27. května 2015

Texas a Oklahoma: umělé záplavy 2015

Umělé záplavy historických rozměrů v USA 25. a 26. 5. 2015: Texas, Oklahoma
Sepsal Orgonet
27. 5. 2015

Státní svátek Memorial Day (poslední pondělí v květnu) se v Texasu příliš nevyvedl. Několik dní trvající přívalové deště způsobily historicky největší záplavy v amerických státech Texas a Oklahoma. (Základní informace česky např. zde, podrobně anglicky wikipedia zde.)

I tyto záplavy byly opět vytvořeny a řízeny uměle, stejně jako všechny "přírodní" katastrofy (tornáda, hurikány) posledních let v USA. Moje pozorování a videa k této "přírodní pohromě" jsou staženy z obrazovky, zdroj: http://weather.cod.edu/satrad/, z 25. a 26. 5. 2015.

(V USA se geoinženýrovalo vydatně už několik dní předtím, ono se vlastně geoinženýruje denodenně, ale na velkou akci jsou i větší přípravy. Viz video, které zachytil Jonah https://youtu.be/xri3WkKxvAw,)

25. 5. 2015 byl rychlým umělým šleháním připomínajícím výbuch vytvořen přes polovinu území Texasu gigantický "bouřkový koláč" (jak tomu odborně říkám já (:-)), na němž je patrná mnohasetkilometrová řada "šlehacích otvorů - komínů", což jsou oblasti obzvláště silného působení radiace - a jejího probublání na vrchol oblačnosti.
"Koláč" se jakoby rozšiřuje z jediného bodu (to je ta špička na jihu.), a to je  rovněž známka umělého tvoření. Šlehací řada se táhne  přes celý Texas, a uměle se šlehalo, jak je vidět, i v Oklahomě.

Vše je krásně vidět na videu (níže), ale na úvod pár snímků, aby bylo jasno, co sledovat.

Šlehací komíny v bouřkovém koláči v Texasu:
Totéž zblíže:Východněji pak jako na povel současně vzniká celá oblast menších bouřkových koláčů, které živí svou srážkovou vodou celý systém...Na radarových zobrazeních je pak vidět, jak nad oblastí záplav v okolí Houstonu jsou propleteny nejméně 3 haarpové kruhy  čili silné ovlivnění haarpovými radary Nexrad):


Videa: různá satelitní zobrazení zachycující umělé tvoření bouří, radarová zobrazení zachycující haarpové kruhy. 

https://youtu.be/8sya7qV53-IPodrobnější satelitní a radarová zobrazení téhož (satelity zblízka, radary Nexrad z oblasti záplav, ale většinou se kolem nich již neděje nic do očí bijícího, takže je to tam trošku zdlouhavé, ale bylo to natočeno kvůli dokumentaci.):

https://youtu.be/u7lbJltgGpM

Video Umělé záplavy v Texasu a Oklahomě od amerického pozorovatele Jonah z 26. 5. 2015: infrared satelitní zobrazení téhož bouřkového koláče, oblak mammatus.

I podle tohoto pozorovatele jde o technologii srážení dvou vzduchových hmot o různé teplotě. Barvy na satelitním zobrazení infrared zachycují teplotu; červená bouřková oblačnost znamená OHŘÍVANOU (jak jinak než uměle, mikrovlnně) oblast (bílé skvrny na ní - příliš vysoká teplota, pro kterou už meteorologické záznamy nemají barvu - to jsou ty komíny).Pro geoinženýrské vytváření je typická oblačnost typu mammatus.

Illustrační snímek: Austin, Memorial Day 25. 5. 2015: mammatus cloud,  foto z wikipedieProč dostal Texas takový zásah? Spekuluje se, že proto, že se postavil proti vojenskému cvičení Jade Helm http://allnewspipeline.com/Texas_Under_Attack_Resisting_Jade_Helm.php


https://youtu.be/K7FaIE1oMdI
Závěr Orgonet:

Myslím, že už jen z těchto zobrazení může být každému jasné, že do klimatických dějů zde silně zasáhla lidská činnost, a že záplavy vytvořeny zcela uměle a se záměrem co nejvíce uškodit.

Je vidět, jak se srážejí dvě vzduchové hmoty, jedna od západu, a druhá je proti ní nahnána od severovýchodu obrovskou haarpovou energií (ve směru řady "šlehacích komínů").

