1. června 2010

Jak se vyvíjí povodňová oblačnost 1. 6.?

Další zajímavé snímky z výroby povodňových srážek. NOAA má problémy se zobrazením - to má teď skoro pořád. Je vidět, že je mnoho rušivých interferencí - odkud asi? Ale to důležité vidíme:
Nad Slovenskem se vytvořil další roh.
Totéž barevně, aby bylo vidět i ochemtrailsovanou oblačnost přicházející ze severu (zobrazena výška oblačnosti, čím červenější, tím vyšší.).
A do třetice, stejná situace se zobrazením teploty vzduchových mas: uvnitř rohu je červený teplý vzduch, tažený od jihu. Od severu jde modrý studený vzduch. Moravský radar má ve stejnou dobu trochu menší, ale stále znatelné kruhy, čili stále vytváří tlakovou níži, v níž se mají obě vzduchové masy srazit s co největším efektem.  Zatím z toho prší na Slovensku, ale jak vyhlásili, mají v plánu dotáhnout co nejdál, až do Čech.

A protože ti klimateroristé tak přesně nevědí, jak se jim to povede, pro jistotu varovali před povodněmi v 6 krajích. Jak ohleduplné... (A když se jim to nepovede, zopakují si to za pár dní znova.)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.