15. června 2010

Karetní hra Illumináti

Díky čtenáři za odkaz na zajímavou věc, karetní hru Illumináti.


Tato verze byla údajně vydána v roce 1995 (první verze, jak udávají stránky Steve Jacksona, autora hry, vyšla v r. 1982) a její karty s podivuhodnou přesností předvídají události, které probíhají od té doby až dosud, jako: teroristické výbuchy, světová kontrola počasí, umělé choroby, umělá zemětřesení, atd. Viz foto vedle (kliknutím zvětšíte do čitelnosti.). Je vidět, že autor hry Steve Jackson je někdo, kdo ví ...

Stránky společnosti Steve Jackson a hry Illuminati zde: http://www.sjgames.com/illuminati/, hru tam můžete zakoupit a zahrát si! Jsou tam všechna pravidla a vůbec vše...

Jedna z karet např. zobrazuje mezinárodní organizaci počasí.
Je tam zobrazeno vše, co pozorujeme ...


Jiná karta jakoby věděla o ropné katastrofě v Mexickém zálivu.Steve Jackson má na stránkách hry i moc pěkné povídání o Illuminátech, to by se sem hodilo, až bude čas.
Na závěr malé video, které ukazuje některé "věštecké" karty z této hry. Mluví se tam i dost o chemtrails, což se může hodit těm, kteří k této tématice přicházejí nově ...

14 komentářů:

 1. To už je relativně hodně staré...

  Někdo, chce abychom tomu věřili... Zas nebuďme takoví naivkové...

  OdpovědětVymazat
 2. To je z roku 1995. Kdyby to bylo nové, neviděli bychom, jak se to všechno pěkně krok za krokem naplňuje :-)))

  OdpovědětVymazat
 3. to video na Youtube nefunguje.

  OdpovědětVymazat
 4. Že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou.

  OdpovědětVymazat
 5. Prosím Vás mohol by som vedieť na základe čoho spájate napr. túto kartu a ropnú katastrofu v mexickom zálive?

  OdpovědětVymazat
 6. naivka je ten kdo věří televizi a školám (brainwashing)...todle je bohužel realita :)

  OdpovědětVymazat
 7. Jo to můžou tvrdit, že to je z roku 1995.

  OdpovědětVymazat
 8. tak podla kariet je zrejme ,že poprask este len začne :) no mame sa na čo tešiť, vychod slovenska si už užil svoje, kto je dalši na rade?

  OdpovědětVymazat
 9. Podle karet těchto, nebo sis vyložil(a) tarot?

  OdpovědětVymazat
 10. Steve Jackson je skutečná společnost vydávající hry, působící od r. 1980, http://www.sjgames.com/, a hra má několid vydání a verzí, jak si každý na jejich stránkách i jinde může ověřit. První verze prý byla už z roku 1982. Karetní hru Illumináti může každý zakoupit zde http://www.sjgames.com/illuminati/ , kde najde i veškeré podrobné informace.

  OdpovědětVymazat
 11. RIGOR MORTIZ RulezZ xD

  Každopádně jsem o této hře četl poprvě minulý rok na Osudu a trošku jsem se o to zajímal. Věřím tomu, že byly vytvořeny podle plánu, který je pomalu ale jistě uskutečňován. Předpovědi jsou až moc přesné. Dokonce mu měla nalítnout FBI či CIA do jeho společnosti a totálně mu vyrabovat kanceláře, počítače, zničit data atd. Není to podle mě fake a je to dost drsný ! WAKE UP PPL.A.A.

  OdpovědětVymazat
 12. Tých nešťastných ropných havárií bolo viac. Rád by som vedel, na základe čoho ste vydedukovali, že tá karta znamená práve toto ropné nešťastie v Mexiku.

  OdpovědětVymazat
 13. stači si pozrieť ostatne karty, ako napr "terroristicky utok" na WTC, Pentagon, v Japonsku zemetrasenie (veža), hosp. kríza, atď..teraz je na rade olimpiada v Londyne 2012.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.