Domnívám se, že při této technologii šlehání bouřkového koláče nezačalo od oné "špičky" na jihu, ale ta špička je koncový bod, kam až dosáhl paprsek. Jako když postavíte proudu vody do cesty nějaké zábrany, a kolem nich začne voda bublat a vířit se, tak zde jsou radiační zábrany v podobě radiačního proudu od severovýchodu postaveny do cesty vzduchové hmotě přicházející od západu, a tím se obě hmoty promíchávají, bublají a "šlehají" oblačnost, která vzniká velmi rychle, jakoby "výbuchem". Výrazy pro hledání:
manmade weather floods Texas Oklahoma Houston may 2015 artificial radar haarp storm climaterrorism war radiation storm haarp rings geoengineering rain torrential
umělé počasí klimaterorismus meteorologická válka bouře bouřka geoinženýrství12 komentářů:

 1. Zdravím, no když si to tak pročítám , napadlo Vás s těmito záplavami i katastrofy co sedějí součastně ?

  1.Zemětřesení v Nepálu následná další zemětřesení plus evakuace lidí z okolí měst kvůli možnosti protřžení tamní hráze..... a tak dále
  2. Veliká vedra v Inidii doposud se udává 1000 mrtvích
  3- Záplavy v USA

  Mě to přijde, jakoby cíleně níčící síla azačalo to tehdy, že jsem někde četl článek, že Čínský prezident varuje Putina, že Usa chystají v dohledné době spuštění ničivých katastrof.

  Mno takže se máme na co těšit :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A na co má Putin na orbitě Země Kosmosféry ? Vždyť jejich vybavení prý stačí 3x zničit celou Zemi ! Že by mu někdo "shora" je zakázal použít ?

   Vymazat
 2. Tak snad už s takovými nepříjemnými věcmi bude konec, když už údajně nazrává čas. Potvrdil to i Franz Erdl (www.psitalent.de), když uvedl, že může sledovat pohyby, které vypadají jako příprava na velkou změnu. Viz nejvíce aktuální německá jazyková verze jeho stránek. Další odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=L8WOTqeJcC8&list=PLVOwQLKLBlsMuhAp682ZxuQknbF79d0oI&index=1
  Je to odkaz na video na youtube k nadcházejícímu dění ve sluneční soustavě v jazycích aj (shlédlo to zatím něco přes 800 lidí), nj, fj, šj. Ze slovanských jazyků je to tam zatím jen chorvatsky. Brzy má dojít k postupu v osvobozování slunečního systému od temnoty a temnářů. Jak už zde bylo uvedeno, mnoho lidí bylo dáno do otroctví v koloniích ve sluneční soustavě. Velmi důležitá část osvobozujících operací se stane tuto sobotu. Světelné síly žádají podporu od lidí na povrchu země. Naše vizualizace úspěšného průběhu osvobozování a meditace je podpoří v dosažení společného cíle. Společná meditace začne v jeden okamžik a to vychází na jedenáct hodin večer jedenáct minut našeho času. Další info je na videu. V závěru se na něm uvádí, že nyní probíhá čištění ve sluneční soustavě, pak přijde na řadu naše země....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 11. 12. 2012 20:12: Kniha Alternativa 3 od Leslieho Watkinsa tvrdí,že v 70-tych rokoch boli zo Zeme unášaní ľudia nejakou utajovanou technológiou na Mesiac a Mars. Túto operáciu prevádzala nejaká pozemská vysoko utajovaná organizácia. Takmer vždy boli unášaní mladí ľudia alebo vedci. V dnešnej dobe by mali byť na Mesiaci alebo Marse kolónie v ktorých títo unesení žijú. Zdá sa mi,že tento film a kniha Alternatíva 3 hovoria o jednom a tom istom... Miro-BA.

   Vymazat
  2. Zmíněné video k přípravě na velkou změnu je teď dostupné v 15-ti jazycích, mj. v polštině zde: https://www.youtube.com/watch?v=QzLPHUDyuWY&index=14&list=PLVOwQLKLBlsMuhAp682ZxuQknbF79d0oI

   Vymazat
  3. http://exopolitics.org/corporate-bases-on-mars-and-nazi-infiltration-of-us-secret-space-program/
   Pravda je ještě zvláštnější než fikce...po rozkliknutí toho odkazu je vidět foto základny na měsíci...

