2. ledna 2020

Chemočáry nad Evropou 28. a 29. 12. 2019

Chemočáry nad Evropou 28. a 29. 12. 2019


I v posledních dnech roku klimateroristé a geoinženýři pilně řídili naše počasí, viz následující snímky z webu EOSDIS Worldview.
Tyto aktivity jsou sledovatelné téměř denně.


Níže: 28. 12. 2019. Nad střední Evropou z velké výšky: čáry nejsou nápadné, člověk by si ani nevšiml...28. 9. 2019 nad Evropou totéž přiblíženo: síť chemočár!!! 29. 12. 2019: Síť chemočár nad Biskajským zálivem a Francií.
Jak to funguje? Zachemočárované oblasti nasycené chemickými částicemi reagují snadno na zahřívání pomocí EMG radiace, vytvoří se tam oblast nízkého tlaku, do níž se hrne vzduchová hmota z požadovaného směru, zde z Atlantiku.  Takto se uměle honí/blokují vzduchové masy mezi Atlantikem a Evropou.

Totéž se děje nad celým světem, denodenně.


1 komentář:

 1. Již jsem myslel, že jste se na dobro odmlčel a tak jsem Orgonet přestal navštěvovat. Dnes jsem se dostal k velmi zajímavé přednášce o chemtrails a protože její obsah je tak inovativní a logický, že jsem neodolal, vzpomněl na Orgonet a tak odkazy na obě přeložení části přikládám.

  https://youtu.be/wjzkEiO6AAc

  https://youtu.be/pev-ce8qLIk

  Celá přednáška v angličtině potom zde:

  https://www.youtube.com/watch?v=j88BcgzzcTc&feature=youtu.be

  Do roku 2020 přeji adminovi i všem pravdu hledajícím mnoho zdraví, duševních i fyzických sil, hodně štěstí, zasloužený úspěch, radost ze života a vůbec - ať se vám daří!

  Ferro

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.