19. prosince 2015

Video s Kubrickem je totální podvod. Jakou pravdu má zakrýt?

V minulých dnech jste mi posílali odkaz na video, které udělalo rozruch na webu, a které mělo být konečným důkazem, že přistání Američanů na Měsíci v roce 1969 byl podvod. Slavný (a kontroverzní) režisér Stanley Kubrick (zemřel v r. 1999) se v tomto videu přiznává, že přistání natočil ve studiu. 

Mně se to moc nezdálo, jelikož zahraniční weby u toho vždy měly výhradu (i důkaz), že je to asi hoax, protože muž na videu není Kubrick, nýbrž herec jménem Tom. 

Sice už dávno věřím tomu, že mise Apollo 11 v roce 69 byla podvodem, v němž Kubrick měl své místo (viz např. články Matrixu z r. 2009), ale nechápal jsem důvod, proč by o tom někdo točil a nyní zveřejňoval falešné video?

Taky vím, že Američané v rámci tajných programů už i dávno předtím na Měsíc a na Mars létali (viz např. článek o Supervojácích). 

Tak jsem počkal, až to někdo chytřejší pospojuje do souvislostí, a myslím, že to, jak to propojil Christophe z francouzského webu stopmensonges.com, dává dobrý smysl... 

=Orgonet=


Video s Kubrickem je totální podvod. Jakou pravdu má zakrýt?
Zdroj: http://stopmensonges.com/la-video-de-kubrick-est-totalement-fausse-volonte-de-cacher-la-supercherie/
par christophe - déc 16, 2015
Překlad: OrgonetVideo s režisérem Stanley Kubrickem, kde odhaluje, že nafilmoval přistání na Měsíci, je falešné. Toto video sice způsobilo na internetu rozruch, ale člověk, který v něm vystupuje, není Kubrick, nýbrž je to herec zvaný Tom, jak můžete vidět níže.

Celé se to jeví jako špatný vtip. Jaký zájem mohl někdo mít, aby udělat takové video? Diskreditovat hledače pravdy? Trošku si z lidí vystřelit? Komu je prospěšný tento vtip, kterému se dostalo tak velké propagace?

Je silně možné, že toto video bylo vypuštěno kvůli tomu, aby byla diskreditována hypotéza, že sám Kubrick osobně natočil videa s přistáními na Měsici. Je to stará dobrá metoda, jak smíchat pravdu se lží.


Co je lepšího než vyrobit falešné video s falešným Kubrickem, v němž přiznává, že natočil přistání? Tím bude navždy zakryta realita, že Kubrick skutečně nafilmoval přistání na Měsíci ve studiu. Což vše zdařile vytvořilo zmatek mezi některými hledači pravdy.

Jakmile se roznese, že video a rozhovor s „Kubrickem“ jsou falešné, pak kdykoli vystoupíte s hypotézou falešného přistání, hned na vás vyjedou s argumentem, že video s Kubrickem je fake. Falešné video je zřejmě velmi dobrá metoda ochrany, zástěrky pro skrytí pravé reality.

Malý návrat do historie

Nesmíme zapomenout, že v určité době byl svět v kontextu studené války mezi východním blokem SSSR a západním blokem USA. Šlo o konfrontaci ideologickou, sociální, technologickou, atd. Ten, kterému by se jako prvnímu podařilo dosáhnout Měsíce, by získal technologickou, psychologickou atd. převahu nad druhým, a proto je silná pravděpodobnost, že USA scénu přistání na Měsíci v roce 1969 zrežírovaly. S technologií známou v té době byla velmi malá šance skutečně realizovat takový mistrovský výkon.Naproti tomu bylo možno realizovat tento mistrovský výkon s použitím technologií, které vojenskoprůmyslový komplex skrýval před širou veřejností. Jde o technologie, které jsou používány v tajných kosmických programech nejméně od 40. let. Nacisté, díky pokročilým technologiím ukradeným Společnosti Vril Marie Oršičové, dokázali letět na Měsíc již ve 40. letech. Na Měsíci byla tajná nacistická základna, která byla o něco později zničena.Viz: http://stopmensonges.com/technologie-extraterrestre-maria-orsic-et-la-societe-du-vril/

