20. prosince 2016

Zavraždění ruského velvyslance v Turecku: falešná vlajka sionistů


Špinavé spiknutí sionistických Židů k vyprovokování 3. světové války zavražděním ruského velvyslance
Zdroj: http://nodisinfo.com/filthy-zionist-jews-plot-provoke-world-war-iii-murdering-russian-ambassador/
19. 12. 2016
Překlad: Orgonet
Nestačí, že odporní agenti světového židovstva zavraždili přes dva milióny lidí ze Středního východu, a to během jediné dekády? Sionistické kriminální mozky spáchaly právě vraždu progresívního ruského velvyslance v Turecku, Andreje Karlova, a to tím nejpodlejším způsobem. Zajisté jde o odplatu Mossadu za jeho ztráty při jeho vražedném katastrofickém spiknutí proti lidu a vládě Sýrie. Nicméně, celý svět se nyní soustředil na smrt Andreje Karlova, avšak nekonečné vraždění nevinných na Středním východě – v Jemenu, Sýrii, Afghánistánu, Palestině a jinde, prochází bez povšimnutí.

Jaký hrůzný čin, dotaženo do extrému. Střelec, výhodně postaven přímo za ruským velvyslancem v Turecku Andrejem Karlovem, vystřelil na tohoto netušícího emisara smrtící rány. Velvyslanec nemohl mít předem ani žádné tušení, a právě pronášel několikaminutovou řeč při otevření výstavy v galerii v Ankaře, když byl zasažen střelcem. Ten byl identifikován jako Mevlut Mert Altintas, 22 let. Turečtí představitelé potvrdili rané zprávy, že Altintas byl policejní důstojník, který měl na starosti pouliční nepokoje v Ankaře. Byla to nastrčená loutka, která byla zmanipulována svými sionistickými pány; byl to skrytý špión, agent tureckých speciálních sil. Jakým způsobem ho zmanipulovali, aby to udělal, není známo. Ale tento střelec je bezpochyby jejich muž, a žádný agent nějaké „islámské“ skupiny.

Stupeň tohoto zločinu je až nepochopitelný. Andrej Karlov byl nesmyslně zastřelen, když konal svou povinnost zahraničního vyslance. Budiž mu země lehká. Na jeho hrudi je vidět, kudy vyšly rány tohoto odporného zločinu z ruky zbabělého střelce. Nikdo jiný nežli sionistický mozek by to nedokázal takto zosnovat, nastrojit vraždu velvyslance přímo před očima veřejnosti.


Bez ohledu na to, kdo byl střelec, se jedná o sionistickou provokaci, která dokládá schémata a záludnost spiknutí světového židovstva k získání moci nad světem.

Předem vybraný vrah byl oficiálně turecký policista. Avšak nebyl to jen tak někdo, nýbrž takzvaný sefardský Žid. "Altin" znamená turecky zlato. Jeho jméno Altintas znamená totéž co německé Goldstein, je typicky židovské. 


Toto příjmení si dává mnoho tureckých Židů:


Dal si ho i hlavní arcisionista, turecký komunista Yusuf (Josef) Altintas.Žid Mevlut Mert Altintas si bez náznaku výčitek svědomí vychutnal svůj zločin, přičemž vykřikoval arabská hesla, aby vytvořil zdání, že jde o „islámský čin“. Islám ve skutečnosti odsuzuje jakýkoli druh násilí proti diplomatům a zástupcům cizích států. Nehledě na to, každý na něm vidí, že v žádném případě není žádným fanatickým arabským individuem. Jaký pak mu dávalo smysl, aby křičel „Nezapomeneme na Aleppo a Sýrii“, když není ani Syřan? Co by z toho měl?

https://youtu.be/gTbgrD0FwUw

Všimněte si role takzvané opoziční/islamistické strany. Je to zřetelná odnož Komunistické strany tureckých Židů.


Tvrdí se, že šlo o islamistu anebo špióna ISIS. Rovněž ISIS je výtvorem sionistického židovstva. Takže i kdyby to byla pravda, plně odpovědní jsou tito proradníci, a islám s tím nemá co dělat.

Podívejte se na jeho sestru a matku včera při jejich předběžném zadržení. Zdá se vám, že vypadají islámsky? 
Proč není matka zahalena, když je to rodina takzvaného „islamisty“? Má na sobě spoustu šperků, ale nemá náboženské zakrytí? Vypadá prostě jako židovka, protože to je židovka. Jakožto i její manžel a celý zbytek rodiny.

Jsou to sefardští Židé, nikoliv lidé islámu, a ti osnují po celém Turecku korupci a devastaci země.


Údajně byl terorista propuštěn ze zaměstnání pro účast na předešlém „převratu“, i když to dosud nebylo potvrzeno. Ale potvrzeno je, podle Rusů, že nešlo o náhodný útok šíleného střelce, ale zosnovanou provokaci.

