3. listopadu 2016

Steve Pieczenik: Clintonovi jsou spjati s pedofilií


Steve Pieczenik: Spojení Clintonových s pedofilií

1. 11. 2016
Překlad videa: Orgonet


Před chvílí jsem vám řekl o probíhajícím převratu a kontrapřevratu (Pozn. Orgonet: viz http://orgo-net.blogspot.cz/2016/11/steve-pieczenik-oznamil-ze-v-usa.html) v USA. Převrat je iniciován Clintonovými, kontrapřevrat je iniciován FBI, Newyorským oddělením policie NYPD, a dalšími složkami naší výzvědné komunity.

Důležité je připomenout, že vyšly najevo nejen informace týkající se Anthonyho Wienera a jeho „sextování“ s 15letou dívkou ze Severní Karolíny. Skutečný problém, který za tím stojí, jsou nekalé aktivity jak Billa, tak Hillary Clintonových. Jejich sexuální aktivity. Je faktem, že my víme, že oba dva se významně účastnili toho, co je nazýváno „Lolita express“. To je letadlo, které vlastní Jeff Epstain, bohatý multimilionář, který je vozí na Bahamy a umožňuje Billu a Hillary Clintonovým, aby prováděli sex s nezletilými, čili pedofilii. (Pozn. Orgonet: Bohužel je známo, že v tom jede i Trump, viz http://orgo-net.blogspot.cz/2016/03/kdyz-obama-je-gay-tak-dalsim.html)

Výsledkem vynikající práce Newyorského oddělení policie při vyšetřování pedofilie je, že mají záznamy o obou, jak o Billovi, tak Hillary, a o dalších lidech s nimi spojených, vztahující se k pedofilii. Takže Hillary bude obviněna nejen z bránění spravedlnosti, kdy lhala vyšetřovateli FBI, ale bude rovněž obviněna z pedofilie - sexu s nezletilými, a z dalších špinavých afér. I Bill by mohl být znovu vyšetřován z jistých provinění, která se vztahují k americkému zločinu a vyšetřovatelským záležitostem. 

Chci vás informovat, že my ve výzvědné komunitě velmi dobře víme, že jeho aktivity neustaly, a že nemluvíme o jedné cestě na Bahamy, ale o mnoha, nejméně o dvaceti až třiceti, které vykonali Bill a Hillary, odděleně nebo společně, „Lolita Expressem“, aby tam prováděli sexuální aktivity s nezletilými. Doufám, že i nadále budete sledovat, co vám chceme říci. 

Zde je doktor Steve Pieczenik, a budu vás i nadále informovat, co se děje v této druhé americké revoluci, kterou prožíváme v roce 2016. Dámy a pánové Američané, děkuji vám.


9 komentářů:

 1. Já mám obavy, že kdyby se mělo začít přetřásat,jakými sexuálními zvrhlostmi tyto mocní (ne jen v usa, nejen Clintonovi) žijí, byli bychom v úděsu. Ne jen ve starém Egyptě kladli batolata či mladitstvé na oltáře, aby je odpornými způsoby umučili. Dělalo se to i v Indii, Asýrii..i u vyvolených. A to vše proto, aby si naklonili své Bohy z podsvětí a tak si zajistili moc a bohatství. V tomhle ohledu se nic nezměnilo, možná je to dnes u těch elitářů ještě horší, protože si začali myslet, že už je nemůže nic a nikdo ohrozit. Jakože většina obyčejných lidí si myslí, že už je vše ztraceno. Ale není..Vše je pouze tak, jak to bylo předpovězeno před tisíci lety.

  dan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo věděl, kudy se budou mocní zvrhlíci světa ubírat, a proto to nechal sepsat, abychom o tom věděli, a tu dobu rozpoznali. Je to doba Konce. Tak se na ni dobře připravme, aby byla pro nás požehnáním a ne hrozbou.

   Vymazat
  2. Především ten někdo věděl, kam a k čemu to povede, když nechá věcem volný průběh. A chtěl, aby se z těch následků poučili všichni.

   dan.

   Vymazat
  3. deprivanti se nepoučí z ničeho jsou příliš pyšní na to aby se podrobili jakékoli sebereflexi a zpytování svědomí

   Vymazat
  4. Proto dostal člověk svobodnou vůli, aby si dělal, co chtěl. Tedy aby okusil poznání dobrého i zlého na vlastní kůži. Rozlišovací schopnosti dostal každý z nás do vínku pro život tělesný na Zemi. A je jen zcela na něm, jak s tím vším naloží. Že jednou budeme každý jeden z nás podroben zúčtování, to je zcela jisté. A budou to často velmi neveselé bilance, to si pište.

   Vymazat
 2. Kdyby jenom mocní tohoto světa,co třeba naši pedofilní kněží?Nenapadlo vás jak už se všichni těší na legalizaci sexu s dětmi?Něco co je v muslimských zemích naprosto běžné.Islám je smrtelné nebezpečí pro křesťanství a církev proti tomu vůbec nic nedělá.Dochází tady k likvidaci tradiční rodiny,děti budou zabavovat různé sociálky(např barnevernet)a pak je přerozdělovat.Komu asi?Pomalu ale jistě se tady mění hodnoty a mění je vládnoucí elity.A ovčanům se to ještě líbí-je to moderní.Rodina je přežitek.Když vydáme příslušný zákon,budou děti rodit chlapi(nadsázka i když kdo ví co z Bruselu vypadne).Kdo nezná minulost,nemá žádnou budoucnost.Například zánik Římské říše byl hodně podobný dnešku.Úchylnost se stala normální a čím větší tím lépe.(Stačí se dnes podívat na některé rádoby celebrity)A barbaři jim pak podřezali krky.
  Společnost,kde na prvním místě není rodina,nemá nárok na existenci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A muslimáci to v Evropě vidí. Proto si na nás dovolujou jako na nějaký podřadný dobytek. Vůbec se jim nedivim.

   Vymazat
 3. Na druhej strane ale ked dotycni maju 14-15 rokov a nie je im sposobovana bolest, a zarobia si nadstandardne na zivobitie mozno len vdaka tomu, tak vtedy plati "vsetko zle je na nieco dobre". Ak su ale mladsi, napr. 12 a menej, tak to je uz svinstvo...

  Marek & Marek G.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapamatujte si, že žádné zlo není pro nic dobré. Nepleťte si pojmy a dojmy ! Nebo stráví i vás.

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.