14. listopadu 2020

Elon Musk: Probíhá tu obrovský podvod. Měl jsem v jednom dni 2 pozitivní a 2 negativní testy na covid-19.


Elon Musk: Probíhá tu obrovský podvod. Měl jsem v jednom dni 2 pozitivní a 2 negativní testy na covid-19.

http://stateofthenation.co/?p=36399 13. 11. 2020
Překlad: OrgoNet
14. 11. 2020Futuristický podnikatel Elon Musk vyjádřil pochybnost o přesnosti antigenových testů na koronavirus, poté, co v jediném dni (13. 11. 2020) mu vyšel 2x pozitivní a 2x negativní test na C19.

Zakladatel SpaceX a Tesly napsal na Twitter, že během 24 hodin mu byly provedeny 4 testy na virus, s protikladnými výsledky.

„Dva testy přišly zpět jako negativní a dva jako pozitivní. Na stejném přístroji, stejný test, stejná pracovnice. Rychlý test na antigeny od BD.“ napsal Musk.  Tweet vyvolal zuřivou debatu na sociálních médiích. Někteří obvinili miliardáře a businessmana z „nezodpovědnosti“, protože prohlásil covidové testy za nespolehlivé.

Musk však této kritice nevěnoval pozornost a v následujících tweetech se dále vyjadřoval o testovacím procesu skepticky.

Na dotaz, zda chybné testy jsou důvodem, proč právě v USA dochází k „vrcholu“ nemoci, ředitel Tesly odpověděl: „Jestliže se to děje u mě, děje se to i u jiných. Nechal jsem si udělat i PCR testy z různých laboratoří (13. 11. 2020), výsledky budou do 24 hodin.“

Miliardář vyjádřil souhlas s komentářem, že „příjmy za tyto testy jistě nejsou falešné, nýbrž velmi konzistentní.“

Vysvětlil, že se nechal testovat kvůli „typickým příznakům nachlazení“, ale jinak nemá žádné symptomy spojované s covidem-19.

49letý Musk je výslovným kritikem vládních reakcí na šíření viru. Již dříve veřejně odsoudil politiku lockdownů, přijímanou vládami zemí celého světa. Podle jeho názoru mají být v karanténě pouze lidé s rizikem, „dokud se bouře nepřežene“.

Také řekl, že ani on ani jeho rodina se v budoucnosti pravděpodobně nedají očkovat novou vakcínou, a že reakce světa na pandemii snížila jeho důvěru v lidskost.


"‘Something extremely bogus is going on’: Musk says he’s positive & negative for Covid-19 after taking 4 tests in 1 day"


6 komentářů:

 1. Veľmi divný chlapík, VEĽMI DIVNÝ.......... Polosatan.......Prečo ? Na jednej strane klame svet že jeho SpaceX lieta do vesmíru, na Mars.......Ďalej natočil video, ako jeho firma čipuje prasatá................... NA DRUHEJ STRANE je proti nezmyselným covid opatreniam (čo samozrejme chválim, že je proti nim) a hovorí, že sa nedá vakcinovať (vakcína = s najväčšou pravdepodobnosťou čip, buď v prvej alebo v druhej vakcíne, lebo búdu DVE)...... Je to schyzofrenik, alebo je umelo riadený......

  Marek & Marek G.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Počkejme, uvidíme, jak se věci mají.

   Vymazat
 2. Tenhle transhumanista ma co nejmene mluvit o lidskosti, jeho projekty a investice prave maji za ukol "lidskost" znicit

  OdpovědětVymazat
 3. Zachoval sa správne, ako konštuktér a vynálezca, lebo ak nie je pracovník týchto profesií kritický a samozrejme i k svojej práci, nemôže byť ani tvorivý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou jenom bláboly glorifikující pravé satanisty. Nevěřte mu ani nos mezi očima.

   Vymazat
 4. Maskovi nevěřte ani slovo - pozor na tohoto člověka!!!

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.