6. května 2015

Útok v Texasu provedla stejná teroristická skupina CIA-ISIS, která šíří pandemii drůbeží chřipky v USA

http://www.whatdoesitmean.com/index1866.htm

Útok v Garlandu provedla stejná teroristická skupina CIA-ISIS, která šíří pandemii drůbeží chřipky v USA
May 4, 2015
Sorcha Faal, a její západní přispěvatelé
Překlad: Orgonet


V nové zprávě pro vnitřní potřeby Kremlu připravené ruskou SVR (Zahraniční zpravodajská služba) sdělují zpravodajští analytikové, že útok Islámského státu ISIL/ISIS v Garlandu, stát Texas, který proběhl 3. 5. 2015, provedla stejná teroristická buňka spjatá s CIA (Centrální informační agentura), která v současné době provádí nejrozsáhlejší biologický útok, jaký kdy byl proveden na Ameriku.

Podle této zprávy již od začátku dubna sledují SVR a ruské Ministerstvo zdraví  komplot CIA a ISIS, jehož cílem je katastroficky zničit drůbežářský průmysl v USA pomocí uměle vyrobených virů ptačí chřipky, a již je jim známo několik teroristických „operátorů“ ISIS-CIA, včetně Eltona Simpsona, který byl pod dohledem americké zpravodajské agentury.

Protože Simpson byl rovněž pod neustálým elektronickým dohledem SVR, zpráva uvádí, že zpravodajští analytikové byli včera „znepokojeni“, když vystavil na svůj účet Twitter dvacet minut před útokem v Garlandu vzkaz s visačkou „#texasattack“: "Můj bratr a já jsme složili do rukou velitele přísahu věrnosti. Nechť nás Alláh přijme jako mudžáhidy. Přimluvte se."Když analytikové SVR přijali tento vzkaz z Twitteru, který vystavil Simpson, dle zprávy jednali „okamžitě a náležitým způsobem“ dle protokolu, k němuž patří i informování amerických zpravodajských služeb, že jim zřejmě hrozí bezprostřední útok, protože předešlé podobné vzkazy ISIS téměř vždy předcházely sebevražedným útokům.

Zpráva dále praví, že do 30 minut poté, co Američané přijali varování SVR před možným sebevražedným útokem ISIS, západní média oznámila, že Simpson a dosud nejmenovaný terorista ISIS byli zastřeleni, poté co se pokusili zaútočit na Centrum Curtise Culwella v Garlandu, kde se konala kontroverzní umělecká soutěž „Nakreslete Mohameda“, pořádaná Americkou iniciativou na obranu svobody.

Pokud jde o přesné detaily tohotu útoku ISIS, západní mediální zdroje oznámily, že včera (4. května 2015 kolem 0100 GMT, 3. května 2015 v 19.00 místního času) Simpson a jeho komplic z ISIS přijeli autem k Curtisovu centru a zahájili střelbu na strážce z Garlandské nezávislé školní bezpečnosti, kterého zasáhli do kotníku. Poté byli tito teroristé ISIS zastřeleni garlandskou policií.Za nejdůležitějsí informaci o Simpsonovi pokládají analytikové SVR to, že ho již dříve identifikovali jako jednoho ze strážců v polních laboratořích CIA-ISIS, ležících asi 8 mil od amerických hranic v oblasti známé jako „Anapra“, na západ o Ciudad Juárez v mexickém státě Chihuahua  .

Tato zpráva dále uvádí, že SVR rovněž dříve potvrdila, že videodůkaz natočený dronem, poskytnutý americkým zpravodajstvím Infowars skutečně ukazuje přesné umístění těchto polních laboratoří CIA-ISIS, kde byly vyrobeny viry ptačí chřipky, a to v silně opevněné mešitě a pouštním testovacím zařízení, obojí je umístěno ve státě Chihuahua.

Zpráva dále uvádí, že biologický útok ptačí chřipkou provedený CIA-ISIS na Spojené státy je tak katastrofický, že největší výrobce vajec v USA, stát Iowa, vyhlásil nedávno stav nouze v důsledku obrovského rozšíření této obávané smrtící choroby.

Zpráva SVR rovněž pokládá za důležité, že americké zpravodajství NPR informovalo, že američtí vědci se nyní usilovně snaží pochopit, jak je možné, že pandemie se rozrostla tak rychle do takové šíře  , protože se domnívali, že dosti dobře vědí, jak se virus šíří, ale způsob, jakým se šíří právě teď, je přinutil přehodnotit některé názory.Jak praví zpráva, obzvláště znepokojující pro americké úřady je, proč tato nemoc zuří v komerčních chovech drůbeže, i při zvýšených biobezpečnostních opatřeních, ale v domácích chovech, které jsou nechráněny, k rozsáhlým úhynům nedochází.

SVR říká dále ve své zprávě, že americké úřady nepochopily, že jediný způsob, jakým se tato nemoc mohla rozšířit natolik, že je to nejrozsáhlejší epidemie v celé americké historii, je ten, že byla rozšířena záměrně.

Zpráva SVR rovněž varuje, že horší je to, že virus H5N2 ptačí chřipky oznamují státy Arkansas, Idaho, Iowa, Kansas, Kentucky, Minnesota, Missouri, Montana, Severní Dakota, Washington, Oregon, Jižní Dakota a Wisconsin, a Ontario v Kanadě, a v kombinaci s virem H5N8, který byl identifikován v Kalifornii a Idahu, je „záměrně splynutí“ těchto dvou smrtících kmenů v ještě nebezpečnější variantu pouze otázkou času.

A nejapokalyptitější scénář, který hrozí Spojeným Státům, jak zpráva suše konstatuje, by byl ten, kdyby se varianty ptačí chřipky H5N2 a H5N8 „zkombinovaly“ s rychle mutujícím virem ptačí chřipky H7N9, který je smrtelný pro lidi a nyní se šíří v Číně, a vědci varují, že může dojít k plnému propuknutí pandemie.

Pokud jde o Obamův režim, který je v pozadí tohoto obrovského bioútoku CIA-ISIS za účelem zasévání hrůzy z vypuknutí pandemie po celé Americe, jak SVR poznamenává ve své předešlé zprávě, v americké televizi je už několik týdnů ukazována série subliminálních vzkazů, včetně reklamy na pečovatelskou službu americké asociace AARP, kde v pozadí reklamy je slyšet zpráva o „celostátních nepokojích“ a vyhlášení stanného práva vládními bezpečnostními službami.

Téměř neslyšně se tam říká:

„Celostátní nepokoje donutily místní vlády k vyhlášení stanného práva.

President žádá, aby občané nalezli bezpečné místo a zůstali v klidu..

Státní orgány pracují na zvládnutí nepokojů." 

I když Rada pro reklamy Obamova režimu, která vysílala tento subliminální televizní spot, řekla, že agentura, která vytvořila video, použila již existující starobylou fiktivní audiostopu, aby vytvořila v pozadí hluk evokující dřívější dobu, Infowars na to odpovídají tímto správným tvrzením:

„Vysvětlení Rady pro reklamu, že „starobylé“ audio mělo „invokovat dřívější éru“, postrádá logiku. V USA nikdy nebyla „dřívější éra“, kdy by bylo vyhlášeno stanné právo kvůli „celostátním nepokojům“. Nýbrž je to velice současný problém, který se objevil ve Fergusonu, Missouri, a v tom, co se dělo tento týden v Baltimoru.“Související články:

May 4, 2015 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.


1 komentář:

  1. to je pro americký čtenáře schizoidních dezinformací
    r.m.

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.