24. května 2016

EgyptAir MS804: Podvod. Letadlo bylo elektronicky uneseno do Izraele.

V posledních dnech média vydatně přiživují různými výmysly historku o pádu egyptského letadla. V celé té story je opět spousta logických nesrovnalostí; několik z nich naleznete v následujícím úryvku článku Jima Stona (má toho tam mnohem více, ale pro základní ilustraci to snad postačí.) =Orgonet=EgyptAir: Podvod. Letadlo bylo donuceno přistát v Izraeli.
http://82.221.129.208/ifyouareinamericayouprobablycantseethisz5.html
Od 19. května 2016 dodnes
Jim Stone
Překlad: OrgonetToto ztroskotané letadlo, kdyby skutečně spadlo, by se nalezlo velmi snadno, protože se to stalo v oblasti, kam snadno doletí helikoptéra. „Oni“ to dělají komplikovaným, tím, že předstírají hledání loděmi. V takovém místě byste nepotřebovali lodě, našli byste to helikoptérami. Je to NAPROSTÝ PODVOD. Pokud tam během prvních hodin nebyly vyslány helikoptéry, je to naprostý podvod. Bylo to pouhých 100 mil od pobřeží, kam snadno doletí záchranná helikoptéra. 

A proč si myslíte, že tam v prvních hodinách neletěly žádné helikoptéry? „Oni“ věděli, kde to letadlo šlo dolů. Proč tam neposlali helikoptéry hned? Pročpak ne? Protože to zatracené letadlo přistálo v Izraeli, proto.

Tohle odhalení jsem si včera schoval, abych je přistihl, až vyexpedují další lež. Vykládají nám o idiotském hledání loděmi, když letadlo šlo dolů ve známé lokaci, a to do vody, kde by byla vysoká pravděpodobnost přežití osob, a to v dosahu záchranných helikoptér nejkratšího doletu z pěti různých států. Nebyly by ani potřeba helikoptéry dlouhého doletu. To, že je neposlali, je důkaz, že k žádnému pádu letadla nedošlo, protože poslat helikoptéry je jediná věc, která by byla udělána, kdyby k pádu skutečně došlo. Lodě by byly poslány později, aby posbíraly velké kusy.

Co se dělá při skutečném scénáři při možném přežití osob? Pošle se loď rychlostí 25 mil/hod, která stráví 5 hodin na cestě a pak se 10 hodin motá kolem a hledá na hladině kusy, které má v dohledu? NE. Pošle se helikoptéra, která je tam za 25 minut, a prohlédne celou oblast za pár minut. Když se jich pošle 20, místo dopadu je nalezeno okamžitě, a všichni přeživší jsou vytaženi z vody během první hodiny po neštěstí. A před nimi se může ještě poslat tryskáč, který uletí 100 mil za pár minut, a sdělí helikoptérám přesně místo dopadu, takže ty jsou za 15 minut přesně na místě? Celá novinová story, obsahující pátrání lodmi, je dětsky stupidní, ve stylu televizního seriálu, ale díky, tím jste mi usnadnili mou odhalovací práci!

Zprávy o troskách jsou falešné kvůli hloupým historkám o pátracích lodích. Letadlo přistálo v Izraeli. Tečka. 

Ti tři lidé, co se ztratili ze seznamu pasažérů, a snížil se tak jejich počet z 59 na 56 (celkem 66 lidí na palubě) jsou pravděpodobně tím, o co jde. Kdyby bylo možné zjistit, kdo byl vymazán ze seznamu, měli bychom pravděpodobně odpověď na to, proč bylo letadlo uneseno.

Další zádrhel v oficiální historce, který dokazuje, že letadlo má Izrael:
Údajně šlo letadlo dolů při „incidentu spojeném s terorem“ ve vzdálenosti méně než 100 mil od pobřeží Izraele, a Izrael se nešel podívat, co se děje? Přenechali to všechno nějakému hloupému rybářskému člunu? Ale jděte, že by to nechali „kapitánu malé lodi“, když podle izraelského tisku šlo o „teroristický incident“, který se stal nad vodami Izraele, jak oficiálně prohlašuje OSN? Tahle historka je příliš hloupá, abychom se ji nechali nakrmit, a tak je nechávám, aby se zamotávali do „hlášení o troskách“, protože si nelze žádným způsobem představit, že by se něco takového stalo a Izrael tam neletěl a neprověřil to.

Izrael tam neletěl a neprověřil to, protože IZRAEL MÁ TO LETADLO, tak proč by lítal a prověřoval, když má letadlo a ví, že sedí v hangáru 14?
Kdyby to bylo skutečné, Izrael by poslal bojová letadla, průzkumná letadla, helikoptéry, ponorky a lodě, protože to byl „incident spjatý s terorem“, který se stal nad jejich vlastním hřištěm, a oni jsou náramní puntičkáři, když jde o teror. Nebo snad? Ale pro tu historku už je pozdě, už to zionistický tisk zvoral...

