhodný cyklista přes sklo? ...

Komentáře vítány.

https://mobile.twitter.com/SmaulChristoph/status/756561086283907073/video/1

Printscreen z Twitteru:


Mnichov Munchen Munich hoax false flag fake crisis actors krizoví herci falešný
terorismusDoplnění: 
Některým se dle komentářů to dítě zdá jako figurína, ale mně se zdá živé, dětem ty nožičky kolikrát jen tak plandaj, když se nesou... a kouká se živě a tělíčko má přiměřený tonus. Viz fotka z videa. Proč by si tam někdo nevzal dítě (jistě za příplatek k denní mzdě), když ví, že je to cvičení a nikomu nic nehrozí. Jak je vidět, z ozbrojence, který je komanduje, nemá nikdo strach, všichni v pohodě plní pokyna...18 komentářů:

 1. A už máme reakci medií: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/410058-strelec-z-mnichova-si-pistoli-koupil-pres-internet-pochazela-ze-slovenska-nebo-ceska.html pistole pro "teroristický útok" byla koupena přes internet v Čechách nebo na Slovensku. Jak se to výborně hodí k dalšímu útoku na slušné občany, které mají legálně vlastněné zbraně, ale my už vám ty false flag nebaštíme, nemáme palice tak vypláchnutý, abychom nevěděli o co se jedná. Předpokládám, že pan veterinář bude mít opět ve vládě příspěvek, že se zbraně musí lidem odebrat. Zapomněli,představitelé stávající garnitury, že je nás cca tři sta tisíc držitelů ZP a to bude mít Tomio Okamura hodně hlasů pro podzimní volby. Oldarthur

  OdpovědětSmazat
 2. no super, akorát že to video je fotka, jinak bych ho rád shlédl ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (:-)))) Pepíno, jestli dovedeš kliknout na odkaz nad "fotkou", uvidíš video.

   Smazat
 3. Podle mne ani média neví co se skutučne deje. Jedine ty nemecké to ví a ty podají kolegúm ze zahraničí falešné informace

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je tak, když podvodník podvádí zloděje. Lup je sice proveden, ale "na účet volaného". Doufám, že lidi v Čechách nejsou takoví debili boys a debili girls, aby jim ty sr.čky žrali, a řídili se podle nich.

   Smazat
 4. To dieta ma mierne pokrcene nohy, ktore su stale v tom istom uhle, akoby nepracovala dynamika pocas chodze jeho nositela.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si říkala, jestli to dítě je vůbec živé. Když už dva lidé mají z toho dítěte stejný vjem, tak si říkám, jestli je to opravdu jen náhoda. .-)

   Smazat
  2. Mně to dítě přijde živý, dětem ty nožičky někdy jen tak plandaj... a kouká se. Viz fotka z videa nahoře.

   Smazat
 5. Odpovědi
  1. Po 5.7.2016 už nikdo nikomu nemůže nic garantovat. Máte svoje hlavy, své myšlení, tak je používejte, a nenechávejte si dál na krk nasazovat kýble štváčských zpravodajských sr.ček.
   Připravte se na to, že nadcházejících 25 let bude naprosto odlišných od toho, co jste poznali doposud. Držte se pevně Pravého Světla, a budete mít šanci přežít.

   Smazat
  2. Ne, stavidla spuštěný ...

   Smazat
 6. #dodatok, ozbrojencom by som to nenazyval, mozno akterom, ten chlapik, mladeznik sa ide stazovat sefovi ze ho toci nejaky bajker
  Tak ci tak, to dieta je prilis strnule na to ze tam ludia pokrikuju
  Je to komplet fejk, cvicenie, sami nezamestnani
  Nerozumiem ako typkovi na twitteri mozu pisat, ze ci prezil hlavne main streamove media

  OdpovědětSmazat
 7. Nechcem sa tu hadat ale to dieta nerobi vobec ziadne vertikalne pohyby hlavou, dokonca ani ked si jeho "mama" laha na zem. Ta detstska lysina je stale v tom istom uhle

  OdpovědětSmazat
 8. Orgonet, drzal si niekedy dieta na rukach?

  OdpovědětSmazat
 9. zajímavý je ten muž vpravo........zřejmě s kamerou v ruce

  OdpovědětSmazat
 10. To "dítě" je figurína. Vytváří dojem pohybu, ale je to jenom přenos z náruče. Ruce jsou zezadu jasně umělé. Dítě hlavou za celou dobu ani nepohne. Lidi se tam producírují jako když mají začít odtučňovací kůru a moc se jim nechce. Věřme v brzký příchod Krista, žijeme už jen absurdní komedii totálního zmagoření.

  OdpovědětSmazat
 11. http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2585-konecne-dukaz-video-s-vrahem-z-mnichova-je-podvrh-proc-z-nas-delaji-hlupaky-ale-to-uz-prece-vime-kdo-je-tajemny-novinar-ktery-natocil-klicova-videa-z-masakru-v-nice-i-mnichove-stopy-vedou-do-izraele-a-k-11-zari.htm

  OdpovědětSmazat
 12. Z videa je vidět jak borec v riflových kraťasích si všimne natáčejícího a okamžitě jej jde naprášit, pak vykoukne maník v civilu s bouchačkou a patrně jde věc vyřídit.Pěkná opičárna nežádoucí svědků.

  OdpovědětSmazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.