7. února 2012

Norman Bergrun: Důkazy mimozemské inteligence 4.

Video 6/7:

EMV se objevily i na snímcích sond z Marsu a Měsíce.

Tohle je obrázek Marsu kvůli orientaci (níže). Vidíte tam celý povrch Marsu, tady je poledník, tady to jsou póly. Tady je oblast zvaná Helios Basin. Zkoumaly ho sondy Rover a Spirit.

Pak je tu fotka Marsu ze vdálenosti 6,3 miliónu mil. Tady někde dole je severní pól. 

Snímek zblízka (níže): mezi čtyřmi šipkami je eliptický tvar. Tam vidíme něco jako nos. A jde to dál a vidíme tam celé těleso. Tady je třáseň směrem nahoru, a tady projekce. Takže podle toho, co už víme, tu máme opět charakteristické rysy EMV.
Tyto struktury můžeme pozorovat na všech vesmírných misích té doby, až dodnes. Na Marsu je jich hodně ... 

Tady to je Měsíc na snímku Apollo 13 (níže).
Tenhle snímek mám rád (níže): vpravo nahoře vidíte strukturu, ze které vychází něco jako tok laseru. Je vidět, že je to spojeno s tělesem. Vidíte, že je to dost robustní, a ta oblast Měsíce je zcela jistě ovlivněna tímto obřím EMV. Měsíc asi není příliš pohostinné místo.

Tady jsem si pouštěl draky. Tím chci, abyste si uvědomili, kde jsme my. My máme ve srovnání s nimi asi tak ty schopnosti jako drak napravo, umíme udělat tryskový pohon, ale jeho možnosti jsou daleko a daleko za jejich pohonem.

Teorie civilizací

Teď přejdu ke konceptu civilizací. V Sovětském svazu, dnešním Rusku, je jeden člověk, četl jsem jeho články, když jsem se zabýval vesmírnými technologiemi, jmenuje se Nikolaj Kardašev. Ten vyslovil hypotézu, že IQ společnosti je v relaci s množstvím energie, kterou ta společnost dokáže úspěšně ovládat. Když neumíte ovládat jadernou enerii, a naučíte se to, tak jste postoupili o jeden stupeň dále. Nikolaj řekl, že jsou civilizace typu 1, 2 a 3. Samozřejmě je také typ 0, to jsme my.
Takže si je budeme definovat.

Civilizace typu 1 je společnost, která dokáže ovládat veškeré zdroje na Zemi. Máme tu bouře, počasí, to vše je třeba ovládat, pokud chceme být zváni typ 1.

Společnost typu 2 musí ovládat veškeré zdroje Slunce. Tamta projekce nahoře na Slunci je prý jako 90x průměr Země. Zdá se, že je tam objekt, a je zajímavé zjistit, že naše Slunce je vytvořeno z jaderných fúzí někoho jiného. To si myslím já. Vypadá to opět jako EMV. Má ty věci dole, kruhovou oblast. Zdá se tedy, že Slunce není to, co si myslíme, že by mělo být. Takže, společnost typu 2 musí ovládat všechnu tu energii Slunce.


Civilizace typu 3 musí ovládat všechny zdroje galaxie. To je obrovský skok dopředu, ale Kardašev to takhle definoval. Na průřezu galaxií Mléčná dráha vidíte, že její šířka je 100 000 světelných let, to je velká vzdálenost na cestování, a ještě to musíte ovládat ... Tloušťka tam, jak jsou šipky, je 10 000 světelných let, a uprostřed asi 30 000 světelných let.

Tohle je tabulka Kardaševových civilizací. Dole jsme my.


Čísla dole znamenají veškerou viditelnou energii. Na svislé ose máte typy civilizací, neboli čísla označují jejich IQ. Ty jednotlivé typy civilizace jsou oddělené, nespojité. Energie Saturnu a Slunce jsou velmi blízko, Saturn je vlastně finální zdroj civilizace 2. Země ještě ani není typ 1. Ovládáme zatím asi 7/10 energie. Vidíte tam situaci v r. 2001. Další stupeň je Mléčná dráha. Máme tam tři body v přímce, to máme štěstí, protože ji můžeme prodloužit. A když ji prodloužíme, dojdeme k ovládání veškeré energie vesmíru. Když ji chcete ovládat, musíte být společnost typu asi 6,5.

