31. října 2009

Opožděně ke smrti Michaela Jacksona


 Ke smrti Michaela Jacksona toho bylo napsáno mnoho, ale na tomto blogu dosud nic, jelikož v tu dobu zrovna probíhala moje dovolená a po ní už bylo všechno na toto téma napsáno. Ale když ho teď připomínám tím filmem, tak se hodí něco si zopakovat. Díky čtenáři za odkaz na článek, z něhož překládám začátek. (Určitě je vyvěšen i na jiných webech.)

26. června 2009
Ruská FSB oznamuje, že popová ikona Michael Jackson byl zavražděn CIA
Sorcha Faal
Zdroje FSB dnes oznamují prezidentu Medvěděvovi, že americká popová ikona Michael Jackson byl „s nejvyšší pravděpodobností“ zavražděn americkou centrální výzvědnou službou CIA. Údaje byly získány po prozkoumání dat přenášených ruským vojenským satelitem Kosmos 2450. Ta ukazují „nezvratně“, že bezprostředně před smrtí hudební hvězdy v Los Angeles byl použit elektromagnetický puls shodný s modelem elektromagnetických radiačních (EMR) zbraní ukradených z bývalého Sovětského Svazu „přesně na souřadnice“ domu rockové hvězdy.

Tento typ technologie byl zdokonalen americkým vojensko-průmyslovým komplexem byl založen na výzkumech v bývalém Sovětském Svazu, a užíval se při vraždách, o nichž můžeme číst ve zprávě Cheryl Welshové, předsedkyně organizace Občané proti zneužívání lidských práv, která se nazývá „Zbraně s elektromagnetickým zářením (EMR): Tak účinné jako atomová bomba“, a v níž se praví:

„Nově odtajněná zpráva americké zpravodajské služby říká – extenzívní sovětský výkum v oblasti mikrovln by mohl vést k metodám způsobujícím desorientované chování lidí, nervové choroby nebo dokonce srdeční záchvaty... Kopie studie byla poskytnuta zpravodajskou agenturou organizaci Associated Press jako odpověď na žádost ve jménu zákona o svobodě informací. Pentagonská agentura odmítla vydat některé části zprávy, s tím, že zbytek zůstává tajný z důvodu národní bezpečnosti.“

Ještě intenzívněji, podle zprávy paní Welshové z roku 2001, pokračovaly USA ve zdokonalování této zákeřné technologie, kterou nazvaly Active Denial System (aktivní popírací systém, ADA), a jak můžeme číst ve zprávě z New Scientist z r. 2005 nazvané „Americká armáda hledá neletální zbraň; prototyp phaseru?“, říká se tam:

„Americká armáda financuje vývoj zbraně, která způsobí záchvat kruté bolesti až na dvoukilometrovou vzdálenost. Je určena pro užití proti výtržníkům, a má zanechat oběti nezraněné. Ale výzkumníci v oblasti bolesti se zlobí, že práce zaměřená na ovládání bolesti byla užita k vývoji ve zbraň. Obávají se, že tato technologie bude užita pro mučení.“

K „likvidačnímu“ užití těchto zbraní můžeme také číst:

„V lednu 2007 řekl Theodore Barna, asistent zástupce tajemníka obrany pro moderní systémy a koncepty agentuře Reuters, že „Očekáváme, že k tomuto souboru nástrojů budou přidány další služby. A to by mohlo být už v roce 2010.“

Zřejmě si je armáda ještě po všech testech zbraněmi ASD nejistá. Tajemník leteckých sil Michael Wynne nepomohl tuto otázku vyjasnit, když navrhl, že armáda by měla použít „bolestivý paprsek“ na davy lidí ve Spojených Státech, dříve, než budou umístěny v Iráku. Bylo by těžké si představit, že Američanům by připadalo dobré zkoušet takové zbraně na sobě samých, i když by uvěřili, že nejsou smrtelné.

Wagner navrhl pro zbraň novou přezdívku, „smrtící paprsek“, protože je známo, že když jsou savci vystaveni mikrovlnám, způsobí to jejich explozi. Rozeslal po celých USA email, v němž pro důkaz své teorie užil živého příkladu.“

Za důvodem, proč CIA potřebovala zavraždit Michaela Jacksona, jak pokračují tyto zprávy, byla neprávní dohoda mezi popovou ikonou a synem bahrainského krále jménem Sheikh Abdullah bin Hamad al-Khalifa, podepsaná loni v listopadu v Londýně, v níž se v jedné části praví, že výměnou za milióny dolarů půjčené Sheikhem Michaelu Jacksonovi pan Jackson umožní na svých vyprodaných koncertech v UK, aby byly použity jako platforma pro varování světa před masovou genocidou, ke které má brzy dojít.

Jak Michael Jackson, tak Sheikh Abdullah jsou dlouhodobými podporovateli neohrožené rakouské novinářky Jane Burgermeister, která varuje svět před největším zločinem na lidstvu, který právě probíhá.

(konec citátu z článku)

6 komentářů:

 1. Zdravím, mohol by som tento článok umiestniť na moju stránku www.poznanie.estranky.sk ?
  Samozrejme s odkazom na zdroj.... Neviem kde to napísať nenašiel som žiaden kontakt na vás . A práve ma napadlo, že už tam aj niečo od vás mám, neviem či vám to neprekáža...

  OdpovědětVymazat
 2. Zajimave... Cinu obvini a sami se k tomu nepriznaji: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/183192-peking-zasahla-brzka-zima-kvuli-omylu-uradu-pro-upravu-pocasi.html

  OdpovědětVymazat
 3. Nevadí mi, když něco použijete, je to určeno k šíření ... Článek klidně vyvěste, ale není to úplně celé přeložené, chybí asi dva odstavce.

  OdpovědětVymazat
 4. Ale potom nechápu, proč to nezabilo i ostatní lidi v domě?

  OdpovědětVymazat
 5. Ani ja to nechápem ?

  OdpovědětVymazat
 6. Taky mě to napadlo, ale hned mi přišla na mysl myšlenka, že když jsou nám schopni vidět "do kapsy" ... tak vidí i postavu v domě.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.