Čili, bylo nemožné tyto technologie používat před zraky širé veřejnosti, protože tím by byli nuceni vynést na světlo některé z nich, což by nebylo dobré pro jejich plán zotročování lidi (antigravitace, volná energie atd.).
Mnohé země postavily na Měsíci a na Marsu od 60. let četné základny, zatímco NASA ohlupovala veřejnost programy Apollo. Zejména na odvrácené straně Měsíce postavili slavnou základnu LOC (Lunar Operation Command – Velitelství lunárních operací).

https://authenticmentoring.wordpress.com/2014/08/04/how-many-whistle-blowers-does-it-take-to-expose-the-secret-space-program/

Nelze ani zapomínat, že NASA byla infiltrována četnými nacistickými mozky (skuteční nacisté přežili, zabiti byli pouze nacisté neužiteční během Norimberského procesu) koncem 40. let nepřímo přes projekt Paperclip. Například známý nacista Werner von Braun. Nacisté po světové válce nikdy vůbec nic neztratili a jsou tu stále až do dnešních dní.


Jsou zejména v evropských královských rodinách. Například rodina Windsorů má hluboký německý a nacistický původ (rody Saxe-Cobourg a Gotha), je to způsobeno rodovými liniemi.Není náhodou, že královna Alžběta byla přistižena při nacistickém pozdravu. Video bylo zveřejněno před několika měsíci. Jiří VI., otec Alžběty II., byl nacistický sympatizant.

Proto není udivující a není to náhoda, že princ Harry se čas od času objevuje v nacistickém oděvu. Rod Windsorů je německý a nacistický. Není na něm nic anglického, kromě jména, které si přivlastnil.Takže vidíte, že v tomto světě je vše pouhá lež. Lidé jsou na Měsíci už od 40. let (nejméně), prostřednictvím nacistů, kteří vyvinuli tajný velký vesmírný program s technologií společnosti Vril a s podporou společnosti Thulé. V roce 1969 člověk nemohl letět na Měsíc s technologií, kterou nám prezentovali. Takže NASA zfalšovala přistání na Měsíci filmem natočeným ve studiu.USA nutně potřebovaly zvítězit v závodě o vesmír, aby získaly vrch nad věčným nepřítelem SSSR, a aby ukojily potřebu dominance ve světě, vyrobily v roce 1969 hoax. Kdyby byly USA ve studené válce poraženy, nebylo by Nového světového fašistického řádu.

Proto na konci studené války satanista George Bush otec v roce 1991 jasně oznámil tento plán široké veřejnosti (viz video níže), protože USA tehdy již definitivně vyhrály tuto prvotní válku proti SSSR. Od té doby již se věci mohly odvíjet bez zádrhele.

https://youtu.be/apWm1sdJdDs


V roce 1969 měli schopnost letět na Měsíc pouze tehdy, když použili technologie skryté veřejnosti, technologie, které bez skrupulí užívali pro své četné tajné vesmírné programy.

A to je resumé celé lži. To je to, co chtějí zakrýt: existence tajných vesmírných programů je jedno z nejlépe střežených tajemství.Takže, toto video níže je hoax, za účelem znevěrohodnění hypotézy „komplotistů“ tvrdících, že Američané (možná prostřednictvím Kubricka) přistání Apolla 11 na Měsíci zinscenovali pouze ve filmu, a za účelem navození dojmu, "že je nemožné se tam dostat" (viz přepis rozhovoru níže).

https://youtu.be/9CR0SbRrH6whttps://youtu.be/rR4pf6pp1kQPřepis videa (přišel mi mailem - Orgonet):