Letadlo údajně „spadlo do Středozemního moře“. Nespadlo ani doprostřed Atlantiku, ani Pacifiku, ale na společný dvorek mnoha států. Není žádný pochopitelný důvod, proč by hned za svítání nebyly vyfotografovány trosky. Izrael, Turecko, Egypt, Rusko, Itálie i mnoho dalších by dostaly svůj bitevník na scénu za méně než hodinu, a Egypt, Rusko a Izrael do deseti minut. I helikoptéra by se tam dostala za méně než půl hodiny. To, že dosud nejsou žádné snímky trosek, znamená, že se jedná o podvod, a že letadlo je pravděpodobně uneseno v Izraeli.

Kdyby to byla pravda, hledalo by se záchrannými vrtulníky, a nikoliv nějakými kapitány na všelijakých lodích http://www.theguardian.com/world/live/2016/may/19/egyptair-plane-cairo-paris-live-updates

Žádné trosky nebyly nalezeny, jak bylo dříve oznámeno a oficiálně potvrzeno později, a mohu to dokázat. Vypadá to jako další MH370.

Nemusím to ani dokazovat! Vše, co jsem řekl, je plně potvrzeno: „oficiálně nalezené trosky“ nebyly z egyptského letadla, byl to jen běžný polystyrén. Já jsem to říkal. Izraeli, jsi odhalen.

Můj závěr: Letadlo bylo elektronicky uneseno a přistálo v Izraeli. Udělalo-li, jak se píše, obrat 90° doleva a pak obrat o 360°, tak to znamená 90°doleva od původního směru, z čehož plyne, že zamířilo přímo do Izraele. Navíc nebyly nalezeny žádné trosky, navzdory tomu, že letadlo spadlo na „obecní dvoreček“ do Středozemního moře. 

K obrázku: Takhle vypadají skutečné trosky letadla v moři. Pokud se nic takového ve Středozemním moři nenašlo, tak letadlo přistálo v Izraeli, konec. 


K obrázku: Když nám ukážou kus plovoucího lodního polystyrénu, to jim nepomůže. Oni vědí přesně, kde to letadlo mělo spadnout, a mohli se tam dostat během hodiny. Ne všechny letecké trosky se potopí. Většina obsahuje izolaci, která je udrží na hladině, jako na těchto obrázcích. Všechny letecké katastrofy na moři mají takovéto trosky, ať už je reakce při hledání jakkoli rychlá. Při jakékoli reakci, zejména při rychlé, jak by měla být tato, by tam měla být spousta trosek, které lze ukázat na jedné fotografii, mnoho kusů, Pokud nám ukážou jeden kus lodního polystyrénu, který může pocházet z čehokoli, zpráva o trosce je falešná. 
Srovnejte se skutečnou scénou trosek po pádu letadla: Množství plovoucích kufrů, kusy trosek letadla jako zde na snímcích, záchranné vesty, kusy sedadel, to vše na devíti yardech, zachytitelné na jedné fotce, podle toho, jak brzo by se tam dostali. Pokud to tam není, je to podvod. A to se ještě zdržuji klíčových detailů, které mi umožní přistihnout je při dalším lhaní.  

Tohle vydávají za nalezené trosky letu EgyptAir MS804:

Poslední zprávy udávají, že piloti prostě zmlkli, žádná ohnivá koule, žádné trosky, jen náhlá změna směru a snížení výšky, deaktivovaný transpondér a piloti stejně němí jako jsme to viděli u MH370. Závěr: Letadlo bylo odkloněno do Izraele. Nemělo palivo, aby doletělo jinam, a nikdo jiný to ani nemohl udělat. Po náhlém obratu letadla směrem k Izraeli a náhlé ztrátě výšky se z radaru ztratilo ve 20 000 stopách výšky, přesně jako MH370. Na rozdíl od MH370 však bylo letadlo tak blízko letišti, že by bylo na méně než 5 000 stop vidět. Jestliže zmizelo z radarů ve 20 tisících, stejně jako MH370 … rušička, protože radar v té oblasti byl příliš blízko scény zmizení, letadlo by bylo vidět, i kdyby se rozpadlo na kusy, ty by byly ve vodě …. 66 lidí na palubě, hmmmm … 66 lidí na palubě, sníženo z původních 69. Aha. 

