21. října 2008

Nabídka zaměstnání: modifikátor počasí


Nabídka zaměstnání od firmy Weathermodification.Inc, Fargo, Severní Dakota: http://www.weathermodification.com/careers.php

Na uvedeném webu najdete reálnou nabídku zaměstnání u americké společnosti provádějící modifikace počasí. Takže ti, kteří při zmínce o této činnosti předvádějí svůj nadhled pomocí klišé "haha, poručíme větru dešti, to říkali už v Sovětském svazu", zde mohou nalézt seriózní informace o činnosti společnosti zabývající se zejména odstraňováním dlouhodobého sucha v různých oblastech (Amerika, Afrika). Dozvíte se o její letecké flotile, o zařízeních k rozprašování chemikálií a "zasévání" mraků. Dělají to už dlouhá léta. Jejich činnost, jak se zdá, je v podstatě prospěšná a nemá vojenské ambice (i když mají jakýsi společný projekt s NASA. Dokonce se ohrazují proti nařčení, že se účastnili manipulace počasím u příležitosti her v Pekingu: údajně se měly zasévat mraky tak, aby déšť spadl dříve než v Pekingu. Zmíněná společnost se ohrazuje, že jejím posláním je déšť přinášet, nikoli ho manipulovat.
Tyto manipulace jsou tedy nepochybně možné a skutečně existují i v civilním měřítku. Můžeme si snadno představit, že pro vojenské účely jsou technologie daleko vyspělejší. Neustále, každičkou minutu, míchají počasím na celé planetě. Počasí na Zemi je naprosto vykolejené.
Dříve (tak před 20 lety) stačilo mít doma obyčejný barometr, zaťukáním zjistit, zda tlak stoupá či klesá, bylo spolehnutí, že při určitém tlaku prší, při jiném je hezky... Koupili mi k narozkám nový barometr, ale je úplně k nepotřebě: při nízkém tlaku bývá krásně, při vysokém tlaku leje; bouřku nesignalizuje pokles tlaku, ta si přijde kdykoliv (umělá). Míchači počasí v letadlech i ve výrobnách mraků mají pořád plné ruce práce. Je to neuvěřitelná mašinérie, ale orgonitem ztrácí sílu... tak rozdávejme.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.