K: Jsem hodně zaneprázdněn mojí prací, vylepšováním – riskuji hodně…
T: Proč mi chcete dát tenhle rozhovor?
K: Je to poprvé co dávám rozhovor na toto téma. (povzdechne si)
T: Chápu, dejte si čas kolik potřebujete.
K: Byl jsem s tím vždycky v konfliktu, ale nikdy jsem si to tolik nepřipouštěl až posledních pár let. Byl jsem unesen tou velkou šancí, příležitostí a výzvou něco takového produkovat stejně jako kdyby šlo regulérní film, jako jakýkoliv můj regulérní film, bez nutnosti přemýšlet tolik – uff – o důsledcích, které to může mít pro společnost, když to bude kdy odhaleno.
T: O čem to mluvíte? Umírám zvědavostí konečně se dozvědět o čem to mluvíte.
K: Dobře, je to svého druhu zpověď. Jde o film, který jsem udělal a nikdo o tom neví.
T: Jde o film, který jste udělal a nikdo neví, že jste ho dělal vy? Rozumím vám správně?
K: Ano, máte pravdu. Není to fascinující? Zaujalo vás to?
K: Podílel jsem se na obrovském podvodu na Americké veřejnosti, což je momentálně detail. V celé věci je zainteresována vláda USA a NASA. Přistání na Měsíci bylo zfalšováno; všechno kolem přistání na Měsíci bylo falešné a já byl ten, kdo to natočil.
T: Ok. (smích) Počkejte, o čem to mluvíte…? To myslíte vážně? Jako že fakt?
K: Jo, myslím to vážně. Smrtelně vážně.
K: Ano, byl to podvod.
T: Ok, počkejte, počkejte…
T: Já nechci, aby tohle byl film s ohodnocením R (R: nevhodné pro děti a mládež), ale naprosto vážně, naprosto čistě a vážně…
T: Já, já, já pracoval téměř osm měsíců na tom, abychom zabezpečili toto životně jedinečné interview, které snad nikdo jiný neměl příležitost dostat. Na místo, abychom se bavili o vašich 16 filmech, které znám od svého dětství… Vy mi tu říkáte, že jsme nepřistáli na Měsíci?
K: Ne, nepřistáli.
K: Nebylo to skutečné.
T: Přistání na měsíci byl podvod?
K: e, e, e… smyšlené přistání na Měsíci. Byla to fantasie, nebylo to skutečné.
K: Nemyslíte si, že je to důležité, aby tohle lidé věděli?
T: Přistání na Měsíci v 69., které bylo dva roky před mým narozením…
K: Je totální fikce!
T: Totální fikce…
T: To je to? To je ta 15letá věc! Teď to dává smysl. To je důvod, proč já to můžu zveřejnit až za 15 let. To dává rozhodně smysl.
T: Přistáli jsme… my jsme nepřistáli na Měsíci – to vy říkáte?
K: Ano, nepřistáli jsme.
T: Proč mi to říkáte?
K: e, e, e – obrovský podvod. Naprosto jedinečný podvod spáchaný proti všem. Měli by to vědět.
K: Nixon chtěl – uff, oni plánovali, yeah, on chtěl tohle zfalšovat – to přistání na Měsíci.
T: Vy předpokládáte, že lidé nechtějí znát pravdu o světě, realitě, o přistání na Měsíci…?
K: Vládá o tom ví, podílela se na mnoha podvodech a podvodech plynoucích z jiných podvodů.
T: Jak jste ukončil spolupráci? Byl jste zapleten do toho podvodu?
K: Nechtěl jsem to už dělat.
