29. dubna 2012

Haarpové záblesky se odrážejí ve vodě?

Občas se vyskytne satelitní snímek NOAA, na němž za jasného počasí zlatě zazáří voda - řeky, jezera ... dá se usuzovat, že jde opět o injekci energie nějakou klimateroristickou technologií.

Zde, jasně září Balaton, Dunaj a další.
Totéž zblízka:

Dnes takto zazářilo Černé moře:

Tento jev jsme zkoumali již loni:
http://orgo-net.blogspot.com/2011/05/zablesk-od-belgie-k-italii.html
Loni se několikrát vyskytla situace podobná té na dalším snímku: zazářilo moře na protilehlých koncích Evropy ...Možná je to obdoba "žlutých třesků" z nočních snímků - tam jde ale o "ogrilovanou" oblačnost.

12 komentářů:

 1. V dnešní "dezinformační" Turbulenci na ČT24 nám všechny klimateroristické jevy popsal meteorolog Novák. Samozřejmě je vše v naprostém pořádku, veškeré jevy byly odborně pojmenovány. Byly použity fotky diváků. Jedna z nich byla zamřížované chemtrailsové nebe - takové, jaké fotila řada lidí 26. 4. 2012. I tato mříž byla bez emocí prezentována jako úúúplně normální :(((

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud tohle někomu připadá jako úúúúplně normální, nebude nejspíš normální on sám a měl by se jít zčerstva poradit s psychiatrem.

   Vymazat
 2. žeby odraz slunce? :-O

  OdpovědětVymazat
 3. To by pak znamenalo, že se ty šlehy dějí seshora dolů, tedy ze satelitů ? Já mám na ně už dlouho spadeno, že pomáhají podstatnou měrou manipulovat počasí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bingo. Před pár lety jsem četla článek v angl., na vojenském webu, kde psali o umístění dvou satelitů, které budou držet obří panely, mířící na Evropu.
   L O ♥ E … Lída ♥

   Vymazat
 4. tie zlte tresky su len na NM snimkoch preto myslim ze druzica bola nahodou otocena presne oproti slnku...no clovek dneska nikdy nevie :/

  Luboš

  OdpovědětVymazat
 5. Může jít i o vedlejší efekt nasávání vodní masy ze zmíněných vodních ploch s tím cílem je přesunout někam,kde by měly způsobit spoušť

  OdpovědětVymazat
 6. Jestli to nebude pilový mrak...nebo že by písek ze Sahary??? :-)) .-)

  OdpovědětVymazat
 7. mdnamur: pilový mrak? Že by nám ze Sahary poslali mrak plný pil s dovětkem "Řezejte si" ? :)))

  OdpovědětVymazat
 8. nojo no....jsem celej víkend dělal s pilou...ale hlavně, že jsi rozuměl(a)...ne?Včelky mi při tom moc nelítaly, aby mě opylily... .-)
  To je ta gramatika až tak důležitá pro život? Dřív jsem si to taky myslel....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechno, co děláš, máš dělat pořádně, aby to mělo smysl a užitek pro druhé ! Práce, kterou kazí byť jediné procento šlendriánu, nemá pak z celých 100% smysl a opodstatnění !

   Vymazat
 9. :-) jsi mě rozchechtal! :-) Ty budeš určo nějakej dokonalej pán(í) co se šlendriánu vyhybá.... :-)
  Buď v pohodě a měj se jak potřebuješ! :-)))

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.