Z Press TV:

"Íránský ministr obrany generál Hossein Deqhan se má v úterý v Moskvě sejít se svými protějšky Sergejem Šojgu z Ruska a Fikri Isikem z Turecka, aby projednali poslední události v oblasti, zejména na půdě Sýrie a v nově osvobozeném městě Aleppo."

Mossad to věděl, a tak nasadil tento vražedný útok. Je to sionistické spiknutí, o tom nepochybujte. Tato vražda je prospěšná pouze jedinému, a to sionismu; islám s tím nemá vůbec co dělat. Bez ohledu na to, jaký zdroj dodal střelce, zda to byla loutka pod kontrolou mysli nebo agent Al-Nusry. V každém případě to slouží pouze proizraelským makléřům s mocí.Navíc toto proběhlo simultánně s inscenovaným útokem kamionu v Německu, který je rovněž sveden na takzvané islamisty, což poskytuje další důkaz tajného spiknutí bezbožných sionistických Židů.

Zdroj: http://m.aydinpost.com/saldirgan-mevlut-mert-altintasin-annesi-ve-kardesi-sokede-gozaltina-alindi-259691h.htm

Komentář Orgonet:
Někteří komentujete ve smyslu, že hoax či inscenace spočívá v tom, že velvyslanec je herec a nikdo nebyl zabit. To je velké nedorozumění. Tato falešná vlajka spočívá v tom, že pachatel činu vystupoval jako islamista, i když pracoval zřejmě pro Mossad, a čin je takto sveden na islamisty. Zastřelení velvyslance (pomsta Rusku) bylo skutečné, jakožto i zastřelení pachatele. Připravené to samozřejmě bylo, kameraman byl na scénu očividně připraven, aby existoval záznam v profi kvalitě. Nastrčená figura - pachatel byl dle zvyku CIA/Mossadu obětován, jelikož to ušetří komplikace s vyšetřováním...

25 komentářů:

 1. Dle mého jasnej fake, sovětskej vyslanec je jen najatej herec a ani mu to moc nejde. Navíc se koukněte na stopy po krvi, úplně špatná červená. A lidi na videu dle zvuku jasně utíkají špatným směrem, tedy kus ke střelci a až pak pryč. Prostě předem domluvená akce s účastí ruského potentáta, to je ale ostuda. Ale komu to prospěje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochybuji, že by to bylo divadlo. Ta vražda měla způsobit větší rozvrat mezi Tureckem a Ruskem, aby se zabránilo dohodám o Sýrii, kde takzvaná chazarská světová mafie už nebude hrát roli vítěze.

   Vymazat
  2. To už si nemůžeš vymyslet nic lepšího, když jsou tady věrohodné informace?

   Vymazat
 2. Jasný hoax! https://www.youtube.com/watch?v=OdOI1o0LI_g

  OdpovědětVymazat
 3. Hmm, tady někomu hrabe. Co ty herci z Holywoodu všechno nestihnou?

  OdpovědětVymazat
 4. Toto není fake! Toto je začátek 3. Světové....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nene, jen z dalších pokusů o rozpoutání 3WW.

   Vymazat
  2. Pozor, čert nikdy nespí, proto má tolik času nás klamat a podvádět.

   Vymazat
 5. Tady to začíná nabírat grády, už jen čekám, kdy padne tvrzení, že zde na Zemi se neumírá a kdo viděl dokument o pecích, kde se zpopelňují lidi po smrti, tak tam vlastně viděl jen najaté herce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor, spalov.pece v koncentrácích skutečně existovaly. Stala se jen taková drobnost. Před vlastním vyšetřováním válečných zločinů dal kdosi tajemný pokyn k tomu, že se DOSTAVĚL určitý počet pecí tak, aby se dalo argumentovat o "žádoucí" velikosti počtu spálených obětí. Nové pece byly načerněny, naházeny do nich opálené lidské ostatky, a ejhle, počet obětí vynásobený počtem přibyvších pecí se rapidně zvýšil. Kdo to asi potřeboval a proč ? Třikrát hádejte.
   Nezapomínejte, že je nám už nejméně 300 permanentně lháno o tom, co se skutečně ve světě dálo, a dosud děje.

   Vymazat
 6. ...ano aj na mna to posobi ako hrané, pri velvyslancovi žiadna krv... je to ako absurdne divadlo.
  Aj v Berline ten utok zavana tajnými službami, ciel -rozostvat narod, zvýsit dohlad bezpecnostných zloziek. Este jeden a budu mat výmimocný stav ako vo Francuzsku. Slucka sa stahuje čoraz viac a viac. Najhorsie je na tom to, ze aj keby sa ludom povedala pravda by jej neuverili.

  OdpovědětVymazat
 7. světové židovstvo...to jako když řeknete že všichni muslimové jsou teroristé ..., k vraždě opravdu došlo ...

  s.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne světové židovstvo, ale světový sionismus se zbaběle zaštiťuje pravými židy spíše však Hebrejci. A to set sakra velký rozdíl !