T: Rozhodně jsem nečekal, že rozhovor půjde tímto směrem!
K: Bylo to s mojí pomocí, bylo to díky mne, byl jsem u toho a to je to co mne na tom trápí.
T: Mám s vámi jen tento vymezený čas. Jsem ochotný s vámi mluvit o čemkoliv, ale…
T: To snad ne… Není to nějaký druh vtipu nebo…
K: Ne, to není.
T: … nebo nějaký film ve filmu.
K: Nežertuji. Ne!
T: Dobře.
K: Konspirační teoretici měli v tomto případě pravdu.
T: Teď nevím, na co se mám ptát dříve.
K: Věděl jsem, že je to špatné – já jen … jsem nevěřil tomu, že ten podvod bude tak velký.
T: Ale udělal jste to.
K: Mělo to vliv na moji uměleckou integritu.
T: Jo, ale vy jste s tím nakonec souhlasil. Proč?
K: Dobře, ano, šlo prostě o to, že mne podstatě uplatili. Řečeno bez obalu, o tom to bylo. Byl to jen obyčejnej zasranej úplatek!
T: Proč mi to říkáte?
K: Je to velký podvod. Naprosto jedinečný podvod spáchaný proti všem. Všichni by to měli vědět! Nemyslíte si, že by lidé měli znát pravdu?
T: Proč jste to zfalšovali? Proč? Proč by vůbec kdy někdo chtěl udělat něco takového? Proč by vláda něco takového vůbec chtěla nebo potřebovala dělat…
K: Není tajemstvím, že NASA vždy chtěla splnit Kennedyho proroctví.
T: Vezměte to od začátku…
T: Upřímně řečeno, tohle moment, kdy mne on (Kubrick) dostal. Myslím tím to, když jsem si skutečně představil sebe v jeho situaci, že mluví pravdu a že on byl konfrontován s touto příležitostí. Říkal jsem si: pokud by taková šance s pravděpodobností jedna ku miliardě v mém životě nastala, jak bych se zachoval já?
T: Jo, on chtěl schválit všechny body. Byl toho názoru, nemohl udělat nic lepšího než tohle.
T: Velký konflikt. Bože, myslím, nedokážu si představit, že bych tuhle příležitost dostal. Na jedné straně bych to nejspíš chtěl dělat, ale pak bych asi chtěl říci, že jsem se podílel na trestném činu a lži…
T: Záleží na tom, ale můj odhad by byl… ne, když jste dobrý člověk, ale vy jste to chtěl dělat.
K: Spielberg, … Scorsese, ani Woody Allen, nikdo z nich by to neudělal.
T: Přiznám se, že bych to nejspíš udělal taky. Já bych to udělal.
K: Jo, taky mne to dostalo. Hodně vám mažou met kolem pusy, než-li tomu podlehnete.
T: Prostě, že jste nelepší a tak?
K: Jo, jo – a já jsem s nimi souhlasil.
T: Proč to říkáte světu? Proč svět potřebuje vědět, že přistání na Měsíci nebyla skutečná a že vy jste je zfalšoval?
K: … která považuji za mistrovské dílo.
T: A vy se pod to nemůžete podepsat a nebo o tom (veřejně) mluvit…
K: No, mluvím o tom teď…
T: Pravda, ale za 10 až 15 let budete mrtvý…
K: Jo, deset nebo 15 let – něco takového.
T: Takže o tom nemůžete říct ani Roger Ebertovi. Není to frustrující?
T: Proč to zfalšovali? Proč by to dělali?
K: Protože je nemožné se tam dostat.
T: Ok, back up, back up, back up…


