8. července 2016

Radarový kruh a chemtrailsová oblačnost na prázdniny

Řízené letní počasí 2016
Orgonet 8. 7. 2016

Dosud nám klimateroristé a geoinženýři vyráběli docela příjemné léto, ale věřím, že v rámci udržování chaosu v počasí nám letos vytvoří i rekordně vysoké teploty beze srážek (stačí chvíli přestat vyrábět oblačnou clonu), střídané přívalovými potopami...Nedávno začal zřejmě hrát strategickou roli v řízení evropského počasí lotyšský radar v blízkosti Rigy, který od té doby v různých intervalech vydává pulsy projevující se jako kruh/částečný kruh "falešných srážek". Tyto srážky odpuzující pulsy, jinak též "suché", slouží zřejmě k řízení proudění mezi Skandinávií a ostatní Evropou.


https://youtu.be/T3v-90dxodU
Zdroj: http://www.radareu.cz/?lng=czPokud budu mít chvilku a bude se dít něco zajímavého v počasí mimo běžnou zde mnohokrát popsanou rutinu výroby umělých bouří a záplav a sucha, ozvu se i během prázdnin (:-)

A ještě pěkný snímek chemtrailsové oblačnosti nad Středozemním mořem (tato oblačnost slouží k vytvoření oblasti nízkého tlaku, do níž se pak tlačí vzduchová hmota z oblasti vyššího tlaku, což slouží k řízení směru proudění.) "Vědci" "meteorologové" z University Dundee v UK to ovšem zařadili do kolonky "contrails" (:-))), buď z naprosté nevědomosti, nebo z naprosté oddanosti svým chlebodárcům....

Zdroj: Aircraft contrails: http://www.sat.dundee.ac.uk/gallery/gallery_view_images.php?application=1 (Zdroj vřele doporučuji.)A ještě totéž nad Francií/Anglií:

18 komentářů:

 1. Je to asi 2 týdny co jsem večer ještě za světla slyšel na obloze letadlo a pak druhé a flightradar24 nebylo žádné letadlo. Letěla směrem ze západu na východ. Bylo jich několik cca do 10. po asi 30 min se v daném směru začaly tvořit oblaka, jako když se rozplývá kondenzační stopa po běžném letu ale jedna vedle druhé. Druhý den přišla spoušť v podobě silných srážek a krup .... tolik asi k mé zkušenosti

  OdpovědětVymazat
 2. No dnes v patek se na obloze ve strednich Cechach vyradili. Nafotila jsem to, byl to des, mrizky po cele obloze. Slunce v oparu, pak se zatahlo, vypadalo to na bourku, ale nic z toho nebylo. Je jen silene sucho a nejde dozalit, protoze fouka neustale silny vitr.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, zrovna včera jsem objevil na youtube moderní dokument co stojí za prozkoumání. Geo Engineering Documentary 2016 https://www.youtube.com/watch?v=RD2lABk16qE

  OdpovědětVymazat
 4. Nějakou dobu přestali sprejovat.Ale od pátku ráno sprejovali hodně mezi Ostravou a Beskydami,přikryly chemtralis Mošnov,pak to přitáhlo mraky.Je vtu taky podezřele vyšší aktivita malých i větších(nedopravních)letadel směr Polsko a pořád tu létá těžší přepravní helikoptéra,i v noci.10.8.ráno 12 stupňů,ale 11.8.skok,24 stupňů,horko a celý den na obloze clona,řekl bych,že umělá.Pamatuju,jak obilí bylo hezky Zlaté,dnes je stále více světlejší-bělavé na zplundrovaných polích.Ksakru-půlnoc a ta drzá helikoptéra opět hrká nízko nad náma,je to k vzteku,sousedi nadávají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu taky si toho všímám.... A ta helikoptéra, prý mají vojáci mezizákladnu u Choryňských rybníku, prý na cvičení pilotů helikoptér....

   Vymazat
 5. Že contrails? Tak to by mě moc zajímalo, odkud a kam ta letadla nad Středozemním mořem létala, protože čáry začínají i končí nad mořem. Mimo to takhle hustý letecký provoz snad není ani nad mezinárodním letištěm ve Frankfuartu nad Mohanem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínejte, že v Albánii mají ušáci největší leteckou základnu v Evropě. Odtud doletí do všech koutů Evropy a zpět. Možná, že mají doky i jinde v Evropě nebo v Turecku.

   Vymazat
 6. https://www.youtube.com/watch?v=TZp6lV6zEJQ
  čas 1:37:50 malá zmínka o různém tvaru radarové činnosti (skalární čtverce). Kdo chce, může si poslechnout více o HAARPu, včetně výtažků z patentové dokumentace.

  OdpovědětVymazat
 7. No, a tak se zeptám - jsou cloudbustery a orgonitované věže účinnou ochranou proti těmto řízeným extrémům počasí a nebo jsme proti radarům tedy zcela bezmocní?
  A nebo co tedy dělat pro obranu před těmito jevy řízeného klimaterorismu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsou a ještě jednou ...civilní radary nemají nic společného s řízením počasí, alespoň velká většina NE

   http://www.gewo.info/earth/psote(0).htm#k

   Vymazat
 8. A dnes 9:45 opět Lotyšský radar ...

  OdpovědětVymazat
 9. http://www.prvopodstata.com/2016/07/14/prichazi-apokalypsa-meteoterorizmus-v-primem-prenosu-slovensko-zazilo-pekelnou-noc/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni ji chtějí vyvolat uměle, řídit ji, jakoby sami byli všemocní bozi. Ale dostanou přes držku od někoho mocnějšího, než jsou všichni dohromady i s jejich černou rohatou bestií.

   Vymazat
 10. To akoze myslite vazne, co tu pisete?

  OdpovědětVymazat
 11. kdo oni konkrétně?Jak v blázinci oni on ona ;-)

  OdpovědětVymazat
 12. Co je v plánu
  Vyústěním Agendy 21 je postupné vytvoření nedostatku jídla a nasazení vysokých cen. Stále přísnější předpisy mají položit malé pěstitele na kolena, časem si lidé nebudou moci pěstovat jídlo ani doma, pochopitelně "v zájmu jejich bezpečnosti". Veškerá produkce potravin bude v moci korporací. Dodávky a distribuce potravin budou sledovány, aby nikdo nemohl prodat jídlo tomu, kdo ze systému uteče.

  Mnohé nasvědčuje platnosti zpráv, že sucha, záplavy a tornáda, které ničí úrodu farmářům a pěstitelům, jsou výsledkem pokusú manipulovat s počasím. Ve smyslu tohoto vývoje jde o vojenskou zbraň proti drobným zemědělcům a vlastníkům půdy po celém světě. Velkým společnostem takové pokusy neublížují, protože mají přístup k neomezeným fondům.
  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2568-agenda-21-celosvetova-tyranie-jako-udrzitelny-rozvoj-usa-pracuji-na-odlidneni-planety-v-soukoli-se-otaci-i-ceska-republika-koho-obetujeme-nejdrive-sokujici-vize-z-roku-1969.htm

  OdpovědětVymazat
 13. Zase někdo, kdo se ještě neprobudil a nevěří chemtrails:

  http://echo24.cz/a/ikrsM/a-zase-ty-chemtrails-cesky-konspiracni-evergreen-ktery-se-stale-vraci

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.