   Vymazat
 8. Střelil vyslance do zad a ten hned zemřel ?! Nesmysl. Ale i kdyby tohle měla být pravda, jakož ta s kamionem, lépe by bylo nevšímat si ničeho, vypnout ty zprávy ! Protože to, proč se tohle vše děje (zprávy z médií) je velmi účelové ať už chceme nebo ne ! Jde opět o dlouhodobější plán. Chtějí mezi národy a rasy lidí vnést nenávist, rozkol. Ač zdánlivě vypadá vše tak, že nás chtějí multikulti udržet v harmonii, opak je pravdou !Je to opět čertovina těch 666 ! V pozdější době vyprovokují tito "lidé" situace, která v lidech "aktivuje" tuto časem "nashromážděnou" nenávist. Ať už to vše kolem nás vypadá jakkoliv, pravda je taková, že se nás snaží vehnat do velké bitvy národů . Bylo to předpovězeno a stane se to tak !

  dan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strelil ho do chrbta, niekoľko rán. A prečo nespadol dopredu, na tvár, ale ľahol si na chrbát?

   Vymazat
  2. Když vidíte autentické záběry z války, vždy střelený padá ve směru dopadu kulky. Způsobuje to hlavně ta velká kinetická síla letící střely, kdy dostanete ránu jako palicí, jako když do vás někdo prudce uhodí, strčí. Proto je nepravděpodobné, že by střelený do zad padl na záda !

   Vymazat
 9. taky me to pripadalo cele jako divadylko...Strelec byl docela trapnej a po tom co spadl velvyslanec na zem jsem se jeste koukala na to, jestli nahodou neuvidim, ze dycha...Uvidime:)

  OdpovědětVymazat
 10. Proč toho "střelce" jenom nezneškodnili?? Ne zabít, ale zatknout a vyslechnout...

  OdpovědětVymazat
 11. Někteří komentujete ve smyslu, že hoax či inscenace spočívá v tom, že velvyslanec je herec a nikdo nebyl zabit. To je velké nedorozumění. Tato falešná vlajka spočívá v tom, že pachatel činu vystupoval jako islamista, i když pracoval zřejmě pro Mossad, a čin je takto sveden na islamisty. Zastřelení velvyslance (pomsta Rusku) bylo skutečné, jakožto i zastřelení pachatele. Připravené to samozřejmě bylo, kameraman byl na scénu očividně připraven, aby existoval záznam v profi kvalitě. Nastrčená figura - pachatel byl dle zvyku CIA/Mossadu obětován, jelikož to ušetří komplikace s vyšetřováním...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je vůbec ten nejtrapější a nejočividnější Hollywood- hoax v historii. To je smutný, že si někdo myslí, že se to snad opravdu stalo a že někdo byl zabit nebo co.. https://www.youtube.com/watch?v=gWHsU9DtvMg

   Vymazat
  2. Tohle je ovšem špatná zpráva pro "bohem vyvolené" nedotknutelné agenty Mossadu či CIA. Již nebudou tak horliví ve své činnosti, když si nebudou jisti, že vyváznou bez trestu.
   Leda že by ten turecký "Goldstein" se přetvařoval, že je mrtvý, ale ve skutečnosti by zůstal na živu a byl v pohodě uklizen do Izraele.
   Chapman, který zatřelil Lennona také zůstal na živu a Rubbistein, který zastřelil Lee Osvalda také zůstal na živu.

   Vymazat
  3. Celý atentát na Kennedyho byl hoax, ta Zapruderrova nahrávka je fake! Musíte si uvědomit, že lidi, kteří osnují tyhle předem připravené události jsou psychopati (loutky satana), kteří mají obrovskou moc a naprosto zvrácené myšlení. Když člověk stojí proti tomuhle cizorodému myšlení ( založené na alchymii čísel btw) nedokáže to pochopit, protože si není vědom duchovního boje, který probíhá na jiné než běžné rovině myšlení.. https://www.youtube.com/watch?v=4JJn5aC1bus

   Vymazat
  4. Vždyť to tajné služby dělají pořád, že někoho ze svých řad buď posílají na "sebevražedné mise" nebo na něj připraví léčku, on nic netuše. Vždy se zbavují nepohodlných nebo už zbytečných lidí, co ví příliš na to, aby mohli žít dál.

   Vymazat
  5. Tak tady pozor ! Kenedy byl zabit, a to svým řidičem, zaúkolovaným agentem. Proto Kenedyová prchala dozadu přes kapotu, instinktivně prchajíc před střelcem za volantem. Hoax naopak byla následná historka o střelcích, a jak se vše údajně semlelo.

   Vymazat
 12. https://translate.google.com/translate?depth=1&hl=cs&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.cz&sl=en&tl=cs&u=http%3A%2F%2F2012portal.blogspot.com%2F2015%2F10%2Fproxy-galactic-war-in-syria.html


  pro připomenutí

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.