Video ukazující herce Toma:
https://youtu.be/XwFnAEwQr1kPřeklad francouzského článku byl poprvé zveřejněn na http://orgo-net.blogspot.cz/2015/12/video-s-kubrickem-je-totalni-podvod.html.


Překlad videí: Odkaz na zdroj:
http://www.suenee.cz/stanley-kubrick-zfalsoval-jsem-pristani-na-mesici-prepi
s-rozhovoru/

25 komentářů:

 1. Orsic a Vrill nemel s nacisty nic spolecneho,az byl zneuzit...Ovsem okultismus otocil svastiku,takze negace nacismus znicila.Viz otoceny ALGIZ u Not war hippies.Okultni symboly zednaru na prazskem Hrade..Leccos by se zmenilo k lepsimu,znicit obelisk a dalsi symboly a provest konecne zadusni msi neee za nejakeho havla,ale cisare Rudolfa 2.Ten pri umirani Cechy proklel,dosud neseme nasledky.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný článek. Tady je odkaz na další zajímavý článek pojednávající o Nibiru, Arraratu, potopě, energetické síti země, mimozemšťanech, Atlantídě aj. Prostě něco ti mocní před námi utajuji. Ale už brzy se to provalí. Věci se již začínají měnit a spousta lidí se již probouzí.

  http://aeronet.cz/news/hercolubus-nibiru-dve-slunce-atlantida-ararat-turecko-krym-rusko-svet/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dle mluvčího RM jsou řeči o planetě Nibiru hoax. Existuje ale planeta X (cca 0,75% objemu Země).

   Vymazat
 3. Ako to oni vedeli, že všetko je jeden veľký podvod, ich hrou s nami? https://www.youtube.com/watch?v=0s37nDBIl18

  OdpovědětVymazat
 4. Nemá to logiku. Ak by mali technológie aby sa tam dostali tak by to natočili na Mesiaci a nikto by o ničom nemohol pochybovať. Ale je zjavné že to točili na zemi. Prečo?
  No preto že sa na Mesiac v tej dobe jednoducho nemohli dostať ani tajnými programamy.
  Jednoducho dnes už neverím že tam majú tajnú základňu. Bol som tomu naklonený uveriť, ale po tom čo sa teraz deje mi skôr vychádza to že to všetko boli len spravodajské hry, ktoré mali vytvoriť tajomnú gloriolu okolo skrytej moci USA a ich tajných vesmírnych programoch a technológiách. Fašouni nikdy nemali na Mesiaci základňu je to absolútny nezmysel. Tieto báchorky vymýšľali USA armádny dezinformátori
  Na MEsiac sa jednoducho vtedy nemohli dostať. A je to problém aj dnes. A dlho ešte problémom ostane.
  Točil to Kubrick čo je zjavné. Či už je alebo nie je to vídeo podvrh už ani nie je dôležité.
  Američanov usvedčila neprítomnosť hviezd na mesačnej oblohe. Na obežnej dráhe zeme aj na slnečnej strane teda počas dňa vidieť hviezdy a to veľmi jasne a kamera ich zachytí napriek väčšej svetelnej odrazivosti Zeme.
  Neboli tam a nie sú tam ani dnes. Žiadnu vojenskú základňu tam nemajú.... tobôž na Marse - tieto nimi produkované dezinformácie im len hrajú do kariet a pomáhajú zakryť uniknuté informácie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. anonymní 23.24
   To, co jste popsal jsem chtěla psát stejným způsobem také. Ale k mému komentáři by to bylo zdlouhavé. A tak, podepisuji se pod vaše slova. Žádné základny nikde ve vesmíru mít pozemšťané -američané nemohou. Nedávalo by to logiku.

   dan.

   Vymazat
  2. Kde zachytila nějaká kamera hvězdy na denní straně Země (spolu s tou Zemí)?
   Všechna videa z ISS, kde jsou nad Zemí hvězdy, jsou z noční strany.

   Vymazat
 5. Myslím si, že pochybnosti o přistání američanů na měsíci začala uvedením klipu skupiny Ramstain -skl. America,v roce 2003. Tehdy ty pochybnosti začaly. Kubrick však promluvil na kameru pár měsíců před svojí smrtí, v roce 1999. Z mého pohledu, jsou tyto pochybnosti uměle vyprovokovány samými američany. Ten klip od Ramstainů má všechny prvky Holywoodské produkce. Posuďte samy.
  Zdá se, že ta lež (přistání Apolla 11 na měsíci) se nyní těžce nehodí samým tvůrcům do novodobých plánů . Např. jsou neustále nuceni všechny pořízené fotografie retušovat, přebarvovat a přezkoumávat, než je půstí do světa na obdiv.Je to jistě pracné, zdlouhavé a nevýhodné. To je také jistě jeden z důvodů, proč z tisíce fotografií, odeslané teleskopy na Zem , máme k dispozici (my, veřejnost) jen směšné malé procento. To také může být důvod, proč do vesmíru nyní vzlétá "unipolární" sestava kosmonautů. Tedy Rusové, Číňané i Američané. Prostě, aby jeden na druhého nežaloval, že ? Docela logické.
  Pokud ale byli američané schopni před 45 lety poslat na Měsíc raketoplán s člověkem, proč nyní tráví tolik času stavbami teleskopů ?! Neměli by být logicky vývojově mnohem dál?