   Vymazat
  4. Video na youtube je už v češtině https://www.youtube.com/watch?v=jWMdIgoDbqw a již to shlédlo 19 lidí. Pod videem je uveden komentář v češtině. Stojí za to si to přečíst.
   Zítra začne velká operace osvobozování kolonií ve slun. soustavě a světelné síly prosí o podporu lidi na zemi tak, že se zapojí do celosvětové medice od 23,11 hod. středoevropského času. Jan Neruda, jeden z nejlepších českých básniků a spisovatelů (pohřbený na Vyšehradě) napsal: Jak lvové bijem o mříže! A už to přichází

   Vymazat
 3. Zdá se, že ve státech američanů působí ty vesmírné síly solárního záření ještě více, než nad umírněnějšími Evropany. Jak jinak si vysvětlit, proč tu mají Haarpy a chemické rozprašovace tak intenzivní práci ? Pohleďte tady :
  https://www.youtube.com/watch?v=J_TOL3moaN8
  Všechny nejhorší mrakotvorna a jevy se dějí patrně právě tam. Nemyslím si, že to bude tím, že tam mají haarpisté větší pole působnosti než v Evropě. Spíše to vypadá, že satelitní družice zaznamenávají na tomto kontinentu větší výkyvy. Větší nebezpečí ,že "smrtelný pánův dech" se projeví zde. Viz Tesalonickým 2,4-12-
  "A pak se ukáže ten zlý, kterého Pán Ježíš ‚zabije dechem svých úst‘ a zničí svým slavným příchodem".
  Jen připomínám, že Bible je konceptem vesmírných záležitostí, vylíčených v podobenstvích tj. co platí na Zemi v malém, platí na nebi ve velkém. Kdo tohle pochopí, nemůže být fanatický modlář. Srdečně zdraví

  dan.

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý den Všem,
  Dovolil bych si velmi nesouhlasit Dane,neboť solární síly mají s frekvenční, všude přítomnou manipulací,pramálo společného!Jak informoval E.Snowden , a sami to mužem pozorovat na druž.snímcích,globalní manipulace probíhají s akcentem na změny v USSA.Jinak by tam měly velké sucho(i na severu) a zejména zrovna zde-Oklahoma,Texas....!Buďte zdrávi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:17
   Dobrý den, děkuji za reakci. Já osobně se domnívám, že zvýšené solární záření aneb síla magnetického záření je hlavním původcem změn na Zemi, které se projevují z lidského pohledu velmi pomalu a nemohou být na Slunci vybuzovány uměle. Nanejvýš stimulovat jejich dopad na Zemský povrch. A to je, dle mého mínění, hlavní účel chemtrailisů i Haarpů. Je jistě pravděpodobné, že by nastalo sucho, kdyby se tomu mělo nechat volný průběh, ale nedomnívám se, že tohle je hlavní starostí utajené technologie (Haarp či chemtrailisy) Ta snaha něco změnit je tedy, dle mého, mnohem vyššího účelu. Právě tak, solární záření a frekvenkční, jsou sice dva různé jevy, ale "spolupracují" společně.

   dan.

   Vymazat
 5. Knihy obsažené v bibli jsou tím, co zbylo po zkreslení temnáři a po temnářské manipulaci. Temnáři jdou po 26 000 tisíc let po tom, aby oklešťovali pravdu a dávali ji do izolace. Temnáři proto i vraždili a je to dlouhý krvavý seznam. Kdo by z biskupů nepodepsal závěry nicejského koncilu, ten by živý místnost neopustil. V podstatě nás dodnes drží jako rukojmí. Jejich záměry byly vždy velmi utajované a byly známy jen málo jimi vybraným lidem. Takže si spousta lidí myslelo a myslí, že temnáři neexistují, zatímco temnáři pro úspěch své věci provádějí zhoubný terraforming včetně přeprogramování lidí a zabraňují lidskému duchovnímu růstu. Všemi prostředky po tisíciletí uvádějí lidi do nízkých vibrací. Když nízké vibrace nestačí, tak se i zabíjí. Zavraždili Husa, albigenské, mnoho pozitivních templářů a další a další nevinné lidi. Teprve v dnešní době po tolika letech se o tom dozvídáme více a jednou o tom vyjde najevo pravda celá. Kdo si snad myslí, že temnáři jsou miloučtí a církevní doktríny bezpečné a k pravdě pravě vedoucí, nechť si pročte články Aoliana (je zde přes 70 štítků).

  OdpovědětVymazat
 6. úplatky a chanellinkáře nebrat :-)

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.