29. července 2009

Orgonit nebo elektronit?

Na ethericwarriors často píše horlivý španělský gifter Je. Má starosti, neboť jeho rodná země je nepřetržitě vysušována klimatickými zbraněmi, které odvracejí už po dlouhou dobu déšť od Iberského poloostrova. (Viz zde.) Teď v červenci tam zuří již více než deset lesních požárů... Španělsko a Portugalsko jsou zřejmě předurčeny jako důkaz globálního oteplování. Kdybyste jel někdo na Azory, tam není ogiftováno, třeba by to Španělsku trochu pomohlo...

Ale kvůli tomu to nepíšu. Je zveřejnil zajímavý názor na funkci orgonitu, a mně se to dost zamlouvá. Tady jsou z toho úryvky. EW jsou konzervativní, nemají moc rádi nové nápady, tak mu to v diskusi spíše rozmlouvali, ale nemohli říct, že je to úplná blbost.

Takže co si myslí Je:

„Zjistil jsem, že orgonit je prostý elektrický kondenzátor, žádná tajemná energie, žádné podivné a tajné energetické formy, pouze elektrony (elektrostatická energie).

Elektromagnetické vlny, které vysílají hračky zlých mužů, jsou prostě velké toky elektronů, které kationizují hmotu. Orgonit (říkám mu raději elektronit) chytá elektrony z tohoto toku a vytváří tlak na křišťál. Křišťál pak generuje více elektronů, a přidává je k tomu toku, čímž vytváří prostředí aniontů. Právě opak toho, co chtějí oni. (Přečtěte si o blahodárných účincích aniontového prostředí.)

Jestli víte něco o elektronice, víte, jak pracuje kondenzátor. Kov (elektrický vodič) předává elektrony plastu (například) (to je elektrický polovodič). Když je plastová vrstva nabita, vyšle všechny elektrony do další kovové vrstvy. A orgonit prostě pracuje jako zesilující efekt, protože má mnoho vrstev kovu a plastu. To způsobuje efekt komprese, když se dostane ke křišťálu, a pak piezoelektrická vlastnost křišťálu generuje více elektronů. Žádné tajemství, čistá fyzika a chemie.“

A v důkladnějším příspěvku:

 
"Giftovací kompendium Dona Crofta jsem si přečetl koncem roku 2006 a tehdy jsem pochopil, že osud světa není ještě rozhodnut.
Naše planeta byla plná věží, nebe naší planety plné chemikálií, a nejhorší bylo, že si to nikdo neuvědomoval, a že to všichni pokládali za absurdní teorie šílenců.
Když jsem byl malý, pořád jsem se ptal rodičů: proč? Rodiče mi samozřejmě nemohli všechno vysvětlit.
Když jsem objevil Croftův orgonit a jeho příznivé účinky, byl jsem velmi šťastný, ale také jsem se pořád ptal: proč? Proč to funguje? Naneštěstí nejsem sensibil a nikdy jsem nepochopil, co vidí a říká Carol a jiní, a byl jsem z toho smutný. Potřeboval jsem pochopit, co se děje, a začal jsem zkoumat v rámci známé fyziky, jak fungují antény, pozoroval jsem celé hodiny, co dělají letadla, co se děje na obloze atd.. Všechno, co tady řeknu, je plodem uvažování a logiky. Samozřejmě nechci vnucovat žádnou absolutní pravdu, ale to, co tady vyprávím, zjevně funguje.

Reich řekl, že orgon (POR) naplňuje vše, je modrý, nehmotný a je nutný pro zdravý život. Myslím si, že Reichův orgon jsou elektrony, přesně negativní ionizace atomů a molekul.

Když to zkoumáte, veškeré dobré účinky negativní ionizace jsou stejné jako ty, které se přisuzují POR, a všechny špatné účinky pozitivní ionizace jsou podobné DOR. Možná je to paralelní, ok, ale tato fyzická pravda zde je, je viditelná, měřitelná a nepopiratelná.

Vodopády, jezera, déšť, půda, hory, lesy, štěstí, orgasmus atd. ... jsou příklady přirozené negativní ionizace. Slunce, galaktické paprsky, bolest, všechny typy záření atd... jsou příklady pozitivní ionizace. (Totéž je DOR a POR?)

Mohla by to být pouhá spekulace, kdybych skončil zde, ale tak to není.
Déšť je jedna z věcí, které mám nejraději, a jeho fyzikální výzkum mě přivádí k tomuto závěru. 

Tvoření deště vyžaduje dokonalou rovnováhu mezi kationty v ionosféře a anionty na zemském povrchu, a tvoření mraků závisí na této polaritě. Také pozorování operací pro zničení deště ve Španělsku mě vedlo k dedukci, že jak antény, tak chemtrails naplňují naše prostředí kationty a tím narušují rovnováhu, takže se netvoří mraky, ale místo nich cirry, které nelze vytvořit bez letadel.

Věže mobilních telefonů, vojenské a jiné věže vytvářejí velká elektromagnetická pole, která dodávají kationty do vrstvy, kde se tvoří mraky. Molekuly H2O potřebují elektrony, ab se spojily. To je důvod, proč se mraky nejvíce tvoří na horách, u jezer, vodopádů.