  dan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty filmové pochybnosti jsou starší.
   Vzpomeňte na film Kozoroch 1 z roku 1978.

   S fotkami přidejte. Z Marsu jsou veřejně dostupné desetitisíce fotek. Z programu Apollo tisíce fotek.

   Na Měsíc neletěl raketoplán, ale raketa.

   Vymazat
 6. Mrkněte na starší sci-fi Montrap. http://www.csfd.cz/film/2490-mesicni-past/prehled
  je to sice ptákovina, ale iluze měsíčního povrchu je dokonalá. Takže počítám, že pro Kubricka byla hračka to natočit mnohem brilantněji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kubrick celý měsíční program tajně natočil na Marsu. Proto musel všechno udělat černobíle. Jinak by prosákla narudlá barva povrchu.

   Vymazat
 7. Na Mesiac sa žiadna ľudská bytosť nikdy nedostala. Je nemožné opustiť orbitu Zeme prekročením Van Allenových radiačných pásov. Žiadny živý organizmus by to neprežil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. žereme,až mlaskáme nějaký vesmírní raketový program.předhozený stádu,mezitím fungují červí díry,cestování časem a ostatně vojenský prumysl je skoro o sto let napřed se svými projekty..A tady se psi v diskuzi perou o kost,zvanou NAVŠTÍVIL SE NENAVŠTÍVIL SE.http://tajomstva.org/veda/modifikace-pocasi-jako-zbran-odplaty/

   Vymazat
  2. Bylo prosím možné doložit k vašemu tvrzení i zdroj těchto informací? Píšete to jako danou věc, pro to musí tedy být pádné důvody podložené kvalitními informacemi. Co vás tedy přesvědčilo?

   Vymazat
  3. Proč překročit?
   Jsou to pásy.
   Lepší je ty pásy obletět.
   Tak to také Apolla udělala.

   Vymazat
 8. http://bnw-nwo.wz.cz/podvody/Apollo-Kubrick.pdf

  (Jak Stanley Kubrick zfalšoval přistání na Měsíci, aneb
  "Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád lži")

  Taky doporučuju film Kozoroh 1

  http://www.csfd.cz/film/4624-kozoroh-1/prehled/

  OdpovědětVymazat
 9. Valerián tady píše nesmysly. Na Měsíci toho je, mimo jiné bazén, ze kterého je možno vidět zeměkouli...

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní 27. ledna 2014 7:48
  O tom,že elity už dávno lietajú na Mesiac a Mars na antigravitačných strojoch pojednáva kniha ALTERNATIVA 3, od autora Leslie Watkins. Vyšlo to v češtine. Autor opisuje ako sú zo Zeme unášaní ľudia a prevážaní do pracovných táborov na Marse...skončilo tam aj mnoho vedcov. V knihe je dosť vecí podobných ako v tomto rozhovore. http://2012portal.blogspot.cz/2015/06/free-colonies-report-and-short.html
  http://2012portal.blogspot.cz/2015/05/free-colonies-update-and-videos.html http://2012portal.blogspot.cz/2015/05/make-this-viral-free-colonies_27.html http://2012portal.blogspot.cz/2012/04/resistance-movement-normal-0.html http://2012portal.blogspot.cz/2015/03/the-alliance-fleet.html

