12. května 2015

Obama má tajnou "černozednářskou" policii o síle 100 000 osob

Obama má tajnou "černozednářskou" policii o síle 100 000 členů
http://www.whatdoesitmean.com/index1868.htm
May 10, 2015
Sorcha Faal a její západní přispěvatelé
Překlad: Orgonet


Nová zpráva ruské SVR (Zahraniční zpravodajská služba) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes oznamuje, že dokumenty NSA, které předala „renegátská“ americká špiónka Tunisia Davisová archívu Ruského velvyslanectví ve Washingtonu 30. dubna, obsahují detaily o existenci tajné policie Obamova režimu, která čítá přes 100 000 osob, a je vedena elitní skupinou, která je nazývána „černozednářští“ radikálové.

V předchozí zprávě SVR informovala (viz náš článek http://www.whatdoesitmean.com/index1867.htm, český překlad http://orgo-net.blogspot.cz/2015/05/agentka-fbi-predala-rusku-dokumenty-o.html  ), že Davisová byla 30. dubna zatčena, poté, co byla zajata u hlavní budovy CIA, kam jela po své návštěvě archívu velvyslanectví Ruské federace, a ještě předtím byla na „návštěvě“ v NSA, kde získala dokumenty.

Davisová byla zatčena a uvězněna, nebylo jí umožněno dostavit se k soudu, a místo toho byla zavřena do psychiatrické nemocnice. Zpráva též praví, že USA 1. května požádaly o vrácení dokumentů, které předala Davisová Ruské federaci... na tuto žádost Rusko odpovědělo 2. května, že je vrátí, když USA poskytnou podrobný seznam dokumentů, které žádají zpět.

USA odmítly poskytnout požadovaný podrobný seznam dokumentů, které má mít v držení Ruská federace, ale o 3 dny později, 5. května, NATO náhle oznámilo http://sputniknews.com/military/20150503/1021666519.html , že vytvořilo přímou linku vojenské komunikace s Ruskou federací, aby mohlo v době vzrůstajícího napětí mezi západem a Ruskem okamžitě projednávat potřebné otázky.

Ještě podivnější je, jak uvádí zpráva SVR, že ve stejnou dobu, kdy NATO oznámilo 5. května navázání vojenského kontaktu s Ruskem, aby předešlo válce, představitelé americké policie v Kalifornii oznámili zatčení tří osob jménem Brandon Kiel, Tonette Hayes a David Henry http://www.latimes.com/local/lanow/la-me-ln-aide-harris-accused-rogue-police-force-20150505-story.html , o nichž se říká, že jsou to vysocí představitelé Zednářské bratrské policie (MFPD – Masonic Fraternal Police Department http://masonicfraternalpolicedepartment.org/about/ ) .Význam zatčení těchto tří představitelů MFPD, jak praví analytikové SVR ve zprávě, je ten, že jsou uvedeni v dokumentech NSA poskytnutých Davisovou, potvrzujících existenci do této doby tajné policie Obamova režimu.

Zpráva říká, že když se Davisová dostavila do archívu Ruského velvyslanectví, představila se hlavnímu kancléři jako agentka MFPD, „pracující v zájmu světa“, a na důkaz předložila policejní odznak. 

David Henry, jeden z představitelů MFPD zatčených v Kalifornii, byl identifikován jako šéf policie této organizace a její „Absolutní nejvyyší suverénní velký mistr“ http://www.latimes.com/local/lanow/la-me-ln-aide-harris-accused-rogue-police-force-20150505-story.html , Brandon Kiel byl identifikován jako hlavní představitel kalifornského Ministerstva spravedlnosti a asistent hlavní státní prokurátorky Kamaly Harrisové http://www.latimes.com/local/lanow/la-me-ln-aide-harris-accused-rogue-police-force-20150505-story.html .

Pokud jde o důvody, proč byli tito představitelé MFPD zatčeni, zpráva uvádí, že to zůstává záhadou: americké zprávy uvedly, že byli obviněni z toho, že se vydávají za policisty, ale „důvody a motivy zůstávají neznámé“ http://www.latimes.com/local/lanow/la-me-ln-aide-harris-accused-rogue-police-force-20150505-story.html .

Avšak analytikové SVR ve zprávě tvrdí, že v dokumentech NSA o MFDP poskytnutých Davisovou jako pravé „důvody a motivace“ pro tuto tajuplnou policejní sílu spočívají ve vlastních slovech presidenta Obamy, který během presidentské kampaně 2008 veřejně prohlásil: „K dosažení cílů státní bezpečnosti, které jsme si stanovili, se nemůžeme nadále spoléhat jen na naše vojenské síly. Musíme mít civilní státní bezpečnostní sílu, která bude stejně tak mocná, stejně tak silná, stejně tak fundovaná.“ Jakým způsobem dokázal Obama shromáždit tuto velkou tajnou policejní sílu, kterou slíbil zřídit v r. 2008? Zpráva uvádí, že prostřednictvím svých „konexí a vůdcovství“ v organizaci zvané Svobodní zednáři Prince Halla (Prince Hall Freemasonry http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Hall_Freemasonry ), řízené z jejich Velké lóže ve Filadelfii v Pennsylvánii … kde poslední čtyři starostové i guvernér všichni byli svobodnými zednáři http://6abc.com/archive/5960480/ .

