4. dubna 2012

Chemoreportáž z Českých Budějovic

Chemoreportáž  od P. - čtenářky z Českých Budějovic.


V poledne:
Ahoj!
Tak jsem tu před půl hodkou měla hnědý vrtulník - 2 kolečka nad pozemkem tak nízko jak jim to šlo a za 20 min po té 3 sprejovací letadla nahoře najednou - přímo nade mnou - předtím nic a potom taky žádná čára. Nikde jinde je dnes nevidím a tyhle přímo nad hlavou. Vyjíměčně jsem si to  vyfotila. Tak to vypadá nějak cíleně i když si to nechci brát osobně :-)) Přece nejsem paranoidní a chemtrails neexistujou... :-))) Bylo to za 20min po vylití 1l octa-je to možné?


P. S. Orgonet: Je to naprosto možné. Každý, kdo octuje, to sem tam zažije. Není to vždycky, ale jen někdy, když jim na tom z nějakého důvodu záleží ...


O pár hodin později:
Tak to pokračuje dál. Mně se rozlil celý dnešní nákup 8l a nade mnou další čára za čarou.. A to bylo v plánu být dnes celý den na zahradě. Na snímku 4 jsou viditelné dva !černé!pruhy, ale bylo pohledem oka úplně jasné, že to je pouhý stín na tom svinstvu, co už je roztažené níže - na fotkách to tak patrné není. Proč jim na tom dnes tak záleží? Už jsem chtěla odesílat a znova letěl vrtulník,zase nejblíž baráku, co to šlo.
To by měli vidět ti nevěřící Tomášové...
A večer to vypadalo takhle:
P. S. Orgonet: 
Jo, jo, P., tys jim kazila práci, tak se na tebe trochu koukli, aby tě postrašili ... nic si z toho nedělej, nemůžou ti nic udělat. Na mě takhle koukali mockrát, doma i při giftingu, ale nic se mi nikdy nestalo.

Jen tak pro zajímavost, kouknu na satelity (NOAA), co tam nahoře dneska pekli, že jim tak záleželo na celistvé cloně.

Tak třeba zajímavé seřazení oblačnosti - mraky táhnou v řadách jak vojsko z Německa přes Česko až do Polska. Jasná manipulace ...

Nad jižními Čechami měli tedy za úkol vytvořit clonu. Takže někdy kolem 11 hodiny začali intenzívně lítat. Na snímku níže vidíte pozdější oblačnost nad jihem Čech, která vznikla roztažením chemočár. (A tady právě jim to P. kazila, takže museli přidat na intenzitě.) Přímo ty čáry na žádném satelitu nevidím, to proto, že používali rychločáry, které se roztáhnou během chvilky. (Třeba nade mnou dnes večer udělali trojúhelník, a za pět minut už byl rozplynutý.)
Tady je výsledná oblačná clona nad JČ (jinak bychom tu měli jasno a moc teplo, ještě že nás ochránili). Dávám snímek b3, kde je dobře vidět vláknitý charakter oblačnosti, i typický jev pro manipulace počasí - čtverec (jedna strana je Šumava, čtverec je směrem do Rakouska.) 

P.P.S. Orgonet:
Na mě obvykle číhají s přeháňkama. Dokud jsem v práci, doma nebo na zahradě, kdyby byly mraky černý jako noc, nespadne to. Jakmile sednu na kolo a přemisťuju se, hned to na mě spustí ((:-))) Jo, věřím, že mi to dělají schválně.
V poslední době ale nesmějí pršet, je režim sucha, takže jsem skoro pořád v suchu.

13 komentářů:

 1. jak klimouši vytvářejí ty čtverce ? Tu schopnost má snad už každý běžný meteoradar nebo ty "hrnce" a "panely", kterými jsou posety věže mobilních operátorů a různých vysílačů ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono se to kombinuje, lokální působení z kastrolů a věží, a dálkové ze satelitů, haarpů a letadel.

   Smazat
 2. Když je ráno nad vysočinou azůro,přeletí pár letadel a odpoledne jsou mraky.Nikdy jsem to nespojoval doromady, ale ty mraky se tvoří po stopách letadel...

  OdpovědětSmazat
 3. ... a vyfocený vrtulník by nebyl? ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyl.:-( Začala jsem fotit až po jeho odletu-teprve ten mě k vytáhnutí foťáku inspiroval. No a po druhé jsem ho už nečekala, psala jsem mail-tolik pozornosti kvůli 1 litru octa? Říkala jsem si blbost, náhoda, nesouvisí to.
   Souvisí a koukala jsem na to celý den. Nebylo to poprvé, ale 1 litr mi přišel na reakci a návštěvu málo:-)))

   Kéž by nás octovalo víc....!

   Kdyby to někoho polekalo a nechtěl vrtulník nad domem, tak rozlévat ocet se dát i cestou kamkoliv. A když se projedeš pár km a tu a tam se ti lahvinka rozleje na asfalt, tak to má obr efekt na počasí a nikdo neví, jestli dnes rozlévá Petr nebo zlobivá Marie....nebo kdo zase?:-))

   Tak je zlobte lidi, přece nejsme ovce!!!!!
   P.