Teď vzniká otázka, kde je na tomto obrázku Bůh. Omezil nějak inteligenci, nebo je nekonečná? Nahoře vidíte nekonečno, a tomu pravému hornímu rohu tabulky já říkám „boží oblast“. Protože je Bůh nekonečný, ví vše ve vesmíru. Čas je na to nějakých 50 miliard let, takže je dost času, aby se to vše stalo.

Vertikální rozdíl mezi tím, kde jsme teď a typem 1 představuje ještě hodně let. Takže si můžete představit, že se nedostaneme někam daleko nějak moc rychle.

(Dokončení bude vbrzku následovat.)

9 komentářů:

 1. Ahoj Orgonete, prosím o zveřejnění webu a hlavně nejnovějšího videa (Skutečně existují nadzemští duchové zla?) od pana Orteka. Velmi pravdivé video a pro mne i velice příjemné, páč jsem si konečně osvětlil, jak to tady na tom naše světě chodí a co se bude dít.. =)

  Blechyč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Duchové jsou všudypřítomní ! Někde jen proletí, jinde jich je husto jak v Tokiu na přechodech ! Protože se jim čas krátí, rejdí dnem i nocí jak zběsilí, jak by tomu konci na dohled zabránili, nebo s sebou vzali do pekel co největší počet duší. Je proto třeba chránit nejenom tělo,ale i duši. O duše lidí se letos sehraje rozhodující bitva ! Proto "temným" a Zlu nedávejme šanci na úspěch ! :)

   Vymazat
 2. mohl by mi někdo vysvětlit o co jde v této sérii článků?
  šipka směřující na nejasnou čmouhu na fotce a u ní nějaký podivně nic neříkající zasvěcený komentář...
  to už se všichni zbláznili nebo jsem se zbláznil já? děkuji za vysvětlení

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se vůbec nedivím, že informace podobného kalibru mnohého čtenáře úplně vykolejí ! Je potřeba si najít další informace kolem tohoto fenoménu i z vlastní iniciativy, a pak se jeden může pustit do rozboru. Ale chce to taky změnit úroveň dosavadního myšlení směrem ke spiritualitě, a připustit v realitě kolem nás i zdánlivě nemožné nebo i to, co je téměř nad chápání člověka ! Orgo ani Bergrun nemohou za to, že svět a vesmír funguje odlišně od našich představ, přání a očekávání !

   Vymazat
  2. Anonymní 11:21

   Přesné!

   N.B.

   Vymazat
 3. Nezbláznil. Musíš tomu věřit a uvidíš to taky. Boha taky nikdo neviděl a přesto v něj věří enormní množství lidí,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ve chvíli kdy musím věřit abych něco uviděl se stávám ovcí ten bůh je v každém z nás proto musíme věřit sobě ne různým různým vykladačům něčeho kteří se navíc na tom snaží vydělat peníze

   Vymazat
  2. To nikdo nepopírá, že máš věřit sám sobě. Ale to by bylo zatraceně málo na to, abys nezůstal/a trčet ve hmotě jak konzumní prasátko. Nevěřící Tomáš, když uviděl před sebou zmrtvýchvstalého Krista, tak mu musel osahat rány po hřebech na těle, aby se přesvědčil, že před ním stojí skutečný a živý včetně pro člověka smrtelných ran. A teprve potom uvěřil. Víra se nadá nabiflovat, koupit, vyřvat si ji apod. Víra je stav duše, a buď ji člověk má nebo nemá. To je celé. Můžeš si víru v meditacích nebo modlitbách vyprosit. Není však žádná záruka, že když jednou uvěříš, že Ti víra automaticky zůstane trvale. Víru můžeš ztratit dřív, než budeš mít na nové kalhoty. O víru musíš pečovat, pokud si ji chceš uchovat a rozvíjet ji. A rozvoj víry s sebou přináší nepoznané dimenze, které lidé bez víry nemohou poznat a zažít. Duchovní stavy a prožitky jsou ryze osobní, a těžko se slovy sdělují.

   Vymazat
 4. Taky tomu moc nerozumim

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.