Svobodní zednáři Prince Halla jsou větví Severoamerických svobodných zednářů, kterou založil v 18. století Prince Hall http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Hall . Jsou složeni především z Afroameričanů, a patří k nim mocní Obamovi podporovatelé jako Jesse Jackson, americký kongresman Charles Rangel, bývalý ředitel NAACP Kweisi Mfume a Al Sharpton. http://freemasonry.bcy.ca/prince_hall/famous.html

Podle dokumentů NSA, které poskytla Rusku Davisová, analytikové SVR zjistili, jakým způsobem se pojí Svobodní zednáři Prince Halla se soukromou armádou, kterou vytvořil Obama. Tito zednáři jsou soustředěni kolem největší vysílací kabelové společnosti Comcast http://en.wikipedia.org/wiki/Comcast , která přes svůj hlavní stan ve Filadelfii dostávala nepočítané miliardy dolarů státní podpory od americké vlády, které převáděla pak do Rainbow PUSH Coalition http://rainbowpush.org/pages/jackson_bio Jesse Jacksona, Státní asociace pokroku pro barevné občany (NAACP http://en.wikipedia.org/wiki/Kweisi_Mfume ), kterou vede Kweisi Mfume, a Obamovu „expertu na vůdcovství černochů“ http://www.cbsnews.com/news/rev-al-sharpton-the-refined-agitator/ a bývalému informátoru FBI http://www.thesmokinggun.com/documents/investigation/al-sharpton-764312 , Alu Sharptonovi.

Poté, co „Obamovy peníze“ protekly skrze Comcast k Rainbow PUSH Coalition a NAACP za účelem náboru a vyzbrojení členů MFPD,, byly použity, jak dokazují dokumenty NSA poskytnuté Rusku Davisovou, na rozkaz samotného Obamy na vytvoření této soukromé „černozednářské“ armády/policie, a jako hlavní koordinátor/konspirátor byl použit Al Sharpton. Jeho návštěvy v Bílém domě za účelem přijímání instrukcí jsou čítány na stovky, i když jich bylo veřejně přiznáno pouze 72. http://www.newsmax.com/US/Rudy-Giuliani-Al-Sharpton-White-House/2014/12/30/id/615632/

Ještě důležitější ohledně Ala Sharptona je dle analytiků SVR, že v r. 200Í, když se Obama ujal úřadu, Comcast kontrolovaný Svobodnými zednáři z Filadelfie koupil zpravodajství NBC Universal http://en.wikipedia.org/wiki/NBCUniversal#Comcast_era , vlastníka amerického kabelového kanálu MSNBC, a poté, v r. 2011, učinil z Sharptona moderátora jeho vlastního zpravodajského programu zvaného Politics Nation http://www.msnbc.com/politicsnation , který „podezřele/svévolně“ předává během této show „tajemný signál/kanál“ tomu, co je zváno celostátní WiFi hotspoty, které vytvořil Comcast za použití kabelových boxů/routerů svých vlastních zákazníků http://arstechnica.com/information-technology/2013/06/comcast-turns-your-xfinity-modem-into-public-wi-fi-hotspot/ , a to bez jejich svolení.

Zpráva SVR plně neobjasňuje, zda tento tajemný signál vycházející z Sharptonova programu Politics Nation je přijímán silami náležejícími k „černozednářské“ MFPD … ale dodává, že tuto otázku dále zkoumá.

A proč Obama vůbec vytvořil takovouto „černozednářskou“ tajnou policejní sílu? Zpráva uzavírá, že k tomu, aby byl během povstání připraven převzít americká města s rozsáhlou černou populací, která nenávidění a obávaní bílí policisté nebudou schopni kontrolovat.


Other reports in this series: Renegade US Spy Who Warned Russia Of War Put In Mental Hospital By Obama

May 10, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.


3 komentáře:

  1. No, odznak má zednářské symboly , to je fakt, a Obama je paranoidní , zralý akorát tak do cvokhausu. Tito zednáři jsou jen obyčejní lidé , nejsou vycvičeni jako policie, či vojsko. Je to jen tupý dav , lůza , která na povel bude terorizovat civilisty, otázka je , zda-li tito civilisti budou bezbraní a beze zbraní.)100 000 je snad použitelných , když jsou pohrommadě. Pochybuji však , že jsou všichni z jednoho města.) Panickou hrůzu zatím nemám , ani strach ne.))

    OdpovědětVymazat
  2. Jen aby to nebylo trošku jinak. Vzpomínám si, že jsem před časem četl, že americká vláda má na utajených místech v silech pod zemí připravenou 100.000 armádu bojových robotů, podobných těm, co známe ze sci-fi. Mají být doplněny malými taktickými drony, které dle potřeby budou roboti posílat na průzkum nebo do útoku jako jejich letecká podpora na vybraný cíl. Díky tomu se budou moci současně prostřednictvím kamer dronů dívat na svěřený nebo operační sektor také ze vzduchu. Mám takovou předtuchu, že nejsme příliš daleko od toho, co ukazuje sci-fi Battle Los Angeles nebo některé části filmu Battleship.

    OdpovědětVymazat
  3. Možná, že jsme blíže rozuzlení, jaké bylo ukázáno v Pánu prstenů a v závěrečném díle v Návratu krále.

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.