   Smazat
  2. Taky jsem octoval jen z litru octa a přiletělo letadlo hodně nízko k baráku udělalo otočku a za chvíli už zalepovali o stošest tu díru,kterou jsem jim udělal,měl jsem z toho hodně dobrej pocit...(:-D)

   Smazat
  3. mam natočený černý dotěrný vrtulník :D jakou mám ztoho radost :D připadam si jak ve filmu :D dokonce k černym vrtulnikum přibyly i černé mercedesy suv s kouřovými okny.. které ve 3:00h ráno fotí osobní auta konkrétně felcku ve kere sem se zdržoval.. a to přisaham že nekecám nikdy jsem netrpěl paranoiou ani schizofrenii nic takového ale jen si více všímám :) a jeto cele fakt zajmave :D haluzak

   Smazat
 4. Mně se to stalo taky!!!!!!!!!!!!!!!!! Včera (4.4.)jsem si naplánovala opalovačku na balkóně, tudíž jsem si v poledne v krámě pořídila 2 litříky octíka:)
  Trvalo to asi hoďku, co jsem ho odpařovala z rychlovarky (natáhla jsem si prodlužku na balkón)a ještě jsem litr vylila pod balkón na rozpálený betonový vjezd od naší garáže a ejhle, letadýlko!!!! Nebyl to teda hnědý vrtulník, ale nějaké tmavé prťavé letadlo. První, co mi blesklo hlavou bylo, jdou po tobě!!!! Pak sem si řekla holka, paranoidní jsi víc a víc:) jenže jako první se hlásí intuice a tý já věřím!!! A začaly se valit mraky a dost silnej vítr!!! Taky náhoda??? Takže milá P.!!!! Podle mě je to pravda a nemám důvod Ti nevěřit:)

  Hezký den a Slunko v nás,

  Coccinelle

  OdpovědětSmazat
 5. Nad Č.Krumlovem občas, když jsou zde v chemodece díry (zřejmě tu také někdo octuje nebo cloudbustruje), patroluje malý černý dvoulistý vrtulník bez označení. Krouží nad městem, a dělá i menší kroužky i nad přilehlými částmi města, jakoby něco hledal. To dělá asi tak 20-30 min., a pak odletí východním směrem. Nevypadalo to, že by se na obzoru stočil na letiště k Plané u CB nebo na Hosín severně od CB. Letěl stále východním směrem. Nejbližší tím směrem je letiště s vnitrostátním provozem v J.Hradci. Jde zřejmě o typ blízký Robinsonu R22 (viz odkaz : http://www.pilotak.cz/vrtulnik-robinson-22/)

  OdpovědětSmazat
 6. ZRG Conspiration : Jeden z důvodů pro který se zatahuje nebe až tak že celkově sluneční dny v naší republice ubyli o 2/3 ... je odvádění nebezpečných slunečních paprsků, které procházejí skrze poničenou ionosferu i celou atmosferu. Nejvíce k devastaci ochraného obalu země, který chránil předevších život, byl tvořen s tejně se stvořením života na Zemi, napomohli výbuchy atomových bomb, jenž po dobu 60 let neustále probýhali na všech částech planety – a tyto pokusy atomovek, se stali spotrem pro mafie které vládli armádou a státem. Přední vládci vlastnili zdroje ropy i nerostů, plynů – odkoupených pozemků kde těží a za tyto prachy mohou dobře i zbrojit. Rozhodně nejdou peníze ani státu ani lidem, z toho že se někde těží :) Všude člověk naráží na lži a přetvářky, jenž zatajují pravdu – jak hrozná devastace Země se schvaluje ministerstvami životního prostředí.
  Ministerstva životního prostředí, se stávají výhodou pro bussinness many, kteří zařizují obrovské transakce, pozemků a financí .

  Další varianta, proč chránit svět před sluncem, postřiky - je ovládání astrálního kalendáře a přesně vědět, který den bude vhodný na co . A Aby docílili toho, že dny kdy Slunce může léčit svět, i lidi mohou Sluncem být nabiti , schválně zatahují a vysávají život z planety. Navíc postřiky, mohou být z různých důvodů.
  Chamtrails je tak velká akce světových mocností , o kterých lidé netuší zmala nic. Se suverenitou prosazují nové technologie a drancují Zemi, na úkor lidské najivity, že takové ohavnosti by se přeci nemohli dít na veřejném a světovém měřítku. A mnoha lidem to příjde, nesmysl. Protože pokud by si to přiznali, zjistili by jak byli naivní. A to ego nedovolí :) často

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mas vo svojich kartach mis mas ..skus tu postupku poriadne pretriedit zaklad mas chyteny a porozumel si mu ale zolik je stale v hre

   Smazat
  2. Ač velmi rád bych, nerozumím...

   Guess

   Smazat
  3. Lidé nechtějí zratit poslední jistotu víry v dobro v člověku ! Proto odmítají věřit v satanské, zlé úmysly vládců tohoto světa vůči lidem celého světa. Je proto otázkou, zda nám ještě vládnou lidé, nebo zda je už někdo vystřídal ! To, co se dnes ve světě děje, nemá v celé jeho historii obdoby ! Je proto nutné odhalit, kdo vládne světu - lidé nebo nelidé(duchovní entity, které posedly lidské bytosti nebo rovnou mimozemské ET´s ? )!

   Smazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.