Chemtrails (veškeré kontrails jsou chemtrails, domnívám se, že oficiální teorie, podle níž kontrails jsou částečky ledu, je absurdní. V -50°C je to nemožné, protože vysoká hustota tvoří pevný led a led není antigravitační. A cirrusové mraky? To jsou kilometry čtvereční ledu? Plující ve vzduchu? Cože?!) zřejmě rozšiřují silikonový gel či jinou silikonovou substanci jako diatomy. Atom křemíku je přírodní kationt!! Výsledkem jsou pseudomraky nazývané cirry, mající zvláštní formy (na tomto fóru se jim říká sylfové, ale já si myslím, že jsou to molekuly vody přijaté silikonem, které se snaží spojit. Mammatus a asperatus vznikají stejným efektem, ale intenzívnějším, a proto se zdá, že mraky padají dolů.)

Jak funguje orgonit?

Je těžké to vysvětlit a nemám ještě konečnou pravdu, ale potřebuji najít logiku ve všech jevech, které, jak se zdá, mohou vidět všichni.

Myslím, že pryskyřice (organická) a kov (Al) jsou dokonalou směsí, která přitahuje, hýbe a stlačuje elektrostatiku elektromagnetických polí antén ke krystalu, který je piezoelektrický a chová se jako aniont, a vysílá stlačením elektrony. To je důvod, protože vidím, že orgonit je účinnější v blízkosti věží. Zdá se, že pak se věže promění v generátory aniontů, které tvoří déšť, dokud se neobnoví přirozené chování."

Mně se ta teorie líbí, protože podobně jako Je moc nerozumím těm éterickým pojmům ... A o tom, co se považuje za Sylfy, si myslím taky, že jsou to nějaké bezradné cáry chemikálií.

Dál pak ještě píše, jak si vylepšíl trubkami koupený ionizátor, který teď funguje jako CB (viz fotka na EW.) Zajímavé. No, však ty společnosti nabízející na webu výrobu deště používají na to taky ionizátory.

6 komentářů:

 1. Cítím to jako, že je blízko. Vždy mi bylo divné, že by kov orgon odrážel, když jinak funguje opačně. Bral jsem to spíš tak, že pryskyřice přitahuje a kov urychluje. No dost. Kondenzátor je správně. Dále. Nejde jenom o elektrony, ale také o nosnou vlnu, kmitočet. A tady je ten piezoelektrický jev křišťálu. Kondenzátor vstřebává elektrony pod jistým kmitočtem a křišťál na to reaguje změnami tvaru o stejném kmitočtu, rozvibruje se a přesně na antifrekvenci a tím ruší nosnou frekvenci. Potom ten kondenzátor se nabíjí a musí se zase nějak vybíjet. Elektrický náboj cvičí krystalem a ten, chudák v pryskyřici zalitej, zase cvičí orgonitem. Nějak ty záporný ionty vznikat musí, jinak by v přítomnosti orgonu nebyla povznesená nálada, ale ještě nevím jak. Gloudbuster má křišťály vložený v trubkách a nemá je zalitý v pryskyřici a taky funguje. Víc mě teď nenapadá, ale třeba někoho inspiruji a ten to zase popostrčí kousek dál. Díky že jste. Martin Havran

  OdpovědětVymazat
 2. Jo četl jsem to na EW i na jeho blogu v originále a velmi mě to zaujalo. Práci "Je" dobře znám a stejně jako on se snažím všechno analyzovat v širších a hlavně pozemských, fyzikálních souvislostech. Myslím, že je hodně moc blízko, jen o těch sylfech bych netvrdil docela, že to jsou "pouze" cucky chemikálií. Každopádně gifting funguje a harmonizuje a to bez výhrad. Jinak super, že to někdo přeložil. Když dovolíš, zkopíruji ten text na fórum. Díky

  OdpovědětVymazat
 3. Tak a sme tu, dufal som ze sa zacne rozhmlievat. Konecne teoria mimo zvlastnu hmotu. To mozno zacnem s giftingom.
  Kde teraz najlepsie kupit alebo ziskat knoflik/Tb ??

  OdpovědětVymazat
 4. Tohe je výborná zpráva. Je mi naprosto jedno, jak tomu kdo říká, hlavní je že to funguje a pokud to je takhle jednoduše vysvětlitelné, bude to přístupné ještě MNOHEM více lidem, než je tomu doteď. Nicméně jde jen o další teorii, uvidíme jak se to bude vyvíjet.

  OdpovědětVymazat
 5. 4 anonym : taky mě zaujalo to, že v CBčku fungují krystaly "jen" v trubkách nestlačované pryskyřicí. A v TBčkách ani krystaly nejsou (mnohdy). Tož jak je to ?

  OdpovědětVymazat
 6. Jak ale vysvětlit následující: Radiace je v tomto mnohem horší a není problém s ní dosáhnout doslova smrtících podmínek, kdy orgon zpomalí svůj pohyb až k nule a je pro život velmi negativní (deadly orgone -DOR). O tom se přesvědčil sám Reich při jednom ze svých pokusů, kdy do akumulátorové místnosti přinesl vzorek Radia. Orgon lze "umrtvit". Je to jeho další krajní stav. Lze to popsat tak, že jeho vnitřní pohyb ustane a on ztuhne. Živé organismy jsou přímo závislé na jeho kvalitě a při nízké kvalitě či koncentraci nejsou schopné správně pracovat. Nemoci a dysfunkce se dostaví záhy.Chaotickým odrážením se o třísky získává orgon svou původní pozitivní aktivní zářivou podobu (positive orgone - POR)

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.