Ti nově zmizelí tři lidé byli pravděpodobně ti, po nichž šel Izrael. Nejvyšší čas zjistit, zda tři „letečtí maršálové“, kteří byli údajně na palubě, byli poskytnutí izraelskou bezpečnostní společnosti! Bylo by jich tam zapotřebí, aby zastrašili pasažéry, zkonfiskovali jim mobilní telefony, a pohrozili jim, že nesmí volat, poté, co letadlo bylo donuceno přistát buď v Tel Avivu nebo na nějaké pekelné základně v izraelské poušti. Bingo. Myslím, že jsme na to kápli, buď ukažte pořádné trosky, nebo to bylo, jak říkám. Proč byli na palubě 3 bezpečnostní letečtí maršálové na 56 cestujících? Bingo!!!!

Pokud neexistuje žádná stopa trosek (všechny dosud zveřejněné trosky se ukázaly jako podvod), a pokud se nadále žádné neobjeví, je to tak, že letadlo bylo donuceno přistát v Izraeli, jiná možnost neexistuje. Trosky nebo Izrael, konec diskuse. 

(Zkráceno.)
...................

Více anglicky zde: 10 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. To samé, co před časem na Diego García v Indic.oceánu ... exit

   Vymazat
 2. nemyslím, že jim jde řadové pěšáky...
  Dita

  OdpovědětVymazat
 3. Zřejmě je pravdivá tato verze, den po zmizení letadla rezignoval Izraelský ministr obrany Moše Ja'alon a řekl, že Izrael je převzat "extremistickými a nebezpečnými prvky."
  Ann

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také mám od jednoho zahraničního zdroje info, že se izrael.společnost silně radikalizuje a fašizuje. Odtamtud nevzejde nic dobrého. Nebylo by divu, kdyby ww3 začala právě tam !

   Vymazat
 4. Řešíte tu Egyptský masakr 67 cestujících ... ok má to svůj význam určitě. Ale zamysleli jste se nad tím, že tu je ! tisíce faktorů, které jsou pro růst našeho národa ( spousta lidí, zapomíná na hystorii, která souvyssí přímo s nimy, nebo místa v kterém žijí .) Např. Mítus, že jogurty a mléko škodí člověku. Proč ? zřejmě každá potrava pro nás, by měla přijít v ten správný čas. Kdy je potřeba = poslouchat sebe, více než šum, který se v médiích objevuje, převážně Mass Medií. ) V massmédií stoupá zodpovědnost, přímo úměrně množství lidí, které to reálně ovlivní, na jakékoliv úrovni. Včetně úrovní, které si zatím neuvědomuje celoglobálně. Ovšem aspekty této úrovně přímo zasahují do globální substance, v které žijeme společensky.
  Úrovně se rozližují,účiností. Výsledek, se nastavuje předem a ovlivňuje množství nasazených pravidel.
  Ohledně kravského mléka a životu krav ?
  Pokud někdo může účinek předem nastavit, nejvíce to postihne faunu, potom flóru a lidské společenství, na flóře a fauně, která tvoří společenství Země a vesmíru. Pokud nastala doba, kdy kdokoliv, může účině měnit DNA, základní mikrostrukturu veškeré živé tkáně, rostliné tkáně, včetně trávy.
  Může měnit i chod a život krávy.
  Ta kráva dává mléko, potom jde na maso .... příde další kráva.
  A takto se všechny globální aspekty a zaryté zpúsoby mohou vrít nejen do vědomí, skrze podvědomí, které je ryze propojené s naším zdravotním stavem a vědomím. Mohou nastat problémy, které se hodí.
  Pokud si shrnem víše uvedenou strategii, umístěnou do leteckého provozu nad celou planetu, nevidím v tom žádnou dobrou budoucnost.
  Dle mého, veškeré ovlivňování DNA dle libosti, s nejvýše položenými zákony, bussiness, končí v propadlišti dějin.
  Co si o tom myslíte, mi je jedno. Protože se o tom dá dlouhosáhle přemýšlet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale jo, má to hlavu i pätu. Iba vaše gramatické chyby mi rušia zažívanie. Sakra, keď dokážete napísať toto, ako to, že neviete kde sa aké i píše ? Nejaké opravovacie programy vás štvú ? Môj názor, ak téme venujem svoju pozornosť, úctu, tak ju prezentujem na úrovni. "hystoria, mitus, s nimy, vrit... "

   Vymazat
  2. Nejsem přímo čech a čeština je zažitá ale opravné programy mě štvou. Kvůli bezpečnosti.

   Vymazat
 5. Který vrtulník je schopen uletět 200 + mil ( min. 220, nedá se počítat s heliportem hned na pobřeží přesně na správném místě) a provede efektivní pátrání ( tzn. může být alespoň hodinu ve vzduchu, jinak je k ničemu..)?
  Žádný, a to i přes to, že jsi si kvůli tomu upravil vzdálenost, aby ti to pěkně vycházelo. Ale tohle si taky netroufneš schválit, co?

  OdpovědětVymazat
 6. Je to tak "jisté", jako chemtrails, HAARP, Elvis žije, a Dvojčata si hodili Amíci sami...

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.