  OdpovědětVymazat
 11. Anonymní 2. 7. 2011 10:30: Nenechte se od nikoho zbulíkovat, že se okolo Slunce a na Slunci NIC NEDĚJE !!! Ba naopak, děje se až nezvykle moc !!! Ale někteří lidé prostě nejsou schopni uznat realitu, poněvadž to nezapadá do jeho osobního světonázoru, nebo je dráždí, že se někdo vůbec takovými "blbostmi" zabývá, a pak jsou agresivní nebo vehementně vyvracejí vše, co se na podobné téma poukaže nějaký odkaz nebo jen pozornost. Pak jsou tu lidé, kteří "kopou" za Temnou stranu, někteří vědomě, jiní nevědomky z různých důvodů. A tak se potom snáší na konkrétní místo rozporuplnost informací, které mají účelově rozbíjet odhalování skutečnosti a pravdy o tom, co se děje kolem nás a nad námi (viz Slunce a Sluneční soustava)...
  http://earth-liberation-movement.blogspot.cz/2015/12/secret-nro-space-stations-to-be.html
  http://www.theeventchronicle.com/media/clip/httpcdn1-collective-evolution-comassetsuploads201512nasa-640x400-jpg/#
  http://www.theeventchronicle.com/editors-pick/what-princess-diana-knew/ http://americankabuki.blogspot.ca/2015/12/sphere-alliance-message-119-anouncement.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aj tak budu mat s teba blba.....
   Oni to teraz nepochopia.....

   Vymazat
 12. Odhalení už je blízko, protože Světelným silám vzdáleným i blízkým se daří!
  Anonymní 23. října 2014 21:31
  Velmi blízko .... však to rozuzlení zažije mnohý z nás s velkým překvapením ... kdo je kdo, a co je co ...
  Anonymní 23. října 2014 21:33
  Temnáři kalí vody Pravdy, co jim síly stačí, ale nic jim to není platné, svůj boj o moc nad lidmi prohráli, jen to zatím není vidět.
  Svetlolej 5. listopadu 2014 11:22
  jo prohráli a už je to i VIDĚT :-)
  Odhalení se už dostává i do jiných než alternativních médií (takže si snad mnozí přestanou klepat na hlavu, neboť co mainstream napíše, je sv. pravda): http://europe.newsweek.com/mars-colonies-rich-people-404681?rm=eu http://www.bbc.com/future/story/20151215-why-mars-should-be-independent-from-earth? http://www.explainingthefuture.com/resources_from_space.html http://exopolitics.org/siemens-implicated-in-tracking-forced-labor-slaves-in-space/ http://exopolitics.org/new-book-reveals-what-you-need-to-know-about-the-secret-space-programs/
  http://2012portal.blogspot.cz/2015/12/solar-system-situation-update.html

  OdpovědětVymazat
 13. Take jsem toho nazoru, ze nikde nebyli. Ani tajne. Ze zadne zakladny neexistuji..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste chybného názoru:
   http://earth-liberation-movement.blogspot.cz/2015/12/secret-nro-space-stations-to-be.html http://earth-liberation-movement.blogspot.cz/2015/11/german-secret-societies-colonized-mars.html http://earth-liberation-movement.blogspot.cz/2015/10/uncensored-history-revealed-with-secret.html http://earth-liberation-movement.blogspot.cz/2015/09/talk-with-ssp-insider-corey-goode-scott.html http://www.theeventchronicle.com/metaphysics/galactic/secret-nro-space-stations-to-be-revealed-in-limited-disclosure-plan/ etc

   Vymazat
 14. Another information about this fake
  http://www.transients.info/2015/12/kubricks-confession-moon-landing-being.html

  OdpovědětVymazat
 15. A co když to bylo tak, že tam opravdu byli, ale na autentických záběrech bychom viděli něco, co bychom neměli vidět, tak to natočili extra na zemi ?

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.